סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

לגבי האידס

Demi
לפני 19 שנים • 22 באוג׳ 2004

Re: שלא תגיד שאני עצלנית

Demi • 22 באוג׳ 2004
מלכה מלקה כתב/ה:
דמי אני מקווה שזה מספק אותך
או לפחות שזה לא מספק אותך אבל לא מטעה ציבור שלם של אנשים .[/b]

מלקוש, האם אי פעם אמרתי שאני מוסמך כדי להדריך ציבור שלם לגבי דרכי ההידבקות והמניעה של מחלות ויראליות ומחלות זיהומיות?
מוסמך זה רופא, ורצוי מומחה בתחומו. מכיוון שאני לא רופא ולעולם לא טענתי שאני רופא וגם לא נציג של משרד הבריאות הרי שכל מה שאני כותב בעניין זה מהידע האישי שלי בלבד. את טוענת שאני טועה, שהידע שלי לא מבוסס, שאני לא אומר עובדות נכונות וכדומה.... אז יודעת מה? בגלל שאני לא רופא ולעולם לא טענתי שאני רופא אז אני לא יכול להטעות ציבור שלם מכיוון שאני רק אומר את דעתי האישית על סמך הידע העומד לרשותי גם אם הוא מוטעה, ואם בא לך לטעון שאני טועה ושהעובדות שונות אז בבקשה.... בינתיים אנחנו מסכימים על העובדות רק שאני מחמיר ואת מקילה, וכבר אמרתי - כשמדובר בחיי אדם או באיכות חייהם אני מעדיף להחמיר.
רק תזהרי את שלא להטעות ציבור שלם שחלקו עלול להכנס לסטטיסטיקה, המצפון שלי ישאר נקי ושלך.... מחר מישהו יגלה שהוא נשא איידס רק כי מלקוש אמרה שרוק לא מדבק אבל במקרה התרחשו תנאים מסויימים שגרמו למסכן להידבק, מה הוא יגיד למשפחה שלו - אבל מלקוש כתבה שאי אפשר ככה להידבק? אבל כתבו באיזה אתר רישמי שהסיכויים מאוד נמוכים?
החלטת לקחת סיכון? קחי אותו בעצמך ואל תמליצי לאחרים להסתכן רק כי הסיכויים קלושים.
מלכה מלקה​(אחרת)
לפני 19 שנים • 22 באוג׳ 2004

אני ממש לא לוקחת סיכון

מלכה מלקה​(אחרת) • 22 באוג׳ 2004
סיכון זה כשיש אופציה .
תאמין לי שאני שומרת על עצמי יותר מהממוצע וזה לאור העובדה שכן התפשפשתי לי במידע על מחלות מין , אידס וכדומה מתוך עניין .
אני לא מטעה אנשים - אני מקשרת אותם לידע שכרגע ניתן למצוא בכל מקום אפשרי .

אם אנשים לא יעשו ספקולציות , ידעו ממה בדיוק נדבקים וממה בדיוק לא והם ישמרו על עצמם אז מבחינתי אין בעיה .

חוצמזה חמוד - אני כמעט תמיד עם מצפון שלם , נקי ושקט (:
והפעם ממש אין סיבה שאני לא אהיה איתו .

ונראה לי שמיצינו ( אני לפחות ) אם בא לך אתה מוזמן לכתוב את המילה האחרונה (:
ממש גרוע​(אחר)
לפני 19 שנים • 23 באוג׳ 2004

דמי

ממש גרוע​(אחר) • 23 באוג׳ 2004
אני מסכים עם מלכה מלקה,

אם כתוב במפורש שצריך 6 ליטר של רוק בשביל להדביק ופחות מזה לא מדביק, אז זה חד וחלק,
וזה החלטי.