בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

דרישה לסגור את סקס אדיר

פסיכו לוג​(שולט)
לפני 5 שנים • 12 ביוני 2018
פסיכו לוג​(שולט) • 12 ביוני 2018
loveslave0 כתב/ה:
מטא פיזי אופס כמעט כתבתי מטאטא פיזי דיסלקט שכמוני, שנדבר בכנות מכל הלב בלי אגו? ובלי כעסים?

מההודעה שלך (ועוד בלי לראות את החלק שערכת והסתרת) אני לא בטוח שיש לך יכולת לדבר בלי אגו וכעסים. גם ההקדמה הזו מיותרת, השאלה היתה פשוטה- היכן אתה מוצא דמיון בין סגירת אתר שמשדל לזנות לבין אתר הכלוב. כל ההעלבות שיש לך צורך להכניס לדיון מיותרות לחלוטין.
פייה{O}
פייה{O} • 12 ביוני 2018
זאלופון כתב/ה:
ראשית, כמעט כולן בוחרות. גם המסכנות. זו נקודה סופר-חשובה. הן בוחרות בזה לא כי זו קריירה מאושרת ונפלאה - זו לא - אלא כי האלטרנטיבות שלהן גרועות יותר (לפחות בראייתן, שאם לא הרי היו בוחרות בהן). ומי אנחנו שנתווכח? הן בוודאי מכירות את עצמן ואת האפשרויות שלהן טוב מאתנו. אם הן בוחרות בזנות, וניקח אותה מהן, עם מה נשאיר אותן? הן יודעות. אנחנו לא.

הייתי לאחרונה בכנס על אובדנות. דובר שם על מרפסת שהייתה במגדלי עזריאלי ששימשה אתר פופולרי לקפיצות מתאבדים. בשלב מסויים משפחה של מתאבד הגישה תביעה בעקבותיה סגרו את המרפסת.
כולנו התפלאנו - אז מה?? מי שרוצה להתאבד ימצא דרך אחרת!
אבל מסתבר שזה לא עובד ככה. כאשר האופציה לא זמינה וקלה אנשים חושבים שוב ומחפשים פתרונות אחרים למצוקותיהם, ופחות מתאבדים.

באותה מידה אישה במצוקה כלכלית תוכל למצוא דרכים אחרות לפרנס את עצמה שיהיו פחות הרסניות, בוודאי עבורה וגם עבור החברה כולה.

כל עוד אנחנו חיים בחברה בה גוף וסקס של אישה הם מוצר סחיר (ועיון בפורום ׳סקס אדיר׳ המהולל מראה עד כמה ההתייחסות לנשים שם חסרת אנושיות ועצובה), זו סוגיה שמשפיעה על *כל* הנשים.
ברגע שגבר רגיל לרכוש אישה לחצי שעה ולעשות בה כרצונו בלי שום התחשבות ברגש וברצון שלה, למה שהוא יתייחס אלי או אל כל אישה אחרת בצורה אנושית ומכבדת?
כאשר אישה היא עוד חפץ לשימושך (ולא בקטע בדסמי חמוד) הרבה יותר פשוט לאנוס, להרביץ ולרצוח אותה, או לחילופין בקטנה לבטל את דיעותיה, לתת לה משכורת פחותה או סתם לזעוק ״פמיניסטית רדיקלית״ כאשר היא מעזה למחות...
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 12 ביוני 2018
פייה, לדוגמת המרפסת שהבאת, אחזור על סיפור שהבאתי פה פעם באחד הדיונים בנושא: לפני כמה שנים טובות עלתה יוזמה בארה"ב להטיל סנקציות על חברות שמעסיקות ילדים במדינות עולם שלישי, מתוך הכוונה הטובה למנוע ניצול ילדים. היוזמה לא עברה, אבל חברה גרמנית מסוימת שחששה מפניה מיהרה לפטר אלפי ילדים בנגלדשים שהעסיקה, כמובן בשכר נמוך ובתנאים סאב-אופטימלים. לשיטת המרפסת, אותם ילדים היו עשויים למצוא לעצמם אפיקים טובים יותר, עכשיו כשהפיתוי אינו זמין. אבל זה לא מה שקרה. חוקרים שהתחקו אחר אותם ילדים מצאו כי משנלקחה מהם האפשרות שבה בחרו, שבראייתם היתה הטובה ביותר מבין האפשרויות שעמדו בפניהם - הם פנו לאפשרויות הנותרות, שהיו גרועות לאין ערוך. חלקם עבדו בזנות, חלקם פנו לפשע, חלקם גוועו ברעב. לא היו אפשרויות קסם נסתרות. הילדים ידעו מה טוב עבורם, יותר מדורשי טובתם הרחוקים.
מה זה אומר לגבי הזונות? שהלוואי שאת צודקת ואם יקחו מהן את האופציה הזו הן ימצאו אופציות טובות יותר שפשוט היו זמינות פחות. אני לא כל כך בטוח בזה.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 12 ביוני 2018
לגבי החלק השני של תגובתך, דעתי שונה. לדעתי אנשים לא חושבים בצורה הזו ולא עושים את ההקשרים הללו מחוץ למחלקה למגדר. זנות היא די רחוקה עבור רוב האנשים ולא היא שמכתיבה את היחס למין הנשי.

זה כמובן תיאורטי בלבד כי אי אפשר באמת להוכיח או להפריך את ההשפעה של קיום זנות על היחס הכללי לנשים בעולם. לא נותר לנו אלא לנחש לפי השקפת עולמנו, שכנראה מעידה על העולם הפנימי שלנו יותר מאשר על העולם שבחוץ.
לילית חדשה
לילית חדשה • 12 ביוני 2018
זאלופון כתב/ה:
בפרט כשמבינים שאותן נשים בחרו (כן, בחרו. אין כמעט סרסרות כיום) בדרך הזו לא מבין כל הדרכים בעולם, אלא מבין האפשרויות המוגבלות שעמדו בפניהן. הן מכירות את עצמן ואת האפשרויות שלהן טוב מאתנו ומי שבאמת אכפת לו מהן צריך לבדוק עם אילו אפשרויות הוא מותיר אותן.
...
והעובדות בתעשייה? הן הכי מושתקות. מתויגות כפגומות, פגועות, לא מסוגלות לדבר עבור עצמן. לכן לא צריך להקשיב להן כשהן מנסות להתנגד לנסיונות להציל אותן.
...
והעובדות עצמן, גם הן הבינו שכדאי לשים מסיכות. כשכל כך מרתיע ובעייתי להביע תמיכה פומבית בעמדה מסוימת, אתה מבין שמשהו מאד לקוי ומאיים בשיח אודות הנושא.

אתה לא מדייק, בתעשיית המין יש גם בחירה, אבל לצד זה יש גם סחר, סרסרות וכפייה.

ודאי שקיימת סרסרות היום, בעולם בכלל ובפרט בישראל. בכל משרד ליווי או מכון או מה שמכונה בסקסאדיר כתאגיד- בכל אלה יש מערך מנהל שכולל בקודקוד שלו, סרסור שהוא המרוויח הגדול.
גם לחלק מהנשים ברחוב יש סרסור (שמשמש בין היתר כסוג של מאבטח לספק הגנה מלקוחות).
החלק הארי של הנשים שמגיעות לארץ כתיירות במטרה לעבוד בתעשיית המין בתשלום לא מגיע כפרטיות או עצמאיות אלא תחת ניהולו של סרסור.

סרסרות לא תמיד שוללת בחירה, שמתקיימת, כמו שאמרת מתוך טווח אפשרויות מצומצם ומוגבל.

הנשים (והגברים) בתעשייה הן דווקא כן חלק מהשיח. נכון שלא כולן. ההשתתפות שלהן מוגבלת יותר ושיש המון התנשאות כלפיהן ויש עוד פגמים בשיתוף שלהן בשיח,
אבל הן חלק ממנו. אני לא יודעת עד כמה תקין שאני אציין שמות כי לא כולן רוצות להיחשף- אבל הפללת הלקוח מקודמת בין היתר על ידי שורדות זנות ונשים שעדיין נמצאות בתוך מעגל הזנות כשבמקביל עובדות מין אחרות (בעבר ובהווה) מתנגדות להפללה.

השיח על הנושא בעייתי ומאיים מכל כיוון ודרך שאפשר להעלות על הדעת. גם מזה של החברה בכללותה אבל גם מזה של צרכני התעשייה.
* הם בעד חופש העיסוק הזה וזו בחירה של האישה והיא נמצאת שם מרצונה ובחירתה החופשית והמוחלטת וכולם צריכים לקבל את הבחירה הזו
אבל עד הרגע שהיא אומרת 'לא; עד הרגע שהיא מציבה גבול; עד הרגע שהיא קובעת סכום שהם לא מרוצים ממנו.
וכמובן- עד הרגע ששזה מגיע לחיים האישיים שלהם והם נדרשים להיחשף.
התיוג הזה שהזכרת כעובדת מין? גם מבחינת הצרכנים הוא דבר שלילי.
אין הרבה שיקבלו את בחירת הבת או האחות שלהם לעסוק בתעשיית המין והם יעשו הכל כדי שזה לא יקרה
וחס וחלילה שהם יהיו עם בת זוג שבחרה להיות (בעבר או בהווה) זונה או עובדת מין. מה פתאום. לזוגיות צריך אישה נורמטיבית וטובה. לא זונה.
לילית חדשה
לילית חדשה • 12 ביוני 2018
זאלופון כתב/ה:
לגבי החלק השני של תגובתך, דעתי שונה. לדעתי אנשים לא חושבים בצורה הזו ולא עושים את ההקשרים הללו מחוץ למחלקה למגדר. זנות היא די רחוקה עבור רוב האנשים ולא היא שמכתיבה את היחס למין הנשי.

זה כמובן תיאורטי בלבד כי אי אפשר באמת להוכיח או להפריך את ההשפעה של קיום זנות על היחס הכללי לנשים בעולם. לא נותר לנו אלא לנחש לפי השקפת עולמנו, שכנראה מעידה על העולם הפנימי שלנו יותר מאשר על העולם שבחוץ.

דווקא אפשר לבדוק את ההשפעה של קיום תעשיית המין על היחס לנשים.
גם ברמת הדיון או התיאוריה- לבדוק אצל הצרכנים האם מתקיים שינוי כלשהו בדרך המחשבה או ביחס שלהם לנשים.
וגם בשטח- לבדוק האם יש עלייה באלימות נגד נשים בכלל ונשים בזנות בפרט
ואת שיעורן של תופעות הלוואי של תעשיית המין- שידול או ניסיונות שידול (על כלל גווניו) של נשים לספק שירותי מין.
israelislave
israelislave • 12 ביוני 2018
slave for ever כתב/ה:
מטא פיזי כתב/ה:
סלייב אולי כדאי שתבהיר מה זה זה בעינייך פמיניזם רדיקלי בהקשר לאתר לפרסום זנות. מה ההבדל בין רדיקלי לרגיל בהקשר הזה? מהטון הכללי של המשפט נשמע שאתה מקווה שיקומו אתרים נוספים במקומו.

קודם כל, מעולם אבל מעולם לא קיימתי יחסי מין בתשלום.

אני לא מקווה, אני פשוט אמור שזה מה שיקרה.

אני נגד סגירת האתר הזה או כל אתר אחר דומה.

כמובן שאני נגד סרסור וסחר בנשים, אבל זה לא המצב באתר הזה.

וואללה? לא קיימת יחסי מין תמורת תשלום?

תרשה לי רגע................. חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

כל פעם שהוצאת כסף מכיסך לשלם הוצאה שאשה - שוויונית - אמורה לשלם על עצמה...............

יש המון זונות גם באתר הזה... אבל הן לא זונות חס וחלילה, הן "מלכות בתשלום" שזה בכלל משהו אחר לגמרי.........

תראה איך תקפוצנה כאן כל ה"פמיניסטיות בגרוש" קמצן... שונא נשים... בסדר... Been there done that

בתאכלס, פמיניזם דור 3 זה :

"החופש של האשה לומר ולעשות כל מה שהיא רוצה כל עוד הפמיניסטיות מסכימות לזה"
פייה{O}
פייה{O} • 12 ביוני 2018
עבד ישראלי-
מילא המיזוגניה הנשפכת והטיעונים הלא קשורים,
אבל ה-חחחחח האינסופי שלך מערער את כל הפוסט והופך את הקריאה באייפון למסורבלת ומחייבת גלילה מעצבנת לצדדים,
וזה כבר באמת בלתי נסלח.
לתשומת ליבך.
loveslave0
loveslave0 • 12 ביוני 2018
מטא פיזי כתב/ה:
loveslave0 כתב/ה:
מטא פיזי אופס כמעט כתבתי מטאטא פיזי דיסלקט שכמוני, שנדבר בכנות מכל הלב בלי אגו? ובלי כעסים?

מההודעה שלך (ועוד בלי לראות את החלק שערכת והסתרת) אני לא בטוח שיש לך יכולת לדבר בלי אגו וכעסים. גם ההקדמה הזו מיותרת, השאלה היתה פשוטה- היכן אתה מוצא דמיון בין סגירת אתר שמשדל לזנות לבין אתר הכלוב. כל ההעלבות שיש לך צורך להכניס לדיון מיותרות לחלוטין.

איפה מצאת העלבות? צריך גם חוש הומור מתנצל באם פגעתי בך

אחד הנימוקים של הפסוידופמיניסטיות כלפי נשים שעומדות על זכותן למכור שרותי מין תמורת תשלום להלן זנות מתוך חופש הבחירה החופשית וזכותן להחליט על גופן, היא שהן קורבנות ולכן אין תקפות ומשמעות לנושא הסכמה מרצון וחופש בחירה... והמקבילה הבדסמ בכל פעם שמתקיים סשן שיש בו אלימות מילולית ופיזית ושלילת חופש אפילו בהסכמה בין בגירים כולל עשר מילות ביטחון ניתן לטעון כי יש בכך מעשה לא ראוי וכי הנשלטים והנישלטות הינם קורבנות שהביאו אותם להיות מזוכיסטים ולמעשה להסכמה של הנשלט נשלטת אין תוקף וצריך להגן עליהם על ידי הוצאת הבדסמ מחוץ לחוק והטלת סנקציות על שולטים.

דבר נוסף חזרתי לכלוב אחרי המון שנים של העדרות וזה השרשור הראשון שצד את עיני בזמנו הנושא של שולטות בתשלום המספקות שרותי בדסמ (להלן זונות) הנושא היה נפוץ כאן מעל ומתחת לפני השטח... במודעות ובצט, אם התופעה נעלמה ולא קיימת אז אני כרגע כותב שטויות, אני בספק יש שוק לסוג זה של מסחר הוגן. אבל אם עדיין קיים זו עוד סיבה לסגור את הכלוב בנימוק של מקום מפגש לדבר עברה
loveslave0
loveslave0 • 12 ביוני 2018
הכל כאן במסגרת תרגיל מחשבתי על איפה הגבול לטהרנות? איפה הקו האדום? זהו שאין