לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

נשלט - איך מתחילות(ים) איתך?

Dervish
לפני 5 שנים • 3 באוג׳ 2018
Dervish • 3 באוג׳ 2018
הדרכים הנחמדות שהתחילו איתי היו "היי, מה נשמע?"
או "לפי השיחות שלך בצ'אט אתה נראה מעניין, תרצה להכיר?"

הדרכים הפחות נחמדות הן " יש לך 5 דקות לשלוח לי תמונה שלך על 4" (חיה בסרט!!)
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 3 באוג׳ 2018
תרגום לדרקן לגיקים =
(X, Y) ---> (Y,X)
Erykah
Erykah • 3 באוג׳ 2018
TheDervish כתב/ה:

זה באמת נפוץ, פניות מהסוג הזה? אני חייבת להודות שלמרות שהצד השני של זה (פניות מסוג "שלום מלכתי, אני עבד נרצע לרגליך וממתין לפקודתך" של התמסרות כדיפולט וללא הקדמה על צורותיהן הבוטות יותר או פחות) מאוד שכיחות בקטע מתסכל משהו, תמיד הנחתי שפניות שליטה כדיפולט (מנשים) הן לא דבר שכיח באותה המידה, או בכלל. בעוד בפניה מלמטה כדיפולט יש משהו עלוב בעיניי, בפניה מלמעלה פוקדת כדיפולט, יש משהו מאוד אגרסיבי ואלים/כוחני (רע) בעיניי, אז בעוד שאני מכירה (וחוויתי גם ממקור ראשון) אינסוף פניות כאלה מגברים שולטים, זה עדיין לא התחבר לי כצורות פניה שנשים רבות ינקטו בהן.

אז קודם כל הפתיע אותי להתקל במספר התייחסות ועדויות למקרים כאלו ולכן מעניין אותי אם זה באמת אכן נפוץ.
במידה וכן, אז בשלב הבא מעניין אותי לדעת כמה נפוצות פניות כאלו מפרופילים שמאחוריהם בוודאות באמת נמצאות נשים, זה פותח אצלי כמה נקודות מחשבה חדשות ומעניינות.
H rebel​(נשלט)
H rebel​(נשלט) • 3 באוג׳ 2018
אצלי זה קצת שונה . . .
אדומה משולטת \ מתחלפת או נטולה ( תפקיד ) נבחנת בתהליך הבא :
א. הודעה שכתובה בעברית נורמלית זה כבר כיוון חיובי .
ב. אין שום רצון להחפיץ אותי , להשתמש בי ,בכישורי הנהיגה שלי , בכספי מטלטליי ( פלוס גדול )
ג. כלל חשוב : דיבור מלוכלך , מעליב או פוגעני כמו כן השפלות מילוליות -אינן רצויות בטח ממישהי שאינך מכיר .
ד. הודעות העתק הדבק או מילים בנות הברה אחת אינן מעידות על עניין אמתי ומותירות רושם שלילי .
ה. שאתן מדברות מהלב , אפשר לחוש במשמעות ובכנות זה מושך אותי להגיב בחזרה .
ו. שנינות כריזמה , כישרון , מקוריות וידע - אם את כותבת לי כמו מרי ג'יין אני בטוח אענה לך בחזרה .
ז. נו זה צפוי ... תביני את ההבדל בין פלירטוט מעודן לבוטות מינית מובהקת . סקס אפיל הורס .
ח. גורם ההפתעה -שהיא כותבת לך הודעה שלא ציפית לה ומעיפה לך את הראש .
ט. כמו שאומרים במקומות רבים - אם אין לך משהו חשוב , מעניין או סיבה לכתוב אל תפני סתם כי את משועממת , גברים משלטים הם יצורים בעלי חושים מחודדים וחיבור לתודעה שלהם . אם תזייפי נדע , אם תבלפי נרגיש .

* אין בתגובה זו נסיון להעליב או לפגוע במישהי מבנות הקהילה הכלוביסטית שלנו .
Dervish
Dervish • 3 באוג׳ 2018
דרקן ראהל כתב/ה:
נו, דרוויש, לפחות לא אמרה שיש לך ארבע דקות לשלוח סרטון שלך על חמש.
תמיד לראות את החיובי

חשבת להופיע עם הבדיחות שלך? לפחות תרוויח מזה קצת כסף.
Dervish
Dervish • 3 באוג׳ 2018
Erykah כתב/ה:
TheDervish כתב/ה:

זה באמת נפוץ, פניות מהסוג הזה? אני חייבת להודות שלמרות שהצד השני של זה (פניות מסוג "שלום מלכתי, אני עבד נרצע לרגליך וממתין לפקודתך" של התמסרות כדיפולט וללא הקדמה על צורותיהן הבוטות יותר או פחות) מאוד שכיחות בקטע מתסכל משהו, תמיד הנחתי שפניות שליטה כדיפולט (מנשים) הן לא דבר שכיח באותה המידה, או בכלל. בעוד בפניה מלמטה כדיפולט יש משהו עלוב בעיניי, בפניה מלמעלה פוקדת כדיפולט, יש משהו מאוד אגרסיבי ואלים/כוחני (רע) בעיניי, אז בעוד שאני מכירה (וחוויתי גם ממקור ראשון) אינסוף פניות כאלה מגברים שולטים, זה עדיין לא התחבר לי כצורות פניה שנשים רבות ינקטו בהן.

אז קודם כל הפתיע אותי להתקל במספר התייחסות ועדויות למקרים כאלו ולכן מעניין אותי אם זה באמת אכן נפוץ.
במידה וכן, אז בשלב הבא מעניין אותי לדעת כמה נפוצות פניות כאלו מפרופילים שמאחוריהם בוודאות באמת נמצאות נשים, זה פותח אצלי כמה נקודות מחשבה חדשות ומעניינות.

אין לי מושג אם זה נפוץ אך קרה. כשאמרתי לה שזו לא דרך להתחיל שיחה עם מישהו אז היא התחילה לעוף על עצמה ולומר שהפסד שלי.
אם זו אישה או גבר מאחורי הפרופיל זה אין חי איך לדעת.
Erykah
לפני 5 שנים • 4 באוג׳ 2018
Erykah • 4 באוג׳ 2018
Humiliated Rebel כתב/ה:
אצלי זה קצת שונה . . .
אדומה משולטת \ מתחלפת או נטולה ( תפקיד ) נבחנת בתהליך הבא :
א. הודעה שכתובה בעברית נורמלית זה כבר כיוון חיובי .
ב. אין שום רצון להחפיץ אותי , להשתמש בי ,בכישורי הנהיגה שלי , בכספי מטלטליי ( פלוס גדול )
ג. כלל חשוב : דיבור מלוכלך , מעליב או פוגעני כמו כן השפלות מילוליות -אינן רצויות בטח ממישהי שאינך מכיר .
ד. הודעות העתק הדבק או מילים בנות הברה אחת אינן מעידות על עניין אמתי ומותירות רושם שלילי .
ה. שאתן מדברות מהלב , אפשר לחוש במשמעות ובכנות זה מושך אותי להגיב בחזרה .
ו. שנינות כריזמה , כישרון , מקוריות וידע - אם את כותבת לי כמו מרי ג'יין אני בטוח אענה לך בחזרה .
ז. נו זה צפוי ... תביני את ההבדל בין פלירטוט מעודן לבוטות מינית מובהקת . סקס אפיל הורס .
ח. גורם ההפתעה -שהיא כותבת לך הודעה שלא ציפית לה ומעיפה לך את הראש .
ט. כמו שאומרים במקומות רבים - אם אין לך משהו חשוב , מעניין או סיבה לכתוב אל תפני סתם כי את משועממת , גברים משלטים הם יצורים בעלי חושים מחודדים וחיבור לתודעה שלהם . אם תזייפי נדע , אם תבלפי נרגיש .

* אין בתגובה זו נסיון להעליב או לפגוע במישהי מבנות הקהילה הכלוביסטית שלנו .

א. מרי ג'יין היחידה שיכולה לכתוב כמו מרי ג'יין, אז הסעיף זה רלוונטי לה בלבד.

ב. פותח השרשור כיוון במפורש לדיון מכיוון אחר, שלא יעסוק באיך לא לפנות. השאלה שהוא שאל מעבר להיותה יפה וחיובית בעיניי, היא גם יותר מעניינת.
הדברים שמעוררים תגובה חיובית במידה ראויה לציון הם הרבה יותר אינדיבידואליים ומעניינים. הרבה פחות קל לשער מה הדברים שמרגשים ונוגעים לחיוב מאשר שלהיות מגעיל יתקבל לא טוב.
חבל לי שהדגש מוסט, בייחוד כי מה דוחה אותך ומה מרגש אותך הן שתי שאלות מאוד שונות שהתשובות אליהן אינן משלימות, לומר מה הדברים שהכי לא נעימים לך, מספר על מה לא נעים לך ולא נותן שום מידע לגבי מה הדברים שנעימים לך במיוחד, בין שני הקצוות האלה, של דברים שמעוררים בך תגובות ראויות לציון בעוצמתן הייחודית לחיוב או לשלילה, נמצאים רוב הדברים הבנאליים. הדברים המאוד חיוביים הם חלק קטן מאוד ובלתי ניתן לאיתור בתוך כל מה שהוא פשוט לא מאוד שלילי.

וכן, שמתי לב שכתבת גם דברים שאתה אוהב, אבל לא הבנתי למה להתמקד (או בכלל לכתוב) את כל הדברים שלא, כשלא רק שהשאלה הייתה מה כן, אלא הייתה בקשה מפורשת שלא לדון במה לא. הייתה פה כוונה יפה לדיון חיובי על מה הדברים שמעניינים, מעוררים, מסקרנים, ונעימים לאנשים. לא במה תהליך הבחינה והקריטריונים הממיינים עבור הודעות נכנסות. חבל לי שזה מתפספס.
טלי35​(שולטת)
טלי35​(שולטת) • 4 באוג׳ 2018
אריקה הממממ...
הוא לא הסתלבט פה על הדרישות של שולטות איך צריך לפנות אליהם?
Erykah
Erykah • 4 באוג׳ 2018
אני לא ראיתי את זה ככה.
אבל גם אם כן ואני לא הבנתי נכון, עדיין לדעתי סתלבט עוקצני שלילי פחות מתאים בשרשור שמנסה להתמקד בשיתוף חוויות חיוביות.