בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

פורקן מנטאלי

Baby Bear​(נשלט)
לפני 5 שנים • 11 באוג׳ 2018

פורקן מנטאלי

Baby Bear​(נשלט) • 11 באוג׳ 2018
שלום לכולם/ן אני מאוד אוהב ומתחבר לשליטה נשית כבר מגיל צעיר אך זה היה חבוי בי ונסיתי להסתיר ולדחוק את החלק הזה בי אבל זה כבר לנושא אחר.
בעבר זה היה רק כאקט מיני ופורקן אך אני שם לב שבשנים האחרונות אני פחות מחפש את הגירוי המיני ויותר גירוי מנטאלי ואני מרגיש שאני ( אני מחפש את המילים הנכונות כדי להעביר לכם/ן את ההרגשה שלי) חלק ממי שאני... חלק שייך מין רוגע פנימי מהבטן כאילו שאני מצליח לנשום יותר בקלות האם זה טבעי שאני מחפש פחות גירוי מיני ואני מחפש יותר גירוי מנטאלי ונפשי?
Erykah
Erykah • 11 באוג׳ 2018
קצת קשה לענות לך מבלי שאתה מסביר למה אתה מתכוון בגירוי מנטאלי ונפשי.
    התגובה האהובה בשרשור
Madame T​(שולטת)
Madame T​(שולטת) • 11 באוג׳ 2018
אני לא חושבת, שאפשר להפריד בין הגירוי המיני לגירוי הנפשי והמנטלי מאחר שהשניים מחוברים זה לזה.
הכל מתחיל מהמוח... איבר המין הגדול והחשוב ביותר שלנו (ולא רק זה, כמובן).
המשיכה למישהו, למשהו, היא קודם כל משיכה מנטלית ונפשית. כמובן שישנם היבטים פיזיים לדבר, לגירוי המיני שנוצר בעקבותיהם,
אבל הם לא מנותקים וקיימים בפני עצמם.
Baby Bear​(נשלט)
Baby Bear​(נשלט) • 11 באוג׳ 2018
אני אתן לך דוגמה אכילה היא הנאה גופנית, לעומת זאת בישול היא הנאה מהסיפוק להעניק/ הצלחה, גם אם לא את לא אוכלת בסוף הבישול.
אז כשאני באקט או צופה בפורנו או קורא סיפורים, אני נהנה מעניין מהשליטה ולא מחפש לגמור יותר סיפוק מהנפש, סיפוק מנטאלי, אני מרגיש שחלק ממני מרגיש שייך לעולם השליטה ועושה לי טוב מבחינה נפשית זה מי שאני.
אני מבין שיש קשר בין הסיפוק המיני לסיפוק המנטאלי והנפשי אך בזמן האחרון אני נהנה יותר מהסיפוק המנטאלי והנפשי ואני לא מחפש רק סיפוק מיני.
Madame T​(שולטת)
Madame T​(שולטת) • 11 באוג׳ 2018
זו בדיוק הנקודה, Baby Bear, שמה שנתפס בעיניך קודם כגירוי מיני בלבד, מקורו במצד המנטלי שלך. אולי לא היית מספיק מודע או ער לזה
ועכשיו אתה יותר שם לב לזה. לא חושבת שגירוי מיני יכול להתקיים בחלל ריק... רק כדבר פיזי לחלוטין. משהו 'מפעיל' אותו הרי.

ואגב, גם אכילה היא לא רק הנאה גופנית אלא גם נפשית, הסיפוק הוא לא רק פיזי, אחרת היינו אוכלים אך ורק כדי להתקיים.
אבל אנחנו נהנים ללכת למסעדה טובה, לאכול אוכל שיפה גם בעינים ולא רק טעים וכן הלאה. כך שהסיפוק הגופני מלווה תמיד גם בסיפוק נפשי ומנטלי...
Erykah
Erykah • 11 באוג׳ 2018
Baby Bear כתב/ה:
אני אתן לך דוגמה אכילה היא הנאה גופנית, לעומת זאת בישול היא הנאה מהסיפוק להעניק/ הצלחה, גם אם לא את לא אוכלת בסוף הבישול.
אז כשאני באקט או צופה בפורנו או קורא סיפורים, אני נהנה מעניין מהשליטה ולא מחפש לגמור יותר סיפוק מהנפש, סיפוק מנטאלי, אני מרגיש שחלק ממני מרגיש שייך לעולם השליטה ועושה לי טוב מבחינה נפשית זה מי שאני.
אני מבין שיש קשר בין הסיפוק המיני לסיפוק המנטאלי והנפשי אך בזמן האחרון אני נהנה יותר מהסיפוק המנטאלי והנפשי ואני לא מחפש רק סיפוק מיני.

אתה עדיין לא מאוד ברור (לי לפחות). אם ההבדלה שאתה עושה היא בין האקט הפיזי של גמירה לכל השאר, אז לדעתי זה הבסיס של הבסיס של יחסי שליטה. לדעתי גם סקס ונילי טוב מתנהל ככה, אבל בייחוד בבדסמ האורגזמות רחוקות מלהיות המטרה או מרכז העניין והאינטרקציה.