שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

מאמנת כושר שולטת

הקנדי​(נשלט)
לפני 5 שנים • 16 ביוני 2018
הקנדי​(נשלט) • 16 ביוני 2018
אני חושב שיש משהו ביחסי שולטת-נשלט שגורם לנשלט לפעול, לבצע והתנהג אחרת. במיוחד בהחלטה כגון "ממחר מתחילים לעשות כושר" רבים זקוקים לגורם חיצוני שיעזור להם. בהיבט הבדס"מי, הנשלט לא רוצה לאכזב את השולטת ומעוניין לעמוד במטרות שהציבה עבורו. כלומר, לשאלתך, האימון הוא אותו אימון בדיוק, רק ששני הצדדים יודעים ומכירים בכך שצד אחד הוא נשלט ושני שולטת. אני חושב שיהיה בכך תוספת מוטיבציונית להתמיד ולהצליח, גם בין אימונים.
taojelauobr

My take

taojelauobr • 16 ביוני 2018
כמאמן כושר , קצת סולד משילוב של BDSM ואימון גופני .
נשלטות פנו אליי בעבר , בבקשה שאאמן אותם ואעזור להן לרדת במשקל , תוך שימוש בשליטה מנטלית ,הוראות וענישה .
בעיניי זה לא נכון לשזור אימונים אישיים בפעילות פטישיסטית מינית . מצד שני אני בהחלט יכול להבין את המשיכה בלהריץ ולתזז מישהי ולעצב את גופה ונפשה כפי שאני מוצא לנכון . כמובן תוך הקפדה על כל מרכיבי הכושר השונים .

דווקא מדריכת כושר דומיננטית זה לא כוס התה שלי , אבל למי שכן בעניין , זה פטיש נפוץ בארה"ב :

https://youtu.be/QInlXKzd130

שאו ברכה וגביע עולם נפלא לכולם .
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 16 ביוני 2018
אם אתה רוצה נטו מוטיבציה להתאמן, כל מאמנת כושר אישית יכולה לעשות את זה בשבילך. זה חלק מהתפקיד שלה.
אם המוטיבציה שלך כוללת איזה מתח מיני לעניין (גם בלי לממשו בפועל בצורה מובהקת), בעצם הידיעה שאתם עושים את זה כשולטת ונשלט ולא בצורה נטרלית, זה בעייתי ובקלות יגיע למקומות שיפגעו בך, כי השיקול שלה לא יכלול את רק טובתך כמתאמן אלא גם את דחפיה כשולטת.
וכשאנחנו עוסקים במשהו שקשור לבריאות שלך, עדיף להשאיר את האחריות הזו בידיים מקצועיות.
אפורי​(מתחלף)
אפורי​(מתחלף) • 16 ביוני 2018
אני דווקא מזדהה. רק שולטות הצליחו להוציא אותי מהמיטה בשעות הבוקר בלי לשנוא את העולם. אני מסכים איתך שזו מוטיבציה נהדרת, וממש לא חושב ששולטת כזו בהכרח תגרום לך משהו לא בריא, בעיקר אם היא יודעת מה היא עושה.
Snitch
Snitch • 16 ביוני 2018
אין ספק שהרעיון עצמו מדליק ואולי אפילו פרקטי, אבל מתאים יותר לסרט פורנו מאשר למציאות. בהצלחה!
VeraLynn​(נשלטת)
VeraLynn​(נשלטת) • 16 ביוני 2018
רבות וטובות כתבו לפני, אבל אוסיף גם את השנקל שלי

בעיניי, בקשר בדסמי יציב וכולל יותר לגמרי מהמם להציב מטרות משותפות לנשלטת,
וזה גם חיובי, אבל זה תופס רק כגורם למוטיבציה.
זה מעולה אם נשלטת רוצה להכנס לכושר, והשליטה עוזרת לה בלהתמיד,
אבל הדחיפה צריכה להיות לייעוץ מקצועי ואחראי, ולהמשכיות.

מאוד לא נכון בעיניי מצבים בהם שולט.ת לוקח על עצמו את הטיפול במצב הפיזי או הנפשי של הנשלט.ת,
כתחליף לטיפול מקצועי, כשברוב המקרים אין להם את ההכשרה או האובייקטיביות הדרושות לטיפול או הכוונה כאלה.

כבני אדם, נכון להכיר במגבלות שלנו, ולהבין שגם עם כל האהבה והסמכותיות בעולם,
התפקיד שלנו במקרים רבים הוא פשוט להיות שם, לתמוך, ולהפנות לגורם שידע לתת את התמיכה הנכונה.
זה נכון במקרה של אימוני כושר ונכון הרבה יותר במקרים בהם שולטים לוקחים עליהם את הטיפול בבריאות הנפשית של הפרטנרית שלהם.

בנוגע לפוסט המקורי, אני פשוט חושבת שזו דוגמה קלאסית של 'שליטה מלמטה'.
מקווה בשבילך שתמצא מישהי שתרצה לשלוט בך ולדחוף אותך להתאמן ולהתמיד, אבל זה קשר כל כך חד צדדי...
מעניין אותי לדעת אם אתה מתחבר לשליטה באופן כללי, מעבר למקרה הנוכחי וכאמצעי לשיפור עצמי.
בלי שיפוטיות, באמת.
אני פשוט חושבת שהציפיות שלך לא ריאליסטיות, והן סוג של השלכת האחריות על אדם אחר.

עצה שלי? אם אתה באמת רוצה לעשות שינוי, לך מחר לחדר כושר ותקבע סדרת שיעורים עם מדריך (תבקש מישהו קשוח ^^)
שיסביר לך איך להתאמן נכון, ירכיב יחד איתך תכנית אימונים, וגם ידרבן אותך להגיע,
(גם כי לא נעים להבריז, וגם כי חלק מהתפקיד שלו זה לדרבן אותך אז הוא יתקשר ויציק).
תבקש להיפגש בחדר הכושר גם עם תזונאית, או שתפנה לאחת דרך הקופה, ופשוט תתחיל! להתחיל זה החלק הכי קשה icon_wink.gif

ואם כרגע אין לך את הכוחות, זה בסדר. יש דברים חשובים הרבה יותר מהמשקל icon_smile.gif
פייה{O}
פייה{O} • 16 ביוני 2018
מנסיוני מול מאמנות כושר - גם ככה רובן עם ווייב של מלכות סאדו קשוחות סאדיסטיות
(או לפחות כך היה בעיני רוחי בעודי נופחת את נשמתי בסטודיו C).

בהצלחה icon_smile.gif
מלכה אסייתית
מלכה אסייתית • 16 ביוני 2018
מכיר את טניטה פבר מהישרדות? היא ידועה בשיטות הקשות שלה ואפילו הצטלמה לכתבה עם שוט כשהיא כאילו מצליפה במתאמנים שלה.
חפש אותה בפייסבוק.
4X4​(אחר)
לפני 5 שנים • 17 ביוני 2018
4X4​(אחר) • 17 ביוני 2018
ArchAngel כתב/ה:
אם אתה רוצה נטו מוטיבציה להתאמן, כל מאמנת כושר אישית יכולה לעשות את זה בשבילך. זה חלק מהתפקיד שלה.
אם המוטיבציה שלך כוללת איזה מתח מיני לעניין (גם בלי לממשו בפועל בצורה מובהקת), בעצם הידיעה שאתם עושים את זה כשולטת ונשלט ולא בצורה נטרלית, זה בעייתי ובקלות יגיע למקומות שיפגעו בך, כי השיקול שלה לא יכלול את רק טובתך כמתאמן אלא גם את דחפיה כשולטת.
וכשאנחנו עוסקים במשהו שקשור לבריאות שלך, עדיף להשאיר את האחריות הזו בידיים מקצועיות.

למה לא ניתן לצטט - מהתגובה שלפניך? - שאלה באויר,
ולענייננו:
לדעתי השוללים, טועים מעט..
א. למיטב זכרוני הסכום הוא: 150 ש"ח.
ב. אני חושב שמדריכת כושר, יכולה לתת הרבה "דחיפה" קדימה ולעודד כשקשה, ובעיקר לחזק את המשמעת העצמית. בין אם היא שולטת או לא.
ג. מאמין שאם בשולטת עסקינן, הרי היא תדחף אותך ל 120% ..
ד. אכן, אתה תגמור שיעור, גמור..
ה. והיה ותשכיל לבוא עם "עמוד שידרה", ויש כימיה, זו יכולה להיות התחלה למערכת יחסים, אולי לא מהשיעור הראשון או השני, אבל כן.
ו. תלוי בכמות המאמץ שתשקיע, אנשים העוסקים בספורט יודעים להעריך את ההתמדה וכח הרצון, וזה בהחלט מוסיף לך נקודות אצלה.
ז. מניח שאם שניכם מודעים לכיוון הכללי של כל אחד מכם, שולטת / נשלט, הרי שיתכן שבקשה לעיסוי פתאומי, יכולה להגיע. ומשם אם תתאפק מספיק, אתה תצבור
אצלה נקודות נוספות ..
ח. כמו כל אדם העוסק בהדרכה, אחד הסיפוקים שלו זה לראות התקדמות. ולדעתי, אם תיגש מוקדם מידי, זה יהיה כמו תבשיל שטרם סיים להתבשל.
ט. מדריכה ממילא מכוונת אותך, כך שזה יכול להיות סוג של סשנים מנטליים. בשכנוע עצמי של עצמך. ואם תסתכל לה על הישבן/ רגלים וכו', אל תדאג היא תקלוט
הכל.icon_smile.gif , ויכול להיות שאם היא בעניין, היא גם תתגרה בך מעט.. בביגוד מבליט וכו'..icon_smile.gif
י. אל תשכח שהיא בן אדם קודם כל אח"כ אישה, ולבסוף שולטת - בסדר הזה ולכן: תחמיא לה, אבל אמיתי על מה שיש..
יא. תשקיע, אחרי כמה פעמים אם יש כימיה טובה, תביא לה קקטוס - ואם היא תרים גבה, תגיד לה שפרחים נובלים, וקקטוס רק צומח icon_smile.gif
יב. אחרי מספר פגישות , אתה יכול להזמין אותה לצאת, והכל בנחת.
יג. אל תשכח, שיש מצב שאחרי סשן אם יהיה כזה, ולא תתמיד בספורט, זה עשוי להיגמר במהרה.
יד. יגעת ומצאת - תאמין..icon_smile.gif
יש עוד, אבל נראה לי שזה מספיק +/-..icon_smile.gif