שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

הכניסה לנשים באשר הן, או לזוגות בלבד

רמפול
לפני 5 שנים • 27 באוג׳ 2018
רמפול • 27 באוג׳ 2018
בכל פעם שמתחיל דיון רציני ומעניין בכלוב, יש מספר קטן של טיפוסים אלימים, גסי רוח, דוגמטיים וחסרי טיפה של הגינות אינטלקטואלית - משני המינים - שמדרדרים אותו לעיסה דביקה וחסרת קשר לנושא המקורי, רק כדי שיוכלו שוב ושוב לחזור על המניפסטו האישי שלהם באוטיזם מופתי. חבל שאין סלקציה בכניסה לפורומים פה, וחבל שלא הפעילו אותה עלי לפני שבזבזתי 18 דקות מהחיים שלי כדי לקרוא את כל מה שנכתב כאן.
עוץ הגדול​(נשלט)
עוץ הגדול​(נשלט) • 27 באוג׳ 2018
רמפול כתב/ה:
בכל פעם שמתחיל דיון רציני ומעניין בכלוב, יש מספר קטן של טיפוסים אלימים, גסי רוח, דוגמטיים וחסרי טיפה של הגינות אינטלקטואלית - משני המינים - שמדרדרים אותו לעיסה דביקה וחסרת קשר לנושא המקורי, רק כדי שיוכלו שוב ושוב לחזור על המניפסטו האישי שלהם באוטיזם מופתי. חבל שאין סלקציה בכניסה לפורומים פה, וחבל שלא הפעילו אותה עלי לפני שבזבזתי 18 דקות מהחיים שלי כדי לקרוא את כל מה שנכתב כאן.

הדיון הזה כבר מזמן בא אל אבותיו.
רציתי לשאול מה הכוונה "צ'ארלי בראון של השולטים"? על הנייר זה אנטיתזה לדמות של שולט.
רמפול
רמפול • 27 באוג׳ 2018
אני לא חושב שהפורום הזה הוא הפלטפורמה הנכונה לדון בפרופיל האישי שלי. מעבר לזה, בחרתי את המלים שלי באופן מאד מדויק ואני מעדיף לתת להן לדבר בעד עצמן.
עוץ הגדול​(נשלט)
עוץ הגדול​(נשלט) • 27 באוג׳ 2018
רמפול כתב/ה:
אני לא חושב שהפורום הזה הוא הפלטפורמה הנכונה לדון בפרופיל האישי שלי. מעבר לזה, בחרתי את המלים שלי באופן מאד מדויק ואני מעדיף לתת להן לדבר בעד עצמן.

חחח לא באמת ציפיתי לתשובה.
israelislave
לפני 5 שנים • 28 באוג׳ 2018
israelislave • 28 באוג׳ 2018
סקרנית מדי כתב/ה:
israelislave כתב/ה:
העולם החמים והנעים שלך לא היה מתקיים ללא גברים אלימים. הגיע הזמן שתכניסי את זה לראש הפוסט ליבראלי שלך... האלימות הזו משרתת אותך בהגנה על המדינה שלך, הגנה על בטחונך האישי, הטסטוסטרון הזה מזניק כבאים לתוך שריפה וכורים למעמקי האדמה... קצת כבוד למי שבנה את כל העולם סביבך בזמן שאת וכמותך עסוקות בלמצא סיבות להיות קורבן.

יש אנשים מחורבנים בני ובנות אנוש שחיים בתרבות מחורבנת, אנשים שקיבלו חינוך מחורבן בבית מחורבנים, אנשים שטיפסו לעמדות כח ומנצלים אותן, אנשים שעשו כמה שקלים וחושבים שאפשר לקנות את כולם.

היית מתה שהבת שלך תמצא את הבן שלי, זה שחונך על נימוס לכולם אבל כבוד למי שעבד בשבילו, לא לבכות כמה קשה אלא להתגבר על הקושי, לא לעשות לאחרים מה שאתה לא רוצה שיעשו לך , אף אחד לא חייב לך שום דבר, תן מהלב, וראה בבחירות שלך שותפים למסע.

אגב הטרדה מינית... אם לא הייתה לי ביביסיטר שבגיל 7 שחקה איתי "מלכה ומשרת", שיצרה את האסוציאציה בין השפלה ומיניות אולי הייתי מאמין לך שנשים לא מטרידות מינית... אבל אחרי הנ"ל, ועוד לפחות תריסר הטרדות מיניות מצד נשים וגברים בחיי לי אל תספרי את השקרים שלך.

ןאם כבר נגענו בעניין... האם היחס לנשים וגברים מטרידים דומה? מבחינת העיתונות, הפרקליטות, בתי המשפט וכלל הציבור? לא. ולמה לא? כי הורגלנו כחברה לחשוב שדם של גברים זול יותר.

ו"מטרידנים" מי מחליט? מי קובע? הדעה הלגמרי סובייקטיבית שלך? מבחן התוצאה? חתיך או מכוער? מרצדס או פיאט? תפקיד נכסף או פיטורים? יש לך מושג כמה "הטרדות מיניות" נגמרות בחתונה, ברווח כספי או אחר?

כל מי שלא מיישר קו איתך... מטומטמים? לא מבינים את העולם? פושעים? מה דעתך על זה שיש גם דעות שונות משלך ומאחר שמדובר ב"תחושות" מאדסוביקטיביות אין נכון ולא נכון לכל מצב בכל מקום בכל זמן.

ואגב... מי שהקיז את דמו כדי שאת תוכלי להפיץ את הרעל שלך הם הגברים שאת כל כך אוהבת לשנא.

מזמן לא נפגשנו icon_smile.gif
אני מאוד אוהבת את המודעות הזאת לכך שיש נבלות בשני הצדדים. כמוך, לצערנו, גם אני חוויתי מספיק משניהם. זה גם כנראה נכון שהיחס מבחינת החוק הוא שונה וייתכן שזה בגלל שגברים נמנעים יותר מלהתלונן (ברור לי למה).

מה שכן, אני מתקשה להבין כמה דברים ואשמח להסבר:
1. האם הטסטוסטרון מבחינתך הוא סיבה מוצדקת להתנהג בצורה אלימה? אתה אומר בעצם שאם אנחנו מקבלות חיילים קרביים, שומרים, כבאים וכו' (ונתעלם לרגע מהעובדה שיש גם נשים בתפקידים כאלה), אנחנו גם צריכות לקבל אלימות ותקיפות כי זה בא ביחד אצל גברים? אז אולי חלק מהעובדה שאנחנו נכנסות להריון ומקריבות את גופנו אומר שמותר לנו להתעלל מינית בילדים שלנו? לא הבנתי את ההגיון...
2. אתה מדבר על הצורך בהגנה על המדינה- אם ברוב המקרים (מניחה שבכל אבל בטוחה שתמצא לי מקרה יוצא דופן) מלחמה פורצת בגלל הגברים, אז לא יהיה פשוט יותר אם לא יתחילו ואז גם לא יצטרכו להקריב את חייהם?
3. למה אי אפשר גם לבכות כשקשה? אם חלק מדרך ההתגברות היא בכי/תלונות/מחאה/מרמור- לא לגיטימי בעיניך? ואם לא, למה גם אתה עושה את זה?

כל מפגש איתך הוא הנאה צרופה icon_smile.gif

1) לא. שום דבר לא מצדיק אלימות ולמרות זאת המדינות, הממשלות, הפוליטיקאים מעודדים ומצדיקים יצירת "מכונות מלחמה אנושיות" מעודדים את הצד האלים ולא חושבים מה יקרה ברגע ש"מכונה" כזו תתקלקל.

2) כאשר את נכנסת להריון מרצונך החפשי את לא "מקריבה" ואת לא קרבן. את בוחרת לרצות להיות אם, אף אחד לא מכריח אותך ובכל זאת את רואה בזה הקרבה.. חבל שכך.... וכמובן שאין שום הצדקה לפגיעה או התעללות, משום סוג ואגב, נשים מתעללות בחסרי ישע פי 2 מגברים, יש שיאמרו שזה בגלל שנשים רבות יותר נמצאות עם חסרי ישע, אבל יותר גברים "מוסללים" להיות אלימים בעידוד השלטון... האם יש קשר? לא יודע.

3) "מלחמה פורצת בגלל גברים? מאיפה בכלל מתחילים להתמודד עם משפט כזה? אולי בכך שעובדתית יותר מלכות\קיסריות\מטריארכיות פתחו במלחמות ממקביליהן הגברים? האם מלחמות לא מתחילות מהרבה סיבות גיאו פוליטיות? תרבותיות? צרכים אלמנטריים? צרכים או רצונות כלכליים? יש כל כך הרבה סיבות לאלימות בין מדינות\שבטים\תרבויות, ולא כל מלחמה היא צבא נגד צבא.....

4) אפשר לבכות כשקשה.... אבל לגברים מומלץ לעשות זאת בסתר. בעוד שהחברה מקבלת התקרבנות נשית היא מזלזלת בהתקרבנות גברית. מה שאני חושב שאני עושה זה לנסות לשנות את התמונה החד מימידית ששולטת בחברה כאילו רק גברים רעים, פוגעניים, אלימים.... אני רוצה להביא אנשים להכרה שהמין האנושי בכללותו די דפוק ורוע מופיעה בכל צבע, צורה ומין... וכדוגמה אני מביא את הנסיון האישי שלי... זהו. הטענה שלי פשוטה, אם אני התגברתי למרות הנזק שנגרם לי, כל אחד ואחת יכולים.
סקרנית מדי
סקרנית מדי • 28 באוג׳ 2018
"כל מפגש איתך הוא הנאה צרופה icon_smile.gif

1) לא. שום דבר לא מצדיק אלימות ולמרות זאת המדינות, הממשלות, הפוליטיקאים מעודדים ומצדיקים יצירת "מכונות מלחמה אנושיות" מעודדים את הצד האלים ולא חושבים מה יקרה ברגע ש"מכונה" כזו תתקלקל.

2) כאשר את נכנסת להריון מרצונך החפשי את לא "מקריבה" ואת לא קרבן. את בוחרת לרצות להיות אם, אף אחד לא מכריח אותך ובכל זאת את רואה בזה הקרבה.. חבל שכך.... וכמובן שאין שום הצדקה לפגיעה או התעללות, משום סוג ואגב, נשים מתעללות בחסרי ישע פי 2 מגברים, יש שיאמרו שזה בגלל שנשים רבות יותר נמצאות עם חסרי ישע, אבל יותר גברים "מוסללים" להיות אלימים בעידוד השלטון... האם יש קשר? לא יודע.

3) "מלחמה פורצת בגלל גברים? מאיפה בכלל מתחילים להתמודד עם משפט כזה? אולי בכך שעובדתית יותר מלכות\קיסריות\מטריארכיות פתחו במלחמות ממקביליהן הגברים? האם מלחמות לא מתחילות מהרבה סיבות גיאו פוליטיות? תרבותיות? צרכים אלמנטריים? צרכים או רצונות כלכליים? יש כל כך הרבה סיבות לאלימות בין מדינות\שבטים\תרבויות, ולא כל מלחמה היא צבא נגד צבא.....

4) אפשר לבכות כשקשה.... אבל לגברים מומלץ לעשות זאת בסתר. בעוד שהחברה מקבלת התקרבנות נשית היא מזלזלת בהתקרבנות גברית. מה שאני חושב שאני עושה זה לנסות לשנות את התמונה החד מימידית ששולטת בחברה כאילו רק גברים רעים, פוגעניים, אלימים.... אני רוצה להביא אנשים להכרה שהמין האנושי בכללותו די דפוק ורוע מופיעה בכל צבע, צורה ומין... וכדוגמה אני מביא את הנסיון האישי שלי... זהו. הטענה שלי פשוטה, אם אני התגברתי למרות הנזק שנגרם לי, כל אחד ואחת יכולים."

1. נכון, שום דבר לא מצדיק אלימות ובכל זאת פיארת והיללת את האלימות הזאת שברגעים מסוימים היא נחשבת לגבורה, וביקשת שכנשים, נאמר על כך תודה.

2. היתממות נפלאה בנוגע להריון, שהרי אם גרושתך לא הייתה נכנסת להריון, לא היה לך את הילד הזה שאתה נלחם עבורו. גם אתה לא היית. אז הפתרון הוא להפסיק להביא ילדים- מעניין. הבנתי את העניין שאתה אומר שנשים לא חייבות אבל טכנית, גם גברים לא חייבים לבצע את מה שכתבת. זאת בחירה. אפשר לסרב ויש אנשים שעושים זאת, גברים ונשים. הסללה יש אבל יש גם המון תירוצים בחסות אותה הסללה. כמה נוח להתנהג כמו יצור חסר שכל או אופי ולומר- אבל המדינה אמרה לי! אבל יש לי את ההורמון הרע הזה שאומר לי להרביץ!
אם זאת לא בכיינות, התקרבנות וחוסר לקיחת אחריות על המעשים של אדם- אז כנראה שיש בעייתיות באיך שאנחנו מגדירים זאת.

3. דווקא כאן חיכיתי לקישורים שלך כי לא מצאתי. בכל אופן, יש סיבות רבות להתחיל מלחמה אבל תמיד (או לפחות בעשרות השנים האחרונות) מי שמתחיל יהיה גבר. גבר שזורק פצצה, גבר שמנסה לכבוש מדינה או אזור, גבר שמחליט להשליט טרור במדינה שלו וכו'. גבר. שוב, ממש ממש לא אומרת שזה מה שעושים כל הגברים אבל אתה לא יכול לומר לי שמזל שאתם כקבוצה (וגם זה לא נכון) מגינים עלינו במלחמות, אם מי שמתחיל אותן הם גברים.

4. מעריכה את הכנות שלך וממש בעד שתמשיך להתגבר אבל, וזה אבל חשוב, הכעס שלך כלפי המין הנשי גורם לך להגיב בצורה מאוד תוקפנית ומזלזלת. אתה מתלונן שזה מה שעושים לך אבל גם אתה בעצמך עושה זאת. במקום להקשיב לתוכן של דבריך, רואים את השנאה וכלום לא עובר. גם הנשים שהגיבו כאן בתוקפנות כלפיך, הגיבו מתוך הרגש שלהן אבל איכשהו רק לשלך יש לגיטימציה כי עברת כך וכך בחיים. אני לא מכירה אותך ולא את מה שעברת אבל אנחנו לא עושים תחרות. יש אנשים שעברו ועוברים דברים קשים בחיים, פחות, יותר או באופן שווה לך.
הטענה שלך נפלאה ואתה יכול להשתמש בה כדי לעזור לאנשים אחרים, במקום לבוא ולומר להם- יאללה, לא עברתם מה שעברתי אז תפסיקו להתבכיין. בעיקר יחד עם השנאה והזלזול שלך כלפי נשים. לא משנה כמה נשים רעות אתה מכיר, יש נשים שעברו דברים מזעזעים הרבה יותר ממך רק כי הן נשים.

המון הצלחה בדרכך לשינוי התמונה, זה באמת חשוב לדעתי. מאחלת לך שתצליח להוסיף גם קצת רגישות וחמלה כלפי מי שהוא לא אתה.
israelislave
israelislave • 28 באוג׳ 2018
סקרנית מדי יקרה

מהסוף להתחלה. להגיד שיש בי "שנאה לנשים" זה לומר שיש לי שנאה למחצית מהאנושות.

ממש לא... מקבל בברכה את כל בני ובנות האנוש שלא מאיימים, להבנתי, איום עלי, על אורחות חיי, אמונותי ואפילו עתיד המין האנושי, בת האנוש היחידה בעולם אותה אני רואה בעיניים מיניות - כאשה - יפה וסקסית ואהובה ונערצת - זו אשתי. לא מעניין אותי מינו\מינה של מי שמולי כי אינם עניין מיני בעיני ולכן אין לכך שום משמעות

מה שכן מעניין אותי זה מה בקופסה, איך זה עובד ומה ההשפעה של זה על החיים שלי.

ומשכך, לפי תפיסת עולמי ומניסיוני האישי כל התנועה הפוסט ליברלית, כולל הפמיניזם הפוסט ליברלי מאיימים על העתיד כפי שאני רוצה אותו ולכן לא משנה לי מינו של מי שתומך באידאולוגיה הזו אלה איך לקצץ בכוחו.

לא פארתי והללתי מלחמות. כל שאמרתי הוא שהן בלתי נמנעות ולכן חובת כולנו כאומה לכבד את אלו שמוכנים למות כדי שאחרים יוכלו לחיות.

באשר להריון. את כתבת "אנחנו נכנסות להריון ומקריבות את גופנו" ואני טוען שכאשר את נכנסת להריון מגבר שאת אוהבת ורוצה ילד עמו אין במקרה שכזה שום הקרבה אלא אקט של אהבה והצורך (האגואיסטי) להתרבות מכל הסיבות הידועות.

נכון, אפשר לסרב לצאת לקרב, אבל אם אני אסרב, וגברים אחרים יסרבו, מה תהיה התוצאה מול אוייבים מתרבות שונה לגמרי שמקדשת את המוות במקום את החיים?

יותר נשים פתחו עימותים אלימים

https://www.economist.com/europe/2017/06/01/who-gets-into-more-wars-kings-or-queens

http://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-4454964/Female-rulers-27-likely-wage-WAR-males.html

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_women_who_led_a_revolt_or_rebellion

אני לא בתחרות מסכנות עם אף אחד ותחושותיי האישיות לא חשובות. חשוב לי להפריך את החד צדדיות של התפיסה הכוללנית גברים אלימים\נשים קרבנות.

מה שחשוב זה העובדות ומה שקורה בד"כ זה שכאשר אנשים לא יכולים להתמודד עם האיגרת הם מתחילים לתקוף את השליח.

כל מה שאני רוצה זה לנסות לייצר עתיד טוב יותר, לדעתי, לילדים של כולנו.
סקרנית מדי
סקרנית מדי • 28 באוג׳ 2018
א. תודה רבה על ההבהרה. ברצינות. מהדברים שכתבת זה פשוט נקרא אחרת (ולא רק לי, אם תקרא היטב את התגובות לדבריך). לגמרי מסכימה איתך שכל אדם הוא אדם הרבה לפני המגדר והמיניות שלו ועל זה גם דיברנו בדיון על מחאת הקהילה הגאה.

ב. עדיין לא מסכימה איתך בנוגע לחובת האומה לכבד לוחמים כיוון שלדעתי צריך לכבד קודם כל את האנשים שמנסים ליצור שלום ולהמנע ממלחמה אבל פה זה כבר נכנס לענייו פוליטי אז נעזוב את זה ברשותך.
חוץ מזה, כבוד לא קשור להצדקת האלימות. אני יכולה לכבד חיילים (ואני עושה זאת) אבל ממש לא ברגעים שבהם הם משתמשים באלימות שלא לצורך מהותי.

ג. יש מספיק אנשים שרוצים להילחם, משני המינים, ולאלה אני מאחלת בהצלחה. אם בעיניך, הפסקת הלחימה תגרום להכחדת האנושות, זה בדיוק מה שיקרה אם נשים יפסיקו ללדת- כך שזה ממש אותו הדבר. אני רואה את זה אחרת אבל שוב, פוליטיקה.

ד. באשר לקישורים ששלחת- אחד מדבר על מרד כנגד שלטונות פוגעניים וזה שונה מיציאה למלחמה והשניים האחרים על נשים בתקופות עתיקות באירופה. אף אחד מהם לא רלוונטי לישראל או לתקופה הנוכחית (או אפילו לעשרות השנים האחרונות) בכדור הארץ, כך שזה לא באמת מסביר את העובדה שיש עכשיו מלחמות.

ה. אנשים לא תוקפים את השליח רק כי הוא השליח. זה מאוד תלוי באופן שבו מעבירים את המסר. אתה ואני לא מסכימים, שנינו מעבירים מסרים שונים ואף אחד לא מת כי יש כאן כבוד. לכן גם כתבתי לאותה שכתבה לך שאתה היסטרי שזה מעליב, בדיוק כמו שכתבתי לך שבכמה הערות התנסחת בצורה מאוד מזלזלת (כמו למשל- מאילו חורים יצאתן?).
עתיד טוב יותר לילדינו יהיה כשאנשים יכבדו אחד את השני ויקשיבו באמת. אם בכל פעם שמישהו יגיד שיש גברים שעושים כך כך יקום מישהו שיגיד שנשים יותר או להפך, לא נגיע לשום פתרון ונמשיך את המלחמות שלנו כי זה בדיוק מה שקורה בהן.

העובדה בשטח היא שקיימים מקרים רבים של הטרדות במסיבות (מהבלוגים ומחוויות אישיות שלי ושל חברות) על ידי גברים. יכול להיות שגם על ידי נשים אבל מכיוון שהם לא מתלוננים (ממש לא מאשימה אותם) אין דרך לדעת. בעלי הליינים החליטו על איסור של הכנסת גברים בודדים למסיבות כביכול. 'כביכול' כי עדיין יש בכל המסיבות גברים בודדים, בכאלה יותר ובאחרות פחות. אם בעלי הליין מכירים אותך זה מפחית בעיניהם את החרדה שתעשה משהו כזה ולכן הדרך היא, לדעתי, פשוט להתחבר. אם אתה גבר בודד ורוצה לבוא למסיבה, צור קשר עם אנשים, גם ככה לא נעים ואף משעמם להגיע לבד למסיבה שבה רוב האנשים באים בזוגות או הרכבים אחרים. זה כמובן לא מונע מקרים של הטרדות אבל בהחלט יכול להפחית תופעה של סקרנים שנכנסים לתוך סשן, נוגעים באביזרים ואף בנשלטת או בנשלט רק כי זה מעניין אותם ונראה להם לגיטימי.
Zord​(מתחלף)
Zord​(מתחלף) • 28 באוג׳ 2018
מונה כתב/ה:
עוד גבר טיפוסי שחי בהכחשה . בתור עבד אתה נורא שוביניסט. אני מנחשת שאתה מה"נשלטים" שבשבילם שולטת היא כלי לסיפוק היצרים ואין לל באמת מה לתת כי הנפש שלך עסוקה ב"לקחו לי עשו לי". כמה שטויות אלוהים. אלפי שנים שנשים חיות באפליה ומרות מתמשכת , זה מחליא אותי לקרוא אתכם ה"גברים " הבכיינים.

למה רשמת "גברים" במרכאות? ומיד אחרי זה בכיינים..לגברים אסור להתבכיין או להתלונן? אולי תקראי לו גם נקבה/ פוסי /FAG ואיכסה פיכסה?
חבל מאוד שכל הגברים לא מתלוננים ומתבכיינים, זה כנראה היה משפר את הסטטיסטיקות שאת נשענת עליהן כל הדיון הזה..את מאוד אלימה מילולית כלפי הגברים פה שסך הכל התעמתו עם הטיעונים שלך, את מורידה את רמת הדיון ואז כשהם אחרי מספר תגובות יורדים לרמה שלך את משתמשת בזה נגדם...די לצביעות.
מחוקה​(נשלטת)
מחוקה​(נשלטת) • 28 באוג׳ 2018
לעולם אל תתווכחו עם טיפשים - הם יורידו אותכם לרמה שלהם, ואז ינצחו אותכם עם הניסיון שלהם.