צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

כלוב

כלבה גאה​(נשלטת){משויכת}
לפני 5 שנים • 15 באוג׳ 2018

כלוב

היי כולן/ם
איפה אתם ממליצים לקנות כלוב לזין ומאיזה סוג?
יש לי נשלט שהגודל שלו קצת מעל הממוצע
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
נתחיל מאיפה. פשוט עניין של מחיר. חפשי באינטרנט חגורת צניעות גבר או male chastity device.
לגבי גודל, אמור להיות מפורט בתיאור המוצר לאיזה היקף הוא מתאים (למדוד מאחורי הביצים בכאלה שבאים עם כמה טבעות) ולאיזה אורך.
אישית, משתמש בcb6000 ומרוצה מאוד. הוא מפלסטיק, אז לא מצפצף בגלאים, מה שעלול לקרות עם כלובון מתכת.
לא לקנות דרעק בebay בזול, הם אשכרה נופלים.
בהצלחה
אישה מבפנים​(נשלטת)
אישה מבפנים​(נשלטת) • 15 באוג׳ 2018
אני קניתי כלובון מפלסטיק בפטיש דיל בתל אביב.
למרות שהזיין שלי קטן יחסית לא הצלחתי להרכיב.
רצוי למדוד היכן שהוא לפני כן כי אחרי הקניה אין אפשרות
של החזרת המוצר.
evedon4​(נשלט)
evedon4​(נשלט) • 15 באוג׳ 2018
אני מציע לקנות באי.בי כמה דגמים בזול ורק אחרי שתדעו מה הגודל והסוג המתאים תזמינו אחד איכותי.
evedon4​(נשלט)
evedon4​(נשלט) • 15 באוג׳ 2018
חגור ונעול כתב/ה:
אני ממליץ על החגורה הזו:
https://www.amazon.com/YiFeng-Stainless-Chastity-Underwear-Bondage/dp/B01DJXK9SW

אני נעול בה

אמיתי? 24/7?
אפשר ללכת עם זה לשרותים?
אחד שמבין​(נשלט)
אחד שמבין​(נשלט) • 15 באוג׳ 2018
יש לי פחות ניסיון בכלובונים, אבל יש לי ניסיון באביזרי CBT אחרים. יש בעיה קשה לאנשים שההיקף שלהם מעל הממוצע, הבעיה שרוב המוצרים בתחום לא ממש כותבים היקף מדוייק אלא רדיוס או קוטר. אם הם עגולים, אין בעיה לחשב את ההיקף. אבל במקרה שיש להם אליפטיות, אין דרך מדוייקת לחשב את ההיקף וכבר קרה לי שהנוסחאות המקובלות לחישוב ההיקף לא עבדו והיה חסר הכמה מילימטרים הקריטיים.
היות ואין החזרות במוצרים כאלה, צריך למדוד עם שרוך את ההיקפים, כדי להבין לאיזה יעד שואפים להגיע, ולהתייעץ עם המוכר. בד"כ הם לא ששים לקחת סיכון, מקטינים ראש ומעתיקים את הנתונים של הקוטר או הרדיוס, אבל אם נתקלים במוכר נחמד הוא יסכים לבדוק את ההיקפים הנדרשים.
סוס האש​(מתחלף)
סוס האש​(מתחלף) • 15 באוג׳ 2018
לכמה זמן נעילה?
כמה ימים או שבועות ומעלה?
ממליץ על מתכת (אני נעול בכזו).
ניתן לשמור על היגיאנה מבלי להוריד וניתן להשתין בעמידה (לא נחמד לשבת בשירותים ציבוריים, לי זה מוריד).
אני כותב בלוג שלם בנושא, אם יש שאלה ספציפית יותר על החוויה/התחושות בנעילה אשמח לפרט מהניסיון שצברתי..

צניעות שלא במסגרת נישואים נראה לי מדליק בטירוףףף...

בהצלחה@@! icon_smile.gif