לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

גבר שעוסק בעיסוי

Satana
לפני 5 שנים • 21 ביוני 2018
Satana • 21 ביוני 2018
סתם אחת 23 כתב/ה:
כי בעיסוי אנשים מנסים להזרים לכיוון של happy ending, דברים שרופא לא צריך להתמודד איתם..
הוא סיפר לי שיש לקוחות שמציעים לו טיפים שמנים אם הוא יסכים לעשות כל מיני אקסטרות מיניות והמחשבה הזאת מעוררת בי חלחלה

כל יום שולחים לי פה הודעות עם הצעות מיניות, זה הופך אותי לזונה?
צועקים לי ברחוב "היי בובה רוצה למצוץ לי בשביל 100 שקל?" - אז אני זונה?
מתקשרים אליי מקבר רחל להציע לי הצעות שונות ומגוונות, זה הופך אותי לצדיקה?
(רמז - לא)
שולט בוגר ואמיתי​(שולט)

גבר מעסה

סתם אחת 23 כתב/ה:
כי בעיסוי אנשים מנסים להזרים לכיוון של happy ending, דברים שרופא לא צריך להתמודד איתם..
הוא סיפר לי שיש לקוחות שמציעים לו טיפים שמנים אם הוא יסכים לעשות כל מיני אקסטרות מיניות והמחשבה הזאת מעוררת בי חלחלה

אני מעסה ונכון יש כאלה שמנסים אבל אם המטפל מספיק מקצועי וזה מה שהוא משדר זה מיד מפסיק
Masterpiece1​(נשלט)
Masterpiece1​(נשלט) • 21 ביוני 2018
אחחח נשים נשים "אתן" חושבות יותר מדי.
פשוט תזרמי עם זה..
אני פעם יצאתי עם רועת צאן אז מה?!
כל עבודה מכבדת את בעליה.
Madame T​(שולטת)
Madame T​(שולטת) • 21 ביוני 2018
הדבר החשוב ביותר בעיני בקשר בין שניים הוא ה*אמון ההדדי*, מבלי להתייחס כרגע לעיסוק.
אם קיים אמון, זה ממש לא משנה במה הוא עוסק, לדעתי.
וכפי שציינו לעיל, יש מקצועות טיפוליים שונים הנוגעים ל/בגוף האדם וגם שם עלול להתפתח מגע שהוא מעבר.
ושוב זה חוזר לענין האמון בבן זוגך...
AloneAgain
AloneAgain • 21 ביוני 2018
אם הוא מעסה מקצועי זה מקצוע מכובד ביותר
כפי שאמרו, אם יקרין מקצועיות ורצינות בעבודה שלו, לא יציעו לו לעיתים קרובות לעבור את הגבולות. העובדה שהוא סיפר לך על ההצעות האלו גם מעידה על כך שהוא סביר להניח לא יתפתה אליהן, אחרת היה מתבייש לשתף אותך.
וגם, עבודה זה דבר דינמי, אפילו אם הוא בחור יציב, בהמשך הוא יכול להימשך לתחומים משלימים כמו שיאצו או דיקור ולהוסיף אותם לארסנל הטיפול שלו.
תשפטי את האדם עצמו, מי הוא במהותו, איך הוא מתייחס אליך, אלו הדברים החשובים. פחות במה הוא עוסק...
Dgimel​(שולטת)
Dgimel​(שולטת) • 21 ביוני 2018
בדיוק קיבלתי מסאג' נפלא אתמול ובדרך הביתה חשבתי על זה. אני לא חושבת שהייתי יכולה להיות בזוגיות עם מסאג'יסט.
טכנית, אולי אין לי בעיה עם זה שהוא כל היום נוגע באנשים, אבל מעשית כן יש לי בעיה עם זה, כי לאנשים יש כל מיני נגעים על העור, שלא הייתי רוצה שיעברו אליי.
האמת היא שלא ברור לי בכלל איך הם מוכנים לעשות מסאג' בלי כפפות (למרות שכמובן מהצד של מקבלת המסאג', ברור שהמגע חשוב מאוד והכפפות היו מאוד פוגעות באיכות המסאג').
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 21 ביוני 2018
מעבר למה שכתבו לך פה, אני ממליצה לך להיכנס לקבוצת פייסבוק שנקראת "בלי ידיים! מטפלי/ות המגע נגד הטרדות מיניות - מעלים מודעות ומדברים על זה"... ונראה לי שכבר מהכותרת את יכולה להבין מה הלך הרוח בקבוצה הזו.
נשים וגברים שעוסקים במקצוע הזה (שאגב צריך ללמוד בשבילו ולקבל הסמכה) מתארים כמה שהם נרתעים מכל מבקשים ה- happy ending ושהבטחות ל"טיפים שמנים" זה הדבר האחרון שמשכנע אותם, נהפוכו- הוא מעליב, משפיל והם מסלקים את הלקוח.
אגב, את תהיי מופתעת לגלות שיש גם רופאים שעוברים הטרדות מיניות מצד מטופלים שחיים בסרט פורנו של משחקי "רופא-חולה".
הטרדה מינית לא קשורה למקצוע שלך אלא בבעיית המטריד לשים לעצמו גבולות.
טרנסית קרוסית
טרנסית קרוסית • 21 ביוני 2018
יכולה להציג את הצד השני, ומצטער/ת אם זה פחות PC מהתגובות של אחרים פה.
יצא לי להכיר כמה שמתעסקים בעיסוי מקצועי, וכן -חלקם אמרו לי שזה חלק מה TURN ON שלהם, לגעת בגופים וגופות מדי יום. להגיד אם זה רע או טוב, אסור או מותר ,והאם אין לכולנו "מחשבות" ? לכולנו אולי יש. כן יש בזה משהו שהבן אדם כל היום במגע עם אנשים . מצד שני, יש המון אנשים טובים ,נאמנים ,מקסימים שכן עושים את זה מקצועים, ואם יש להם בן זוג או בת זוג בבית, העיסוק שלהם במקצוע יהיה נטו מקצועי, והם יראו באנשים מולם מטופלים שהם באים להקל על חייהם או על בעיה רפואית מסויימת.
עוץ הגדול​(נשלט)
לפני 5 שנים • 22 ביוני 2018
עוץ הגדול​(נשלט) • 22 ביוני 2018
דרך אגב, גם עובדי עירייה מקבלים הצעות מגונות מאזרחים בשביל ויתור על דוחות/תשלומים והרבה בעלי מקצוע אחרים. האם העבודה שלהם לא מכובדת.

זה קצת מצחיק. ברגע זה ברוסיה הרחוקה, יש מאות שחקני כדורגל שמודים לאלוהים שברא את המסאג'סטים.