סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

דירת פטיש וBDSM

fly high​(מתחלף)
לפני 5 שנים • 4 באוג׳ 2018

דירת פטיש וBDSM

fly high​(מתחלף) • 4 באוג׳ 2018
יש לי חלום ואותו אני רוצה להגשים
אני גר בדירת 2 וחצי חדרים בתל אביב ואחד החדרים מתפנה
בשלב החיפושים אחרי שותפ.ה לדירה עלה לי הרצון שתמיד רציתי לגור בבית שבו הכל חופשי
אני חי עמוק בתוך עולם הפטיש והשליטה חשבתי אולי למצוא את השותפ.ה הבאה לדירה שגם חי.ה את עולם השליטה ורוצה ביחד לחיות חיי רוגע שלווה הגשמה ולהפוך את הדירה לבית שכולו הגשמה ואנרגיות חיוביות ובעיקר שלחיות את עצמנו ללא מחסומים
אם יש כאן מישהי או מישהו שזה נשמע לו מעניין ורוצה עוד פרטים אשמח לקבל הודעה
    התגובה האהובה בשרשור
אפסמאופס

היי

אפסמאופס • 4 באוג׳ 2018
מחפש עבד מין שיגור איתך?
fly high​(מתחלף)
fly high​(מתחלף) • 4 באוג׳ 2018
זה לא ממוקד לעבד או שפחה לשולט או נשלטת אני פתוח לכל אופציה שתהיה רצינית ומעניינת
הרעיון והמטרה זה שיהיה בית שהדרים בו יוכלו להגשים את עצמם בכל צורה שהם יבחרו וביחד מדירה נהפוך את זה לבית חם
אני אתן דוגמא שאם יהיה לי מערכת יחסים קבועה של שליטה שאוכל להרגיש בנוח בכל רחבי הבית ולא רק בחדר ובשביל שזה יקרה צריך שהצד השני גם יהיה משוחרר ופתוח לעולם השליטה בו בזמן שלכל אחד יש את הפינה שלו ויחד זה יהיה בית מהמם מלא בשחרור ובאנרגיות חיוביות וטובות
bdsmm258
bdsmm258 • 4 באוג׳ 2018
רעיון גדול חבר , שיהיה בהצלחה אני מהצפון אז לא רלוונטי בשבילי אבל לדעתי אם תצליח למצוא את השותפ\ה הנכון ,זה יהיה משהו באמת מופלא אם זה יצא לפעול אשמח לדעת איך הסיפור מתפתח ,תמשיך לעדכן בבקשה
fly high​(מתחלף)
לפני 5 שנים • 5 באוג׳ 2018
fly high​(מתחלף) • 5 באוג׳ 2018
אני בטוח שיש מישהי או מישהו שיכולים להתאים למטרה ואם לא כאן דאך האתר או דרככם לא אוכל להגיע אליהם
אז שתפו את החברים עם המידע ואשמח לתת עוד פרטים למי שרוצה
fly high​(מתחלף)
לפני 5 שנים • 6 באוג׳ 2018
fly high​(מתחלף) • 6 באוג׳ 2018
שיר כאב כתב/ה:
רעיון מקסים, בהצלחה. תפרסם גם בלוח.

אם יש לך אנשים שאת מכירה את מוזמנת ויותר לפרסם את הבשורה icon_smile.gif
fly high​(מתחלף)
לפני 5 שנים • 6 באוג׳ 2018
fly high​(מתחלף) • 6 באוג׳ 2018
אני אפרסם גם בלוח ללא ספק
אבל בכללית תמיד אי אפשר לדעת מאיפה יצוץ הניצוץ ואז הכל יהיה מושלם והחלום יתגשם icon_smile.gif