בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

היגיון בריא

fly high
לפני 5 שנים • 22 באוג׳ 2018
fly high • 22 באוג׳ 2018
ArchAngel כתב/ה:
לא נפגשים עם מי שמזלזל/ת בך כבר בשלב ההודעות, ובטח שעל ההודעה הראשונה. מה שהתנהגות כזו אומרת זה : "לא אכפת לי ממך", כך שאתה יכול להיות בטוח שלא יגלו כלפיך אמפתיה כשתפגשו.

האמת שזה כל כך כיף לקרוא א מה שאת כותבת שירבו כמוך א.נשים שחיים את מה שהם באמת אוהבים ולא מנכסים לעצמם כל מיני הזיות
עבד משועבד{עבד}
עבד משועבד{עבד} • 22 באוג׳ 2018
אתה צריך להבין. אתה נשלט.

להיות נשלט זה אומר להיות חזק פיזית ונפשית.
לדעת להכיל את השולטת. לתמוך בה לעזור לה לאהוב אותה
להוביל אותה להביא אותה לקחת אותה ולהחזיר אותה לענג
אותה לספק אותה נפשית וחומרית ותמיד להיות זמין.

להיות שולט לעומת זאת זה הרבה יותר פשוט.
הוא צריך לדעת להכיל את הנשלטת. לתמוך בה לעזור לה
להוביל,להביא,לקחת ,להחזיר,לענג,לספק אותה חומרית ונפשית
ותמיד להיות זמין.

לכן אם אתה נשלט אתה צריך לקיים את המהות שלך .
אם קשה לך עם זה אז לך תהיה שולט.
fly high
fly high • 22 באוג׳ 2018
מתהפך כתב/ה:
אתה צריך להבין. אתה נשלט.

להיות נשלט זה אומר להיות חזק פיזית ונפשית.
לדעת להכיל את השולטת. לתמוך בה לעזור לה לאהוב אותה
להוביל אותה להביא אותה לקחת אותה ולהחזיר אותה לענג
אותה לספק אותה נפשית וחומרית ותמיד להיות זמין.

להיות שולט לעומת זאת זה הרבה יותר פשוט.
הוא צריך לדעת להכיל את הנשלטת. לתמוך בה לעזור לה
להוביל,להביא,לקחת ,להחזיר,לענג,לספק אותה חומרית ונפשית
ותמיד להיות זמין.

לכן אם אתה נשלט אתה צריך לקיים את המהות שלך .
אם קשה לך עם זה אז לך תהיה שולט.

נשלט לא אומר לחיות את השליטה רק כדי לנצל אותת כדי שלשולט.ת יהיה נעים וקל העיקר שיש סמרטוט לרגליך זה משהו שהוא הרבה מעבר לכך
אז לא נשלט זה אדם לפני הכל בן אנוש שיש לו פנטזיות וסטיות מיניות שאותם הוא רוצה להגשים איתך לכל אחד יש דברים אחרים שהוא אוהב וכל העניין הוא לבנות מערכת יחסים של הגשמה של צורך של רצון ולא לנצל ולהעיף
והרבה יותר קשה להשיג שליטה אמיתית מאשר להכריז על עצמך כשולט.ת כי כנראה ביטחון עצמי הוא לא הצד החזק כי איש.ה שמאמינים בעצמם לא צריכים את הכסף של העבד הם צריכים להגשים את הרצונות ולכן מי שדבר ראשון מעניינ.ת המצב הפיננסי וכו' זה שולט.ת אמיתית זה ניצול מגעיל.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך רביעי אוג' 22, 2018 9:23 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
Dotan647​(שולט)
Dotan647​(שולט) • 22 באוג׳ 2018
אני לא מתיימר להכיר את כל מה שהיה, אבל יכול להעיד שבחוג הקהילה שהכרתי בסוף שנות התשעים תחילת שנות האלפיים לא היה קשר לעניין חומרי. אם התפתחו קשרים זוגיים ארוכי טווח אז ברור שהייתה גם שותפות כלכלית. אבל שום דבר כזה כתנאי לקשר או משהו בסגנון. מדי פעם שמעתי על סשנים שכללו אלמנטים כלכליים אבל זה היה נדיר, היה יזום על ידי הצד הנשלט וכחלק מיחסים ארוכי טווח (ולרוב מצד אנשים שזה היה כסף קטן בשבילם icon_smile.gif). בנוסף בסמוך להיכרות היחס היה כמעט תמיד מנומס ומכבד מצד הצד השולט. מניח שגם היום זה ככה אצל מי שבאמת בעניין של בדסמ נטו. קצת מופתע לקרוא שזה כל כך נפוץ כמו שאתה כותב.
fly high
fly high • 22 באוג׳ 2018
Dotan647 כתב/ה:
אני לא מתיימר להכיר את כל מה שהיה, אבל יכול להעיד שבחוג הקהילה שהכרתי בסוף שנות התשעים תחילת שנות האלפיים לא היה קשר לעניין חומרי. אם התפתחו קשרים זוגיים ארוכי טווח אז ברור שהייתה גם שותפות כלכלית. אבל שום דבר כזה כתנאי לקשר או משהו בסגנון. מדי פעם שמעתי על סשנים שכללו אלמנטים כלכליים אבל זה היה נדיר, היה יזום על ידי הצד הנשלט וכחלק מיחסים ארוכי טווח (ולרוב מצד אנשים שזה היה כסף קטן בשבילם icon_smile.gif). בנוסף בסמוך להיכרות היחס היה כמעט תמיד מנומס ומכבד מצד הצד השולט. מניח שגם היום זה ככה אצל מי שבאמת בעניין של בדסמ נטו. קצת מופתע לקרוא שזה כל כך נפוץ כמו שאתה כותב.

תקרא 2 תגובות מטה ותבין
וכן אני לגמרי מסכים איתך זה מה שאמור להיות עולם השליטה וממה שאני יודע שגם נשלטות וגם נשלטים מקבלים אהבה מהשולטים שלהם
תמיד יהיה כאלה שיחפשו דברים בהגזמה אבל בסופו של דבר אני מכבד את כולם.ן בצורה מלאה וכל מה שאני רוצה זה משהו אמיתי וזה כמעט ולא קיים ולא נמצא לצערי