צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הפנטזיה שלי וקצת שיתוף אישי

ניצי המלכה המתוקה
לפני 5 שנים • 10 ביולי 2018

הפנטזיה שלי וקצת שיתוף אישי

ניצי המלכה המתוקה • 10 ביולי 2018
עד היום אתם כותבים לי בסקרנות על מסיבת הנשלטים... אם התקיימה או לא. אם הצלחתי לאגד סביבי שמונה כלבלבים צייתנים שיענגו ויפנקו וישרתו אותי כמה שבא לי. אז אני לא מגלה את התשובה לשאלה זו icon_smile.gif אבל כן אגלה ששלושת החודשים מאז שנכנסתי לכלוב היו מ-ט-ו-ר-פ-י-ם עבורי. חוויות מדהימות, עולם חדש וקסום. וואו! אני אוהבת את גופי כמו שמעולם לא אהבתי, ומאפשרת לי להתפנק כמו שמעולם לא איפשרתי. אני לומדת להנות מירידות, מהתמסרות, מריגושים שבעבר הפחידו אותי.

בנוסף, שמחתי לגלות כמה אמוציות אני מצליחה להוציא מכן ומכם הגם כשאני לא מתאמצת. כמה לבבות פועמים ויפים יש פה, תודה.

יש כאן הכל מהכל. העניין הוא מה אנחנו לוקחות ולוקחים. תזכרו את זה. דומה מושך דומה - משכו אליכם את הכוחות החיוביים והמעצימים. ויש כאן.

בקיצקוץ, אחרי ההשתפכות הקטנה, הפעם, אני רוצה שתעזרו לי להגשים עוד פנטזיה.
אני רוצה להשפריץ.
זה מחסום שיש לי כבר כמה חודשים, קראתי, ניסיתי, התרכזתי - וכלום. אני לא מוותרת ואומרת שזה עניין פיזיולוגי, אני מאמינה שאני יכולה.
אשמח שתספרו לי איך זה עובד עבורכן, עבורכם. מה עשיתם כדי להתגבר על הקושי? מה אמרתן לעצמכן? מאמינה ששילוב נכון בין הגוף לשכל יאפשרו לי להגיע לזה.

תודה, ויום שלישי (פעמיים כי טוב) שמח לנו icon_smile.gif

נשיקות,
ניצי
    התגובה האהובה בשרשור
אישה מבפנים​(נשלטת)
לפני 5 שנים • 10 ביולי 2018
אישה מבפנים​(נשלטת) • 10 ביולי 2018
זה כמובן פסיכולוגי. וניתן לביצוע ללא קשר לגודל הזין שבשימוש.
רצוי להגיע משוחררת מדאגות וחששות. לתת לנפש לצוף ולספוג כל מה שניתן. אם תרצי הדגמה חיה (איתך או בלעדיך), דברי עם רונית...
evedon4​(נשלט)
לפני 5 שנים • 12 ביולי 2018
evedon4​(נשלט) • 12 ביולי 2018
מההכרות שלי עם זה צריך לעבוד לאטטטטטט ועם הרבה חומר סיכה כדי לא לגרום לחיכוך שמכאיב.
המון עדינות ומגע מדוייק בנקודות הנכונות בפנים ובחוץ.
כאשר בת הזוג נינוחה ופתוחה לכוון ולתאר מה יותר נכון ומדויק לה זה יכול מאוד לעזור.
Sm Art{☆Sm}
לפני 5 שנים • 12 ביולי 2018
Sm Art{☆Sm} • 12 ביולי 2018
שיטת "הדג הסיני".
היא הנכונה ומוצלחת ביותר לייצר "השפרצה",נשית.
צריך לעבוד עם 2 היידים.
יד שמאל מפעילה לחץ על הבטן התחתונה במקום הכי נמוך של הבטן ,שזה בעצם ,מעל הדגדגן.
ועם ,יד ימין ,מחדירים 3 אצבעות .לאיבר המין הנשי .

קודם כל עם 3 האצבעות .
חודרים עמוק אל מתחת לרחם
ומייצרים עם האצבעות שבעומק שחרור של מקור המים .

אחרי כן ,חוזרים עם האצבעות .
לשטח פחות עמוק שהוא באמצע ואל קידמת פתח הנרתיק.
ואז עושים נענוע מונוטוני של 3 האצבעות
כמו דג ששוחה במים .
וצריך לשמור על מקצב אחיד ...

וכול הזמן היד השניה ממשיכים ללחוץ על הבטן התחתונה .

וההשפרצה תגיע ואחריה עוד ועוד .

יש נשים ,שיש להן חסימה בראש,כי הן חושבות או מרגישות שזה פיפי ,ובולמות עצמן מחשבתית .
והיא מנטרלת את הפעולה של השפיכה ,גם אם העומד מולה מקצוען .

אחת כזאת צריך למסטל אותה קצת .
ואז היא תשתחרר תרתי משמע
ה טוב מכולם
לפני 5 שנים • 13 ביולי 2018
ה טוב מכולם • 13 ביולי 2018
אן בחורה שלא יכולה להגיע למצב של השפרצה הכל תלוי בגבר צריך להשקיע המון והרבה סבלנות אחרי החוויה הראשונה השמיים הם הגבול
אן עוצמת גמירה יותר חזקה מהשפרצה ומי שעדיין לא חוותה את זה אז היא עדיין לא יודעת מה זה לגמור באמת

בהצלחה לכולם
Ollie​(נשלטת)
לפני 5 שנים • 13 ביולי 2018
Ollie​(נשלטת) • 13 ביולי 2018
וואו סמארט, כתבת תגובה מועילה וקוהרנטית. מי היה מאמין.

ניצי, אני מתחברת מאוד למה שכתבת. יש פה אנשים נפלאים. צריך לדעת למשוך אותם.