בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

רק רוצה להיות נורמלי - אנונימי

AloneAgain
לפני 5 שנים • 7 בספט׳ 2018

רק רוצה להיות נורמלי - אנונימי

AloneAgain • 7 בספט׳ 2018
נשלט צעיר שאני מכירה מתחבט בינו לבין עצמו
נתתי לו בפרטי את פניני החוכמה שלי
אבל לדעתי יועיל לו לשמוע דיעות ואולי חוויות של אחרים שהיו באותו מקום והתמודדו מול אותו קושי
יש מישהו שהרגיש שזה מגיע לרמות טירוף ובכל זאת הצליח 'להתרפא' או למתן משתמעותית את התשוקה לסטיה?

הוא מסרב ללכת לטיפול מאחר ולא רוצה להיחשף.

והנה מעט ממה שנאמר, שאני יודעת שלא יתן תמונה מלאה אבל יוכל אולי קצת להבהיר מה הקושי, שהוא לדעתי השלמה עם החלק האפל שבתוכו.

ציטוט:
ניסחפתי והגזמתי באובססיה
אני שונא את עצמי על הסטיה הזאת
חייב ללמוד לחיות בלי האובססיה והסטיה הזאת
לא תקין לשתות שתן ולאכול קקי

אני לא חי טוב עם עצמי
אני לא רוצה לחלות במחלה הזאת
רוצה להתרפא ממנה
רוצה להיות נורמלי
Serveher​(נשלט)
Serveher​(נשלט) • 7 בספט׳ 2018
טוב, אמנם לא היה לי את זה בצורה הזו אך בהחלט היו לי האשמות עצמיות בסגנון ורצון "להירפא" מהמחלה- אי שם בגיל 17-18.

בראייה לאחור, אני יכול לציין שהרצון להשתנות בא עם שנאה עצמית שלאו דווקא הייתה קשורה לסטייה עצמה, אלא היה משהו נוסף בחיים שגרם לתחושה לא טובה ואף לדיכאון, ובכך להיעדר השלמה עם עצמי ומי שאני.

אני חושב שאם הבחור יעלה על הנקודה שמפריעה לו בחיים מעבר לעניין הסטייה הבעיה עשוייה להפתר והוא ירגיש יותר שלם עם מי שהוא.
כאילו המחשבות שרצות לו בראש מחביאות משהו נוסף שמפריע לו בחיים...
ועצה אחרונה לו ולכולנו בעצם:
תשלים עם מי שאתה, תלמד להנות ממה שאתה, החיים לא פה כדי שתבזבז אותם על לרצות אחרים

אני לא פסיכולוג כמובן ולא יועץ מומחה- לעיתים אין חכם כבעל הנסיון...

וואו חפרתי על הבוקר...?
Serveher​(נשלט)
Serveher​(נשלט) • 7 בספט׳ 2018
טוב, אמנם לא היה לי את זה בצורה הזו אך בהחלט היו לי האשמות עצמיות בסגנון ורצון "להירפא" מהמחלה- אי שם בגיל 17-18.

בראייה לאחור, אני יכול לציין שהרצון להשתנות בא עם שנאה עצמית שלאו דווקא הייתה קשורה לסטייה עצמה, אלא היה משהו נוסף בחיים שגרם לתחושה לא טובה ואף לדיכאון, ובכך להיעדר השלמה עם עצמי ומי שאני.

אני חושב שאם הבחור יעלה על הנקודה שמפריעה לו בחיים מעבר לעניין הסטייה הבעיה עשוייה להפתר והוא ירגיש יותר שלם עם מי שהוא.
כאילו המחשבות שרצות לו בראש מחביאות משהו נוסף שמפריע לו בחיים...
ועצה אחרונה לו ולכולנו בעצם:
תשלים עם מי שאתה, תלמד להנות ממה שאתה, החיים לא פה כדי שתבזבז אותם על לרצות אחרים

אני לא פסיכולוג כמובן ולא יועץ מומחה- לעיתים אין חכם כבעל הנסיון...

וואו חפרתי על הבוקר...?
casteril​(נשלט)
casteril​(נשלט) • 7 בספט׳ 2018
אין יום שאני לא רוצה "להירפא" מ"המחלה" הזאת - גם ניסיתי כמה פעמים ולא החזקתי יותר מחודש (במקרה הטוב) - אם משהו יודע איך שיגיד גם לי - כמו שנכתב כאן קודם, כנראה זה מה שאנחנו ואנו צריכים לימוד לחיות ולהנות מזה או עם זה כי זה לא הולך לשום מקום
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 7 בספט׳ 2018
הייתי ממליצה לו שבמקום להילחם בעצמו כדאי לו ללמוד לעשות את הבדס"מ שלו בריא ומתון יותר.
זה לא חייב להיות אובססיבי, ומצד שני הוא לא חייב להתנזר לגמרי.
הוא לא חייב לוותר על הפטיש שלו לשתן וצואה, פשוט לעשות את זה בתנאים סטרילים יותר ולא להכניס את זה דווקא לפה.
הכל עניין של איזון.
rabbi
rabbi • 7 בספט׳ 2018
ArchAngel​ מה שאת אומרת נשמע הגיוני
אבל, לצאת מהתמכרות על ידי איזון זה הכי קשה.
הרבה יותר יעיל זה להפסיק לגמרי.
זה כמו בעישון: אי אפשר לשמור על עישון סיגריה ליום, מהר מאוד חוזרים לעשן קופסה ליום. צריך להפסיק לגמרי במקרים כאלו.
צריך להפסיק לגמרי את הטריגרים שמבאים לתשוקה

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שישי ספט' 07, 2018 2:05 pm, סך-הכל נערך 4 פעמים
מחוקה​(נשלטת)
מחוקה​(נשלטת) • 7 בספט׳ 2018
זו רק אני חושבת ככה, או שבאמת רק גברים נשלטים אוהבים לאכול צואה ולשתות שתן ?
אני שואלת, כי לא ראיתי באתר הזה אף אישה נשלטת אחת שהצהירה שהיא אוהבת לאכול צואה ולשתות שתן.

אני מסיקה מכך שגברים נשלטים מרגישים שהם צריכים לרצות יותר את הנשלטות שלהם, מאשר נשלטות את השולטים שלהן.
- האם זה בגלל שהשולטים מתחשבים יותר בבריאותן של הנשלטות שלהם, מאשר השולטות בבריאותם של הנשלטים שלהן ?
- או שמה הנשלטים מרגישים שהם צריכים לחפות על היעדר הגוף הנשי, ולכן הם נאלצים להקצין כדי להיות אטרקטיביים בעיני הנשלטות ?

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שישי ספט' 07, 2018 2:04 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
AloneAgain
AloneAgain • 7 בספט׳ 2018
נקבת אדם,
לא נראה לי שהם עושים את זה כדי לרצות
מאחר והם עצמם נמשכים ומתחננים לזה
אפילו ללא דרישת השולטת...

ונשלטות בולעות שפיך... שזה בעיני יותר דוחה מצואה...
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 7 בספט׳ 2018
rabbi כתב/ה:
ArchAngel​ מה שאת אומרת נשמע הגיוני
אבל, לצאת מהתמכרות על ידי איזון זה הכי קשה.
הרבה יותר יעיל זה להפסיק לגמרי.
זה כמו בעישון: אי אפשר לשמור על עישון סיגריה ליום, מהר מאוד חוזרים לעשן קופסה ליום. צריך להפסיק לגמרי במקרים כאלו.
צריך להפסיק לגמרי את הטריגרים שמבאים לתשוקה

בדס"מ לא חייב להיות התמכרות, בדיוק כמו שסקס לא חייב להיות התמכרות. זה יכול להיות חלק בריא ומאוזן בחיי מין של אדם. הכל תלוי בכמה הוא מאזן אותו, ובשביל להגיע לאותו איזון הוא צריך לטפל במשקעים נפשיים שהובילו אותו לאובדן השליטה הזה מלכתחילה.
במילים אחרות: הבדס"מ עצמו סבבה, ההתנהלות האובססיבית/הרסנית של הבחור הזה סביב הבדס"מ היא לא. ובה צריך הוא לטפל ולא במשיכה המינית עצמה (הוא גם לא יצליח לגרום לעצמו להפסיק להימשך לזה, אז חבל להשקיע את האנרגיות בזה במקום בללמוד לעשות "סובלימציה" בריאה).