צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

כלוב הציפור-חגורת צניעות

Grey / Green
לפני 18 שנים • 3 בספט׳ 2005
Grey / Green • 3 בספט׳ 2005
יופי של שאלה.

1. תשוקה היא תשוקה היא תשוקה -- אם לא מקבלים כלום אף פעם, מפסיקים לרצות באמת. כדי לשמור על חגורת הצניעות אפקטיבית, חייבים לתת קצת שחרור מדי פעם. גברים שלא גומרים הרבה זמן מתחילים להרגיש חדים מאוד וחזקים מאוד, בגלל שהם ניצחו את הגוף שלהם וכל מיני דברים כאלו -- וזה לא בדיוק האפקט שאנחנו מנסים להשיג, יא?

כמה זה מדי פעם? לא יודע. זה בטח גבול דק שצריך לחקור ביחד, לאורך הרבה... מאוד... זמן. בכלל, חגורות צניעות הן עניין של טווחים ארוכים ומערכות יחסים קרובות.

2. איך מגבילים את העינוי בלי לשלוט מלמטה? כמו בכל דבר: קובעים גבולות מראש ומבהירים -- מבהירים! -- למי שמחזיקה את המפתחות שגם אנחנו מתחננים ממש חזק, זה לא אומר שאנחנו רוצים שיקשיבו לנו.

י"א
009​(אחר)
לפני 18 שנים • 4 בספט׳ 2005
009​(אחר) • 4 בספט׳ 2005
ברמת העיקרון קיימים שני סוגים מרכזים של חגורות צניעות לגברים

הראשון שייך לקבוצה שבה אין אפשרות לגמור והשני שייך לקבוצה שבה אין אפשרות לזיין.

אלו שני סוגים שונים לגמרי וראוי לשים לב להבדלים.

(מן הסתם חגורה שאינה מאפשרת לגמור היא גם חגורה שאין אפשרות לזיין........לעומת זאת חגורה שאינה מאפשרת לזיין אבל בהחלט אפשר לגמור באמצעותה.)

009
Queencie​(שולטת)
לפני 18 שנים • 4 בספט׳ 2005
Queencie​(שולטת) • 4 בספט׳ 2005
הסקרנות והמשיכה שלי לשימוש בחגורת צנועות מתקשרת היטב לנושא הנייוש (feminization, כל הזכויות שמורות על העיברות), החביב עליי. לפחות ברמת הפנטזיה, מניעת הגמירה לאורך זמן היא חלק לא רק מהשליטה שלי בנשלט המנוייש, אלא גם בביטול תפקיד אברו לצרכי הנאתו כפי שהורגל אליהם במהלך חינוכו הגברי.
בהתייחס לדברי גרין גריי, "גברים שלא גומרים הרבה זמן מתחילים להרגיש חדים מאוד וחזקים מאוד, בגלל שהם ניצחו את הגוף שלהם וכל מיני דברים כאלו" אני לא חושבת שכשאר השליטה בגמירה נתונה בידיי - לכאן או לכאן - לגמירה או להתנזרות, זה מחזק את האגו של הנשלט, אבל אשמח לשמוע ממי שחווה את החוויה על בשרו לגבי תחושתו ....
Netrunner​(נשלט)
לפני 5 שנים • 15 ביולי 2018
Netrunner​(נשלט) • 15 ביולי 2018
12 שנים ולא מצאת?
    התגובה האהובה בשרשור
מפית​(אחר)
מפית​(אחר) • 15 ביולי 2018
חוזר ובגדול?
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 15 ביולי 2018
ארץ החלומות כתב/ה:
אפשר לקבל קישור לפורום?אני לא מוצא אותו

godisafemale​(שולטת)
godisafemale​(שולטת) • 15 ביולי 2018
המלכה לירז האהובה! שנים...
וכן, בהחלט נשמח לעוד סיפורים מתורגמים. תודה לך ?

ולענין עצמו: בסאשן זה נראה לי מאולץ. אבל בתוך מערכת יחסים נהדר שתהיה לגבר חגורת צניעות, זו דעתי.