לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

התנגדות של חשפניות לחוק החדש

מחוקה​(נשלטת)
לפני 5 שנים • 2 בספט׳ 2018
מחוקה​(נשלטת) • 2 בספט׳ 2018
כפי שהתאבדות אינה עבירה פלילית, כך גם אמורה להיות הזנות.
מסתבר שבשנות ה80 המחוקקים היו הרבה יותר ליברליים מהיום, כאשר הם קבעו שאדם המנסה לשים קץ לחייו,
למעשה אינו עובר עבירה פלילית, משום שזכותו לעשות עם גופו כרצונו.

כאמור בשנות ה80 בוטל הסעיף בחוק הקובע שהתאבדות היא עבירה פלילית, וכך בעצם קרה בכל העולם המערבי.

כך גם אמורה להיות ההתייחסות לזנות.
בכלל, אל למדינה להתערב בחיי נתיניה, אלא רק במקרים של פגיעה סביביתית כמו למשל עישון.

אני מזכירה שסרסרות לזנות היא כבר היום אסורה בחוק, וטוב שכך.
אבל מה קרה עכשיו ? המדינה "אין לה כוח" לבדוק מי עובדת בזנות מרצונה החופשי ומי לא, אז יאללה תאסור על כולן.

אני בכלל חושבת שאם המדינה אוסרת על נתיניה לקיים יחסי מין בתשלום, אז מטוב שתאסור לקיים יחסי מין גם בחינם.
כי הרי אם אישה מקבלת זין בתשלום היא מנוצלת, אז על אחת כמה וכמה בחינם !

כלומר יש להגן על נשים מוחלשות בדייטים מפני גברים שרק רוצים לזיין ולזרוק, ואיך עושים זאת ?
נורא פשוט ! אוסרים על כל קיום יחסי מין שלא במסגרת נשואים.
זה כנראה גם יהיה הצעד הבא של המחוקקים מהבית היהודי וממרץ.
פשוט לא נעים להם ללכת על החוק הזה ישר, אז הם פשוט פועלים לפי תורת השלבים.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך ראשון ספט' 02, 2018 9:58 pm, סך-הכל נערך 4 פעמים
rosewood
rosewood • 2 בספט׳ 2018
לא מאמין בתיאוריות המדרון החלקלק.

ובעולם מושלם קל להיות הליברל המושלם.

במציאות בה זנות מעורבת ומעורבבת בניצול, סחר בנשים ואלימות, זה מוצדק לאסור את זה. הייתי שמח לראות את אותה תשוקה שמופנית לטובת המלחמה באיסור על זנות, מופנית לשיוויון בהזדמנויות, שיוויון בשכר, מלחמה באלימות נגד נשים.

כשנטפל בדברים האלה (באמת), אני מוכן לחזור לדיון הזה. עד אז, זה מיותר בעיני, ובעיקר - צבוע.
מחוקה​(נשלטת)
Snitch כתב/ה:
החוק, לפי איך שאני הבנתי אותו, נועד להגן בעיקר על נשים שנמצאות שם בלית ברירה ואלו לטעמי דורשות טיפול נקודתי ושיקום בעת הצורך. אני יכול להבין את מי שבוחרות במקצוע הזה לצורך רווחה כלכלית, אבל וואלה? באסה להן. לא מפריע לי שהן נפגעות, כל עוד מי שזקוקה לעזרה אמיתית, באמת תקבל אותה.

החוק הזה אולי לא יכחיד את הזנות, אבל הוא כבר מפחית אותו, אחרת לא הייתה כמה זעקה. לא יודע אם אני בעדו כי באמת שאין לי מספיק ידע בנושא, אבל את העבודה שלו הוא עושה.

אגב, רק אני שם לב לחלוקה המשעשעת מעט במפה הפוליטית? הימין, שבדרך כלל שמרן יותר, דווקא בעד זנות, לעומת השמאל הליברלי לכאורה, שבפועל פוגע בחופש העיסוק וכו' וכו'. סתם זה הצחיק אותי, מצד שני אני בדיוק אוכל תמרים כך שיש מצב שההומור שלי הזדקן וזה בכלל אפילו לא מעלה חיוך :{

וואו אתה כל כך טועה לגבי החלוקה.
השמאל לאורך כל ההיסטוריה, תמיד היה בעד התערבות של הממשלה בחיי הנתינים, ועדיף כמה שיותר כמה שיותר,
שזה כולל גם בין היתר מיסים גבוהים, והימן נגד, או יותר נכון הרבה פחות. כך למעשה בכל העולם.

אל תטעה אנשים. אתה מתבלבל בין "ליברליות" ל- "ליברליות לאומית".

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך ראשון ספט' 02, 2018 10:16 pm, סך-הכל נערך 2 פעמים
rosewood
rosewood • 2 בספט׳ 2018
"אתה טועה" זה בהחלט טיעון משכנע. בערך כמו הטיעון "השמאל תמיד..".

קחי לדוגמה את ארה"ב, הימין מתנגד להפלות והשמאל לא.

קטע נכון? הימין רוצה להתערב והשמאל לא.
מחוקה​(נשלטת)
בהקשר של הפלות זה חריג, ואין בכלל קשר ללברליות, אלא לטענת הימין שזה "רצח".
אתה יודע איך עושים הפלה ? נורא פשוט. דוקרים את העובר.
rosewood
rosewood • 2 בספט׳ 2018
העלת טענה, סתרתי אותה. אגב, זה נכון שמדובר בחלוקה מוכרת, ומקורה גם בארה"ב לאור המחלוקת ההיסטורית בין הצפון לדרום וכו'. זו פשוט הכללה.

הטענה הזו נכונה בעיקר בהקשר הכלכלי, כלומר שוק חופשי (ימין) לעומת שוק עם סייגים יותר סוציאלים (שמאל).

אגב, מי ששונא התערבות, גם מתנגד כמובן לביטוח לאומי וכו' וביטוחי בריאות. מי שנהנה מזה זה כמובן העשירים. מי שחולה בארה"ב לפני השינויים של אובמה, מוצא את עצמו בחובות אדירים במהירות.

אגב, ם אפליה מתקנת זו התערבות, והתערבות מוצדקת.

בעיני, גם ההתערבות למניעת פגיעה בנשים, גם אם בדרך זה יפגע באחוזון קטנטן של נשים שנמצאות בזנות מבחירה "טהורה".
שיר כאב​(שולטת){סוליקר}
רגע, מה? התאבדות זאת לא עבירה פלילית?
כי אני מכירה לפחות מקרה אחד של מישהי שסיפרה לחבר על ניסיון אובדני, והוא הזעיק משטרה,
אם זה חוקי מה הקטע?
מחוקה​(נשלטת)
אני דיברתי רק על הטענה שלך שהמין הרבה יותר בעד התערבות של ממשלות בחיי האזרחים מאשר השמאל.
והעמדתי אותך על טעותך, ואני שמחה שאתה עכשיו לפחות מודה בחצי פה.

השמאל לאורך כל ההיטוריה, ובמיוחד בארה"ב ! אבל גם בישראל, תמיד היה בעד התערבות של הממשלה בחיי האזרחים, הרבה יותר מהימין.
אפשר לראות את זה ביטוח הבריאות, החזקת נשק, כלכלה ועוד.

יכול להיות שהתבלבלת בין דתיים לחילונים.

לגבי הדיון של האשכול הזה, אני נגד כל התערבות של הממשלה בחיי הנתינים שלה, כל עוד אין נזק סביבתי.
כי אם אפשר לאסור בחוק קיום יחסי מין בתשלום, אפשר מחר לאסור גם קיום יחסי מין בחינם, וגם זה יהיה כמובן באמתלה של הגנה על חלשים.
בכלל, כל החוקים הכי חשוכים, תמיד נטעפו בעטיפה יפה של הגנה על חלשים.

אתה צריך להיות מודאג מאוד שמי שמקדם את כל החוקים ההזויים האלו הם בעיקר חברים מהבית היהודי, ולא בכדי.
rosewood
rosewood • 2 בספט׳ 2018
אני טענתי שהימין יותר בעד התערבות? טוב נו, אם זה מה שקראת הדיון בהחלט מיותר. מסכים זה שהבית היהודי היא מפלגה מסוכנת.

לילהטוב
מחוקה​(נשלטת)
שיר כאב כתב/ה:
רגע, מה? התאבדות זאת לא עבירה פלילית?
כי אני מכירה לפחות מקרה אחד של מישהי שסיפרה לחבר על ניסיון אובדני, והוא הזעיק משטרה,
אם זה חוקי מה הקטע?

נו באמת, יש גוגל.
http://www.news1.co.il/Archive/001-D-398972-00.html

ביטלו את זה בשנות ה80, כמו בשאר מדינות המ ערב, מכיוון שכל אדם רשאי לעשות עם גופו כרצונו.
כנראה שבשנות ה80 המחוקקים היו יותר ליברלים.
שידול להתאבדות, כמו שידול לזנות, זו עבירה פלילית כמובן.