לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

"האם את רזה או שמנה" - שאלה לגיטימית?

dror30
לפני 5 שנים • 30 באוג׳ 2018
dror30 • 30 באוג׳ 2018
שיר כאב כתב/ה:
קוראים לזה סאפיוסקסואל, דרור.

לא מזדהה עם ההגדרה של המילה, זה לא חייב להיות אינטילגנציה גבוהה כדי שאמשך (מה גם שמה זה אינטלגנציה גבוהה? לא ברור) אפשר אולי להגיד חיבור של אינטלגנציה? אבל גם זה לא חייב זה יכול להיות אצלי חיבור רגשי, חיבור של תפיסת עולם, רצונות וחוויות משותפות, חיבור מיני ברמת הוויב והמגע, ועוד דברים שיכולים ליצור חיבור חזק,
כן שיותר מזדהה עם פשוט להגיד שהמראה הוא לאוו דווקא המרכיב החשוב אצלי במשיכה המינית.
Britney Bitch
Britney Bitch • 30 באוג׳ 2018
לצאת למסע צלב...לא לצאת למסע צלב.. לא יודעת, כנראה שלא.
לא קונה את זה שהמראה חסר משמעות ולא קונה את זה שהוא בשוליים, זו התחסדות.
מקבלת שיש אנשים עם טווחים יותר רחבים, וגם שם יש גבול ברור, גם אם לא תמיד נעים להודות בזה.
dror30
dror30 • 30 באוג׳ 2018
אני אמור תצאי למסע, שיהיה מעניין.
צודקת שיש גבולות לכמעט כולם אם לא לכולם, וגם לי.
אבל הטווח מספיק רחב כדי שזה לא יהיה הדבר המשמעותי.
רמפול
רמפול • 30 באוג׳ 2018
הבקשה לגיטימית. רצוי לנסח אותה בקצת יותר רגישות ופשוט לבקש תמונה. לגיטימי גם מהצד השני לסרב, ואז שכל צד יחליט מה מתאים לו.

אגב, הצד השני יכול לסרב לא רק משום שהוא\היא לא נאים, אלא פשוט משום שהרבה אנשים - לפעמים אני בכללם - חושבים שהקשר בין תמונה לבין משיכה אישית לא (מאד) משמעותי. יצאתי עם נשים יפהפיות שפשוט לא היו מסוגלות להצטלם ותמיד נראו הרבה פחות מרשימות בתמונות מאשר במציאות. (עריכה: לשם הבהרה, אני לא אומר שלמראה חיצוני אין משמעות. יש לו. רק שהוא לא מתרגם תמיד בצורה נכונה לתמונה סטטית.)
Zord​(מתחלף)
Zord​(מתחלף) • 30 באוג׳ 2018
אם היא שואלת מה הגובה שלך אז יש לך זכות לשאול מה המשקל שלה - זה שקול.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 30 באוג׳ 2018
השאלה הזו יכולה לפגוע באלו שלא שלמות עם הגוף שלהן. ולא חסרות נשים כאלו גם בלי קשר למבנה הגוף שלהן בפועל.
אתה שם בחורה כזו בעמדה מאוד לא נוחה, ודיי משפילה. כשהיא תגיד "אני שמנה" (מילה שנחשבת לגנאי בעיניי רבים), אתה מיד מתנדף תוך איחולי הצלחה מאולצים.
תחשוב שמישהי הייתה מעמידה אותך במצב דומה: דורשת תשובה בנוגע לעניין גופני בך שאתה מרגיש חוסר ביטחון לגביו, שקשה לך לדבר עליו, שאתה יודע שבשנייה שתענה התגובה תהיה נטישה אוטומטית בליווי משפטי ניחומים, על אף שלפני רגע היית הבחור הכי כיפי בעולם בעינייה. לא להיט, נכון?

מצד שני, ברור שמותר שיהיו לך את ההעדפות החיצוניות שלך, אבל אתה יכול לגלות את הפרטים האלו בצורה עקיפה מבלי לגעת בנקודות רגישות.
למשל כשתחליפו תמונות, אם זה יעלה במהלך השיחה (אם למשל תתחיל מלתאר את עצמך במקום לדרוש ממנה), ובטח שבמהלך הדייט.
למה בעצם לא להיפגש עם מישהי שאתה מרגיש שהשיחה איתה זורמת, כיפית ומתאימה לך בהרבה פרמטרים? אם עדיין לא תרגיש משיכה (תתפלא לגלות בכמה פעמים הבחורה תראה שונה במציאות כשתראה אותה מעבר לתמונה הדו-מימדית, או מעבר לתיאור האישי שיכול להיות מושפע מדימוי גוף שלילי), לפחות הרווחת שיחה וארוחה טובה, וכשתחזור הביתה תכתוב לה שזה לא התאים מבלי להיכנס לפרטים.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שישי אוג' 31, 2018 2:52 am, סך-הכל נערך פעם אחת
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
חייב לציין שתיאוריות בפסיכולוגיה חברתית (לא כולן) נוטות להסכים עם בריטני ועם גישת ה"אני שווה... ולכן אני מחפש אדם ששווה... "
שווי ימדד במראה חיצוני, השכלה, יכולת כלכלית ועוד. אז אולי אני לא מחפש מראה 7, אלא השכלה 7, אבל עדיין 7.
אני חושב שאין דבר כזה שאלה לא לגיטימית. רק תזכור שגם אתה עלול להשפט - האם אתה מוכן שהאחר יקבע שאתה לא ראוי בגלל תכונה פיזית, בלי להפגש?
Zord​(מתחלף)
לפני 5 שנים • 31 באוג׳ 2018
Zord​(מתחלף) • 31 באוג׳ 2018
Britney Bitch כתב/ה:
כשאתה נתקל בחוסר אהדה בולט, משהו שם לא סגור על עצמו.
זה אולי ישמע ציני ומתנשא, אבל זה ככה, ציני ומתנשא:
אם אתה נניח 7, אז 6 ו 8 יעבדו אצלך.
פחות מ 6 זה פחות מידי, לא ילך, תרגיש מקופח, יותר מ 8, זה יותר מידי וכנראה ילחיץ ויתפרק. לרוב אנשים מבינים כמה הם, ולא יכוונו מחוץ לטווח, היקום תמיד שואף לשיווי משקל. פיזיקה, כימיה, ביולוגיה, כלכלה, תורת המשחקים, כולם מכוונים לאותה מטרה. פערים בלתי ניתנים לגישור לא שורדים.
ובסדר זה לא פול פרוב ויש יוצאים מן הכלל, ויש מלא מקום ומשקל למה יושב בראש, אבל חייב להיות איזון וככה הוא מושג.
אז הכי לגיטימי, אפילו הכרחי.
להגיד "תחליט כשנפגש" זה נבזי, לא הוגן ומי ששם אותך בכזה מקום בהתחלה, טוב נו..כנראה לא יודע להיות שם בעצמו.

מה שרשמת זו חרטא ברטא מהסיבה שבשוק אין שיווי משקל מבחינת היצע וביקוש, האישה הממוצעת (נגיד 5/10) תחוזר על ידי פי כמה וכמה גברים, בניהם גם חתיכים / יפים גבוהים וסקסים. המקביל הגברי שלה (5/10) יחוזר ממש מעט, אם בכלל ובטח שלא על ידי בחורות יפות וסקסיות.

* הפוסט נכתב ללא רגשות, הכותב אינה בעל רגשי נחיתות כלשהן ואינו מתבכיין על שום דבר.
צל חולף​(שולט)
צל חולף​(שולט) • 31 באוג׳ 2018
Britney Bitch כתב/ה:
כשאתה נתקל בחוסר אהדה בולט, משהו שם לא סגור על עצמו.
זה אולי ישמע ציני ומתנשא, אבל זה ככה, ציני ומתנשא:
אם אתה נניח 7, אז 6 ו 8 יעבדו אצלך.
פחות מ 6 זה פחות מידי, לא ילך, תרגיש מקופח, יותר מ 8, זה יותר מידי וכנראה ילחיץ ויתפרק. לרוב אנשים מבינים כמה הם, ולא יכוונו מחוץ לטווח, היקום תמיד שואף לשיווי משקל. פיזיקה, כימיה, ביולוגיה, כלכלה, תורת המשחקים, כולם מכוונים לאותה מטרה. פערים בלתי ניתנים לגישור לא שורדים.
ובסדר זה לא פול פרוב ויש יוצאים מן הכלל, ויש מלא מקום ומשקל למה יושב בראש, אבל חייב להיות איזון וככה הוא מושג.
אז הכי לגיטימי, אפילו הכרחי.
להגיד "תחליט כשנפגש" זה נבזי, לא הוגן ומי ששם אותך בכזה מקום בהתחלה, טוב נו..כנראה לא יודע להיות שם בעצמו.

לא הייתי קורא לזה חרטא וגם לא ברטא
נושא כאוב כל עניין המראה החיצוני וההפתעות הלא נעימות והיה יכול להיפתר בקלות אם רק כולם היו מפרסמים תמונה בפרופיל..
שמנה או רזה הן לא מילות גנאי אלא תיאור מבנה גוף- דוקא מי שנמנעת מלקרוא לעצמה שמנה והיא אכן שמנה מנציחה את ה"קלון" שהמילה שמנה כוויכול נושאת על ידי זה שהיא מתייחסת למילה כאל משהו מעבר לתיאור מבנה גוף.
משיכה אצל רוב בני האדם מתחילה בעיניים ורק אחר כך ממשיכה פנימה לתוך השכל- בעיניי מאוד לגיטימי לבקש תמונה מיד בהתחלה- זה יכול לחסוך זמן ועגמת נפש..

אגב עם כל מה שרשום עדיין לא הייתי שואל מישהיא "את שמנה או רזה?" פשוט מטעמי טעם טוב..

פשוט שלחו תמונה.. כמו שאמר קונפוציוס החרמן "תמונה אחת שווה אלף מילים"
רמפול
רמפול • 31 באוג׳ 2018
ציטוט:
מה שרשמת זו חרטא ברטא מהסיבה שבשוק אין שיווי משקל מבחינת היצע וביקוש, האישה הממוצעת (נגיד 5/10) תחוזר על ידי פי כמה וכמה גברים, בניהם גם חתיכים / יפים גבוהים וסקסים. המקביל הגברי שלה (5/10) יחוזר ממש מעט, אם בכלל ובטח שלא על ידי בחורות יפות וסקסיות.

אני מוכן להמר איתך שאם תנפה את הגברים שלא מעוניינים בקשר מעמיק אלא רק בסטוץ מיני לא מחייב, תגלה שיש שיוויון מספרי בין הגברים שמחזרים אחרי אישה וגבר מאותו "סטטוס".