בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

"האם את רזה או שמנה" - שאלה לגיטימית?

שלגי
לפני 5 שנים • 31 באוג׳ 2018
שלגי • 31 באוג׳ 2018
צל חולף כתב/ה:
Britney Bitch כתב/ה:
כשאתה נתקל בחוסר אהדה בולט, משהו שם לא סגור על עצמו.
זה אולי ישמע ציני ומתנשא, אבל זה ככה, ציני ומתנשא:
אם אתה נניח 7, אז 6 ו 8 יעבדו אצלך.
פחות מ 6 זה פחות מידי, לא ילך, תרגיש מקופח, יותר מ 8, זה יותר מידי וכנראה ילחיץ ויתפרק. לרוב אנשים מבינים כמה הם, ולא יכוונו מחוץ לטווח, היקום תמיד שואף לשיווי משקל. פיזיקה, כימיה, ביולוגיה, כלכלה, תורת המשחקים, כולם מכוונים לאותה מטרה. פערים בלתי ניתנים לגישור לא שורדים.
ובסדר זה לא פול פרוב ויש יוצאים מן הכלל, ויש מלא מקום ומשקל למה יושב בראש, אבל חייב להיות איזון וככה הוא מושג.
אז הכי לגיטימי, אפילו הכרחי.
להגיד "תחליט כשנפגש" זה נבזי, לא הוגן ומי ששם אותך בכזה מקום בהתחלה, טוב נו..כנראה לא יודע להיות שם בעצמו.

לא הייתי קורא לזה חרטא וגם לא ברטא
נושא כאוב כל עניין המראה החיצוני וההפתעות הלא נעימות והיה יכול להיפתר בקלות אם רק כולם היו מפרסמים תמונה בפרופיל..
שמנה או רזה הן לא מילות גנאי אלא תיאור מבנה גוף- דוקא מי שנמנעת מלקרוא לעצמה שמנה והיא אכן שמנה מנציחה את ה"קלון" שהמילה שמנה כוויכול נושאת על ידי זה שהיא מתייחסת למילה כאל משהו מעבר לתיאור מבנה גוף.
משיכה אצל רוב בני האדם מתחילה בעיניים ורק אחר כך ממשיכה פנימה לתוך השכל- בעיניי מאוד לגיטימי לבקש תמונה מיד בהתחלה- זה יכול לחסוך זמן ועגמת נפש..

אגב עם כל מה שרשום עדיין לא הייתי שואל מישהיא "את שמנה או רזה?" פשוט מטעמי טעם טוב..

פשוט שלחו תמונה.. כמו שאמר קונפוציוס החרמן "תמונה אחת שווה אלף מילים"

לומר ששמנה אינו מילת גנאי אלא תאור גוף בלבד - זו התממות בעולם שמנופובי שבו הרזון הפך מזמן לחזות הכל. בוודאי שאצל נערות ונשים צעירות שחיות סביב זה 24/7.
(לא בכדי זו השאלה שמתנוססת בכותרת הפוסט ולא, נניח, צבע העיניים או גודל האף)
יחד עם זאת, זה ברור שמשיכה חיצונית היא חשובה לכל אחד ואחת על פי דרכו וזה לא משהו שאמור להיות pc.
אצלי, רשום בצורה ברורה שאני שמנה - כך מי שזה קריטי עבורו לא יבזבז את זמני ואת זמנו. אבל בגילי המופלג קל לי יותר לבוז למוסכמות...

אז איך שואלים כדי לגלות אם מישהו הוא לטעמך? בנימוס ועדינות - להיות פוגעני סתם ככה, תכונה לא משהו בעיני באופן כללי.
ואגב, תמונות, ממש לא מדד למשיכה בפועל, כך אצלי לפחות.
girl on mars
girl on mars • 31 באוג׳ 2018
שמנה.

לא יפריע לי.

מעדיפה לא לבזבז זמן על מישהו שאיני לטעמו.

עובד גם להיפך.

סליחה שהרסתי סטטיסטיקות.
israelislave
israelislave • 31 באוג׳ 2018
מותר לשאול הכל.

לצד השני מותר באותה מידה לא לענות.

הכל בסדר. כל צד יעשה את השיקולים שלו נוכח הדו-שיח ויסיק את המסקנות שלו.

אחרי הכל, מראה חיצוני ומשיכה הם משהו סופר סובייקטיבי, גם מי ששמנה בעיני עצמה עלולה להיות "חטובה" בעיני האחר והרזה "אנורקסית"

באשר ל"שמנופוביה"

בעיניי, אדם שמזניח את עצמו הוא אדם לא אחראי. נקודה. הגוף הזה אמור לשרת אותנו ולכם חובתנו לשמור אותו במצב טוב ככל האפשר. לא כולם אוהבים ספורט אבל כולם יכולים לעשות חשבון עובר ושב. מי שלא יכול לשלוט בעצמו נתפס בעיניי כבעייתי בתפיסת עולם.

השמנה מביאה לסכרת, בעיות מפרקים, בלאי מואץ של הגוף. שמן זה לא בריא. זה עוד יותר לא בריא כאשר שמנים במקום לטפל בעצמם באים בדרישות לעולם שיתחשבו בהם, ש"יתחשבו במצבם"....מושבים יותר גדולים במטוסים, יותר פרסומות ל"הלבשה שמנה" ועוד.

השמנה היא אחת מתוצאות הלוואי של חברה מפונקת וחסרת אחריות.
Green eyed girl​(נשלטת){Sheperd}
מותר לשאול ולבקש תמונה... רק שאם אתה כבר שואל עדיף אולי להשקיע קצת (טיפה) ונגיד להעיף מבט בבלוג של הבחורה, כי אם במקרה לאותה הבחורה יש ממש לא מעט תמונות שהיא כבר פרסמה אתה יוצא, איך לומר את זה בעדינות..... ממממ.... דביל מוחלט?!?
דרקן ראהל​(נשלט){מית}

גם תרבות וגם טעות

Zord20 כתב/ה:

מה שרשמת זו חרטא ברטא מהסיבה שבשוק אין שיווי משקל מבחינת היצע וביקוש, האישה הממוצעת (נגיד 5/10) תחוזר על ידי פי כמה וכמה גברים, בניהם גם חתיכים / יפים גבוהים וסקסים. המקביל הגברי שלה (5/10) יחוזר ממש מעט, אם בכלל ובטח שלא על ידי בחורות יפות וסקסיות.

* הפוסט נכתב ללא רגשות, הכותב אינה בעל רגשי נחיתות כלשהן ואינו מתבכיין על שום דבר.

קודם כל, זה שפתחת במילים חרטא ברטא ראוי לשבח. הרי יכולת לכתוב "את מזיינת את השכל", אבל הלכת על תרבות דיון גבוהה יותר. אישית, הצעתי המהפכנית היא לכתוב "אני לא מסכים" או "טעות בידייך", אבל זה רק אני.

בנוסף, אתה טועה, לפחות לפי ממצאים של מחקרים בפסיכולוגיה. מחקרים מראים שנשים נמדדות על פי גיל ויופי, אך גברים נמדדים יותר לפי אמצעים כלכליים קודם ויופי אחר כך, ולגיל משקל נמוך יותר. כך שגבר עשיר ומבוגר שלא נראה הכי טוב יכול בהחלט להשיג אישה יפה וצעירה. והמציאות מראה לנו אינספור מקרים כאלה, ויש לנו גם מושגים כמו שוגר-דדי וגולד-דיגרית.
מחקרים, חשוב לציין, נעשים על פי שיטות סטטיסטיות. תמיד יש אחוז באוכלוסיה שחורג מהנורמה ולכן שונה מהממצאים. אז אולי זה אתה. אין בזה כדי לסתור את הממצאים.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
israelislave כתב/ה:
מותר לשאול הכל.

לצד השני מותר באותה מידה לא לענות.

הכל בסדר. כל צד יעשה את השיקולים שלו נוכח הדו-שיח ויסיק את המסקנות שלו.

אחרי הכל, מראה חיצוני ומשיכה הם משהו סופר סובייקטיבי, גם מי ששמנה בעיני עצמה עלולה להיות "חטובה" בעיני האחר והרזה "אנורקסית"

באשר ל"שמנופוביה"

בעיניי, אדם שמזניח את עצמו הוא אדם לא אחראי. נקודה. הגוף הזה אמור לשרת אותנו ולכם חובתנו לשמור אותו במצב טוב ככל האפשר. לא כולם אוהבים ספורט אבל כולם יכולים לעשות חשבון עובר ושב. מי שלא יכול לשלוט בעצמו נתפס בעיניי כבעייתי בתפיסת עולם.

השמנה מביאה לסכרת, בעיות מפרקים, בלאי מואץ של הגוף. שמן זה לא בריא. זה עוד יותר לא בריא כאשר שמנים במקום לטפל בעצמם באים בדרישות לעולם שיתחשבו בהם, ש"יתחשבו במצבם"....מושבים יותר גדולים במטוסים, יותר פרסומות ל"הלבשה שמנה" ועוד.

השמנה היא אחת מתוצאות הלוואי של חברה מפונקת וחסרת אחריות.

קודם כל, לגבי הדרישות הלא סבירות של אנשים במצב של השמנת יתר - צודק. יש למנוע מהם שירותים כמו טיסה עד שיעשו דיאטה ויקחו על עצמם אחריות. יש להקפיד על פרסומות שמהללות רזון, תופעות כמו אנורקסיה גם הן חוסר אחריות של אנשים בכיינים. ומה פתאום בגדים במידות גדולות? שילבשו שקים, פושעי ההשמנה, ועדיף שבכלל לא ילבשו כלום ולא יוכלו לצאת מהבית.
בעיות בבלוטת התריס - חוסר אחריות. אכילת יתר קשורה לדיכאון שגם אותו מוצאים יותר - לא רק שהם חסרי אחריות, הם גם בכיינים מקצועיים.
ארה"ב היא המדינה המשמינה ביותר שמוכרת לנו. במדינה זו, יותר זול משמעותית לאכול ארוחה עתירת שומן ודלה בוויטמינים מאשר לקנות פירות וירקות. שם גם מוכרים חטיפים באריזות ענק זולות להפליא. אז ההשמנה היא בעיקר אצל אוכלוסיות עניות. תראה את גודל חוסר האחריות - הם מזניחים לא רק את הגוף, אלא גם את הפרנסה.
גם הביולוגיה צריכה להתבייש. למוח העדפה לשומנים, סוכרים ומלח מסיבות שכבר אינן רלוונטיות לחיים בחברה המודרנית. אבל הביולוגיה, באטימותה ובורותה, מסרבת להכיר בעובדה שחיינו השתנו ואיננו זקוקים עוד למאגרי שומן גדולים לקראת חורף עני במזון או כדי להתמודד עם תנאי אקלים, אז המוח עדיין מעודד אכילה כזו. ביזיון.
תעשיית המזון עם החטיפים והאוכל המוכן קיימת אלפי שנים, ולמרות שהאדם הקדמון יכל לקנות ביסלי, במבה, תרכיז ושוקולד (מריר, 85% קקאו לפחות) הוא היה אחראי וקנה רק גזר וחסה, לא כמו השמנים חסרי עמוד השדרה האלה.
יכול להמשיך, אבל עייפתי אפילו את עצמי

עריכה, או תוספת
אשתי ביקשה שאוסיף משהו. היא אישה יפהפייה, נראית סופר מהמם (במיוחד אם יודעים בת כמה היא, אנשים לא מאמינים). היא רוצה שאציין שהיא מטפחת את עצמה ומשקיעה בעצמה, בין אם זה קעקועים ופירסינג, צבע שערה וטיפוחו, ביגוד שהיא בוחרת בקפידה ומשקיעה זמן וכישרון בתפירה ועיצוב מחדש של בגדים ועוד ועוד.
ובנוסף לכל אלה, היא גם שמנה שמזניחה את עצמה.
אה, והיא שאלה אם אפשר לקבל את הכתובת שלך, אמרה שהיא רוצה לדפוק בך כדור
girl on mars
girl on mars • 31 באוג׳ 2018
דרקן, הסיפא הרגה אותי.
קודוס לאשתך. (:
Dark Muse
Dark Muse • 31 באוג׳ 2018
צריך ורצוי.. היום אני לא מוכנה להתקדם הלאה אם לא יסכימו להחליף תמונות.. בעבר עשיתי את הטעות הזו והרגשתי ממש לא נוח במפגש פנים מול פנים...
אולי זה נשמע שיטחי אבל מראה חיצוני כן חשוב לי.. הוא חשוב לכולם.. ( רק שכולם מנסים לשחק אותה שהם זקוקים רק לפנימיות שלך)
חייבת להיות כימיה גם במראה מעבר לכימיה בשיחות..
אני לא מסוגלת להיות עם מישהו שהמראה שלו ממש לא מוצא חן..
הוא לא חייב להיות דוגמן.. אבל הוא צריך להיות הטעם שלי..
מנסיון אלה שלא הסכימו להחליף תמונות בדרך כלל לא אהבו את איך שהם נראו או לא היה להם מספיק בטחון בעצמם או בי שאוהב את מה שאני רואה..
ואצל שולטים למשל יש גם את הרצון שתרצי אותם גם בלי לראות... על אלה מוותרת באותו הרגע..
WhacK
WhacK • 31 באוג׳ 2018
למה לשאול בצורה כזו? פשוט שואלים מה מבנה הגוף וזהו... לגיטימי להמשך לסוג מסויים. ויש גם כאלה וגם כאלה.
מי שרוצה להמנע משאלות כאלו יכול/ה להעלות תמונת גוף כללית לפרופיל ולחסוך הצפה של פניות לא רלוונטיות.
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 31 באוג׳ 2018
לגיטימי להמשך למבנה גוף מסוים, ולמבנה גוף אחר פחות, אבל למה תמיד יש את החכם התורן שחייב גם לעשות דה- לגיטימציה לשמנות, תחת הכסות של אכפתיות ואחריות חברתית, למרות שאין לו מושג ירוק מה הסיבות להשמנה של האישה שמולו, זה עדיין נפלא מבינתי.

למעשה, עד היום אין הבנה מלאה של התהליכים הגורמים להשמנה. מחקרים חדשים (יחסית) למשל, נוגעים לפלורת החיידקים והטפילים שכל גוף מגדל בתוכו, ובהתאם לכך לדרישות הספציפיות של הפלורה למזונות מסויימים, כמו גם הדרך בה מתפרקים מזונות מסויימים, ולאיך שאותה פלורת מעיים מנהלת את הגוף בהרבה מובנים.

מסתבר שהגוף שלנו הוא כל כך הרבה יותר מורכב ממחשבון שמחשב חיבור וחיסור של קלוריות, כמו שחלק מאיתנו מאמינים.
מעבר לכך, בעניין הבריאותי, הרבה מהאנשים שנחשבים מלאים או בעלי משקל יתר, אינם נופלים כלל בקטגוריה של משקל המהווה בעיה בריאותית, אבל למה לא להכליל ולגרום לדימוי גוף רע גם להם, ובנוסף להדביק להם תכונות אופי כאלה שנוגעות להזנחה, לחוסר אחריות ולאי יכולת לשלוט בעצמם, הבהמות האלה?

נוסף- חשבתם איך מתחיל תהליך השמנה כזה? הרבה פעמים מדובר בנערה שמנסה להתאים את גופה המלא במעט (או אפילו בגדר הנורמה), לאידיאל היופי הרזה, ותוך כדי כך נכנסת למערבולת של דיאטות והשמנה חוזרת, עד שהמנגנון הפנימי של הגוף ששומר על משקל תקין נהרס, והיא עולה במשקל באופן משמעותי. היא זוכה, נוסף על כך, בבונוס נוסף של הפרעת אכילה ודימוי גוף נמוך, וכאמור - להכלל אוטומטית בתכונות האופי המזניח וחסר השליטה.

אתה לא נמשך לנשים שמנות? אל תהיה איתן, אבל בבקשה שמור לעצמך את ההתנשאות שבסיסה בורות, חוסר הבנה, וחוסר אמפטיה בסיסי לנשים שמנות/מלאות, רק כי אתה לא נמשך אליהן.