סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

יש רופא שיניים באולם?

Netrunner​(נשלט)
לפני 5 שנים • 28 ביולי 2018

Re: את הניק הכפול של "זותי"

Netrunner​(נשלט) • 28 ביולי 2018
Maple כתב/ה:
godisafemale כתב/ה:
https://thecage.co.il/profile/101992

פששש. כמה תחכום.

icon_smile.gif)

סליחה אני אדם בפני עצמי מי את שתגידי שאני מישהו אחר! אל תניחי את המגדר שלי!

Arminius​(נשלט)

Re: את הניק הכפול של "זותי"

Arminius​(נשלט) • 28 ביולי 2018
deepThinker כתב/ה:
Maple כתב/ה:
godisafemale כתב/ה:
https://thecage.co.il/profile/101992

פששש. כמה תחכום.

icon_smile.gif)

סליחה אני אדם בפני עצמי מי את שתגידי שאני מישהו אחר! אל תניחי את המגדר שלי!

איכס למה דווקא לונגבואו
פסיכולו
פסיכולו • 28 ביולי 2018
יש לי רופא מעולה שממלא את כל הדרישות (כמעט)
בצפון
אם זה רלוונטי את מוזמנת לכתוב בפרטי (מקבל גם בסופי שבוע).
Madame T​(שולטת)
Madame T​(שולטת) • 28 ביולי 2018
גודיס, פתחת שרשור בו את מבקשת המלצה על רופא שיניים.
הגיבה לך ArchAngel כפי שהגיבה. את יכולה להתייחס לגופו של ענין, אבל מכאן ועד להשתיק אותה באופן בוטה וגס ובלתי מכבד
(ואגב להסכית כותבים כך ולא 'להסקיט' כפי שרשמת), עוד הדרך ארוכה...

ולעצם הענין, אני עוקבת אחריה ואחר תגובותיה בשרשורים השונים, ועלי לציין כי היא בחורה צעירה, נבונה ורהוטה למרות גילה הצעיר.
אינך חייבת להסכים עם דבריה, אבל טיפת נימוס ודרך-ארץ כלפי חברים אחרים בכלוב, גם אם את חולקת על דעתם, ולא משנה מה גילם, לא תזיק...
    התגובה האהובה בשרשור
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 28 ביולי 2018
יש אנשים שכל כך לא מסוגלים לקבל את המציאות שהם פשוט מאבדים עשתונות ומגיבים באגרסיביות בכדי לכפות על אחרים את הרציונליזציה שלהם.
עובדתית יחסים מיניים בין רופא/ה למטופל/ת זאת עבירה אתית עם השלכות פליליות. לקלל אותי, לרדת על הגיל שלי שלא רלוונטי בכלל לנאמר, לא ישנה את העובדה הזו. גם אם התנגדות האגרסיבית הזו תקושט בשפה פסאודו-גבוהה שאמורה לטשטש את הבריונות שבה.
כל סטודנט לכל מקצוע טיפולי, בטח שלרפואה, יודע שלהתעסק עם מטופליו זה אחד הדברים החמורים שהוא יכול לעשות במהלך הקריירה שלו.
אז רופא שיניים בכיר, עם ותק שמדבר בעד עצמו, עילוי בתחומו, שמסור למקצוע ודואג להתעדכן תדיר בשביל לדעת את הטוב ביותר בעבור מטופליו, לא יעיז להציג עצמו כנשלט או כל דבר אחר שמקומו בחדר המיטות ולא בחדר הטיפולים. המיניות של הרופא היא לא האישיו בטיפול, וככזו היא גם לא רלוונטית לתפקודו המקצועי.
רופא שאוהב לשכב רק בתנוחה המסיונרית מטפל פחות מסור מרופא נשלט? רופא שהוא שולט בטח יוצא עליך עצבים? מה זה השטויות האלו?!
ומי שיעז לערב את המיניות שלו עם הטיפול הוא חרא של רופא שמזלזל במקצוע ובמטופל/ת שלו. רשיונו ישלל, יוטלו עליו סנקציות פליליות, והוא ימצא את השם שלו מתנוסס בחוסר כבוד באתר משרד הבריאות יחד עם שאר המתחכמים שבאו לפניו וחשבו שהם מעל החוק. ואולי אפילו יזכה לככב בחדשות אם הוא היה רופא ממש מוכר.
אין רופא, בטח שאחד שידוע ומעולה בתחומו, שיסכן קריירה ומוניטין שעמל עליהם חיים שלמים בשביל לשחק איתה במלכה ועבד בחדר הטיפולים. אולי רק איזה אחד שמזלזל בתחום, שאין לו מה להפסיד, שגם הטיפול שיתן יהיה בהתאם.
עד השנייה שקראתי את השורה "עדיפות לנשלט" אני עמדתי להמליץ לה על מישהו שהוא באמת עילוי בתחומו: מנהל מחלקה לטראומה דנטלית, מרצה בכיר באחד מבתי הספר לרפואה הנחשבים בארץ, מנהל התמחות באנדודונטולוגיה, שעשה לי באופן אישי לפני שבוע טיפול שורש ברמת עבודת מאסטר.
יש פה מישהו שיכול לעלות על הדעת שהוא יענה "כן, המלכה" לאחר שהיא תשאל אותו אם הוא נשלט? או שהוא מכלתחילה יספר כזה פרט לאחד מהמטופלים שלו כך שהיא תזכה בכלל לקבל המלצה שכוללת את ההעדפות המיניות שלו?
מטופל שיתעסק במיניות של הרופא יזכה לראות את המרפאה רק מהדלת החיצונית במקרה הטוב, או לתלונה על הטרדה מינית במקרה הרע.
רופא שישתף עם זה פעולה הוא אחד הרשלנים, שכמו שהוא מזלזל באתיקה ככה הוא יזלזל גם בטיפול. ורפואת שיניים, עם כמה שחושבים שזה "כולה לקדוח בשן" זה משהו מאוד מורכב שאם עושים לא נכון אפשר לגרום לנכויות שונות ואפילו למוות. לא הייתי הולכת למי שחושב שזה משחק וסיבה לפצוח בסשן.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך ראשון יול' 29, 2018 12:57 am, סך-הכל נערך 2 פעמים
godisafemale​(שולטת)
godisafemale​(שולטת) • 28 ביולי 2018
חן חן, מדאם T,
התפלחו לי עוד כמה שגיאות במהלך הטרטור-שרשור.
צביקוש​(נשלט)
לפני 5 שנים • 29 ביולי 2018
צביקוש​(נשלט) • 29 ביולי 2018
אמאלה מה קרה כאן.
כאב שיניים זה הכי כואב שיש.