בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הכניסה לנשים באשר הן, או לזוגות בלבד

סקרנית מדי
לפני 5 שנים • 29 באוג׳ 2018
סקרנית מדי • 29 באוג׳ 2018
"אופייני לך"- אני מבינה שאנחנו מכירים ואני לא מודעת לכך? דיברנו פעם?

"הכפשות"- כלומר מבחינתך זה כל כך נורא להיות הוא?

"איכס"- תודה ? כשזה בא ממך זאת בהחלט מחמאה.
סקרנית מדי
" אופייני לך"- אנחנו מכירים? דיברנו פעם?
ועובדה שלא סתם הנחתי, אתה מודה בפה מלא שלא קראת הכל ולא נכנסת לקישורים. זה לגמרי אומר שהנחתי נכון ?

"זהו? אין לך יותר מה להגיד..."- יש לי דווקא. המון. עשיתי את זה עד שהתחילו להופיע שקרים והמצאות ועם זה אין ממש איך לדון.

"הכפשות"- זה כל כך נורא בעיניך להיות הוא? עד כדי כך? אז למה אתה מגן עליו?

"איכס"- כן, אני הילדותית. בהחלט. תודה.
סקרנית מדי
" אופייני לך"- אנחנו מכירים? דיברנו פעם?
ועובדה שלא סתם הנחתי, אתה מודה בפה מלא שלא קראת הכל ולא נכנסת לקישורים. זה לגמרי אומר שהנחתי נכון ?

"זהו? אין לך יותר מה להגיד..."- יש לי דווקא. המון. עשיתי את זה עד שהתחילו להופיע שקרים והמצאות ועם זה אין ממש איך לדון.

"הכפשות"- זה כל כך נורא בעיניך להיות הוא? עד כדי כך? אז למה אתה מגן עליו?

"איכס"- כן, אני הילדותית. בהחלט. תודה.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
אוקיי, הבנתי

ציטוטים נבחרים של עבד מדיון זה:

"גברים מזמן לא "שולטים" בכלום. אם כבר אפשר לומר שהנדסה חברתית מעוותת הפכה את הגברים ל"מוחלשים" החדשים, שואבי המים וחוטבי העצים וניצלה את המבנה הפסיכולוגי המגונן של הגבר כדי לשעבד אותו, לסרס אותו ולהנהיג שלטון טרור נגד זכרים בכלל.

אם היה לי שקל על כל יום שהופלתי בגלל היותי גבר או כל הערה בוטה שנזרקה לעברי בגלל היותי אשכנזי הייתי קונה לך כרטיס טיסה לכוכב הדמיוני שלך.

ולגברים בין 13 מהלליך... חפשו את עמוד השדרה שלכם, שחזרו את הביצים שאיבדתם ותחזרו להיות הגברים שהכותבת והכת שלה משתוקקות אליהם באמת... ראו מסתננים וגל המהגרים המוסלמי ששוטף את אירופה ומחבק את הפרימיטיביים והשוביניסטים ביותר שיש בעולם"
זו תגובתו הראשונה בדיון. שים לב לקישור בין פמיניזם לחיבוק גל המהגרים המוסלמי, לסירוס גברים וניצול שלהם כשואבי מים ועוד. שים לב גם לשפה בה בחר להתנסח, בתגובתו הראשונה. איש לא תקף אותו, היה גס אליו או כל דבר אחר.

"בעולם יש כך וכך ארגוני נשים כי בזמן שאתן חופרות את עצמכן כל יום, חיות בבועה ממומנת היטב ע"י גורמים ששואפים להרוס את המערב, הגברים יוצאים כל בוקר לקיים את העולם ולקדם אותו, מפינוי האשפה ועד פיקוד על משחתת, כל אחד בדרכו עושה משהו פרודוקטיבי בעוד "ארגוני הנשים" עסוקים ביצירת הפרדה, שינאה, דיעות קדומות והסתה..." לימודי מגדר"? זה מה שאתן תורמות?"
שוב, פמיניזם ממומן על ידי ארגונים שמנסים להרוס את המערב. כמו כן ארגוני נשים עוסקים רק בדברים רעים ומיותרים, ולפי התגובה אלה כל ארגוני הנשים באשר הם.

"כמה פעמים בחיי "הסלקטור" לא הכניס אותי... אז הכסף שלי הלך למקום אחר... גבר אמיתי מעולם לא יבקש להיכנס למקום שלא רוצה אותו והאגו שלי לא זקוק לאישור מאף אחד"
כלומר, פותח השרשור אינו גבר אמיתי, אפילו אין מרכאות.

"הדרה"? המצאה, פיקציה של בכיינים... בעל עסק פרטי זכאי להחליט בדיוק מי ומה יכנסו למסיבה שהוא ארגן, לקח על עצמו את הסיכון והאחריות ומצפה, בצדק, לרווח כספי."
שים לב למילים פיקציה ובכיינים. אין הדרה, נקודה, לפי אדון עבד.

"כנושא נשק ברשיון יש הרבה מקומות פרטיים שמסרבים לי כניסה. חוקי? לא חוקי? לא מעניין לי את התחת. את השקל שלי הם לעולם לא יראו. ככה עובד העולם האמיתי ולא בריצה בלתי מבוקרת ל"מבוגר אחראי" עם צווחות "אכלו לי שתו לי"

מילניאלים בכיינים"
כאן פותח השרשור וגברים שמסכימים איתו הם כולם בכיינים, וזה קשור איכשהו לדור הבכיינים אליו נולדו (מילניאלים).

"קצת כבוד למי שבנה את כל העולם סביבך בזמן שאת וכמותך עסוקות בלמצא סיבות להיות קורבן"
מסוף של פסקה העוסקת בשבחי הטסטוסטרון. נשים, לפחות אלה המשתתפות בדיון, סתם מתקרבנות, בזמן שגברים בנו את כל עולמן.

"לפי תפיסת עולמי ומניסיוני האישי כל התנועה הפוסט ליברלית, כולל הפמיניזם הפוסט ליברלי מאיימים על העתיד כפי שאני רוצה אותו ולכן לא משנה לי מינו של מי שתומך באידאולוגיה הזו אלה איך לקצץ בכוחו"
כל הפמיניזם הפוסט ליבראלי וכל הפוסט ליבראלים בכלל מאיימים על העתיד, לא רק על זכויות הגבר ולא רק עליו.

נו, להמשיך? כי יש עוד המון. וזה רק בשרשור הנוכחי,בלי להתייחס לקריירה המפוארת שלו בשרשורים אחרים. אז שוב, על מי אתה מגן?

ולגבי מצעד הגאווה, הוא לא הזכיר אותו בשרשור הזה, רק את התנגדותו להורות חד מינית וציין שהוא לא מבין מה ההבדל בין הורים חד מיניים לבין נכים. זה עדיין מעיד על הגותו?
על מצעד הגאווה אשמח לנהל דיון פרטי, אם תרצה לשלוח לי אדומה בנושא
פלייפול
פלייפול • 29 באוג׳ 2018
סקרנית מדי כתב/ה:
"אופייני לך"- אני מבינה שאנחנו מכירים ואני לא מודעת לכך? דיברנו פעם?

"הכפשות"- כלומר מבחינתך זה כל כך נורא להיות הוא?

"איכס"- תודה ? כשזה בא ממך זאת בהחלט מחמאה.

תשובות:

1. האם דיברנו פעם? קצת, בדיון הזה. ב "אופייני לך" התכוונתי בעיקר למה שאת כותבת כאן באתר.

2. ב- 'הכפשות', התכוונתי לכך שטענת שיש לי פרופיל כפול, ושאני מעמיד פנים שאני מישהו אחר. זאת לא רק הכפשה, אלא הוצאת דיבה.

3. "כשזה בא ממני"?...אני מבין שאנחנו מכירים ואני לא מודע לכך, דיברנו פעם?

סתומה.
סקרנית מדי
1. מה אני כותבת שיש בו הנחות שווא לגבי אנשים? ראית בכלל שאני יצאתי להגנתו כשדיברו אליו לא יפה?
2. אמרתי שזה או זה או שאתם חברים. מוזמן לתבוע אם יש לך צורך.
3. כשזה בא ממך- אחד שמרעיף עליי "מחמאות" (דמגוגית, צבועה, בריונית, ילדותית, איכס + סתומה) מבלי שאמרתי עליו אפילו מילה אחת רעה אלא ברוב נחמדותי הסברתי לו מדוע הוא טועה ולמה כתבתי את מה שכתבתי לאדם אחר בכלל. הנה, הצדקת את זה בכך שאתה ממשיך עם המילים החמות והנעימות שלך.

לא ברור לי מאיפה הכעס האישי שלך כלפיי. נראה שפגעתי בנקודה רגישה ובכלל לא כתבתי לך אלא לו. לא ברור... בכל מקרה, הקללות לגמרי מיותרות.
King of Kinks
King of Kinks • 29 באוג׳ 2018
אל תהיה תמים.
אם הכניסה תהיה חופשית לגברי, אלפי גברים מחפשי זיון קל יעוטו על המסיבות האלה.
טוב שיש סינון מסויים, ורצוי שתהיה כניסה לזוגות בלבד.
גם לא לנשים לבד.
פלייפול
פלייפול • 29 באוג׳ 2018
דרקן ראהל כתב/ה:
אוקיי, הבנתי

ציטוטים נבחרים של עבד מדיון זה:

"גברים מזמן לא "שולטים" בכלום. אם כבר אפשר לומר שהנדסה חברתית מעוותת הפכה את הגברים ל"מוחלשים" החדשים, שואבי המים וחוטבי העצים וניצלה את המבנה הפסיכולוגי המגונן של הגבר כדי לשעבד אותו, לסרס אותו ולהנהיג שלטון טרור נגד זכרים בכלל.

אם היה לי שקל על כל יום שהופלתי בגלל היותי גבר או כל הערה בוטה שנזרקה לעברי בגלל היותי אשכנזי הייתי קונה לך כרטיס טיסה לכוכב הדמיוני שלך.

ולגברים בין 13 מהלליך... חפשו את עמוד השדרה שלכם, שחזרו את הביצים שאיבדתם ותחזרו להיות הגברים שהכותבת והכת שלה משתוקקות אליהם באמת... ראו מסתננים וגל המהגרים המוסלמי ששוטף את אירופה ומחבק את הפרימיטיביים והשוביניסטים ביותר שיש בעולם"
זו תגובתו הראשונה בדיון. שים לב לקישור בין פמיניזם לחיבוק גל המהגרים המוסלמי, לסירוס גברים וניצול שלהם כשואבי מים ועוד. שים לב גם לשפה בה בחר להתנסח, בתגובתו הראשונה. איש לא תקף אותו, היה גס אליו או כל דבר אחר.

"בעולם יש כך וכך ארגוני נשים כי בזמן שאתן חופרות את עצמכן כל יום, חיות בבועה ממומנת היטב ע"י גורמים ששואפים להרוס את המערב, הגברים יוצאים כל בוקר לקיים את העולם ולקדם אותו, מפינוי האשפה ועד פיקוד על משחתת, כל אחד בדרכו עושה משהו פרודוקטיבי בעוד "ארגוני הנשים" עסוקים ביצירת הפרדה, שינאה, דיעות קדומות והסתה..." לימודי מגדר"? זה מה שאתן תורמות?"
שוב, פמיניזם ממומן על ידי ארגונים שמנסים להרוס את המערב. כמו כן ארגוני נשים עוסקים רק בדברים רעים ומיותרים, ולפי התגובה אלה כל ארגוני הנשים באשר הם.

"כמה פעמים בחיי "הסלקטור" לא הכניס אותי... אז הכסף שלי הלך למקום אחר... גבר אמיתי מעולם לא יבקש להיכנס למקום שלא רוצה אותו והאגו שלי לא זקוק לאישור מאף אחד"
כלומר, פותח השרשור אינו גבר אמיתי, אפילו אין מרכאות.

"הדרה"? המצאה, פיקציה של בכיינים... בעל עסק פרטי זכאי להחליט בדיוק מי ומה יכנסו למסיבה שהוא ארגן, לקח על עצמו את הסיכון והאחריות ומצפה, בצדק, לרווח כספי."
שים לב למילים פיקציה ובכיינים. אין הדרה, נקודה, לפי אדון עבד.

"כנושא נשק ברשיון יש הרבה מקומות פרטיים שמסרבים לי כניסה. חוקי? לא חוקי? לא מעניין לי את התחת. את השקל שלי הם לעולם לא יראו. ככה עובד העולם האמיתי ולא בריצה בלתי מבוקרת ל"מבוגר אחראי" עם צווחות "אכלו לי שתו לי"

מילניאלים בכיינים"
כאן פותח השרשור וגברים שמסכימים איתו הם כולם בכיינים, וזה קשור איכשהו לדור הבכיינים אליו נולדו (מילניאלים).

"קצת כבוד למי שבנה את כל העולם סביבך בזמן שאת וכמותך עסוקות בלמצא סיבות להיות קורבן"
מסוף של פסקה העוסקת בשבחי הטסטוסטרון. נשים, לפחות אלה המשתתפות בדיון, סתם מתקרבנות, בזמן שגברים בנו את כל עולמן.

"לפי תפיסת עולמי ומניסיוני האישי כל התנועה הפוסט ליברלית, כולל הפמיניזם הפוסט ליברלי מאיימים על העתיד כפי שאני רוצה אותו ולכן לא משנה לי מינו של מי שתומך באידאולוגיה הזו אלה איך לקצץ בכוחו"
כל הפמיניזם הפוסט ליבראלי וכל הפוסט ליבראלים בכלל מאיימים על העתיד, לא רק על זכויות הגבר ולא רק עליו.

נו, להמשיך? כי יש עוד המון. וזה רק בשרשור הנוכחי,בלי להתייחס לקריירה המפוארת שלו בשרשורים אחרים. אז שוב, על מי אתה מגן?

ולגבי מצעד הגאווה, הוא לא הזכיר אותו בשרשור הזה, רק את התנגדותו להורות חד מינית וציין שהוא לא מבין מה ההבדל בין הורים חד מיניים לבין נכים. זה עדיין מעיד על הגותו?
על מצעד הגאווה אשמח לנהל דיון פרטי, אם תרצה לשלוח לי אדומה בנושא

שמע, קודם-כל, אנקדוטה הסטורית בנושא ויכוחים: בימי הביניים דרך מקובלת לקבוע מי צודק במחלוקת, גם משפטית, היתה דו-קרב. כשמישהו העיר לקרל הגדול (שרלמיין), שמי שמנצח בקרב הוא מי שמצטיין יותר באומנות לחימה זו, ענה האחרון: "האם אין זה נכון שהאל הטוב יתן את הניצחון לצד הצודק?..

כך גם כאן: בויכוחים כאלו מי ש'מנצח' הוא זה שמיטיב להתנסח, ומתאים את עצמו עד כמה שיותר לרוח הפורום בו הוא נמצא. לאו דוקא מי שצודק. סלייב מתנסח באופן בוטה, לעתים מכליל, איך דבריו באים מכאב ליבו. כמו-כן הוא מציג עצמו תמיד כקורבן, ולא סתם קורבן, אלא של נשים, מה שנתפס כפשע בפורום הזה.

אז כן, הוא בוטה בדבריו, אבל לא יותר מאחרים שלהם ענה, או שענו לו. יש פוסטים בוטים בהרבה כאן בפורום, שזכו לאהדה רבה, כיוון שהיו בצד הנכון של המפה.

אני לא מתכוון לענות לכל הציטוטים שהבאת כאן, כי חלקם מוקצנים ואפילו הזויים, אבל אני מבין מאיפה הם באים. עם חלק מהציטוטים שבחרת להביא, אגב, אני נוטה להסכים. רוצה דוגמאות? הנה:

"ולגברים בין 13 מהלליך... חפשו את עמוד השדרה שלכם, שחזרו את הביצים שאיבדתם ותחזרו להיות הגברים שהכותבת והכת שלה משתוקקות אליהם באמת..."

צודק לחלוטין. זו היתה תשובה למי שכתבה שאין גזענות כלפי אשכנזים, ואין אפליה כלפי גברים. עם מי אתה, דרקן, מסכים בסוגיה זו? כנ"ל לגבי: "אם היה לי שקל על כל יום שהופלתי בגלל היותי גבר או כל הערה בוטה שנזרקה לעברי בגלל היותי אשכנזי הייתי קונה לך כרטיס טיסה לכוכב הדמיוני שלך" -לאותה תגובה. שוב, דרקן, עם מי אתה מסכים? הנה עוד:

"כמה פעמים בחיי "הסלקטור" לא הכניס אותי... אז הכסף שלי הלך למקום אחר... גבר אמיתי מעולם לא יבקש להיכנס למקום שלא רוצה אותו והאגו שלי לא זקוק לאישור מאף אחד" - הוא לא כתב שפותח השרשור אינו גבר אמיתי, כפי שפירשת. זאת הצמדות קטנונית למילה הכתובה. זו עמדה זועמת ודווקנית המאפיינת אותו, זה הכל. אתה יודע כמה פעמים קראתי פירסומים של נשים הטוענות כלפי גברים שאינם גברים אמיתיים? "זכרים עלובים", חלאות, עלובים, הם רק חלק מן הפנינים שפורסמו כאן, אך הם לא תפסו את העין, כי הם נורמה בכלוב.

ודי, נמאס לי להיות הסניגור שלו. אם האוירה בפורום היתה שונה, הייתי דוקא מתווכח עמו על לא מעט, אך כאן, רוב מקטרגיו גרועים ממנו, ולכן הוא זוכה להגנתי. במקומות אחרים, עם אוריינטציה אחרת, אני מוצא עצמי (שוב בעמדת מיעוט) נלחם למען נשים, פמיניזם ולהטבים, ואז אני זוכה לעין עקומה, ולתיוג של "אשכנזי שמאלן הומו". כזה אני: כמעט תמיד נלחם למען האנדרדוג, ותמיד סולד ונגעל מאווירת 'עליהום'.

אם נחזור רגע לסלייב, ולשאלה במי מדובר, הרי שלהתרשמותי הוא לא הומופוב, למרות עמדתו לגבי זכויות להורים להטבים, עמדה שאני מתנגד לה. אני גם לא חושב שהוא שונא נשים, וגם לא שונא פמניסטיות, גם אם הצהיר שהוא כן. יש פמיניסטיות קיצוניות שאני מתחלחל מעוצמת האיבה והעוינות כלפי גברים הנודפת מהן, הנותנות את הטון בעיתונות, ועושות רושם שהם מייצגות את כלל הפמיניסטיות, או את הפמיניזם בכלל. כשהוא כותב שהוא מתנגד לפמיניזם, הוא מתכוון לאותן נשים, לא לפמיניזם בכללי. הרושם שלי ממנו שהוא בעד שויון זכויות לכולם, גברים ונשים, וזאת בניגוד לחלק מהנשים, המתיימרות לייצג את כולן, ששנאה וקיצוץ כנפיהם של גברים באשר הם, מאפיינת אותן הרבה יותר מדאגה לשלומן וזכויותיהן של נשים.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
פלייפול,
קודם כל תודה על ההתייחסות הרצינית למה שכתבתי. זה היה ארוך, וסחה עליך.
דבר שני, אני מבין מאיפה אתה בא עם האמירה שאתה תומך באנדרדוג וקשה לך עם עליהום. מציע שתזכור שאפשר לבקש מאנשים להוריד טונים, או לצמצם מתקפה מכל הכיוונים, בלי בהכרח לסנגר על עמדותיו.
עכשיו, בדיון אינטרנטי זו המילה הכתובה שניצבת מולי. אין טון, אין הבעת פנים, רק טקסט. אז אני באמת לא יודע כמה דגש היה על הביטוי "גבר אמיתי" או כל חלק איר בטקסט.
לגבי כוונות - מי יודע? אולי הוא בכלל טרול וכוונתו להרגיז? אולי הוא באמת התכוון לפגוע ולהבהיר שהוא שונא פמיניסטיות? ואולי למה שאתה אומר. אין איך לדעת, יש רק את הטקסט, היכרות מדיונים אחרים וקצת פסיכולוגיה.
אבל, כשבנאדם אומר שוב ושוב שפמיניסטיות מנסות למוטט את המערב בקנוניית שמאלנים עם האיסלאם - נראה לי שלבוא ולומר "הוא לא התכוון לזה, אלא ל..." זה כבר מוגזם. אולי אני אכתוב צהוב, ומישהו יגיד שהתכוונתי כחול?
וכן, הצורות שבהן הוא מתנסח הן הומופוביות. להגיד שגייז צריכים להפסיק עם המצעד זה לא לגיטימי. האם תאסור על הקרנבל בברזיל, שהוא הרבה יותר מיני וחושפני? או על מארדי גרא? אולי נאסור פה על המימונה, כי מרוקאים צועקים ומנגנים מוזיקה מוזרה עם תלבושות מגוחכות וזה המוני ופרימיטיבי (זו רק דוגמה נוחה, אין לי שום כוונה לפגוע ואיני חושב כך). זוהי דרכה של קהילת הגייז לחגוג. מי שלא רוצה, שלא יבוא ושלא יצפה בטלוויזיה. זוהי דמוקרטיה, וזוהי קהילה עם קודים ומנהגים משלה. ורק הקהילה תחליט אם היא רוצה אחרת (אגב, יש לא מעט ויכוחים על המצעד בתוך הקהילה). ומה הבעיה הגדולה? לא, אין ערום. יש גברים בלי חולצה, או אולי בבגד ים, נניח. כמה אנשים מסתןבבים בלי חולצה ביומיום? האם תאסור על ילדיך ללכת לבריכה או לחוף הים, מפאת צניעות? אז מה ההבדל? שגם רוקדים? ההבדל היחיד, היחיד, הוא במי מדובר. ומדובר בלהטב. ומכאן נגזר שזו דעה אנטי-להטבית או הומופוביה
israelislave
לפני 5 שנים • 30 באוג׳ 2018
israelislave • 30 באוג׳ 2018
כל מה שנותר לי לומר זה שכולי תקווה ושאני זה שטועה, שהייתי ואשאר "נביא שקר" ושהתחזיות שלי לתוצאות ה"ניסויים החברתיים" שהפוסט ליברלים כופים על החברה המערבית.

הלוואי ואני טועה, הלוואי שילדים שגדלים לזוגות חד מיניים לא יגדלו להיות "עץ עקום", הלוואי שהרס התא המשפחתי הקלסי לא יביא להתפוררות העולם המערבי, הלוואי שכולם יהיו שווים, ויפים, וחכמים, וכולם יזדיינו על כולם הגבולות יוסרו, הסוציאליזם ינצח, הערבים והיהודים והנוצרים יחליפו משלוח מנות מתחת עשי אשוח מעוטרים בסהרונים ירוקים.

הלוואי שצה"ל ימשיך להגן על הגבולות גם אם בצוותות הלוחמים נשים פחות מיומנות בגלל שהורידו בשבילן את הרף, הלוואי שהתשתיות ימשיכו לתפקד גם אחרי שהעובדים יהוו שיקוף של מספרם היחסי באוכלוסיה ולא איכותם המקצועית, הלוואי וכל חקיקה תותנה בטובת הנשים בלבד, הלוואי שארגוני נשים לא יהיו ממומנים ע"י קרנות שונאות ישראל ושבכלל, ארגוני הנשים לא ייצגו פחות או יותר את עצמם.

הלוואי שנקים עוד מחלקות למגדר, יועצות ***** לענייני נשים במקום שוטרים, הלוואי ששטיפת המוח תצליח אף אם היא שקרית.

הלוואי שהגורל ישלם לכם כגמולכם אם הניסוי הזה יכשל. ואז האנשים שאתם הכי אוהבים יאלצו לשלם את המחיר של מעשיכם, אז אולי תבינו.