שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

יצא לכם להכיר פה? מה חוויית הכלוב שלכם?

ivy​(נשלטת)
לפני 5 שנים • 23 באוג׳ 2018
ivy​(נשלטת) • 23 באוג׳ 2018
כן, דושולט מושלם.
חוץ ממנו עוד כמה שפגשתי על הדרך במסיבות ולא שמרתי איתן על קשר וכאלה שכן כי הן מהממות
בהצלחה
hrgiger
hrgiger • 23 באוג׳ 2018
הכרתי פה בן זוג של תשע שנים שכנראה יהיה לנצח, או ממש קרוב לנצח (:
כמה חברים וחברות שישארו לאותו הזמן, נשלטת ונשלט שאיתי המון זמן ולא אתן להם לברוח בקרוב (:
Zord​(מתחלף)
Zord​(מתחלף) • 23 באוג׳ 2018
באיזור 2015 היה לי יותר מדי זמן פנוי וביליתי די הרבה בצאט פה, **מישהי צעירה שנראית סבבה** פנתה אלי בצאט, היא היתה בקטע של הפטישים שלי ורצתה להיפגש..השיחות ביננו זרמו והכל והיה את הקליק הוירטואלי..הביטחון העצמי שלי באותו רגע לא אפשר לי להוציא את זה לפועל (ועד היום אני מצטער על זה).
היא גם הייתה ממש צנועה ונעימה, מן ילדה טובה כזו כלפי חוץ, עם פרופיל מעניין ולא נרקיסיסטי (שזה סוג של נדיר פה).
יש מצב שזה חתיכת פספוס מצידי.

לפני שנה +- פגשתי פה מישהי במציאות, היא היתה מבוגרת ממני במספר שנים טובות..בהתחלה היא משיכה אך ברגע האמת היא ממש ירדה אצלי..ופה זה נגמר.

אני מקווה להיות יותר פעיל בקהילה ולהכיר פה מישהי שאני אהיה הטעם שלה שהיא תהיה הטעם שלי, יש פה איכות דיון ברמה גבוהה ואנשים אינטליגנטים.

אלו שרושמים לגבי זה שקל פה לנשים למצוא את מה שהן רוצות ושלגברים ממש קשה..אין מה לעשות..זה בעיקר עניין של עודף ביקוש (ברמה של ספאם) מצד גברים, וגם יש את העניין שנשים הן הרבה יותר בררניות ביולוגית ואין הרבה גברים שהן נמשכות אליהם.
Don't hate the player hate the game.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לפני 5 שנים • 24 באוג׳ 2018
אני כאן פחות משנה, והאתר לא נחשב כלהיט גדול לגייז.
הכרתי כאן בחודשיים הראשונים חמישה שולטים. עם שניים זה הגיע למימוש, אבל הקשר היה קצר ממגוון סיבות. השלישי היה וירטואלי במכוון. הרביעי היה חתיכת דפק ברמה עולמית, תודה לאל שלא יצא מזה כלום.
והחמישי ואני עדיין יחד, ואני מאוד מאוד רוצה (ואעשה ככל שביכולתי) שזה ימשיך וזהו.
מעבר לזה, כמו אחרים, הכרתי פה אנשים ממש מגניבים ויש עוד ברשימת ה"אני מקווה לפגוש"
וושי
וושי • 24 באוג׳ 2018
כלוב ? מה זה ? זה מין מקום נחמד כזה ? אני גם רוצה
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 24 באוג׳ 2018
דרקן ראהל כתב/ה:

מעבר לזה, כמו אחרים, הכרתי פה אנשים ממש מגניבים ויש עוד ברשימת ה"אני מקווה לפגוש"

ואתה ברשימת ה"אני מקווה לפגוש" של הרבה אנשים.
Douceur
Douceur • 24 באוג׳ 2018
תכלס, נראה לי שהכי בא לי כרגע להכיר אנשים. לא כנשלטת ושאר הירקות, סתם כבני אדם. ממש חבל לי שאני לא במרכז היום, אפשר היה להכיר המון אנשים מגניבים בו זמנית בדקאדאנס, מסתבר icon_sad.gif
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 24 באוג׳ 2018
נכון, אבל יש כל שבוע מסיבה, ובדכ באים רבים מהאתר. אל תתבאסי. ויש גם מאנצ'ים להכיר בהם חברים
SwitchSwatch​(מתחלף)
SwitchSwatch​(מתחלף) • 24 באוג׳ 2018
מעניין
כי הרושם שלי שהרוב מזלזלות
אני נותן מאה אחוז תשומת לב
ומקבל במקרה הטוב שמינית
אז בסדר, יכול להיות שעסוקים פה ושם... קורה גם לי, אוקיי
אבל בגדול זה היחס
ואם מישהי כותבת לי בחצי תחת היא יכולה להיות דוגמנית צמרת ומדענית אטום - זה יוריד לי ממנה בגדול.
Skaro​(שולט)
Skaro​(שולט) • 24 באוג׳ 2018
יצא לי לדבר כאן עם נשלטות, אינני מחפש הכירות אז לא נפגשתי.
לא חושב שהפורום זה מקום מוצלח להכיר כלכך למי שאינו חלק מהקהילה.
למי שכן אז יש מספיק מסיבות סקס, מאנצים בהם ניתן להנות ולהכיר.