שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

אנשים לא קשורים במסיבות שלנו

fly high​(מתחלף)
לפני 5 שנים • 12 באוג׳ 2018
fly high​(מתחלף) • 12 באוג׳ 2018
אני מסכים לגמרי עם הנאמר
ולאחרונה רואים הרבה יותר גברים לא קשורים במסיבות שמטרתם היא פטיש שליטה וBDSM
אין ספק שכאן בארץ זה מאד מאד קשה להרים מסיבה כי אין יותר מידי ביקוש והרבה כסף נזרק אני אומר את זה מניסיון אישי
מצד אחד אי אפשר להאשים אף אחד אבל מצד שני להרים ערב כזה זה המון הוצאות ואין ברירה לפעמים אלא להכניס את מי שאפשר כדי לכסות
אני חושב שבאיזה שהוא מקום אם הקהל שבכלוב או האנשים שבאמת חיים את הפטיש שלהם היו מגיעים באמת למסיבות אולי לא באופן קבוע הכל היה נראה אחרת
בכל המסיבות שהייתי ברחבי העולם אף פעם לא ראיתי גבר או אישה עם גינס רגיל במסיבת פטיש/שליטה וכן כאן בארץ זה לא עובד ומורידים אנשים לתחתונים כדי שיהיה סיבה להכניס אותם
ואני מודה שלאחרונה אני שומע מהרבה חברות וחברים שאין להם שום קשר לעולם השליטה וזה לא מעניין אותם שהם יוצאים לאחד הליינים הקבועים שיש בתל אביב כי הם יכולים לעשות סקס ולהתחרמן ברחבה וזה סוגר להם את הפינה וזה ממש עלוב בעייני
אני חושב שבסופו של דבר צריך שבאמת יהיה סוג של רשימות לא מחייבות כלומר שזה לא רשימה קבועה לכל מסיבה אבל כן רשימה של אנשים שחיים את עולם השליטה שכשהם יגיעו למסיבה ידעו שהם משלנו כמו שאומרים
המלכה יעלי​(שולטת)
לפני 5 שנים • 13 באוג׳ 2018

אנשים לא קשורים במסיבות שלנו

המלכה יעלי​(שולטת) • 13 באוג׳ 2018
מסכימה לחלוטין עם המון דברים שנאמרו כאן .
המקום תפס תאוצה בשנים האחרונות והפרסום למקום ויחצנות בהחלט מביאים חדשים לא קשורים מאוננים מטרידנים חצופים נועזים ...הכי חשוב הם משלמים כניסה ומשקאות ולא היו תלונות להנהלה על התנהגות לא הולמת . לכן הם זכותם להצטרף ולכבד את הכללים .
פעם המאבטחים היו מסתובבים בין הבליינים ודואגים לסדר ונוחיות הבליינים .
היום הם בכניסה ובעצמם מחפשים על מי להסתלבט או לתפוס קורבן ולהחליט מי יכנס ומתי .
אך דבר אחד לזכותם אתם לא יכולים שלא נתקלתם בסשן הקשירות לרב הפעמים היה בכניסה למבוך לפחות במיקום הקודם בשרון .
לגביי המסיבות של סי אכן יש סלקציה חזקה ...
כך גפ אצל אלכסיי תמיד עונג וכיף .
חוץ מזה תמיד קיימים מפגשים מצומצמים באווירה נעימה מכבדת שניתן לשמוע מפה לאוזן אם מחוברים לאנשים הנכונים ....
למרות כל זה מבלה בתקופה האחרונה פחות משנים עברו ועדיין אוהבת את המקום האפל את האנשים שהם חברים וחברות וסוג של משפחה עם בית חם ומלא חוויות טובות והמוסיקה בהחלט טובה..
חוץ מזה שאם היו לי אישית בעיות או צורך בעזרה מודה שהבעלים של המקום תמיד היה שם לפתור ולדאוג לצדק ולכבד כל אחד ואחת גם אם לא מחובר ורואה אותם כהכנסה לסוף הערב .
Agent cooper​(שולט)
Agent cooper​(שולט) • 13 באוג׳ 2018
בדיקת דם פשוטה בכניסה. כי הרי ידוע שלבדסמים, פטישיסטים וקינקים יש כרומוזום נוסף XYSSC היתה פותרת את כל הבעיה
fly high​(מתחלף)
fly high​(מתחלף) • 13 באוג׳ 2018
Agent cooper כתב/ה:
בדיקת דם פשוטה בכניסה. כי הרי ידוע שלבדסמים, פטישיסטים וקינקים יש כרומוזום נוסף XYSSC היתה פותרת את כל הבעיה

זה תשובה כל כך בוגרת ומתייחסת בפרטנות לבעיה שאנשים מהקהילה חווים
יש הרבה מאד פתרונות רק אם רוצים ולא צריך להתגונן על כל דבר
בוורלי
בוורלי • 13 באוג׳ 2018
סורי אבל זה בלבול ביצים. מה זה אנשים לא קשורים? מי קבע מי קשור ולפי איזה קריטריון? יש מסיבה, ומן הסתם כל מי ששם הוא בעניין כזה או אחר. מזכיר לי שרשור על מה זה בדס"מ "אמיתי". כמה שטויות נאמרו אז וכמה שטויות נאמרות כאן.
המלכה יעלי​(שולטת)
לפני 5 שנים • 14 באוג׳ 2018
המלכה יעלי​(שולטת) • 14 באוג׳ 2018
אני חייבת לציין דבר חשוב .
בעליי המקום כולל הצוות יודע מי שייך מי לא שייך ומי בעייתי ומי מתאים .
בודדים המקרים בהם היו בעיות משמעת במקום וגם זה טופל במידי באחריות .
נכון שמצליחים להחדר לליינים גם חדשים סקרניים אבל בואו נודה הקהילה מתרחבת אנשים יפים והצעירים של היום לא מתביישים ומחטבים את גופם בכדי להראות על מה עבדו.בואו נהנה מהם נלמד אותם כללי התנהגות ועוד ומי יודע אולי הם בעתיד גם יהיו בעלי ליין שיגררו הרבה אנשים .
אנחנו כבר רואים ויודעים שבכל אדם קיים פטיש למשהו מסויים והראש שלהם פתוח לחוויות הגשמת פנטזיות .
אך בבקה אל תתנו יד לדבר להפוך את הקהילה או את הנשלטות ושולטות לתחליף לנערות ליווי ....זה לא הכתובת למצוא סקס מזדמן .סקס ובדס''מ עושים באהבה ותוך כדי קשר ולא כי שילמו ...נכנסו או מכירים את זה או זו .
מקווה שלכולנו יהיה בית לבילוי הנאה ויהיה במחיר סביר ולא יגרום למשבר כלכלי .
דרך אגב כל מועדון דואג קודם כל למקום פרנסתו אז דיי להיות קטנוניים .
הוותיקים מבקרים אך לא בתדירות גפ הם זקוקים לדסקרטיות שזה הדבר היחיד שיכול להפריע בזמן בילוי .
אישית מעדיפה את המסיבות המצומצמות כמו פלייפארטי ככה מכירה ויודעת שיכולה להרגיש בטוח ונוח ללא דאגה מיותרת ועדיין לא אוותר על הבילוי במועדון מידי פעם .
מתחיל קשוח
לפני 5 שנים • 15 באוג׳ 2018

סין אטיק

מתחיל קשוח • 15 באוג׳ 2018
אנחנו זוג שאוהב שצופים בו ולצפות. איך אפשר להגיע למסיבת סין אטיק?
LucyThePup
LucyThePup • 15 באוג׳ 2018
סוויט מסכימה ממש .
מחוקה​(נשלטת)
מחוקה​(נשלטת) • 15 באוג׳ 2018
תגידו, בעלי "הליין" גם מחלקים לכם ארטיקים בדלת בסיום המסיבה ?
מה נסגר אתכם ? מי הולך למסיבות ? מה אתם ילדים בני 13 בכיתה ח' ?
הפעילו מוסיקה טובה בבית, ותזדיינו בבית.

אף פעם לא הבנתי מדוע מבוגרים הולכים "למסיבות".
Unicorn lover
לפני 5 שנים • 16 באוג׳ 2018
Unicorn lover • 16 באוג׳ 2018
אם הרגשת מוטרדת מינית בסיטואציה או שלדעתך הליין היה צפוף מדי ויצר תחושה של חוסר נוחות בגלל אנשים חשופים שנצמדו אלייך- לפנות מיד למארגנים. להבא, אפילו ללכת למארגנת באמצע הארוע ולבקש את הכסף חזרה.
הטרדות מיניות הן דבר פסול בכל מקום ובכל סיטואציה.
ומארגן צריך לדעת לצמצם בקשות ומס' כרטיסים, כדי ליצור אווירה נעימה ומכבדת של מרחב אישי. זו ביקורת חשובה.
אם לא זה העניין אלא שהליין הוא לא הארד קור- אל תלכי אליו, יש רבים אחרים טובים.