שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

הכניסה לנשים באשר הן, או לזוגות בלבד

israelislave
לפני 5 שנים • 27 באוג׳ 2018
israelislave • 27 באוג׳ 2018
מונה כתב/ה:
israelislave כתב/ה:
The research about male-victim rape only appeared less than 30 years ago, focusing mostly on male children. The studies of sexual assault in correctional facilities focusing specifically on the consequences of this kind of rape were available in the early 1980s, but nothing was available during the previous years. Most of the literature regarding rape and sexual assault focuses on female victims.[4]

Only recently have some other forms of sexual violence against men been considered. In the 2010–2012 National Intimate Partner and Sexual Violence Survey (and a prior edition of this study completed in 2010), the Centers for Disease Control (CDC) measured a category of sexual violence called "being made to penetrate" which captures instances in which victims were forced to or attempt to sexually penetrate someone (of either sex), either by physical force or coercion, or when the victim was intoxicated or otherwise unable to consent. The CDC found in the 2012 data that 1.715 million[8] (up from 1.267 million in 2010)[9] reported being "made to penetrate" another person in the preceding 12 months, similar to the 1.473 million[8] (2010: 1.270 million)[9] women who reported being raped in the same time period. The definitions of rape and "made to penetrate" in the CDC study were worded with extremely similar language.[9]

https://en.wikipedia.org/wiki/Rape_of_males

https://www.youtube.com/watch?v=xDR3daN4ig8

בידי מי הם נאנסו? בידי רוב נשי או גברי?
די כבר אתה מביך את עצמך.

הם נאנסו.

גם ע"י גברים וגם ע"י נשים.

אותן נשים שאונסות נשים אחרות.

נשים פדופיליות

נשים שמתעללות בחסרי ישע.

ואני טוען שכולם חולרות... יש נבלות בשני המינים. את ושכמותך ממשיכות לטעון שרק הגברים הם המקור לכל הרוע בעולם.

הנה רעיון... כל גבר כנוע\משרת\עבד הוא תוצאה של התעללות מינית של אשה בילדותו נעוריו.

באשר ל"מביך" או לא... אני חי בשלום עם עצמי ומה שאת חושבת פשוט לא מעניין אותי. יתרה מכך... אם הייתי "זוכה"לאהדה שלך כנראה שכבר הייתי מסורס.
בוורלי
בוורלי • 27 באוג׳ 2018
israelislave כתב/ה:
מונה כתב/ה:
israelislave כתב/ה:
The research about male-victim rape only appeared less than 30 years ago, focusing mostly on male children. The studies of sexual assault in correctional facilities focusing specifically on the consequences of this kind of rape were available in the early 1980s, but nothing was available during the previous years. Most of the literature regarding rape and sexual assault focuses on female victims.[4]

Only recently have some other forms of sexual violence against men been considered. In the 2010–2012 National Intimate Partner and Sexual Violence Survey (and a prior edition of this study completed in 2010), the Centers for Disease Control (CDC) measured a category of sexual violence called "being made to penetrate" which captures instances in which victims were forced to or attempt to sexually penetrate someone (of either sex), either by physical force or coercion, or when the victim was intoxicated or otherwise unable to consent. The CDC found in the 2012 data that 1.715 million[8] (up from 1.267 million in 2010)[9] reported being "made to penetrate" another person in the preceding 12 months, similar to the 1.473 million[8] (2010: 1.270 million)[9] women who reported being raped in the same time period. The definitions of rape and "made to penetrate" in the CDC study were worded with extremely similar language.[9]

https://en.wikipedia.org/wiki/Rape_of_males

https://www.youtube.com/watch?v=xDR3daN4ig8

בידי מי הם נאנסו? בידי רוב נשי או גברי?
די כבר אתה מביך את עצמך.

הם נאנסו.

גם ע"י גברים וגם ע"י נשים.

אותן נשים שאונסות נשים אחרות.

נשים פדופיליות

נשים שמתעללות בחסרי ישע.

ואני טוען שכולם חולרות... יש נבלות בשני המינים. את ושכמותך ממשיכות לטעון שרק הגברים הם המקור לכל הרוע בעולם.

הנה רעיון... כל גבר כנוע\משרת\עבד הוא תוצאה של התעללות מינית של אשה בילדותו נעוריו.

באשר ל"מביך" או לא... אני חי בשלום עם עצמי ומה שאת חושבת פשוט לא מעניין אותי. יתרה מכך... אם הייתי "זוכה"לאהדה שלך כנראה שכבר הייתי מסורס.

גברים שכמוך הם סכנה. אתה מתעלם באופן בוטה מהיסטוריה שלמה. כמובן שיש חולירות בשני המינים ומעולם לא טענתי אחרת. אני כן טוענת שגברים יותר אלימים, יןתר נוטים להטריד מינית. לא משנה לי מה אתה חושב עליי, משנה לי שהילדה שלי תצטרך להתמודד מול גברים שכמוך שחןשבים שהמצב בעולם תקין ואין אפלייה מגדרית נגד נשים. במקום לראות כאן תמיכה בצעד המבורך הזה של הרחקת מטרידנים והגנה על נשים אני רןאה כמה אהדה מקבלים גברים שנגד הצעד הזה, ולצערי גם נשים. כל מי שנגד רואה את טובתו בלבד ולא את התמונה הכוללת וזה לכשעצמו נתון מאוד מדאיג. אני אלמד את בתי להתמודד היטב מול זאבים בעור של כבש כמוך.
israelislave
israelislave • 27 באוג׳ 2018
העולם החמים והנעים שלך לא היה מתקיים ללא גברים אלימים. הגיע הזמן שתכניסי את זה לראש הפוסט ליבראלי שלך... האלימות הזו משרתת אותך בהגנה על המדינה שלך, הגנה על בטחונך האישי, הטסטוסטרון הזה מזניק כבאים לתוך שריפה וכורים למעמקי האדמה... קצת כבוד למי שבנה את כל העולם סביבך בזמן שאת וכמותך עסוקות בלמצא סיבות להיות קורבן.

יש אנשים מחורבנים בני ובנות אנוש שחיים בתרבות מחורבנת, אנשים שקיבלו חינוך מחורבן בבית מחורבנים, אנשים שטיפסו לעמדות כח ומנצלים אותן, אנשים שעשו כמה שקלים וחושבים שאפשר לקנות את כולם.

היית מתה שהבת שלך תמצא את הבן שלי, זה שחונך על נימוס לכולם אבל כבוד למי שעבד בשבילו, לא לבכות כמה קשה אלא להתגבר על הקושי, לא לעשות לאחרים מה שאתה לא רוצה שיעשו לך , אף אחד לא חייב לך שום דבר, תן מהלב, וראה בבחירות שלך שותפים למסע.

אגב הטרדה מינית... אם לא הייתה לי ביביסיטר שבגיל 7 שחקה איתי "מלכה ומשרת", שיצרה את האסוציאציה בין השפלה ומיניות אולי הייתי מאמין לך שנשים לא מטרידות מינית... אבל אחרי הנ"ל, ועוד לפחות תריסר הטרדות מיניות מצד נשים וגברים בחיי לי אל תספרי את השקרים שלך.

ןאם כבר נגענו בעניין... האם היחס לנשים וגברים מטרידים דומה? מבחינת העיתונות, הפרקליטות, בתי המשפט וכלל הציבור? לא. ולמה לא? כי הורגלנו כחברה לחשוב שדם של גברים זול יותר.

ו"מטרידנים" מי מחליט? מי קובע? הדעה הלגמרי סובייקטיבית שלך? מבחן התוצאה? חתיך או מכוער? מרצדס או פיאט? תפקיד נכסף או פיטורים? יש לך מושג כמה "הטרדות מיניות" נגמרות בחתונה, ברווח כספי או אחר?

כל מי שלא מיישר קו איתך... מטומטמים? לא מבינים את העולם? פושעים? מה דעתך על זה שיש גם דעות שונות משלך ומאחר שמדובר ב"תחושות" מאדסוביקטיביות אין נכון ולא נכון לכל מצב בכל מקום בכל זמן.

ואגב... מי שהקיז את דמו כדי שאת תוכלי להפיץ את הרעל שלך הם הגברים שאת כל כך אוהבת לשנא.
בוורלי
בוורלי • 27 באוג׳ 2018
הנה , חיכיתי וחיכיתי וזה סוף סוף הגיע. התבכיינות שהפכה להאדרת המין הגברי וכל מי שאינה מאדירה אתכם היא שונאת גברים.
אין זמן או אנרגיות לשפוך על הדיון הזה יותר, אסכם במשפט אחד- צריך לבסס יותר חוקים כאלה בכל מיני אפיקים על מנת למגר תופעות של הטרדות מיניות או על רקעים אחרים. מי שבוכה כאן הוא אתה, אני רק מציבה לך מראה. צ'או אמיגו יצאתי מכאן.
סקרנית מדי
סקרנית מדי • 27 באוג׳ 2018
israelislave כתב/ה:
העולם החמים והנעים שלך לא היה מתקיים ללא גברים אלימים. הגיע הזמן שתכניסי את זה לראש הפוסט ליבראלי שלך... האלימות הזו משרתת אותך בהגנה על המדינה שלך, הגנה על בטחונך האישי, הטסטוסטרון הזה מזניק כבאים לתוך שריפה וכורים למעמקי האדמה... קצת כבוד למי שבנה את כל העולם סביבך בזמן שאת וכמותך עסוקות בלמצא סיבות להיות קורבן.

יש אנשים מחורבנים בני ובנות אנוש שחיים בתרבות מחורבנת, אנשים שקיבלו חינוך מחורבן בבית מחורבנים, אנשים שטיפסו לעמדות כח ומנצלים אותן, אנשים שעשו כמה שקלים וחושבים שאפשר לקנות את כולם.

היית מתה שהבת שלך תמצא את הבן שלי, זה שחונך על נימוס לכולם אבל כבוד למי שעבד בשבילו, לא לבכות כמה קשה אלא להתגבר על הקושי, לא לעשות לאחרים מה שאתה לא רוצה שיעשו לך , אף אחד לא חייב לך שום דבר, תן מהלב, וראה בבחירות שלך שותפים למסע.

אגב הטרדה מינית... אם לא הייתה לי ביביסיטר שבגיל 7 שחקה איתי "מלכה ומשרת", שיצרה את האסוציאציה בין השפלה ומיניות אולי הייתי מאמין לך שנשים לא מטרידות מינית... אבל אחרי הנ"ל, ועוד לפחות תריסר הטרדות מיניות מצד נשים וגברים בחיי לי אל תספרי את השקרים שלך.

ןאם כבר נגענו בעניין... האם היחס לנשים וגברים מטרידים דומה? מבחינת העיתונות, הפרקליטות, בתי המשפט וכלל הציבור? לא. ולמה לא? כי הורגלנו כחברה לחשוב שדם של גברים זול יותר.

ו"מטרידנים" מי מחליט? מי קובע? הדעה הלגמרי סובייקטיבית שלך? מבחן התוצאה? חתיך או מכוער? מרצדס או פיאט? תפקיד נכסף או פיטורים? יש לך מושג כמה "הטרדות מיניות" נגמרות בחתונה, ברווח כספי או אחר?

כל מי שלא מיישר קו איתך... מטומטמים? לא מבינים את העולם? פושעים? מה דעתך על זה שיש גם דעות שונות משלך ומאחר שמדובר ב"תחושות" מאדסוביקטיביות אין נכון ולא נכון לכל מצב בכל מקום בכל זמן.

ואגב... מי שהקיז את דמו כדי שאת תוכלי להפיץ את הרעל שלך הם הגברים שאת כל כך אוהבת לשנא.

מזמן לא נפגשנו icon_smile.gif
אני מאוד אוהבת את המודעות הזאת לכך שיש נבלות בשני הצדדים. כמוך, לצערנו, גם אני חוויתי מספיק משניהם. זה גם כנראה נכון שהיחס מבחינת החוק הוא שונה וייתכן שזה בגלל שגברים נמנעים יותר מלהתלונן (ברור לי למה).

מה שכן, אני מתקשה להבין כמה דברים ואשמח להסבר:
1. האם הטסטוסטרון מבחינתך הוא סיבה מוצדקת להתנהג בצורה אלימה? אתה אומר בעצם שאם אנחנו מקבלות חיילים קרביים, שומרים, כבאים וכו' (ונתעלם לרגע מהעובדה שיש גם נשים בתפקידים כאלה), אנחנו גם צריכות לקבל אלימות ותקיפות כי זה בא ביחד אצל גברים? אז אולי חלק מהעובדה שאנחנו נכנסות להריון ומקריבות את גופנו אומר שמותר לנו להתעלל מינית בילדים שלנו? לא הבנתי את ההגיון...
2. אתה מדבר על הצורך בהגנה על המדינה- אם ברוב המקרים (מניחה שבכל אבל בטוחה שתמצא לי מקרה יוצא דופן) מלחמה פורצת בגלל הגברים, אז לא יהיה פשוט יותר אם לא יתחילו ואז גם לא יצטרכו להקריב את חייהם?
3. למה אי אפשר גם לבכות כשקשה? אם חלק מדרך ההתגברות היא בכי/תלונות/מחאה/מרמור- לא לגיטימי בעיניך? ואם לא, למה גם אתה עושה את זה?
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
איך דיון על הכנסת גברים למועדון הפך לדיון על נשים מול גברים?
Israeli slave, סקרנית עלתה על אחד הכשלים הלוגיים החמורים שלך. אתה טוען שבלי הגברים האלימים לא היו חיילים לשמור על המדינה. בוא נניח שאתה צודק. מכאן, שבלי הגברים האלימים במדינה ממול לא היה צורך בצבא אצלנו. כך שבעצם אמרת שאלימות מתד אחד מחייבת אלימות מצד שני, ובעצם שגברים גורמים למלחמות. לא נראה לי טיעון מוצלח כהגנה לגברים והוכחה כמה התוקפנות של הגבר היא נהדרת.
אין לך נתונים על אונס גברים בעבר. האם ייתכן והוא אינו קשור כלל להחלשת הגבר, אליה אתה טוען?
פעמים רבות סיפרת על תלאותיך בבתי המשפט, כי הם מפלים גברים. ובכן, הפתרון פשוט. אל תהיה גבר בכיין שעותר, תהיה גבר אמיתי - קום ולך. זה מה שאמרת שגבר אמיתי היה עושה, לא?
כן, יש שנאה בין נשים ושנאה בין גברים (או לפחות יריבות פנימית בתוך כל מין). אבל, שים לב שאתה עצמך טוען שגברים חוברים יחד בתוך הקבוצה של עצמם כנגד קבוצה אחרת של גברים, ואילו נשים מתאגדות כדי לפעול בזירה גלובלית. לפי אמירות אלה, ארגוני נשים מוטרדים מזכויות נשים בעולם, ואילו אחוות גברים מוטרדת מלהכניס מכות לגברים אחרים. שוב, הגנה על גברים זה לא.
גברים בנו את העולם? וואלה. והם עשו את זה לבד, אני מבין. בלי נשים שילדו אותם וגידלו אותם. למעשה, עד לא מזמן, נשים גידלו גברים לגמרי לבד, כי הבעל היה עסוק במלחמות ועבודה פיזית. אפילו אם גברים בנו הכל, הם לא יכלו לבנות כלום בלי נשים. שני המינים בנו, לא אף מין לבדו.

עכשיו, לעניין הדיון. ואם הייתי טוען שאפשר להכניס גברים בודדים, אבל נשים ייכנסו רק בליווי גבר, לא לבד. זאת מכיוון שגברים מטרידים ותוקפים, ובעל המועדון לא יכול להגן על כולן. לכן, עליהן לבוא עם שומר ראש מהבית.
אם הרעיון הוא הגנה על האישה, השיטה הזו עובדת, לדעתי, אפילו יותר טוב מהרעיון שגבר נכנס רק עם אישה. או שהמטרה היא אחרת
עוץ הגדול​(נשלט)
עוץ הגדול​(נשלט) • 27 באוג׳ 2018
מסכים עם הביקורת של סקרנית.
גם אני לא מבין את הפוסט האחרון של slave, נראה שהוא היה יותר אמוציונלי מאשר ענייני.
וחבל, כי זה משחק לידיים של קיצוניים פופוליסטים שמנסים להצדיק אפליה נגד גברים בנושאים הרבה יותר חשובים מהסוגיה הנוכחית.
לא במקרה התעלמתי מדבריה של "מונה". ראשית, מכיוון שדבריה לא היו מנומקים ולכן לא שווים התייחסות וגם מכיוון שהיה ברור לי מהרגע הראשון שמדובר בטרולית.

נ.ב. אם מישהי אחרת הייתה מציינת אונס בילדות בפוסט, לא משנה עד כמה ההודעה בעייתית, אנשים היו מגלים יותר רגישות. אני אומר זאת במידה גדולה של וודאות, יש לי דוגמה מתוך אחד הפורומים כאן אבל מצנעת הפרט אמנע מלהציג אותה.
עוץ הגדול​(נשלט)
The Great OZ כתב/ה:
ArchAngel כתב/ה:
לפעמים בא לי לארגן מסיבה כזו, ולהכניס בלי הבחנה את כל הגברים שאומרים "אבל זה לא הוגן!!!111אחדדד" בשביל להראות להם שזו דווקא המסיבה שהם הכי לא היו רוצים להיות בה:
פסטיבל נקניקיות אחד גדול, שבו רוב של גברים יסתכלו אחד על השני במבוכה עד שירצו ללכת הביתה.
נשים לא ירצו להגיע למסיבה באווירה מינית או קינקית כשהן יודעות שכל טמבל ברחוב שרק רוצה יכול להיכנס ולחשוב שזה הסרט פורנו שהוא חי בו.
כשאותו גבר נדרש לבוא עם מישהי נוספת זאת חותמת הביטחון של שאר הנשים שאפשר לסמוך עליו, לפחות באופן יחסי. כי אם הידידה (כי זוג אומר שניים, לא סטטוס זוגי בהכרח) שלו סומכת עליו, גם השאר ירגישו יותר בנוח.

אני חושב שאת צריכה לחזור בך מהשימוש במילה "פסטיבל נקניקיות". השימוש שלך במילה "נקניק", שהוא סמל לאיבר מין גברי, מזכיר לי את הכינוי השנוא עליי "כוסיות" שהוא פוגעני כלפי נשים.

מניח שלא ראית את השאלה שלי.
אז הנה היא שוב. מוזמנת לענות, להמשיך להחזיק בדעתך או לחזור בך.
עוץ הגדול​(נשלט)
כפול.

אבל זו הזדמנות נוספת להזמין אתכם לבלוג שלי.
יום חמישי הקרוב פוסט חדש ודרמטי שהולך לטלטל את "הכלוב".