צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

ההתעלמות

המוסכניק​(אחר)
לפני 5 שנים • 16 ביוני 2018

ההתעלמות

המוסכניק​(אחר) • 16 ביוני 2018
אני די חדש כאן ושמתי לב לתופעה די מכוערת מהצד הנשי
אתה שולח הודעה ויש התעלמות מוחלטת .
מה הבעיה לכתוב לא מתאים או כול תרוץ אחר
ההתעלמות זה הדבר הכי גרוע .

אני מבין שאתן מפוצצות ההצעות והודעות
אבל 2 שניות לכתוב לא יהרוג אותכן
ויתן כבוד לצד השני .
israelislave
israelislave • 16 ביוני 2018
כאשר יש כאלו שבאמת בתמים מאמינים שהשמש זורחת להם מהתחת.

כאשר רב הביקוש על ההיצע.
קנקן​(אחר)
קנקן​(אחר) • 16 ביוני 2018
במקרה גילית את האינטרנט רק לפני שבוע? כי מה שאתה מתאר זה אחד הפיצ'רים המרכזיים בכל היכרות אונליין.

חוץ מזה, יש הרבה פסיכופתים פה באתר שמפרשים תשובה שלילית כתרועת התקפה ומתעקשים לעוט בהתלהבות מחודשת על הטרף הפוטנציאלי. אולי לא אתה, אבל יש מספיק נודניקים אחרים, מכל הסוגים והכיוונים. למה בכלל להיכנס לזה? כן, מה לעשות, אתה משלם את מחיר חוסר הנימוס של רוב משתתפי הכלוב, גם אם אתה לא כזה.

ומה רצית שתכתוב לך? שורה של "לא מעוניינת"? ואז תבוא ותרשום שנעלבת שהיא לא השקיעה בהודעה. ואם לא אתה, יגיע מישהו אחר שישאל למה הסירוב לא נשלח אליו בשלושה עותקים על נייר A4 פרחוני ומבושם עם חותמת רשמית ושובר ניחומים לארומה.

אלה החיים אונליין. תתרגל לזה.
    התגובה האהובה בשרשור
המוסכניק​(אחר)
המוסכניק​(אחר) • 16 ביוני 2018
זה לא החיים
החיים זה לכבד .
תמיד יש אפשרות חסימה .

אני לא נעלב מתשובה שלילית
יותר מעליב התעלמות
countess​(שולטת)
countess​(שולטת) • 16 ביוני 2018
israelislave כתב/ה:

כאשר רב הביקוש על ההיצע.

מי שבאמת זורחת לו השמש מהתחת אלו גברים שמאמינים שהכל שלהם ובשבילם.
אני מציינת בפרופיל שלי בקשה חוזרת ונשנת מגברים לא לפנות אלי. למה אני צריכה להתמודד עם 20 הודעות ביום של גברים שלא מכבדים את הגבולות שלי.?
וזה בלי לדבר על ההודעות הבלתי פוסק של שכנועים וחוסר קבלה של לא.
וזה בא רק אבל רק מגברים. כי זה פשוט תוצאה של לעבור חברות כגבר. תודעה שהכל מגיע לך.

גם אני רואה פרופיל של נשים שמעניינות אותי , וכותבות קריטריונים שאני לא תואמת אליהם. מתבאסת בשקט ומכבדת את הבן אדם שמולי בלא לפנות אליו. כי כך ביקש.

בקיצור זה מה שקורה שיורים הודעות לכל עבר בלילהסתכל על הבן אדם שמולך כמעבר לכלי לשימוש הצורך שלך.
AloneAgain
AloneAgain • 16 ביוני 2018
אני משתדלת לענות לכל פניה
כל עוד היא לא דוחה או לא נעימה
אבל לא תמיד מספיקה
כי באמת יש הרבה פניות

ויש כאלו
שישר מתפוצצים
אם את לא עונה תוך שעתיים
ועונים בעוקצנות
'יכולת לענות לא תודה'
למרות שתכננתי כן לענות להם
אחרי דבר כזה, אין מצב
שאי פעם מתייחסת אליהם
FlowerKitty​(אחרת)
FlowerKitty​(אחרת) • 16 ביוני 2018
ובהמשך למה שכנועסקרן כתב (זה נכון, באמת יש הרבה יותר מדי גברים שמפרשים כל תגובה - כולל סירוב הכי מנומס שיש - כסוג של הזמנה להמשיך לנסות), גם למה בעצם שאצטרך להגיב לכל "היי מה נשמע?" ריק מתוכן מיוזר שמעולם לא היתה לי שום אינטראקציה איתו או לכל הודעת קופי פייסט שברור שנשלחת לכל אישה שבמקרה מחוברת כרגע, ונשלחה כמו שהיא גם אליי אפילו שכתוב לי בפירוש בפרופיל שאני לא מחפשת קשר בכלל? מה, אני צריכה לענות לכל הודעה מהסוג הזה בסירוב גנרי ומנומס כאילו זה שירות לקוחות פה? אני עובדת בשבילכם וצריכה לבזבז זמן על אנשים שבבירור לא השקיעו שניה בקריאת הפרופיל או בניסוח הודעה?
אני חושבת שרוב הנשים שפעילות באתר כן עונות להודעות שלא מתעלמות ממה שכתוב בפרופיל ושיש בהן משהו מעבר ל"היי מה נשמע" ושאר נגזרותיו הגנריות (כלומר מתייחסות באיזושהי צורה לתוכן ספציפי בבלוג שלהן או ממשיכות אינטראקציה שהיתה בתגובות או בפורום, למשל. יש עוד הרבה אפשרויות).
Minxy
Minxy • 16 ביוני 2018
אישית אני מתעלמת כאשר שולח ההודעה מתעלם מהגבולות וממה שרשמתי שמחפשת בפרופיל.
זה לא מכבד בעיניי וזה קורה כל כך הרבה שכבר אין כוח לענות לכל אחד כי זה יותר מידי.
בלוסום​(לא בעסק)

בדיוק ככה

בלוסום​(לא בעסק) • 16 ביוני 2018
countess כתב/ה:
israelislave כתב/ה:

כאשר רב הביקוש על ההיצע.

מי שבאמת זורחת לו השמש מהתחת אלו גברים שמאמינים שהכל שלהם ובשבילם.
אני מציינת בפרופיל שלי בקשה חוזרת ונשנת מגברים לא לפנות אלי. למה אני צריכה להתמודד עם 20 הודעות ביום של גברים שלא מכבדים את הגבולות שלי.?
וזה בלי לדבר על ההודעות הבלתי פוסק של שכנועים וחוסר קבלה של לא.
וזה בא רק אבל רק מגברים. כי זה פשוט תוצאה של לעבור חברות כגבר. תודעה שהכל מגיע לך.

גם אני רואה פרופיל של נשים שמעניינות אותי , וכותבות קריטריונים שאני לא תואמת אליהם. מתבאסת בשקט ומכבדת את הבן אדם שמולי בלא לפנות אליו. כי כך ביקש.

בקיצור זה מה שקורה שיורים הודעות לכל עבר בלילהסתכל על הבן אדם שמולך כמעבר לכלי לשימוש הצורך שלך.
בתו של דרקולה​(נשלטת){DRAKULLA}
אם שולחים הודעה תוך התעלמות מוחלטת מתוכן הפרופיל וההעדפות האדם (לרוב האישה) שמאחוריו אז התעלמות היא התגובה הראויה היחידה.
גברים לרוב לא מבינים ולא מקבלים שום דבר אחר.