לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

התנגדות של חשפניות לחוק החדש

מחוקה​(נשלטת)
לפני 5 שנים • 31 באוג׳ 2018
מחוקה​(נשלטת) • 31 באוג׳ 2018
פייה כתב/ה:
נקבת האדם כתב/ה:
מי שתומך בחוק לאיסור זנות וחשפנות הוא אדם הזוי !!
תבינו, מה החוק בעצם אומר, שהמדינה אוסרת על נשים לשכב עם גברים תמורת כסף !
זה כל כך הזוי שאני אצעק שוב ושוב כדי שזה יקלט !
***************** המדינה אוסרת על נשים לשכב עם גברים תמורת כסף !!!!! *****************
***************** המדינה אוסרת על נשים לשכב עם גברים תמורת כסף !!!!! *****************

למעשה המדינה אוסרת (על הנייר לפחות) על גברים לרכוש נשים לצורך שימוש פרוע בגופן,
ללא התחשבות במצבן, הנאתן או סבלן של נשים אלו.

למדינה "אין כוח" לבדוק מי עובדת בזנות מרצונה החופשי ומי לא, אז יאללה בואו נאסור על כולן.
הרי ברור שאסור לאף אדם להחזיק אדם אחר בניגוד לרצונו, אבל כבר יש חוקים בנושא.

הצעד הבא של המחוקקים יהיה לאסור על כל קיום יחסי מין בין גברים לנשים בלי להתחתן.
למה ? מכיוון שיש נשים שמנוצלות בדייטים !!
למה למדינה לבדוק מי מזדיינת בדייטים בהסכמה ומי לא ? שפשוט תאסור על כולן !
הרי אם אישה מזדיינת בחינם קרוב לוודאי שהיא מנוצלת, ויש להגן עליה.

אגב, אם מדינה יכולה להחליט לאסור על נתיניה להזדיין בכסף, היא יכולה בקלות גם להחליט מחר שאסור להם להזדיין גם בחינם.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שישי אוג' 31, 2018 2:29 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
thhIyghst
thhIyghst • 31 באוג׳ 2018
הקנדי, מה אם על דרך ההיפוך נציג את אותו המצב שתיארת רק מנקודת מבט קצת אחרת?

נגיד שנערה כזו שגדלה בעיירת פיתוח למשפחה קשת יום ולא ראתה בחייה קמצוץ של חיים טובים חוץ מבטלוויזיה החליטה שנמאס לה.
היא לא רוצה לבלות את שארית חייה כמו ההורים שלה בעבודות המשעממות והעלובות שבקושי מפרנסות, עם חרדה קיומית מתמדת שמא המפעל שהיא עובדת זו יסגר, או שהבוס במכולת יטריד אותה ולא יהיה לה איך לעצור את זה או להתפטר ולהחזיק את עצמה כלכלית, בגלל שמה לעשות גם למצוא עבודה לוקח זמן (במיוחד כשאין לך השכלה או מקצוע מבוקש), ובעל הבית לא הולך להמתין עם השכירות ולא ממש מעניין אותו כל הסיפור הזה.
מה אם היא רוצה חיים, ומוכנה בשביל זה לספק שירותי מין במשך כמה שנים בשביל לחסוך סכום כסף מסויים שיאפשר לה להתקדם בחיים? אני לא מדברת על משהו כמו קניית דירה, אלא על מימון לימודים או לפחות חיסכון של קופת-חירום צדדית שתאפשר לה לעבוד במשרה חלקית/ לא לעבוד בתקופות עמוסות בלימודים ועדיין לשכור חדרון, לשלם חשבונות, מזון ועבור הלימודים.

איך אנשים שהחיים חייכו אליהם, והייתה להם קורת גג ועזרה מההורים יכולים לעמוד מהצד ולשפוט אותה ולהגיד שהיא מבזה את החברה?
אז בגלל שלא נאה לכם שהיא תעסוק במשהו כזה נגזר עליה להיות קופאית כל החיים? נגזר עליה לעשות תואר 'אולי בהמשך' ובנתיים לעבוד כמזכירה עבור אנשים שההורים שלהם יכלו לממן להם מגורים ומחיה בזמן התואר?

אם הבחורה מוכנה לצאת מגדרה ולעסוק בעיסוק לא קל בשביל לשפר את החיים שלה, בשביל לצאת ממעגל העוני והעולב שהיא חיה בו כל החיים - מי אני או אתה שנגיד לה 'לא מאמי, לא מתאים לי העיסוק המלוכלך שלך בחברה הנקיה שלי. תישארי קופאית כמו אמא שלך, או מנקה, או שתעשי ציפורניים ואולי יום אחד אפילו תפתחי מקום משלך." אם בן אדם מוכן לעשות דברים כאלו בשביל להתקדם בחיים זו ממש חלאות לקחת לו את האופציה האחרונה הזו שנשארה לו, בגלל שמין הסתם היא לא הייתה עוסקת בזה אם הייתה לה דרך אחרת להגיע אל הדברים שהיא רוצה: תואר, העשרה עצמית, יציבות כלכלית.
כל עוד אין בארץ תנאים סבירים שמאפשרים לאנשים לצאת מהבוץ של החיים, אני ממש לא הולכת לעמוד מהצד ולבקר אותם על זה שהם נלחמים במערכת בשיניים ועושים את כל מה שהם יכולים בשביל להצליח, להיפך.

גם הנשים ששרדו את השואה בזכות הטבות מיניות לקאפו, לחייילים הנאצים, או בשביל פת לחם בגטאות - זכו לכתף קרה וריכולים כשעלו לארץ אחרי השואה.
מקווה שלפחות אותן אתם לא שופטים, או שמא היה צריך לאסור עליהן את זה והן היו צריכות למות אך חלילה לא לחלל את גופן עם מיניות תועלתנית?
אחד שמבין​(נשלט)
אחד שמבין​(נשלט) • 31 באוג׳ 2018
את צודקת, זה בדיוק הצעד הבא, סמוטריץ' כבר מסיים לגבש את הצעת החוק....
עכשיו ברצינות, הטיעון שלך נשמע קצת מגוחך על גבול ההיסטרי. זה מפתיע שמי שבחרה להגחיך את הטיעון הזה זו את.

אגב הניסוח שהמדינה אוסרת על נשים לשכב עם גברים תמורת כסף הוא לא מדוייק. כי האיסור הוא לא לשכב אלא לגבות כסף.
אפשר לנסח זאת בצורה יותר מדוייקת שהמדינה אוסרת על נשים להתפרנס מקיום יחסי מין. או לגבות כסף על קיום יחסי מין.

המדינה מתערבת במגוון תחומים לא פחות חשובים. למעשה כל מדינה מתערבת. גם המדינה "המתקדמת ביותר".
למשל, המדינה מתערבת בזכותו של אדם חולה סופני שסובל מייסורים רבים להמתת חסד.
המדינה גם מתערבת לאדם שרוצה לקנות במיטב כספו סמים קשים ולמסטל את עצמו למרות שזה הגוף שלו ולכאורה הוא יכול לעשות בו מה שהוא רוצה.
יש מדינות שאוסרות ללבוש חיג'אב במרחב הציבורי, ויש אפילו נשים שנקנסו על זה.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 31 באוג׳ 2018
אנשים בשרשורים על תעשיית המין be like:

התגובה האהובה בשרשור
פלייפול
פלייפול • 31 באוג׳ 2018
בכוח המוח כתב/ה:
אבל נניח שאין לה ברירות: או זנות, או חרפת רעב, למה הבחירה הזו אינה לגיטימית?

הבנתי נכון את מה שכתבת? אני מקוה שלא. מה עם מישהי שאפילו זנות אינה אופציה עבורה, היא צריכה למות ברעב? וחולה שאין לו כסף לניתוח, צריך למות? זאת המדינה שאת רוצה לחיות בה?
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 31 באוג׳ 2018
מה הקשר למדינה, פלייפול? זו שאלה היפותטית בעניין זכות הבחירה, כשאין לך ריבוי אפשרויות בחירה.
אז לא, לא הבנת נכון. נסה לקרוא את המשפט בתוך ההקשר שלו.
פלייפול
פלייפול • 31 באוג׳ 2018
באמת שלא הבנתי איזו משמעות אחרת יש כאן. לדעתי אין כאן בכלל בחירה.
Zord​(מתחלף)
Zord​(מתחלף) • 31 באוג׳ 2018
ArchAngel כתב/ה:

אל תסיטי בבקשה את הדיון...לא מתאים לך.
אשמח לשמוע מה את חושבת בהקשר.
עוץ הגדול​(נשלט)
עוץ הגדול​(נשלט) • 31 באוג׳ 2018
ArchAngel כתב/ה:

הנה הגרסה שלי:

הגבר: "לא יאמן שב-2018 הבחירה מיהו הורה נקבע על סמך מינו. אפילו במקרים של אימהות מתעללות".
האישה: "אתה מפריע לי לצפות בסרטון של גור יורד במדרגות"

הגבר: "מזעזע שילד שנמצא בחזקת האב לא מקבל מזונות מהאם צריך לד-"
האישה: "אתה במשבר גיל המעבר או משהו?"

הגבר: "גברים גרושים משלמים סכום מזונות פי 4 משאר העולם רובם מפתחים דיכאון, חרדות וחלקם אף מתאבדים ובכך נפגם הקשר של הילד עם האב. הגיע הזמן להפחית מזונ-"
האישה: "עד כאן!!! טובת הילד!! אלחם על זכותו של הילד לחיות ברווחה. מצאתי מחקר איזוטרי לא מדעי, שהגברים אשמים בכל הבעיות בעולם.
מחוקה​(נשלטת)
מחוקה​(נשלטת) • 31 באוג׳ 2018
אחד שמבין כתב/ה:
את צודקת, זה בדיוק הצעד הבא, סמוטריץ' כבר מסיים לגבש את הצעת החוק....
עכשיו ברצינות, הטיעון שלך נשמע קצת מגוחך על גבול ההיסטרי. זה מפתיע שמי שבחרה להגחיך את הטיעון הזה זו את.

אגב הניסוח שהמדינה אוסרת על נשים לשכב עם גברים תמורת כסף הוא לא מדוייק. כי האיסור הוא לא לשכב אלא לגבות כסף.
אפשר לנסח זאת בצורה יותר מדוייקת שהמדינה אוסרת על נשים להתפרנס מקיום יחסי מין. או לגבות כסף על קיום יחסי מין.

המדינה מתערבת במגוון תחומים לא פחות חשובים. למעשה כל מדינה מתערבת. גם המדינה "המתקדמת ביותר".
למשל, המדינה מתערבת בזכותו של אדם חולה סופני שסובל מייסורים רבים להמתת חסד.
המדינה גם מתערבת לאדם שרוצה לקנות במיטב כספו סמים קשים ולמסטל את עצמו למרות שזה הגוף שלו ולכאורה הוא יכול לעשות בו מה שהוא רוצה.
יש מדינות שאוסרות ללבוש חיג'אב במרחב הציבורי, ויש אפילו נשים שנקנסו על זה.

אם המדינה אוסרת על נתיניה לקיים יחסי מין בתשלום, אז על אחת כמה וכמה על המדינה לאסור על נתיניה לקיים יחסי מין בחינם.
כלומר אם אישה שפותחת את רגליה בתשלום היא מנוצלת, אז בטח ובטח כשהיא פותחת את רגליה בחינם.

אי לכך, יש להתיר רק סקס במסגרת נשואים, במטרה להגן נשים מפני גברים שרק רוצים לזיין ולזרוק אותן.
אגב, זה אף ניצול חמור הרבה יותר, כי האישה בעצם גם מקבלת זין וגם לא מקבלת כסף בתמורה, ולכן חובה על המדינה להתערב.

תמיד טענתי שלשמאל הקיצוני ולימין הקיצוני יש הרבה מאוד במשותף.
אז אני ממש לא מתפלאת שמי שלמעשה דוחף את כל ההצעות חוק ההזויות האלו הם חברי מרץ והבית היהודי.