לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אנשים לא קשורים במסיבות שלנו

טרנסית קרוסית
לפני 5 שנים • 11 באוג׳ 2018
טרנסית קרוסית • 11 באוג׳ 2018
בחורים יפים ,וערסים בלי חולצה זה החיים.
רק אומרת.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 11 באוג׳ 2018
ליינים סגורים לבדס"מיים בלבד נסגרים לעיתים קרובות יחסית או מתרחשים לעיתים רחוקות ולא על בסיס שבועי קבוע, לעומת הדאנג'ן שהוא מועדון שפתוח ומשווק גם לקהל הונילי.
חשבת פעם למה?
סלקטיביות לגבי הקהל, שמצמצת משמעותית את גודלו, לא רק שלא מאפשרת "לדפוק קופה", אלא גם לפעמים מקשה לכסות עלויות.
הדרך היחידה לעקוף מגבלה זו היא לעלות משמעותית את מחיר כרטיס הכניסה, אבל זה מחיר שלא כולם ירצו לשלם ובטח שלא כל סופ"ש ולאט, לאט אובדת המוטיבציה להגיע לליין וגם להפעיל אותו כשאין ממנו רווחים.
לסנן קהל (אגב, לסנן לפי דרסקוד לא מבטיח שמכניסים למסיבה רק "בדס"מיים אמיתיים". שהרי כל ונילי משועמם יכול לקנות לבוש עור בשני קליקים באינטרנט, ולא כל בדס"מי מתחבר ללבוש מיוחד) מצד אחד מאפשר מסיבה שתהיה יותר מותאמת, אבל יש לכך מחיר כלכלי מסוים שבארצנו הקטנטונת, עם קהילה שגודלה בהתאם, פשוט לא משתלם.
פתרון אפשרי הוא שאנשים יזמו מסיבות פרטיות- ישכרו מקום קטן להם, לחברים שלהם ולחברים של חברים שלהם ויתחלקו איתם בהוצאות. כל אחד יביא קצת כיבוד, שתייה, ציוד ויאללה בלאגן.
עכבר​(מתחלף){Yaara-g}
עכבר​(מתחלף){Yaara-g} • 11 באוג׳ 2018
תודה פוליש, גנבת לי את המילים מהפה, גנב שכמותך. כדי להראות בדסמי צריך חצי שנייה. אני בחיים לא אלבש עור וגם ללבוש שחור מחוץ להלוויות של נוצרים זה לא משהו שאני עושה. אם בזה מסתכמת טכניקת הסינון המשוכללת של הליינים האלו אז מה אני אגיד, למודיעין המיצרי אין מה לדאוג.
Blonde
Blonde • 11 באוג׳ 2018
sweet escape כתב/ה:
הפוסט הזה נכתב אחרי אתמול בסין אטיקס ששליש מהרחבת ריקודים היה מלא בגברים ללא בגדים חוץ מתחתונים כי הם באו בלבוש לא נכון והפשיטו אותם. כמובן כולם ונילים מתלהבים - באו לרואת פורנו במציאות... לכן לאכוף אחרי דרסקוד זו פשוט חובה. נראה לי פחות אפשרי או מתאים לעשות רשימות מסודרות של כל הבדסמים... אנחנו אנשים שאוהבים פרטיות בסופו של דבר... icon_smile.gif

סין אטיק זה ליין שהוא שילוב של מספר עולמות מיניים. כמו BDSM, פטיש, קינק, סווינגרים. כל האנשים שהגיע עבור סינון קפדי אחד אחד ונמצא כמתאים להיכנס. היה דגש מאוד גדול על אנשי בדס"ם שהיו בערך 70 אחוז מהמוזמנים. לא כולם בקהילה מכירים את כולם ובטח שלא את החדשים והסקרנים ואנחנו גאים להיות בית גם לכל החדשים בטחום שמרגישים בטוחים להתנסות אצלנו

אם הרגשת צורך להגיד לשיפור,יכולת לפנות בפרטי בדף שלנו והיינו מתייחסים אל זה בכובד ראש.
Skaro​(שולט)
Skaro​(שולט) • 11 באוג׳ 2018
מועדון הדאנגן הוא מועדון ונילי לאוהבי פטישים למיניהם.
הכניסה חופשית לכל המעוניין.
ואין לדעתי שום קשר בין דרסקוד לבין בדסמ.
להתערטל בפומבי זה פטיש נוסף מעבר לבדסמ וממש לא כולם חייבים לאהוב את זה.
ומה עם בגדי הלטקס? זה מגדיר אם אני אוהב לשלוט או לא?

אם את מעוניינת להנות במסיבת בדסמ ללא עיניים נוספות אז קיימות מסיבות פרטיות,
זוגות שמכירים זה את זה מקיימים מסיבה פרטית ללא זרים, שוכרים וילה או צימר בזמן שמתאים לכולם ומתחלקים בתשלום.
זאת חוויה להיות במסיבה כזאת כי כולם מכירים זה את זה ולכן אין מסיכות או פחד לממש את הפנטזיות הכי פרועות שאת יכולה לדמיין.
שיר כאב​(שולטת){סוליקר}
יש גם ליין שיש לו דרס קוד "מינימום פטיש", אגב, ועם רשימת מוזמנים סגורה וסודית שנבנתה על פני שנים.
אבל הוא לא עורך מסיבה כל שבוע, זה לא כלכלי, ועלות הכניסה אכן גבוהה יותר מהכניסה לדקאדאנס למשל.
מעבר לזה, כל השילוב של מסיבת ריקודים עם בדסמ, זה משהו שאפשר לוותר עליו מבחינתי, חוץ כמובן מהמסיבה של Blonde!!
האירועים הטובים ביותר שהייתי בהם לאחרונה, היו דווקא מפגשי פליי "פרטיים" (ולאו דווקא דלי משתתפים)
ivy​(נשלטת)
ivy​(נשלטת) • 11 באוג׳ 2018
ואיך אפשר לאכוף את זה לדעתך?
להציב בכניסה גלאי בדסם?
אין מה לעשות..
גולייט
גולייט • 11 באוג׳ 2018
אני דווקא יכולה להבין את הונילים , גם אם לא להתלהב מנוכחותם. מה אם אין להם בן זוג שמכניס אותם לעולם הזה ואין פרטנר שהם יכולים
לחוות איתו/ איתה את העולם הזה ונמאס להם לצפות בפורנו ולא להתנסות בחיים? פלוס -אי אפשר לשפוט רק לפי מראה חיצוני / סטייל לבוש מי יותר בדס"מי ומי פחות, לפי דעתי. קיצור תתעלמי מהצורך לחפש מי כן קשור ומי לא . מסיבה עם רשימה אקסלוסיבית אפשר לארגן בין חברים קרובים ולא באירועים כאלה כנראה אז חבל להתעצבן. נ.ב- מרחב זה ב-ח' לא ב-כ'. תתחילו ללמוד עברית בבקשה.
שיר כאב​(שולטת){סוליקר}
Ivy poison כתב/ה:
ואיך אפשר לאכוף את זה לדעתך?
להציב בכניסה גלאי בדסם?
אין מה לעשות..

אם כלובי היה שם בכניסה לאתר אחד כזה.. icon_smile.gif
ivy​(נשלטת)
ivy​(נשלטת) • 11 באוג׳ 2018
בדיוק אתמול אמרתי שצריך כאן סלקטור.. זה כבר קצת יותר אכיף לדעתי((: