ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

נשלט - איך מתחילות(ים) איתך?

רציונאלי ולא במקרה​(נשלט)
לפני 5 שנים • 1 באוג׳ 2018

נשלט - איך מתחילות(ים) איתך?

נדמה לי שלפחות רבע מהדיונים בכלוב עוסקים בפניות ממש דוחות וזה תמיד מגברים לנשים. אני חושב שהדיונים האלו דווקא חשובים, ואפשר ללמוד מהם. אבל רובנו -- הרוב הדומם, אולי מילולית דומם -- יודעים שלא מתחילים שיחה ב"שלום חור" או מנסים להתחיל עם מישהי שאמרה שלא מתאים לה, או מגיבים לדחייה ב"עקקקקק יכלבה מי ינגע בךךךךך". 

אז חשבתי שאולי ננסה לעשות ההפך. נשים, תסכימו לשתף איתנו איך נראו התחלות חיוביות? כאלו שגרמו לנשלט שלכן להרגיש טוב, מוחמא, שמח שקרא ולרצות להכיר את הבנאדם, להסתקרן
?? 
Erykah
לפני 5 שנים • 2 באוג׳ 2018
Erykah • 2 באוג׳ 2018
זו לא שאלה לנשלטים? אילו התחלות גרמו להם להרגיש ככה? נראה לי פחות יעיל לבקש משולטות להעיד על אילו פניות שלהן עוררו מה במישהו אחר...
טלי35​(שולטת)
טלי35​(שולטת) • 2 באוג׳ 2018
אני אשמח ממש לשמוע מהנשלטים.

בכלל בספר החוקים הבדסמי יש פרק שלם על שולטות שפונות ראשונות (בכללי או אחרי דייט, רחמנא לצלן) ומה זה מעולל להררכיה הקדושה.

גילוי נאות:
השולטת הספציפית הזו עדיין מחכה לנשלט מסויים שיכתוב לה. לא אוהבת את המשחקים האלו.
Erykah
Erykah • 2 באוג׳ 2018
אם מישהו מעניין אותי אני דווקא פונה. ורוב מערכות היחסים המשמעותיות שהיו לי מפה התחילו בפניה שלי.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לפני 5 שנים • 3 באוג׳ 2018
איתי תמיד התחילו בצ'ט, אז לא יודע אם זה עוזר.
התחלות טובות היו דווקא המתוחכמות, קצת מניפולטיביות. נגיד, שולט אחד שהתחיל איתי שיחה תמימה לחלוטין, לקח אותה לאט לאט למצב שאני מספר לו על חוויות קודמות והוא מוסיף עליהן דברים, ואז ניחש מתי אני מגורה ומשם כבר אכלתי מכף ידו. והוא גם מעולם לא שלט בגבר לפני זה. אם אתה במקרה קורא - כן, אתה תותח. (נגמר מזמן, אבל נשארנו מיודדים)
היתה גם אדומה אחת משולט מבוגר למדי, שכתב מאוד בכבוד ופרש מעט ממשנתו על בדסמ. הניסוח, הפתיחות, הכבוד יצרו תחושה נפלאה.
אז שולט שיתחיל איתי צריך להיות מעניין, מסקרן, חכם (אינטליגנטי גם, אבל חכמה זה עומק וניסיון והשקפת עולם), חוש הומור חובה (הוא צריך לצחוק מהשטויות שלי, אחרת אין סיכוי) ומשהו מאלה חייב להיות ניכר בפנייה שלו. הפנייה צריכה להיות מכבדת, גם אם הוא קורא לי עבד או כלב, זה עדיין יכול להיות מכבד.
אגב, בגלל דברים שנאמרו בשרשור אחר, מראה באמת פחות משחק תפקיד אצלי. וכן, אני אוהב להיות מחוזר, לפחות בהתחלה. בעיקר בגלל שאני עושה במכנסיים מהמחשבה על להתחיל עם מישהו.
    התגובה האהובה בשרשור
עוץ הגדול​(נשלט)
עוץ הגדול​(נשלט) • 3 באוג׳ 2018
מניתוח כמותי של תיבת הדואר של רוב הנשלטים כאן, במצב הנוכחי, אנחנו מוכנים להסתפק ב:

"היי"

או בהודעה בסגנון

"יא חתיכת אפס, זבל. תחזור אליי."
היפוקרטס​(נשלט)
היפוקרטס​(נשלט) • 3 באוג׳ 2018
חלק מהפניות אני מקבל בצ'אט הן ישר "היי עבד שלח תמונה", לרוב ההודעות בסגנון הזה אני לא נותן התייחסות כמעט, כי בדרך כלל הן באות מפרופילים לא מפורטים ואפילו ריקים ואני ישר יוצא מתוך נקודת הנחה שזה מתחזה.

אני דווקא אוהב יותר את הפניות הפשוטות כמו היי, ואלו שמציגות את עצמן קצת, זה הכי נחמד, ככה גם אני פונה לנשים בתוך ומחוץ לכלוב.

וטלי35 את תמצאי בסוף 3>
קנקן​(אחר)
קנקן​(אחר) • 3 באוג׳ 2018
זה כמעט לא תלוי בתוכן הפניה. גם אם היא סתם "היי", דבר ראשון שיקרה הוא שאלך לראות את הפרופיל, ואם הוא נראה לי, אז את הבלוג (אם יש), ומשם כבר אדע אם השולטת שמולי מעניינת אותי או לא.
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 3 באוג׳ 2018
אתחיל ואומר שהקשרים המשמעותיים ביותר שלי מכאן יצאו דווקא מכאלו שהתחילו איתי ולאו דווקא שאני איתן. חוץ מיזה שזה טרן און שלי ושל גברים אחרים, זה גם פותר הרבה בעיות. יש שולטות שפניתי אליהן בעברי ונתקלתי בככ הרבה זלזול מהן והרגשה שאתה לא שווה כלום כנשלט, גם כשהשקעת המון בלקרוא על הבחורה ורשמת הודעה כנה שמתייחסת אליה ולפנימיות שלה. אבל זאת בעיה שלהן לא שלי.

ועכשיו לנושא -
לדעתי היי זה מזלזל כהודעה פרטית בלי שום תוכן (אזמה אם אני נואש).
גם לבקש תמונה בהודעה ראשונה (מי מכיר אותך או חייב לך משהו).

לעומת זאת, כמו בדיון המקביל, הודעות שמתייחסות לעולם הפנימי שלי ומביעות בי התעניינות מראות לי שגם השולטת מולי חשבה לפני שפנתה אלי ועשתה קצת מחקר על הטרף.
גם הודעות שכוללות פלירטוט קל בהנחה שנוצר ביננו קשר מסויים אם בבלוגים או בפורום זה מעולה.