ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הפגנת כח להטבית

israelislave
לפני 5 שנים • 30 ביולי 2018
israelislave • 30 ביולי 2018
דרקן ראהל כתב/ה:
israelislave כתב/ה:
דרקן ראהל​(נשלט){משוייך}

אבל לא כל העשרה אחוז רוצים הורות דרך פונדקאות. תפסיק לנסות להתנשא, זה לא מוסיף לך נקודות... זה שהגייז הם עשרה אחוז מהאוכלוסיה אני יודע ואני מניח שעוד לפני שנולדת

(דודו טופז, אז עוד בשחור לבן "תתחיל לספור, העשירי גיי")

אף אחד לא מתנשא עליך. וזה כנראה תמיד היה 10% (אין סיבה להניח אחרת).
פשוט אתה כל הזמן אומר 1%, שזה מספר מומצא לחלוטין, גם אם התכוונת רק לאלה שרוצים להיות הורים (שאין לך מושג או הערכה רשמית כמה כאלה יש. גם לי אין).
לגבי טבעי/לא טבעי, ניסיתי כבר לטעון שבלי רפואה מודרנית לא ברור כמה ילדים היו לך. התגובה המזלזלת התעלמה מתזונה, חיסונים, מעקב אחר הריון, סניטציה, היכולת לתפור, פגיות ועוד ועוד.
הבעתי גם את דעתי באריכות על הרעיון שהבאת ילדים בפונדקאות הוא לא טבעי, אבל לא זכיתי לשום התייחסות

למען הסר ספק, הנה דעותיי בצורה הכי ברורה.

באופן מוחלט נגד פונדקאות לזוגות חד מיניים.

פונדקאות בכלל, רק לזוגות הטרוסקסואליים שאין להם ילדים וכמוצא אחרון אחרי IVF כאשר הפונדקאית ישראלית, נבדקה ע" המערך הבריאותי פסיכולוגי ואכן נמנית על אותה קבוצה קטנטנה שמוכנה לעשות זאת למען הנתינה והכסף נועד רק לכסות את ההוצאות הישירות, אחרת זה סה"כ שוב סחר בנשים.

באשר ל"טבעי או לא טבעי", כל מה שמנית והוסיפה גם <לילית חדשה> כול אלו מבחינת שיפור, השבחה של הקיים, היכולת להתערבות חיצונית בהליך שאמור להיות טבעי את "התקלקל מסיבה כלשהי בעוד פונדקאות היא תיגר על הטבע.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
הנה מאמר מוויקיפדיה באנגלית על הורות חד מינית
https://en.m.wikipedia.org/wiki/LGBT_parenting

המסקנות, באופן גורף, הן שאין שום חיסרון בהורות חד מינית, ואף נמצאו יתרונות לגדול עם זוג אמהות לסביות על פני זוגות הטרוסקסואלים.
לגבי טבעי ולא טבעי, אתה מעביר גבול איפה שנוח לך, אין באמת במה לדון.

אבל הנה מה שאני לא מבין.
בתחום שחשוב לך, אפלייה מגדרית וגירושין בישראל, אתה מכיר סטטיסטיקות, תקדימים, מאמרי דעה ועוד. ואתה משתמש בהם כנימוק לדבריך.
אבל כשזה מגיע להורות חד מינית, אתה פתאום זקוק רק לאמונה, לדיעה, ולא יותר. וכשמביאים לך ראיות סותרות (בעוד שלך אין ראיות כלל), אתה מבטל אותן.
לא נראה לך שיש כאן סתירה? שאתה משנה לחלוטין את הסטנדרטים שלך?
חבל שנותנים ל"אמונה" להכתיב התנהגות ולא להיגיון בריא.
סקרנית מדי
סקרנית מדי • 30 ביולי 2018
נראה לי שלכל מה שכתבת כבר די הגיבו לך אז בקצרה:

אני עדיין תקועה בזה שיש כאן אנשים שלמרות היותם סוטים (כולנו), מתעקשים על קיומה של משפחה "נורמלית" וכל דבר אחר נראה להם לא תקין. זה לא מסתדר לי. בעיקר איתך סלייב, שכתבת שחווית את הביקורת הזאת על בשרך. שבאמת רצו להוכיח שאתה לא כשיר מפני שאתה עבד. מאחלת לכולכם, המתנגדים להורות חד מינית, שיתעוררו בעיות גם בשאלת ההורות שלכם, היא תעבור לבתי המשפט ואולי גם לתקשורת ותהפוך לדיון ציבורי בו אנשים אחרים ייגעלו מכם ויחליטו שאתם לא ראויים לגדל ילדים כי אתם קהילה של סוטי מין (לא מעוניינת שייקחו לכם את הילדים, רק שתרגישו קצת איך זה ששופטים יכולת אחת שלכם על סמך משהו כל כך לא קשור).

בנוסף, המיון הנהדר שלך למי שווה יותר או פחות היה יכול להיות להיט במלחמת העולם השנייה. גם הדוגמאות הנפלאות שנתת הן בהחלט ממדינות שראוי ללמוד מהן על גזענות ואפליות- בישראל באמת אין מספיק מזה.

בנוגע לעניין החריגות- בתור אשת חינוך, בשנים האחרונות עברו תחת ידיי ולבי כמה מאות ילדים. ביניהם ילדים "חריגים" מכל מיני סיבות: ילדים לזוגות חד מיניים, דתיים בכיתה חילונית ולהפך, שמנים, סובלים מתת משקל, פוזלים, מגמגמים ועוד. יודע למי התייחסו בגן ובכיתה כחריג? לילדים המעצבנים שכל הזמן צוחקים עליהם. לאותם ילדים, גם חולצה עם גיבור על אחד במקום אחר היא עניין של חריגות ברמה גבוהה.
לילדים ממש לא אכפת מי ההורים שלך. אכפת להם מי אתה ובוא נודה על האמת, אכפת להם בעיקר אם יש לך משחקים שווים בבית ואם כיף איתך באופן כללי. ילד שגדל בתוך משפחה אוהבת ולא משנה אם הורה אחד או שניים ומאיזה מין, לומד לאהוב את עצמו ואת מי שסביבו. לומד לקבל גם את מי ששונה ממנו. הוא לומד להסתכל על מה שטוב ועל מה שמיוחד באנשים ולא לחפש במה הוא טוב מהם יותר ולמה לו מגיע יותר מהם.
הסיבה היחידה שילדים אחרים בכלל יסתכלו על ההורים של ילדים אחרים בקטע כזה, תהיה הדעה שההורים שלהם הכניסו להם לראש. הדעה הקדומה והלא מבוססת שיוצרת מעגלים של שנאה, כמו שאני מניחה שאתה תלמד את ילדך במידה ויחליטו שאתה ראוי לגדלו...
סקרנית מדי
סקרנית מדי • 30 ביולי 2018
ושכחתי עוד משהו חשוב- הדיון החל בביקורת על ההפגנה עצמה. על המחאה שהקימה הקהילה הגאה. גם בטור הדעה ממעריב שצירפתם, הכותב (שלוקה באותו חוסר אובייקטיביות כמו שזה שהוא יוצא נגדו) מתייחס אך ורק לשאלת הפונדקאות למול סחר בנשים או רחמים (על אף שכולנו הסכמנו כאן בדיון שאם אין אפשרות לפקח על הפונדקאות כדי למנוע את הסחר, שיאסרו על כולם. איכשהו מזה אתם מתעלמים).

המחאה היא על האפליה הכוללת גם רישום ילדים בתעודת זהות, אימוץ ילדים של בן/בת הזוג, יחס משפיל ולא מקבל במשרדים השונים, חודשים של בירוקרטיה עבור מה שלוקח לסטרייטים שנייה וחצי, נישואים ועוד. זה קשור רק להורות. המחאה הייתה גם על זכויות טרנסג'נדריות/ים אבל זה לא קשור להורות.
אין לכם באמת סיבה להיות נגדה חוץ מהטיעון המטופש של- יש מחאות חשובות יותר. לכם יש משהו חשוב יותר ולנו, כרגע, זה הכי חשוב. אתם לא חייבים לבוא אבל אין שום סיבה שזה יפריע לכם.
לילית חדשה
לילית חדשה • 30 ביולי 2018
israelislave כתב/ה:
דרקן ראהל כתב/ה:
israelislave כתב/ה:
דרקן ראהל​(נשלט){משוייך}

אבל לא כל העשרה אחוז רוצים הורות דרך פונדקאות. תפסיק לנסות להתנשא, זה לא מוסיף לך נקודות... זה שהגייז הם עשרה אחוז מהאוכלוסיה אני יודע ואני מניח שעוד לפני שנולדת

(דודו טופז, אז עוד בשחור לבן "תתחיל לספור, העשירי גיי")

אף אחד לא מתנשא עליך. וזה כנראה תמיד היה 10% (אין סיבה להניח אחרת).
פשוט אתה כל הזמן אומר 1%, שזה מספר מומצא לחלוטין, גם אם התכוונת רק לאלה שרוצים להיות הורים (שאין לך מושג או הערכה רשמית כמה כאלה יש. גם לי אין).
לגבי טבעי/לא טבעי, ניסיתי כבר לטעון שבלי רפואה מודרנית לא ברור כמה ילדים היו לך. התגובה המזלזלת התעלמה מתזונה, חיסונים, מעקב אחר הריון, סניטציה, היכולת לתפור, פגיות ועוד ועוד.
הבעתי גם את דעתי באריכות על הרעיון שהבאת ילדים בפונדקאות הוא לא טבעי, אבל לא זכיתי לשום התייחסות

למען הסר ספק, הנה דעותיי בצורה הכי ברורה.

באופן מוחלט נגד פונדקאות לזוגות חד מיניים.

פונדקאות בכלל, רק לזוגות הטרוסקסואליים שאין להם ילדים וכמוצא אחרון אחרי IVF כאשר הפונדקאית ישראלית, נבדקה ע" המערך הבריאותי פסיכולוגי ואכן נמנית על אותה קבוצה קטנטנה שמוכנה לעשות זאת למען הנתינה והכסף נועד רק לכסות את ההוצאות הישירות, אחרת זה סה"כ שוב סחר בנשים.

באשר ל"טבעי או לא טבעי", כל מה שמנית והוסיפה גם <לילית חדשה> כול אלו מבחינת שיפור, השבחה של הקיים, היכולת להתערבות חיצונית בהליך שאמור להיות טבעי את "התקלקל מסיבה כלשהי בעוד פונדקאות היא תיגר על הטבע.

סלייב,
כל מה שמניתי וכל 'תיקון' או 'השבחה' של תהליכים טבעיים זו קריאת תיגר על הטבע- פיתוח תרופות, הנדסה גנטית, אאוגניקה,
גם טיפולי השבחה של זרע, גם החזרת עוברים לרחם של אישה שאחרת לא תצליח להיקלט להריון ובכלל כל התהליך של IVF.
או כל התערבות בתהליך טבעי כדי לשנות את התוצאה שלו.

ההבדל היחיד בין IVF לזוגות סטרייטים לבין פונדקאות לזוג גברים (או לגבר יחיד) לבין צינתור או השתלת כבד לבין תרופה לרעל
טמון בשאלות- מה מתאים לתפיסת עולמך או פוגע בה
וממה אתה יכול להפיק תועלת.
israelislave
israelislave • 30 ביולי 2018
סקרנית מדי כתב/ה:
ושכחתי עוד משהו חשוב- הדיון החל בביקורת על ההפגנה עצמה. על המחאה שהקימה הקהילה הגאה. גם בטור הדעה ממעריב שצירפתם, הכותב (שלוקה באותו חוסר אובייקטיביות כמו שזה שהוא יוצא נגדו) מתייחס אך ורק לשאלת הפונדקאות למול סחר בנשים או רחמים (על אף שכולנו הסכמנו כאן בדיון שאם אין אפשרות לפקח על הפונדקאות כדי למנוע את הסחר, שיאסרו על כולם. איכשהו מזה אתם מתעלמים).

המחאה היא על האפליה הכוללת גם רישום ילדים בתעודת זהות, אימוץ ילדים של בן/בת הזוג, יחס משפיל ולא מקבל במשרדים השונים, חודשים של בירוקרטיה עבור מה שלוקח לסטרייטים שנייה וחצי, נישואים ועוד. זה קשור רק להורות. המחאה הייתה גם על זכויות טרנסג'נדריות/ים אבל זה לא קשור להורות.
אין לכם באמת סיבה להיות נגדה חוץ מהטיעון המטופש של- יש מחאות חשובות יותר. לכם יש משהו חשוב יותר ולנו, כרגע, זה הכי חשוב. אתם לא חייבים לבוא אבל אין שום סיבה שזה יפריע לכם.

כל מה שכתבת מלבד ענין הפונדקאות נכון וצריך להשתנות לאלתר.