שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

התנגדות של חשפניות לחוק החדש

הקנדי​(נשלט)
לפני 5 שנים • 31 באוג׳ 2018
הקנדי​(נשלט) • 31 באוג׳ 2018
thhIyghst כתב/ה:
הקנדי, מה אם על דרך ההיפוך נציג את אותו המצב שתיארת רק מנקודת מבט קצת אחרת?

נגיד שנערה כזו שגדלה בעיירת פיתוח למשפחה קשת יום ולא ראתה בחייה קמצוץ של חיים טובים חוץ מבטלוויזיה החליטה שנמאס לה.
היא לא רוצה לבלות את שארית חייה כמו ההורים שלה בעבודות המשעממות והעלובות שבקושי מפרנסות, עם חרדה קיומית מתמדת שמא המפעל שהיא עובדת זו יסגר, או שהבוס במכולת יטריד אותה ולא יהיה לה איך לעצור את זה או להתפטר ולהחזיק את עצמה כלכלית, בגלל שמה לעשות גם למצוא עבודה לוקח זמן (במיוחד כשאין לך השכלה או מקצוע מבוקש), ובעל הבית לא הולך להמתין עם השכירות ולא ממש מעניין אותו כל הסיפור הזה.
מה אם היא רוצה חיים, ומוכנה בשביל זה לספק שירותי מין במשך כמה שנים בשביל לחסוך סכום כסף מסויים שיאפשר לה להתקדם בחיים? אני לא מדברת על משהו כמו קניית דירה, אלא על מימון לימודים או לפחות חיסכון של קופת-חירום צדדית שתאפשר לה לעבוד במשרה חלקית/ לא לעבוד בתקופות עמוסות בלימודים ועדיין לשכור חדרון, לשלם חשבונות, מזון ועבור הלימודים.

איך אנשים שהחיים חייכו אליהם, והייתה להם קורת גג ועזרה מההורים יכולים לעמוד מהצד ולשפוט אותה ולהגיד שהיא מבזה את החברה?
אז בגלל שלא נאה לכם שהיא תעסוק במשהו כזה נגזר עליה להיות קופאית כל החיים? נגזר עליה לעשות תואר 'אולי בהמשך' ובנתיים לעבוד כמזכירה עבור אנשים שההורים שלהם יכלו לממן להם מגורים ומחיה בזמן התואר?

אם הבחורה מוכנה לצאת מגדרה ולעסוק בעיסוק לא קל בשביל לשפר את החיים שלה, בשביל לצאת ממעגל העוני והעולב שהיא חיה בו כל החיים - מי אני או אתה שנגיד לה 'לא מאמי, לא מתאים לי העיסוק המלוכלך שלך בחברה הנקיה שלי. תישארי קופאית כמו אמא שלך, או מנקה, או שתעשי ציפורניים ואולי יום אחד אפילו תפתחי מקום משלך." אם בן אדם מוכן לעשות דברים כאלו בשביל להתקדם בחיים זו ממש חלאות לקחת לו את האופציה האחרונה הזו שנשארה לו, בגלל שמין הסתם היא לא הייתה עוסקת בזה אם הייתה לה דרך אחרת להגיע אל הדברים שהיא רוצה: תואר, העשרה עצמית, יציבות כלכלית.
כל עוד אין בארץ תנאים סבירים שמאפשרים לאנשים לצאת מהבוץ של החיים, אני ממש לא הולכת לעמוד מהצד ולבקר אותם על זה שהם נלחמים במערכת בשיניים ועושים את כל מה שהם יכולים בשביל להצליח, להיפך.

גם הנשים ששרדו את השואה בזכות הטבות מיניות לקאפו, לחייילים הנאצים, או בשביל פת לחם בגטאות - זכו לכתף קרה וריכולים כשעלו לארץ אחרי השואה.
מקווה שלפחות אותן אתם לא שופטים, או שמא היה צריך לאסור עליהן את זה והן היו צריכות למות אך חלילה לא לחלל את גופן עם מיניות תועלתנית?

אתחיל דווקא מהסוף: אני מרגיש אדיוט שצריך להגיד שאין שום דמיון בין זנות או חשפנות לבין ניצולות שואה שעשו זאת למען השרדותן. ואוו, לא מאמין שהייתי צריך אפילו לומר זאת.....

אם המדינה רוצה לעזור לאותה בחורה מהפריפריה שרוצה חיים טובים יותר, בסיפור שלך, יש המון דרכים טובות והגונות לעשות זאת לפני שמאשרים לה להיות זונה: העדפה מתקנת לתושבי האזור, מענקים למפעלים לפתוח באזור, סבסוד לימודים ועוד.

חשוב לומר: יש עוד מקרים שבהם המדינה קבעה שמקצועות מסויימים אינם חוקיים. הנה דוגמא: לפני שנה החליטה המדינה שאסור לסחור במניות בינאריות. חברות נאלצו להסגר (https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001208881). מדוע? כי מקצוע מסויים הפר באופן קיצוני את הערכים החברתיים בישראל. האם זה אומר שאסור לסחור במניות בישראל (על משקל: "מחר יאסרו מין לפני הנישואין!")? כמובן שלא. מותר למדינה, במקרים קיצוניים, לומר "עד כאן". המקרים הללו ספורים מאוד.
T O M​(שולט)
לפני 5 שנים • 1 בספט׳ 2018
T O M​(שולט) • 1 בספט׳ 2018
האנשים שהם בעניין מיגור הזנות ופעילים חברתית כדי לנסות לחוקק חוקים בנושא ויש להם השפעה, הם בד"כ גם נגד בדסמ.
אם נגיד מועדוני חשפנות יסגרו על פי חוק, גם מועדון כמו הדאנג'ן יהיה על הכוונת.
הם לא רואים הרבה הבדל בין השניים. לא מהבחינה המוסרית העליונה שלהם.

אתם חושבים שהם יתנו לאישה לקבל הצלפות או להיות מושפלת בצורה כלשהיא כחלק מסשן בתוך מועדון?

בגדול, זה נמצא אצלהם על קטגוריה של "לא מוסרי, לא ראוי ומבזה נשים"
אם יהיה להם זמן פנוי גם ילכו על אתרי בדסמ.

"נשלטת"? ישר יצעקו "מבזה נשים!".
הקנדי​(נשלט)
הקנדי​(נשלט) • 1 בספט׳ 2018
לפי ההגיון הזה, תום, צריך לאשר שימוש בקראק, כי האיסור שימוש בו עלול להוביל לאיסור שתיית אלכוהול. אם נגביל את המהירות בכביש מחר יחייבו אותנו לחזור לכרכרות. נו באמת. המחשבה ש"יש להתיר הכל כי אם נאסור על משהו אז צריך לאסור את הכל" מגוחכת.
israelislave
israelislave • 1 בספט׳ 2018
הקנדי​(נשלט){עבד ניקיון}

ספר את זה למחוקקי חוקי היובש בארה"ב

ספר את זה לחברות הפרמה הגדולות והבובות שהם מחזיקים בבתי המחוקקים ברחבי העולם.

עצם התגובה שלך מחפיצה נשים. את שם אותן בקטגוריה של מוצר !! בעוד שהן מציאות שירות.

ההחלטות של אשה מה לעשות בגופה צריכות להיות שלה ורק שלה. הדרך היחידה לחסל את העוולות הנובעות מטפילים שחיים על חשבון הנשים הללו היא אך ורק מתן מעמד חוקי ולגיטימי לתפיסת העולם הזו. המצב בו קבוצה פוריטנית, מיעוט אבסולוטי אגב, דורש ומקבל שליטה על החלטות חופשיות של אנשים אחרים נקרא בשפה פשוטה דיקטטורה פאשיסטית.

הדוגמאות שנתת הן מוצרים שהוכחו כמסוכנים. יש סביבם עולם שלם של פשיעה, ולמרות זאת כל משטרות העולם נכשלות ב"מלחמה" (מס שפתיים) במסחר כי אין יותר חזק מצורך אנושי למוצר.
מדקדקת​(אחרת)

הנדיון להשוות בין זנות לבין סקס לשם הנאה מגוחך, דמגוגיה זולה

מדקדקת​(אחרת) • 1 בספט׳ 2018
[quote="נקבת האדם"]
פייה כתב/ה:
נקבת האדם כתב/ה:
מי שתומך בחוק לאיסור זנות וחשפנות הוא אדם הזוי !!
תבינו, מה החוק בעצם אומר, שהמדינה אוסרת על נשים לשכב עם גברים תמורת כסף !
זה כל כך הזוי שאני אצעק שוב ושוב כדי שזה יקלט !
***************** המדינה אוסרת על נשים לשכב עם גברים תמורת כסף !!!!! *****************

למעשה המדינה אוסרת (על הנייר לפחות) על גברים לרכוש נשים לצורך שימוש פרוע בגופן,
ללא התחשבות במצבן, הנאתן או סבלן של נשים אלו.

למדינה "אין כוח" לבדוק מי עובדת בזנות מרצונה החופשי ומי לא, אז יאללה בואו נאסור על כולן.
הרי ברור שאסור לאף אדם להחזיק אדם אחר בניגוד לרצונו, אבל כבר יש חוקים בנושא.

הצעד הבא של המחוקקים יהיה לאסור על כל קיום יחסי מין בין גברים לנשים בלי להתחתן.
למה ? מכיוון שיש נשים שמנוצלות בדייטים !!
למה למדינה לבדוק מי מזדיינת בדייטים בהסכמה ומי לא ? שפשוט תאסור על כולן !
הרי אם אישה מזדיינת בחינם קרוב לוודאי שהיא מנוצלת, ויש להגן עליה.

אגב, אם מדינה יכולה להחליט לאסור על נתיניה להזדיין בכסף, היא יכולה בקלות גם להחליט מחר שאסור להם להזדיין גם בחינם.

המדינה מתערבת בתעסוקה ומחוקקת חוקים- שכר מינימום, שעות נוספות, חופשה, מחלה ועוד ועוד... היא לא מתערבת לך אם תלכי להצגה בהבימה או תראי סרט סוג ז' בvod. הגיע הזמן להתערבות המדינה בזנות הן מבחינת זכויות העובד והן מבחינת מסים.
T O M​(שולט)
הקנדי כתב/ה:
לפי ההגיון הזה, תום, צריך לאשר שימוש בקראק, כי האיסור שימוש בו עלול להוביל לאיסור שתיית אלכוהול. אם נגביל את המהירות בכביש מחר יחייבו אותנו לחזור לכרכרות. נו באמת. המחשבה ש"יש להתיר הכל כי אם נאסור על משהו אז צריך לאסור את הכל" מגוחכת.

לא כתבתי ש"יש להתיר הכל"
זה אתה כתבת.

אתה לוקח טיעון שמעולם לא כתבתי ואז נותן סיבות נגד אותו טיעון.

אם מישהו בעד משהו מעורר מחלוקת אין זה אומר שהוא רוצה שהכל יהיה פרוץ
בדיוק כמו שאם אתה מתנגד לנושא הנ"ל מה אין זה אומר שאתה מתנגד לכל דבר.
אני דיברתי על קו מסוים של השקפה. של הסתכלות הדברים.
אני חושב שבין אם אתה בעד או נגד לנושא הנ"ל, אתה יודע שגם לבדסמ יכולים להיטפל בעניין המוסריות.

אני לא רואה את ההקשר שעשית בין קראק לאלכוהול (אגב אלכוהול כבר עכשיו יש בעיה למכור בלילה וגם יש נסיונות כל הזמן לאסור אותו).
לעומת זאת, ההקשר שאני עשיתי שהבאתי על סמך משקל "ביזוי האישה" הוא לדעתי טיעון יחסית הגיוני. אלה עולמות שונים מבחינתי (עולם הבדסמ ועולם חשפנות)
ולדעתי גם הבן אדם הממוצע רואה זאת כך אבל יש כאלה שרואים אותם די מקבילים בכמה וכמה דברים, גם אם לא בדיוק אותו הדבר אז "על יד".

כמובן שאתה ספציפית אינך רואה זאת כך כי מבחינתך אתה בתוך הקהילה. אבל מה עם אלה שלא נמצאים וחושבים כמוך בנושא הנ"ל
אני לא חושב שדעתם על "נשלטת" היא כזאת "חיובית".
הזכירו את מפלגות מרץ והבית היהודי ממקודם. מה נראה לך עמדתם בנושא "נשלטת" בעולם הבדסמ? ליברלית?
בנושא הזה שני המפלגות קיצוניות. גם ארגוני הפמניסטיות למיניהם ושלוחותיהם לא נראה לי יתלהבו מההגדרה "נשלטת" וגם שם יצעקו "ביזוי אישה"
אתה חושב שהם יקבלו את ההסבר שלך על עולם הבדסמ ועל פנטזיות?

מה שאמרתי קודם לכן בפוסט הקודם שלי הוא שבין אם אתה בעד או נגד החוק עם החשפניות,
צריך גם לקחת בחשבון שזה יכול להשליך על דברים שנוגעים גם בקהילת הבדסמ בעתיד וזה לא כזה סיכוי קלוש. יש לזה סיכוי טוב לדעתי.

נ.ב:
אז על פי החוק החדש
מסיבת רווקים עם חשפנית או מסיבת רווקות עם חשפן גם אסורה? icon_smile.gif
הקנדי​(נשלט)
תום, יש הבדל גדול: לחשפנות / זנות יש היבט כלכלי, למערכת יחסים בדסמית לא. מערכת יחסים בדסמית מבוססת על הסכמה של שני הצדדים אשר מבוססת על אמון והכרות. וגם אם מישהי רק רוצה לצאת למועדון כדי לקבל ספאנקינג מגבר רנדומלי, עדיין אין בכך מכירה של גופה. יש הבדל בין זה לבין "קריירה" במכירת הגוף.
T O M​(שולט)
אז אם אין לזה היבט כלכלי, אתה חושב שאותם גורמים שמתנגדים לחשפנות, הם לא יתנגדו שאישה תקבל
ספנקינג במועדון או למשל נמצאת על ארבע במהלך סשן? אתה חושב שהם יהיו סבבה עם זה בגלל שכסף לא מעורב בזה?

ביקשתי לחשוב על זה מהכיוון של "ביזוי מעמד אישה" ולא "מכירת גוף". מהכיוון החברתי ולא הכלכלי. עבורי ועבורך אנחנו יודעים שאין פה ביזוי
אבל עבור המתנגדים שלא נמצאים בסצנה הבדסמית ואפילו נמצאים רחוק ממנה על הסקאלה, יש כאלה שיראו בזה גם ביזוי מעמד האישה.

נ.ב:
בבדסמ יש גם מלכות בתשלום. זה ההיבט הכלכלי בנישה הקטנה יחסית של הבדסמ אבל עדיין קיימת ועדיין נחשב למשהו בתוך הקהילה הבדסמית
ולא מחוצה לו.
אני מבין שגם את זה אתה חושב שצריך לאסור.
הקנדי​(נשלט)
אתחיל מהסוף: שוב, ההשוואה בין חשפנית למלכה בתשלום אינו נכון. הסיבה העיקרית היא מי ערום ועל מי נעשית הפרקטיקה הגופנית. גבר שהולך למלכה בתשלום לא מוכר את גופו תמורת כסף למען הנאה של מישהו אחר. אגב, בחו'ל החוקים בהרבה מדינות לגבי מלכות בתשלום מאוד ברורים: אין נגיעה באברי מין, וכך זה לא זנות.

אני מבין את הפחד מפני יוזמי החוק. ראשית, הוא דווקא נולד משת"פ של מחוקקות ממפלגות שונות, לדעתי גם מר"צ (גילוי נאות, אני שמאלני). האם אפשר להיות ליברל וגם להיות נגד זנות וחשפנות? כן, אפשר. יש משפט שאני מאוד אוהב: "המכנה המשותף בין חוקים ונקניקיות הוא שלא כדאי לדעת איך מכינים אותם". כלומר, אם החוק מתאים לערכים שלי, פחות אכפת לי מי חוקק אותו. ברור שצריך להזהר מ"תהליכים" אבל אני חושב שאנחנו מאוד רחוקים מכך, לפחות במובן הזה.
T O M​(שולט)
לעניין המלכות בתשלום, זה קצת אוף טופיק אז אגיד בקצרה:
יש יגידו שהאישה מעניקה פנטזיה אירוטית/מינית בתשלום ולכן גם אין עירום או מגע בפועל זה עדיין נכנס לקטגוריה של מין בתשלום.
גם שיחות טלפון אירוטיות. אין בזה עירום אבל יש מכירה של פנטזיה אירוטית בתשלום והגשמתה (פורקן מיני)
הפורקן המיני נמצא בשיחות האירוטיות וגם די נפוץ עם מלכות בתשלום.
גם אם הייתה לבושה באופן מלא המלכה בתשלום ולא נגעה בשום חלק בגופו(ואני בספק שלא נגעה...הרי מי יבדוק או יידע?), נתנה לו "לפרוק" תמורת תשלום?
סיפקה את תאוותו המינית תמורת כסף? הנה ההיבט הכלכלי שאתה מצהיר שאתה מתנגד לו.
אז יש מקיימים יחסי מין ויש מעדיפים אותה נותנת הוראות, כל אחד והפנטזיה שלו אבל הפורקן המיני תמורת תשלום הוא ההמכנה משותף לשניהם
שעליהם מצירים המתנגדים.

אגב, זה שאתה מתנגד למשל לחשפנות אבל עם מלכה בתשלום אתה לא רואה בזה בעיה קצת תמוה, זה קצת חריג בקרב המתנגדים לחשפנות.
לרוב הם יהיו גם נגד מלכות בתשלום.

מצטער, רציתי שזה יהיה קצר.

אחזור ואומר שוב שכיוונתי לצד החברתי-מוסרי של המתנגדים ולא לצד הכלכלי.
הכלכלה זה פחות מפריע להם בהסברים. זה לא שהם לא רוצים למגר זאת רק כי מבחינה כלכלית זה מצליח. הם באים מההיבט המוסרי (בעיניהם).