סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה לשולטים

MagisterDolor​(שולט)
לפני 5 שנים • 19 באוג׳ 2018

שאלה לשולטים

MagisterDolor​(שולט) • 19 באוג׳ 2018
שואל ברצינות, כי מעניין אותי לדעת תחושות.
נניח שקראתם פוסט נלהב שנשלטת העלתה, בו מצוין אקט כלשהו שהיא טרחה לציין שנעשה "בתיכנון ובהסכמה מלאה", ואז לאחר שרבים הגיבו לה שמדובר באקט מאוד מסוכן היא כתבה שאולי היא תעשה לשולט שיימינג כי זה אקט מסוכן.
מה תחושותיכם כלפי אותה נשלטת?
אותי אישית דברים כאלו מאוד מדאיגים.
כמובן שאני לא מסיר מאחריותו של השולט, אבל סיבוב כזה של 180 מעלות נראה לי לא רציני.
אשמח לזווית שלכם בנושא icon_smile.gif
Lanya Colson
Lanya Colson • 19 באוג׳ 2018
היא הנשלטת שלך?
lori​(נשלטת){ע_מ}
lori​(נשלטת){ע_מ} • 19 באוג׳ 2018
לא דעה של שולט אבל כמה דברים:
אני חושבת שלא מעט נשים עושות דברים שהם לא נורמלים בלשון המעטה מתוך רצון שיאהבו אותן, או רצון להיות אקסטרימיות, או להחשב לא שפויות או שהן פשוט כמהות לאהבה והכרה וזו דרכן להשיג את זה. לבטל את עצמן לחלוטין גם כשנורות אזהרה מאותתות במוחן. אחר כך, כדי למנוע שיפוטיות הן יציגו את כפי שהצגת ואולי יבינו או אפילו ישוכנעו (גם אם לא בצדק) שקרה משהו לא תקין.
לפעמים כשמעלים על הכתב, בצורה חד צדדית, דברים נראים קשים יותר מכפי שהם באמת וזה גורר תגובות לא נוחות.
אם אין בסיס להשען עליו, מישהו לדבר איתו ״ביום שאחרי״ קשה עוד יותר להשאר עם התחושות לבד, לעבד ולעכל וקל אפילו ללכת למקומות האלה, ששופטים את מה שהיה. אלה דברים שיכולים לפעמים להפתר על ידי שיחה טובה והכלה.
יש נשים שחוות אונס או כפיה של אקט ומפחדות לסרב לו.
יש גם שולטים שאורבים פה בפינות ומחפשים להגיד לנשים כמה השולט שלהן היה לא בסדר, לא אחראי וכו׳ ולהציג את עצמם כגיבורים שבאו להציל עלמות במצוקה.
יש גם לא מעט נשים שנהנות מפוזיציית הקורבן וניזונות ממנה. הן לא תהססנה לעשות שיימינג אם זה ישרת את התחושה שלהן.

התשובה מבולגנת?

יש כל כך הרבה אנשים כאן וכל כך הרבה הסברים אפשריים לסיפור שהצגת שנראה לי מיותר לשפוט מבלי שמכירים את הסיפור המלא.
    התגובה האהובה בשרשור
MagisterDolor​(שולט)
תודה לורי, בכוונה שאלתי שאלה כללית כי מעניין אותי תחושות כלליות ולא ספציפיות. של שולטים. icon_smile.gif
Lanya Colson
אני לא הייתי מטרידה את עצמי במה שנשלטות אחרות מרגישות, או איך שהן מתנהלות.
אז לשאלתך, זה לא מעלה בי שום תחושות.
MagisterDolor​(שולט)
השאלה הייתה מופנת לתחושות של שולטים כלפי פוסט כפי שצוין בשאלה... ולכן השאלה היא לשולטים.
Lanya Colson
עניתי כשולטת. מתוך ניסיוני כשולטת.
אבל אם התכוונת למגדר ספציפי - אז סליחה.
הוא​(שולט)
הוא​(שולט) • 19 באוג׳ 2018
לאו דוקא תחושות יותר טיפים להתנהלות בריאה.
1. סלקציה בריאה בבחירת הפרטנרית
2. להמנע מ"דיווחים לאומה" מה שקורה בינינו נשאר בינינו לא כי יש מה להסתיר. זה פשוט שלנו. אך ורק.
3. שניים יספיקו למנוע קטע כזה.