ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

גם לכם קשה למצוא שולטת?

SwitchSwatch​(מתחלף)
לפני 5 שנים • 5 באוג׳ 2018

גם לכם קשה למצוא שולטת?

SwitchSwatch​(מתחלף) • 5 באוג׳ 2018
שלום לחברי המתחלפים!
אני אמנם מתחלף אבל יצא לי לצאת רק עם בנות שרצו להשלט
משום מה בלתי אפשרי להכיר שולטת
גם אתם שמתם לב לזה?
המהות הפנימית
לפני 5 שנים • 5 באוג׳ 2018
המהות הפנימית • 5 באוג׳ 2018
ואתה לא חושב שזה שקשה למצוא שולטות תלוי גם בך?ברור שלא
fly high
לפני 5 שנים • 12 באוג׳ 2018
fly high • 12 באוג׳ 2018
אני לגמרי מסכים איתך שקשה למצוא שולטת
אני אמנם מתחלף אבל לאחרונה מתמסר יותר לצד הנשלט כדי שאוכל באמת למצוא שולטת אמיתית כי הבנתי שזה מרתיע שולטות ואולי זה יעיר את המזל למצוא שולטת
Fluffydan
לפני שנתיים • 15 באוג׳ 2021
Fluffydan • 15 באוג׳ 2021
לגמרי מתחבר להרגשה, מרגיש מוצף בנשים שקודם כל מחפשות מישהו שיוציא את הארנק, ורק אז אפשר להתחיל לדבר.
או כאלה שפשוט רוצות נהג או מנקה.
feetForLife​(נשלט)
feetForLife​(נשלט) • 15 באוג׳ 2021
מרגיש בדיוק כמוך, אני נשלט ולא מצאתי בנתיים שולטת icon_sad.gif
MichaelDevote​(נשלט)
MichaelDevote​(נשלט) • 15 באוג׳ 2021
תשמע צריך להבין , יש פה מעט מאד נשים בטח שולטות הרוב פה גברים נשלטחם וכל אחת מקבלת 100 הודעות ביום מגברים שונים , תחשבו אתם על המספרים. כן זה לא פייר והמצב ממש קשה לגברים ואין פיתרון לזה
OR1977
לפני שנתיים • 17 באוג׳ 2021
OR1977 • 17 באוג׳ 2021
Fluffydan כתב/ה:
לגמרי מתחבר להרגשה, מרגיש מוצף בנשים שקודם כל מחפשות מישהו שיוציא את הארנק, ורק אז אפשר להתחיל לדבר.
או כאלה שפשוט רוצות נהג או מנקה.

🤦‍♀️
הלן הדובה
לפני שנתיים • 18 באוג׳ 2021
הלן הדובה • 18 באוג׳ 2021
מצאתי שולטות בשפע, נחמדות שאפשר לנהל איתן שיחה. אבל הן לא מעוניינות בי כנשלט/ת ואני לא לגמרי מעוניינת בהן כשולטות.
זאת בעצם ה"בעיה" של רוב האנשים (ובעיקר גברים) באתרי היכרויות ופורומים דומים. אי הבנה שלא כולם מתאימים לכולם. וגם לי זה קורה. אני מדברת עם בן אדם, והם מחפשים את מה שאני אבל זה לא מתקדם לשום מקום ואז מתחילות מחשבות - למה לא אני? כי ככה. לומדים לחיות עם זה וממשיכים הלאה.
ה"יותר גברים מנשים" לא ממש נכון.
נצתרך לשאול את כלובי אבל אני מאמינה שהיחס כוחות פה קרוב למדי ל50/50. אולי 60/40 לטובת הגברים.
הגברים בהחלט יותר תוקפניים בגישה ולכן בולטים יותר אבל לא חסרות פה(ובעולם) נשים שולטות.