שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

הכניסה לנשים באשר הן, או לזוגות בלבד

לילית חדשה
לפני 5 שנים • 29 באוג׳ 2018
לילית חדשה • 29 באוג׳ 2018
israelislave כתב/ה:
מונה כתב/ה:
Israelislave- לאורך כל הדיבור כאן לא הבנתי מאיפה הדעות העתיקות האלה שאתה יורה ללא אבחנה ואז נכנסתי לפרופיל שלך וראיתי בן כמה אתה. המילים שיוצאות לך מהפה מאוד תואמות את התקופה שבה גדלת, אני לא מופתעת וגם לא מאשימה אותך. נולדת לפני יותר מחצי מאה, אתה יודע כמה דברים קרו מאז?

מה שאת רואה "עתיק" אחרים רואים כ"בשל". הדעות ה"עתיקות" הללו כבשו את הבית הלבן, הכריעו את ברקזיט, עצרו נהירת פולשים מוסלמים לסין, יפן, הונגריהפולין וצ'כיה, יגרמו למהפך בשוודיה, ובתכלס יצילו את האנושות מגל הטמטום שיצרו המילניאלים ה"משכילים" בוגרי "האקדמיות לכלום ושום דבר"

לא מקרה הוא שרוב נשות העולם המערבי לא מוכנות להיות מזוהות כפמיניסטיות.

וחשבתי שפרשת....

כן, הדעות שלך עתיקות, ככה גם הטיעונים שלך.
ההתנגדויות שלך לפמיניזם של היום לא שונות מהטיעונים נגד פמיניזם בתחילת דרכו.
(רוצות לפרק את המשפחה, מעוניינות לפגוע בגבר ובמעמדו וכו').
הסופרג'טיות נתפסו כרדיקליות ומסוכנות לחברה באותה המידה ואולי אפילו יותר ממה שאתה חושב את הפמיניסטיות של היום.

לדעתי הסיבה העיקרית שאתה חושב שהפמיניזם של פעם היה יותר לגיטימי מזה של היום- היא שלא חיית בתחילת דרכו של הפמיניזם.
אם היית חחי בתקופת המאבקים לזכות לבחור ולהיבחר, לאור דיעותך אני מהמרת שהיית מאלה שהיו מפיצים כרזות שמראות סופרגטיות מסרסות גברים ומכות שוטרים.

אה- וזה שרוב נשות העולם המערבי מאז ומתמיד לא היו מעוניינות להיות מזוהות כפמיניסטיות.
זה היה ככה בערך ב-150 השנים האחרונות.
israelislave
israelislave • 29 באוג׳ 2018
"אה- וזה שרוב נשות העולם המערבי מאז ומתמיד לא היו מעוניינות להיות מזוהות כפמיניסטיות.
זה היה ככה בערך ב-150 השנים האחרונות".

בדיוק, הרוב המוחלט קורא אתכן היטב ומבין את האמת המכוערת מאחורי השקרים הממותקים בזכרין.

"המאבקים" לזכות לבחור ולהיבחר? נשות אמריקה לא רצו בכלל כי הזכות באה גם עם חובות שהן לא רצו לקחת על עצמן. בסוף, מרחמים, הגברים נתנו להן את הזכויות וויתרו להן על החובות.

פמיניזם היום מבוסס על שנאת גברים, שאיפה לכוח, רצון "ליישר" את כל הנשים ע"פ תפיסת העולם שלהן, ומי שלא מצטרפת מותקפת והופכת מטרה ללעג וקלס.

כל עוד הפמיניזם ילחם נגד גברים אני ואחרים נלחם בחזרה.

תקשיבי טוב להומו המסוכן, היהודי הזה

https://www.youtube.com/watch?v=wiESisEL43c
לילית חדשה
לילית חדשה • 29 באוג׳ 2018
סלייב,
אתה בכלל שם לב כמה אתה סותר את עצמך?

פעם אחת אתה כותב שגל ראשון של פמיניזם- זה שנלחם עבור זכות ההצבעה והאפשרות לרכוש השכלה ולצאת לעבודה
היה מוצדק.
ואפילו טענת שזה שאלו הושגו אומר שיש שיוויון.
היום עולה מדבריך שגם הגל הזה מלא רעל ושקרים.
אתה מדבר על ארה"ב?
מה עם קנדה ואירופה ואוסטרליה וגם היישוב היהודי שהיה בארץ?
אתה בכלל מכיר את המאבקים שהיו אז? יש לך מושג לאן הם הגיעו?
וכן, היו מאבקים. המידע קיים אתה רק צריך לחפש אותו. למרות שלא נראה לי שתרצה.

אבל לפחות יצא המרצע מהשק והוכחת כמה אתה דומה בגישתך לאלו שטענו שלתת לאישה את זכות ההצבעה זה כמו לתת לכלב זכות הצבעה.
סקרנית מדי
סקרנית מדי • 29 באוג׳ 2018
לא יודעת סלייב, נראה לי שאתה צריך קצת לצאת מהבית ולפגוש אנשים, לדבר איתם ולנסות לראות את המציאות במקום להמציא איזו אגודת פמיניסטיות שקרית שהחלטת שכל פועלה הוא נגד גברים. כל הפמיניסטיות שהן באמת פמיניסטיות, דוגלות בשוויון ולא בשנאת גברים או כל שנאה אחרת.
הרוב המוחלט קורא אתכן ומבין....- מי אלה הרוב ולמה אני לא מכירה אותן, כאישה שמכירה המון נשים? מי אלה הנשים שכותבות ולמה לדעתך הן אלה שמחליטות מהו פמיניזם?
ולמה, ממש למה, אתה מתעקש לראות רק את הצד שלך? גבר שמסביר לנשים מהו פמניזם- מדהים. בשלב הבא אולי אני אסביר לך על איך מפלים גברים מבוגרים? לא הגיוני, נכון? בדיוק.
ואתה יודע מה הכי אהבתי? שלמרות ההומופוביה המוצהרת שלך, אתה משתמש בדעותיו של הומו (כפי שטרחת לציין) כדי להבהיר נקודה. שוב, צביעות.

אתה כל כך נגד הכללות של גברים אבל נשים אין לך שום בעיה להכליל בכל דיון ובכל דבר שאתה כותב. אתה אומר שאתה רואה אדם כאדם אבל זאת שטות. אתה רואה גברים כאדם ונשים כאויב (חוץ מאישתך). לפחות תכתוב את האמת ואל תסבן אותנו בנושא של עתיד טוב יותר לילדים כי אין שום קשר בין מה שאתה אומר לבין עתיד טוב יותר. בסופו של דבר, אתה היית שמח אם כל הנשים היו חוזרות ל"חורים" שמהן הצהרת שבאנו.

היה כיף לדון איתך עד שהחלטת להפיץ שקרים.
עוץ הגדול​(נשלט)
עוץ הגדול​(נשלט) • 29 באוג׳ 2018
רציתי לשאול את זה קודם אבל המשכתם והמשכתם (והמשכתם) לריב.

האם מחירי הכניסה למועדוני בדסמ לישראל הם שונים לגברים או נשים?
למיטב זכרוני, בעבר המחירים היו שונים וגברים שילמו יותר.
פלייפול
פלייפול • 29 באוג׳ 2018
סקרנית מדי כתב/ה:

ואתה יודע מה הכי אהבתי? שלמרות ההומופוביה המוצהרת שלך, אתה משתמש בדעותיו של הומו (כפי שטרחת לציין) כדי להבהיר נקודה. שוב, צביעות.

קודם-כל, אפשר להסכים עם דעותיו של מישהו, וגם להסתייג מנטיותיו המיניות. זאת לא צביעות מצידו, אלא דמגוגיה מצידך.

שנית, לא ידוע לי שהוא הומופוב מוצהר. התוכלי להביא סימוכין לכך? אין לי סימפטיה יתירה להומופובים.
israelislave
לילית חדשה כתב/ה:
סלייב,
אתה בכלל שם לב כמה אתה סותר את עצמך?

פעם אחת אתה כותב שגל ראשון של פמיניזם- זה שנלחם עבור זכות ההצבעה והאפשרות לרכוש השכלה ולצאת לעבודה
היה מוצדק.
ואפילו טענת שזה שאלו הושגו אומר שיש שיוויון.
היום עולה מדבריך שגם הגל הזה מלא רעל ושקרים.
אתה מדבר על ארה"ב?
מה עם קנדה ואירופה ואוסטרליה וגם היישוב היהודי שהיה בארץ?
אתה בכלל מכיר את המאבקים שהיו אז? יש לך מושג לאן הם הגיעו?
וכן, היו מאבקים. המידע קיים אתה רק צריך לחפש אותו. למרות שלא נראה לי שתרצה.

אבל לפחות יצא המרצע מהשק והוכחת כמה אתה דומה בגישתך לאלו שטענו שלתת לאישה את זכות ההצבעה זה כמו לתת לכלב זכות הצבעה.

אסביר. שוב.

לכל אזרחי המדינה מגיעות אותן זכויות בחוק. בדיוק. כל הבדל בזכויות יהי אפליה. ואני נגד אפליה.

מה שכתבתי, וכן, על גל הפמיניזם הראשון בארה"ב, שהזכות לבחור ולהיבחר הושגה בחסד ולא בזכות כי - מרבית הנשים לא היו מוכנות לקחת על עצמן גם את החובות שהיו קשורות לזכויות, ולפיכך, הוחלט להעניק להן את הזכות לבחור ולהבחר בחסד כי הגברים היו יותר פמיניסטים מהנשים. או בעברית קלה, לא עמדו על כך שהשוויון יהיה מלא אלא נמאס מהחפירות, הבכי והנהי.

לא רואה נשים מזדעקות להארכת השירות הצבאי, פרישה בגיל 67, ביטול חצי נקודת המס או חובת תשלום ביטוח לאומי גם כאשר לא מובטלים, לא רואה נשים נלחמות למען ביטול חזקת הגיל הרך, בעד דרישה חד משמעית לתביעה נגד נשים שהתברר שהתלוננו תלונות שב, להכיל אישום באונס גם על נשים או חיוב נשים באישור משטרה לפני העסקה במוסדות חינוך...

בקיצור... אני רואה נשים שמתנהגות עם חובות וזכויות כמו עם מזנון, מעמיסות על הצלחת רק מה שטעים וקל ליכול.
סקרנית מדי
בעיניך זה אפשרי. בעיניי זו צביעות אחרי מה שכתב.
כנס לדיון שנקרא- "הפגנת כוח להט"בית" שם תמצא פניני חכמה כמו השוואת זוג חד מיני לנכה על כסא גלגלים והכנסתם לאותה משבצת של "חריגים" שלא ראויים לגדל ילדים.
israelislave
סקרנית מדי כתב/ה:
לא יודעת סלייב, נראה לי שאתה צריך קצת לצאת מהבית ולפגוש אנשים, לדבר איתם ולנסות לראות את המציאות במקום להמציא איזו אגודת פמיניסטיות שקרית שהחלטת שכל פועלה הוא נגד גברים. כל הפמיניסטיות שהן באמת פמיניסטיות, דוגלות בשוויון ולא בשנאת גברים או כל שנאה אחרת.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

* את בטח לא מתכוונת למניפסט החלאה? זה שמפורסם באתר האגודה הישראלית ללימודים פמיניסטיים ולחקר המגדר?

http://www.gendersite.org.il/2009/10/06/%D7%9E%D7%A0%D7%99%D7%A4%D7%A1%D7%98-%D7%94%D7%97%D7%9C%D7%90%D7%94%D7%95%D7%90%D7%9C%D7%A8%D7%99-%D7%A1%D7%95%D7%9C%D7%90%D7%A0%D7%A1/

===========================================================================================================================
הרוב המוחלט קורא אתכן ומבין....- מי אלה הרוב ולמה אני לא מכירה אותן, כאישה שמכירה המון נשים? מי אלה הנשים שכותבות ולמה לדעתך הן אלה שמחליטות מהו פמיניזם?
ולמה, ממש למה, אתה מתעקש לראות רק את הצד שלך? גבר שמסביר לנשים מהו פמניזם- מדהים. בשלב הבא אולי אני אסביר לך על איך מפלים גברים מבוגרים? לא הגיוני, נכון? בדיוק.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* בהחלט לא מפתיע, מן הסתם את בוחרת חברה שבה את מרגישה בנח... כזו שחושבת בדיוק כמוך. והבנתי כבר מזמן שבתור גבר מערבי לבן אני אמור לסתום את הפה כי אני לא יודע מה זה להיות שחור הומו אשה מוסלמי דו טראנס והשד יודע מה עוד.

לא יקרה.

===========================================================================================================================

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* אני מת על הדברים שלו, האיש אומר בדיוק את מה שאני חושב, רק הרבה יותר מסודר ומדיוק. ההדגשה על נטיותו המינית היא שלו, הוא זה שקרא למסע ההרצאות שלו Dangerous Faggot Tour

הומופוביה מוצהרת שלי?

איפה בדיוק ראית הומופוביה בדבריי?

אתה כל כך נגד הכללות של גברים אבל נשים אין לך שום בעיה להכליל בכל דיון ובכל דבר שאתה כותב. אתה אומר שאתה רואה אדם כאדם אבל זאת שטות. אתה רואה גברים כאדם ונשים כאויב (חוץ מאישתך). לפחות תכתוב את האמת ואל תסבן אותנו בנושא של עתיד טוב יותר לילדים כי אין שום קשר בין מה שאתה אומר לבין עתיד טוב יותר. בסופו של דבר, אתה היית שמח אם כל הנשים היו חוזרות ל"חורים" שמהן הצהרת שבאנו.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

*הייתי שמח אם הרבה בני ובנות אנוש היו חוזרים וחוזרות לחורים מהם באו.

בתכלס... איך שלא תגררי את זה ותנסי ללכלך אותי. את בעד נשים ואני נגד אפליה. וזה על הסיפור.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך רביעי אוג' 29, 2018 4:19 pm, סך-הכל נערך 2 פעמים
סקרנית מדי
במקום להקשיב לסרטון על איש שעורך עיתון חדשותי פוליטי (תומך טראמפ כמובן) וקורא לנשים פמינסיטיות בשמות הכי גרועים שיש לשם הפרובוקציה (למשל-סרטן), אפשר לראות את זה:

https://www.youtube.com/playlist?list=PL51YAgTlfPj7wE5csARbp3l9qqW6WXtWY

פמיניסטיות אמיתיות. לא שונאות גברים, פשוט פועלות למען נשים ולא נגד גברים. נשים מקצועיות שהן גם חוקרות בתחום ולא סתם באות לדיבייטים בטלויזיה. אלה הפמיניסטיות שאני מכירה.