לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הכניסה לנשים באשר הן, או לזוגות בלבד

israelislave
לפני 5 שנים • 29 באוג׳ 2018
israelislave • 29 באוג׳ 2018
סקרנית מדי כתב/ה:
בעיניך זה אפשרי. בעיניי זו צביעות אחרי מה שכתב.
כנס לדיון שנקרא- "הפגנת כוח להט"בית" שם תמצא פניני חכמה כמו השוואת זוג חד מיני לנכה על כסא גלגלים והכנסתם לאותה משבצת של "חריגים" שלא ראויים לגדל ילדים.

איך אני יכול להיות הומופוב אם אני משווה זוג חד מיני לנכה? אם אשה הביאה ילד עם גבר, נפרדו והאשה הפכה נכה... זה מה יש, כך רצה הגורל ולא הייתה על זה שליטה, אבל לאפשר לזוג גברים, תוך סחר בנשים, להיות אבא ואבא לילד? לא אם אפשר למנוע את זה. ובטח שלא בכספי המיסים שלי.

אגב. החוק קובע שילד ילך עם האמא עד גיל 6... אם הגברים יפרדו לפני שהילד יהיה בן 6, איך יקבע ההורה המשמורן? מי ישלם מזונות למי?

חיי המין ונטיות מיניות של אנשים ממש לא מעניינות אותי. מעניין אותי רק כאשר אנשים דורשים "זכות" לכאורית לקבוע חיים ועתיד של צד ג'. תהפכו את זה איך שאתם רוצים אבל הורות חד זוגית אינה הנורמה ואני מקווה לטובת האנושות כולה שגם לא תהיה.

טענתי הייתה אז ונותרת היום, לילד מגיעה "התחלה" הכי קלה" בלי להיות שונה מהילדים אחרים. ילד לא טבעי לאם חד הורית נכה או לזוג חד מיני יהיה מוקד לסקרנות של אחרים ולפיכך חשוף יותר לפגיעה ולכן יש לפעול לטובת הילד לפני הצרכים האגואיסטים של בוגרים.

אגב... הומוסקסואלים טוענים שהנטיה מולדת. מה שגם אני חושב שנכון. אבל אם כך הרי הטבע קבע שהומוסקסואל לא יתרבה. אז למה ההומוסקסואלים מתעקשים לסטות מהמסלול שהטבע יעד להם?
israelislave
israelislave • 29 באוג׳ 2018
יש לך בעיה עם תומכי טראמפ? אילו הייתי אזרח ארה"ב הייתי מצביע לטראמפ וכאזרח הונגרי הצבעתי לויקטור אורבן, האיש שממשלתו הפסיקה הבשבוע שעבר תמיכה ממשלתית בלימודי מגדר. והשמיים לא נפלו.

סרטן... במובן של מתפשט... בשבילך... פסיפלורה.

למה בכלל צריך פמיניסטיות שפועלות למען נשים? למה לא פעילות למען החברה כולה? למה "יום נגד אלימות נגד נשים" ולא "יום נגד אלימות"?

רוצה לספר למאות ואלפי נשים מנהלות בישראל, חלק מהגופים החשובים במדינה, שהן בכלל מדוכאות וצריכות את הפמיניסטיות כדי להצליח? אולי תספרי למנכ"לית פייסבוק ישראל שהיא לא יכולה בלי ההעצמה שלך? או למנכלית הבנק הבינלאומי? מנכ"לית הלאומי? מנכ"לית דיסקונט? נגידת בנק ישראל וסגניותיה? אולי לנשיאת בית המשפט העליון?

הנשים שבסרטונים הללו... תעשיה של בכיינות, תעשיה של ,אכלו לי שתו לי, אנחנו מסכנות", תעשיה שמתקיימת בשביל עצמה... אמא שלי, לפני 70 שנה, לא הייתה צריכה שום "ד"ר למיגדר" כדי ללמוד קשה, להתקבל לבית ספר לרפואה, לסיים ולהתחיל לעבוד כרופאה, להתקדם בזכות כישורים, להפוך למנהלת... או "אחותי המאומצת"... בת חסותה של אמי שהיום מנהלת עשרות מרפאות ואלפי עובדים, נשים בתחום המדע, התעשיה, היצירה האמתית, הפיזית, אלו הפמיניסטיות האמתיות, אלו שלא התבכיינו על "הסללה" אלא החליטו, קמו, עשו וסללו את הדרך לנשים אחרות תוך מתו דוגמה והוכחה שהכל תלוי רצון ולא ב"פטריארכיה", הקונספירציה האולטימטיבית.
Zord​(מתחלף)
Zord​(מתחלף) • 29 באוג׳ 2018
נקבת האדם כתב/ה:
מונה כתב/ה:
Zord20 כתב/ה:
מונה כתב/ה:
עוד גבר טיפוסי שחי בהכחשה . בתור עבד אתה נורא שוביניסט. אני מנחשת שאתה מה"נשלטים" שבשבילם שולטת היא כלי לסיפוק היצרים ואין לל באמת מה לתת כי הנפש שלך עסוקה ב"לקחו לי עשו לי". כמה שטויות אלוהים. אלפי שנים שנשים חיות באפליה ומרות מתמשכת , זה מחליא אותי לקרוא אתכם ה"גברים " הבכיינים.

למה רשמת "גברים" במרכאות? ומיד אחרי זה בכיינים..לגברים אסור להתבכיין או להתלונן? אולי תקראי לו גם נקבה/ פוסי /FAG ואיכסה פיכסה?
חבל מאוד שכל הגברים לא מתלוננים ומתבכיינים, זה כנראה היה משפר את הסטטיסטיקות שאת נשענת עליהן כל הדיון הזה..את מאוד אלימה מילולית כלפי הגברים פה שסך הכל התעמתו עם הטיעונים שלך, את מורידה את רמת הדיון ואז כשהם אחרי מספר תגובות יורדים לרמה שלך את משתמשת בזה נגדם...די לצביעות.

אני עונה ל"דיון" הזה בדיוק ברמה שמגיעה לו. ברגע שאתה מסתכל על טובתך האישית כגבר ולא רואה את התמונה הכוללת שבה הצעד הזה נועד על מנת להגן על נשים אין לי דרך אלא לקרוא לך "גבר" , כי *גבר* אמיתי או פשוט סתם אדם עם הבנה מינימאלית לא ירצה רק בטובתו או טובת חרמנותו אלא יבין את המצב ויבוא לקראת צעדים נוספים כאלו להבאת מרחב מיני בטוח.

ברוח הדברים של מונה, יש גם להציב שלט בכניסה: "אין כניסה לגברים ולכלבים".
או בקיצור שיתאיידו, כדי שלנו יהיה מרחב מיני בטוח.

לפי מונה כל גבר הוא מטרידן מיני / תוקף מיני אלא אם כן הוכח אחרת.
סקרנית מדי
סקרנית מדי • 29 באוג׳ 2018
היחיד שכל הזמן עסוק ב"בכיינות" הזאת היא אתה. מתלונן על עשייתן של נשים למען עצמן. עשייתן. הן קמות ועושות דברים שיועילו להן. אף אחת מהן לא סתם אמרה שעשו לה משהו מבלי לפעול נגדו וזה רק מוכיח שלא באמת ראית את הסרטונים.
אמרתי לך גם בדיון הקודם- רע לך? קום, תקים אגודה ותתחיל לפעול. די לקנא במי שכן עושות את זה.

ולא- לא סרטן במובן של מתפשט. לצערך אני מבינה אנגלית. אחת מכותרות העיתון שלו הייתה "מה הייתם מעדיפים שבנותיכם יהיו- פמיניסטיות או חולות סרטן?".

מעבר לזה, אין לי מה לומר יותר. אתה מתפזר, נותן קישורים וטיעונים שלא קשורים למה שדיברנו. זה סתם חסר טעם.
שיהיה המשך יום נעים ומלא רק בגברים, סטרייטים כמובן.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לא, אין לזה סוף. אתה חושב שאני אומר שדעותיך לא לגיטמיות. אמרתי שלא כל במה היא מקום לאג'נדות שלך. כלומר, כשמישהו פותח שרשור על כניסה למועדונים, זה לא שרשור על פמיניזם ואפליה וגבריות ומה לא. גם שרשור על להט"ב אינו שרשור על נושאים אלה. ובכל זאת, כבודו מתעקש בכל מקום והזדמנות לדחוף את הנושא. זו הכוונה שלא כל במה נועדה לכך.
הטבע קבע שהומוסקסואל לא יתרבה. זו השטות הכי מטומטמת ששמעתי. לפיה, אם הומוסקסואל ישכב עם אישה, לא יווצר ילד. כמו כן, הטבע קבע שאישה עם רעלת הריון צריכה למות, שגבר עם ספירת זרע נמוכה לא נועד להתרבות וכן הלאה. אבל, במסתוריות רבה, כבודו דווקא מקבל שמותר לרפואה לעזור במקרים מסוימים, ולא באחרים.
כמו כן, כבודו טוען שאין לאנשים זכות להחליט על צד ג'. כל כך מסכים. יש לאסור מיידית על לידות בכלל, כי מי הם גבר א' ואישה ב' שיעזו להחליט על תינוק ג' שהוא צריך להוולד? יש לאסור על הורים לחנך מאותן סיבות. בעצם, יש לבטל את החברה כולה. אחרי הכל, אסור לחוקק חוקים, הם משפיעים על צד ג'.
ילדים להורים חריגים זה גם רעיון רע. הורים שמנים לא יביאו ילדים, כי יצחקו על הילד שהם שמנים. אסור לאנשים להגר למדינה אחרת, כי יצחקו על המבטא והתרבות של הילד. במדינה לבנה ברובה, כמו ישראל, אסור לאנשים כהים, נניח ממוצא אתיופי, להביא ילדים - הם יהיו חריגים. הגנו על הילדים!
אני יכול להמשיך ולהראות לאן הדעות שלך מובילות, מבחינה הגיונית. אבל שנינו יודעים מה לא יקרה - לא תודה שאתה פשוט חשוך בדעותיך. לא תודה שמצאו שיש יתרונות רבים לילדים שגדלים עם לסביות, דווקא, לפי מחקרים מסוימים. אתה פשוט תמשיך.
מה שכן, אולי אתה צודק שגברים נתנו לנשים זכות הצבעה, וזה לא לעניין שנשים התחננו וייבבו. באמת, גישה חלשה ואומללה. הן פשוט היו צריכות להצביע בעד זכות בחירה לנשים והכל היה בסדר. (או להקים מדינה נפרדת, או צבא ולהוציא להורג גברים שחושבים אחרת, או לסרב לשלם מסים כי מדינה שלא מכירה בי לא תראה את השקל שלי. או עוד פתרונות "גבריים" שהצעת בדרך).
אז כן, אתה הומפוב. כן, אתה מיזוגן. כן, אתה חי באיזה מערה עם דעות ששייכות ללא יודע מתי.
ולגבי נורמות. נורמות משתנות, חבוב. פעם הנורמה היתה שמי ששומע קולות הוא נביא, היום הוא סכיזופרן. פעם הנורמה היתה שאם חלמת שאישה עומדת לך ליד המיטה, שורפים אותה כי היא מכשפה. פעם הנורמה היתה שכשאתה מתחתן, לאציל המקומי יש זכות לשכב עם אשתך לפניך. אה, ונורמות משתנות ממקום למקום וארץ לארץ. בארצות הברית מותרת פונדקאות לגייז, זו נורמה שם. ושם יש יותר אנשים, אז ההגיון שלך אומר שהם צודקים ואתה טועה.
פלייפול
פלייפול • 29 באוג׳ 2018
סקרנית מדי כתב/ה:
היחיד שכל הזמן עסוק ב"בכיינות" הזאת היא אתה. מתלונן על עשייתן של נשים למען עצמן. עשייתן. הן קמות ועושות דברים שיועילו להן. אף אחת מהן לא סתם אמרה שעשו לה משהו מבלי לפעול נגדו וזה רק מוכיח שלא באמת ראית את הסרטונים.
אמרתי לך גם בדיון הקודם- רע לך? קום, תקים אגודה ותתחיל לפעול. די לקנא במי שכן עושות את זה.

הוא לא מתלונן על עשייתן של נשים למען עצמן, אלא על פגיעה בגברים ע"י אירגוני נשים, הפוגעים בגברים רק בגלם מגדרם, וזאת בכסות של שוויון מגדרי.

בנוסף, התיאור 'בכיין' שההצמדת לו הוא דוחה, שלא לומר בריוני: כמוהו כביזוי של יהודי המוחה על כך שהוכה ע"י פעילים מארגון אנטישמי: "מה אתה מתלונן, תקים ארגון משלך!" האם היית מכנה אשה שנאנסה כבכיינית?
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
פלייפול, קרא את דבריו לעומק. הוא טוען מהרגע הראשון שכל ארגוני הנשים הם בכיינים ויבבנים. הוא אפילו כתב שנשים קיבלו זכות בחירה בגלל שלגברים נמאס מהנהי שלהן!
הוא גם טען בעבר (ואולי גם בשרשור הנוכחי, כבר אין לי כוח לקרוא) שארגונים פמיניסטיים פועלים בשיתוף פעולה עם דאעש וכוחות אחרים בעולם המוסלמי כדי למוטט את המערב ולערער את כל ערכי המוסר שלו.
אז לא, הוא לא מדבר רק על פגיעה בגברים, הוא מדבר על פמיניזם כהתגלמות הרשע הטהור. ומתאר כל פעילות של נשים כיבבנות. ואם תבדוק, הוא טען מוקדם יותר בדיון שזורד, פותח הדיון, הוא בכיין כי הוא מבקש ממועדון להכניס אותו, במקום ללכת למועדון אחר.
ותבדוק מה סקרנית כתבה לפני שהוא עלה לה על העצבים, היא ניסתה להגן עליו.
בקיצור, גם אם סקרנית טעתה או הגזימה, תבדוק על מי אתה מגן
FlowerPower
FlowerPower • 29 באוג׳ 2018
מפחיד אותי מאוד שמתהלכים בנינו אנשים עם דעות כמו שלך, israelislave.
דרקן סיכם פי אלף יותר טוב ממני את מה שצריך להגיד, ובכל זאת אוסיף, שאנשים כמוך רק מוכיחים כמה הפעילות הפמיניסטית היא חשובה והכרחית.
בעולם שאתה היית מנהל החיים של נשים ושל כל מי שהוא לא גבר "רגיל", היו נראים כמו גהנום עלי אדמות.
מחריד.
סקרנית מדי
סקרנית מדי • 29 באוג׳ 2018
פלייפול כתב/ה:
סקרנית מדי כתב/ה:

הוא לא מתלונן על עשייתן של נשים למען עצמן, אלא על פגיעה בגברים ע"י אירגוני נשים, הפוגעים בגברים רק בגלם מגדרם, וזאת בכסות של שוויון מגדרי.

בנוסף, התיאור 'בכיין' שההצמדת לו הוא דוחה, שלא לומר בריוני: כמוהו כביזוי של יהודי המוחה על כך שהוכה ע"י פעילים מארגון אנטישמי: "מה אתה מתלונן, תקים ארגון משלך!" האם היית מכנה אשה שנאנסה כבכיינית?

הוא בהחלט התלונן על פועלן של נשים למען עצמן. קראת מה כתב על ארגוני הנשים השקריים? על כך שהפעילות שלהן לא נחוצה? ראית את הסרטונים ששם? ראית את הסרטונים שאני שמתי ואיך הוא תיאר אותם?
כנראה שלא. בדיוק כמו שביקשת הוכחה להומופוביה, קיבלת והתעלמת. אני מניחה שאתה הפרופיל השני שלו או חבר ממש טוב שלו אחרת אין סיבה לכך שאתה בוחר להתעלם מכל העובדות המונחות לפניך.

בנוסף, האיש שהעלה את המילה בכייניות לדיון הוא ממש הוא. לכן גם שמתי את המילה במרכאות. אם בריון הוא מי שקורא כך לאנשים, מצאת את הבריון שלך והוא לא אני icon_smile.gif.
וכן, אם יש משהו שמפריע לך, קום ופעל. אפילו הצעתי לו את תמיכתי בדיון הקודם אבל אני אישה וגם לסבית אז כנראה שהוא לא מעוניין.
פלייפול
פלייפול • 29 באוג׳ 2018
דרקן ראהל כתב/ה:
פלייפול, קרא את דבריו לעומק. הוא טוען מהרגע הראשון שכל ארגוני הנשים הם בכיינים ויבבנים. הוא אפילו כתב שנשים קיבלו זכות בחירה בגלל שלגברים נמאס מהנהי שלהן!
הוא גם טען בעבר (ואולי גם בשרשור הנוכחי, כבר אין לי כוח לקרוא) שארגונים פמיניסטיים פועלים בשיתוף פעולה עם דאעש וכוחות אחרים בעולם המוסלמי כדי למוטט את המערב ולערער את כל ערכי המוסר שלו.
אז לא, הוא לא מדבר רק על פגיעה בגברים, הוא מדבר על פמיניזם כהתגלמות הרשע הטהור. ומתאר כל פעילות של נשים כיבבנות. ואם תבדוק, הוא טען מוקדם יותר בדיון שזורד, פותח הדיון, הוא בכיין כי הוא מבקש ממועדון להכניס אותו, במקום ללכת למועדון אחר.
ותבדוק מה סקרנית כתבה לפני שהוא עלה לה על העצבים, היא ניסתה להגן עליו.
בקיצור, גם אם סקרנית טעתה או הגזימה, תבדוק על מי אתה מגן

דרקן, עלעלתי קודם בחלק מהתגובות שלו, אחרי ההערה של סקרנית, ולא מצאתי דברים כאלו, וזה גם לא נשמע הגיוני. הוא עושה רושם של ברנש אינטליגנטי ומחובר למציאות, וקשה לי להאמין שהוא באמת מאמין בשיתוף-פעולה הזוי וסודי בין ארגונים פמיניסטיים לדאעש.

קראתי דברים אחרים שכתב: למשל שהוא בעד מצעדי גאווה, אך מסתייג ממפגנים 'צבעוניים' מדי, ואני נוטה להסכים עמו בעניין זה. יצויין כי אין זה משנה בעיני אם אלו סטרייטים או להטבים - התערטלות המונית, רעש, וסתם וולגריות לשמה ברשות הרבים דוחים בעיני.

קראתי גם דברים שכתב שדעתי אינה נוחה מהם, כמו למשל על ילדים להורים חריגים. זה הרגיז גם אותי, ובגדול כתבת בתגובתך בדיוק את מה שאני חושב בעניין זה. זהו מדרון חלקלק.

בנוגע לדיעותיו לגבי פמיניזם, לא התרשמתי שהוא מתנגד לתנועה של נשים הפועלות נגד אפליה כנגדן, גם אם כך הצטייר מדבריו. גם אם כתב דברים ברוח זו, הרי שמן הסתם נכתבו בלהט הדיון, ובזמן אמת, לו היה מחוקק, למשל, היה דוקא מצביע בעדן. הפמיניזם היא תנועה ברוכה בעיני, אך לעיתים תנועות מהפכניות וצודקות מושכות אליהן גורמים שטופי-שנאה, כאשר מי שמעז למחות מולם, הופך מיד ל 'קונטרהרבולוציוני'. גורמים כאלו מכתיבים את הטון ומהלכים אימים על מי שלא מתיישר עימם. דוגמאות נפוצות הן המהפכה הצרפתית (צודקת מאין כמותה), או המהפכה הקומוניסטית, שאף היא מונעת מעקרונות אידיאליסטים של מניעת ניצול האדם ע"י האדם.

בקשר לדבריו של פותח הדיון, הרי שגם אני איני מסכים איתם. אמנם קיימת אפלייה כלפי גברים, עפ"י החוק היבש, אך עדיף המצב הקיים, לדעתי, מאשר לתת לגברים בודדים להכנס לאותם מועדונים, מה שיהפוך את החוויה להרבה פחות נעימה גם לגברים וגם לנשים. אני לא זוכר שסלייב הביע דיעות אלו (וכבר אין לי כח לבדוק..), אך במידה וכן, אני כאמור מסכים איתו.

יש עוד נקודות שאני זוכר שכתב שאינן לרוחי, כמו הפיכת עזה למגרש חניה, או הקפיטליזם שהוא תומך בו, אך אני משתדל בד"כ (לא תמיד מצליח), להתייחס לתגובות הספציפות שלו. כמו-כן מכעיסות אותי תגובות מגמתיות נגדו, הנגועות בצביעות ודמגוגיה.

סקרנית מדי כתב/ה:
וא בהחלט התלונן על פועלן של נשים למען עצמן. קראת מה כתב על ארגוני הנשים השקריים? על כך שהפעילות שלהן לא נחוצה? ראית את הסרטונים ששם? ראית את הסרטונים שאני שמתי ואיך הוא תיאר אותם?
כנראה שלא. בדיוק כמו שביקשת הוכחה להומופוביה, קיבלת והתעלמת. אני מניחה שאתה הפרופיל השני שלו או חבר ממש טוב שלו אחרת אין סיבה לכך שאתה בוחר להתעלם מכל העובדות המונחות לפניך.

בנוסף, האיש שהעלה את המילה בכייניות לדיון הוא ממש הוא. לכן גם שמתי את המילה במרכאות. אם בריון הוא מי שקורא כך לאנשים, מצאת את הבריון שלך והוא לא אני icon_smile.gif.
וכן, אם יש משהו שמפריע לך, קום ופעל. אפילו הצעתי לו את תמיכתי בדיון הקודם אבל אני אישה וגם לסבית אז כנראה שהוא לא מעוניין.

לא התעלמתי ממה שכתבת לגבי הומופוביה מצדו. דווקא הלכתי ובדקתי בפרופיל שלו. מן הסתם לא נכנסתי לכל הקישורים שהכניס. ההתייחסות שלי מובאת בתגובתי לדרקן ראהל - סתם הנחת שהתעלמתי, אופייני לך.

ואני הפרופיל השני שלו?.. זהו? אין לך מה להגיד אז את נגררת להכפשות אישיות וילדותיות? איכס.