סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מצוידת???

המכשפה בג'ינס​(שולטת)
לפני 19 שנים • 23 באוג׳ 2004

מצוידת???

שלום רב,

בזמן האחרון אני נתקלת יותר ויותר בשאלה "האם את מצוידת?" icon_smile.gif ולא ממש מבינה...
נניח שאני היית שואלת בחור "האם אתה מצוייד"? רובכם היו חושבים שאני מתענינת בגודל האיבר שלו נכוןicon_smile.gif?
ובכן, בשאלה "האם את מצויידת?" לא נראה לי שהכוונה מה גודל הווגינה שלי או החזה נכון? אז האם הם מתכוונים מה מספר השוטים שלי ? חבלים ? מחטים ? באט בלאגים ? נעלי העקב ? המגפייםicon_smile.gif ? הסנדלים ? הקולרים ?

???
פרודו​(מתחלף)
פרודו​(מתחלף) • 23 באוג׳ 2004
"האם את מצויידת?..."
הם מתכוונים לבדסמ או יציאה למסע?!

אני עד לכך שאת בהחלט מצויידת...
בראש ובראשונה במניפה ובחיוך מהמם ואצילי! icon_biggrin.gif
{dOmCruise{A

ובכן

{dOmCruise{A • 23 באוג׳ 2004
רבות כבר נכתב ודובר על זה שחלק לא מבוטל מהסאבים/עבדים מחפשים סשן מזדמן, שהעיקר הוא הסשן הגופני ולא המנטלי, ועוד ועוד.

כפועל יוצא, אלו שמחפשים סשן רוצים לדעת אם המלכה מצויידת, והכוונה כמובן למגוון אביזרים.
מן הסתם אלו ששואלים את השאלה יתאכזבו קשות אם אין לך מינימום דירת סטודיו יעודית מלאת קרוסים, סדים, וכמובן אזיקים שוטים ועוד, לפחות אחד מכל אחד ממגוון הקטלוג שלי.....

איך להתייחס אליהם את בטח יודעת.

מי שבאמת מחפש מלכה, יודע שמגוון ציוד לא עושה כלום פרט להיותו ציוד, וכי מלכה עם ראש יכולה לשלוט עם מבט, וסשן יכול להתבצע גם במקום מזדמן עם מה שמוצאים ועם קצת כושר המצאה.

לגבי ציוד בכלל, כבר נכתב פעם מאמר על זה, אבל בתמצות אזכיר כי ציוד רצוי וכדאי שיהיה של הסאב/סאבית ולא של השולטים, כאשר מדובר בקשר מזדמן.

למה?
שוט לעיתים פוצע, או פותח פציעה ישנה, יש דימום נימי בזמן ההצלפות, שלא לדבר על נוזלי גוף אחרים המופרשים ובאים במגע עם הציוד.

לא כל חיטוי יכול להתבצע על כל סוג של ציוד, ולא תמיד החיטוי יעיל לכל דבר.

כאשר הציוד שייך לסאב/ית, הסכנה של הידבקות ממישהו אחר היא מינימלית עד בלתי קיימת.

אם מדובר בקשר מתמשך מונוגמי, אז הציוד יכול להיות שייך לשולט/ת גם, וכמובן ישנ ציוד שאין בעייה איתו בשום מקרה.

היו אצלי לא מעט אנשים שלאחר קשר שנגמר, (ממושך יחסית יש לציין), בפרידה מסרו את כל הציוד לסאבית כמתנת פרידה ובאו לחדש את הציוד.
בל{SK}
לפני 19 שנים • 27 באוג׳ 2004

אולי גברים פשוט אוהבים צעצועים, אביזרים, ציוד וכד'

בל{SK} • 27 באוג׳ 2004
זה רק גברים שואלים כאלה שאלות?
אני לא רואה את עצמי שואלת דום האם הוא מצויד.
אבל אני רואה דומים מספרים לי בהתלהבות על הצעצועים החדשים שקנו.
TV_Eye​(שולט)
TV_Eye​(שולט) • 27 באוג׳ 2004
איה תתפלאי לא פעם ולא פעמים
שאלו איזה ציוד לי כמה למה וכו
מה לעשות הדברים האלה מחרמנים וגם המחשבה עליהם מחרמנת לא פחות
הדמיון שלנו הוא הדבר הכי מחרמן
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 27 באוג׳ 2004
"בזמן האחרון אני נתקלת יותר ויותר בשאלה "האם את מצוידת?" ולא ממש מבינה."|

אם זו השאלה הראשונה (או בין הראשונות) שמציגים לך, התייחסי לזה כך: "שלום, אני אידיוט שטחי. לא התגברתי על פיקסציות החפצים שלי מגיל הינקות. נא לא להגיב, או לצחוק עליי."

icon_razz.gif