צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מועדוני סאדו במזרח אסיה

MrRedhead​(נשלט)
לפני 5 שנים • 25 בספט׳ 2018

מועדוני סאדו במזרח אסיה

MrRedhead​(נשלט) • 25 בספט׳ 2018
אהלן חבר'ה. בקרוב אני טס למזרח אסיה. אהיה בפיליפינים, בתאילנד, לאוס, הודו, בורמה, ויאטנם. אולי אפילו בעוד מקומות icon_wink.gif
אשמח להמלצות הנוגעות למועדוני סאדו באותן המדינות icon_smile.gif
וכמובן, שיהיה לנו אחלה של חג icon_wink.gif
מחוקה​(נשלטת)
לפני 5 שנים • 26 בספט׳ 2018
מחוקה​(נשלטת) • 26 בספט׳ 2018
אני לא מכירה.
אבל בכל מקרה, המלצתי היא להשתמש בגומיות שם, אם אתה לא רוצה שהבולבול שלך יפול.
אחד שמבין​(נשלט)
לפני 5 שנים • 27 בספט׳ 2018
אחד שמבין​(נשלט) • 27 בספט׳ 2018
עד כמה שידוע לי, והייתי הרבה במדינות האלה במסגרת העבודה, אין מועדוני בדסם במדינות האלה, לפחות לא במובן שמקובל בעולם המערבי.
בכלל כל עולם הבדסם מאוד מסחרי במקומות שהוא כבר כן נמצא במזרח שזה בעיקר תאילנד והפיליפינים.
בתאילנד יש כמה ברים בדסמיים, אבל אלה מקומות בשיטה של מזרח אסיה.
השיטה שמקובלת במזרח אסיה לבילויים שכאלה היא: תשלום כניסה + משקה עבורך ועבור כל בחורה שמשוחחת איתך + תשלום עבור סשן.
הענין של השתיה הוא מתגלגל, כלומר הבחורות שם צמאות רצח, והם תמיד ישתו עוד ועוד כי הן מקבלות כסף על כל כוס שאתה מזמין עבורן.

בתאילנד יש מאנצים מדי פעם אבל הם ממש לא מתים על תיירים שם. הכתובת בד"כ נמסרת במייל ומי שלא מדבר תאילנדית יתקשה לקבל את הכתובת. ככה זה היה לפחות עד בערך 4-5 שנים. במאנץ מגיעים בעיקר גברים, ומספר מצומצם ביותר של נשים בד"כ עם בן זוג. אבל לי יצא להכיר כמה דרך המפגשים האלה.

במדינות כמו תאילנד ופיליפינים יש גם הרבה מלכות בתשלום, השיטה היא בד"כ 2 דומיות לכמה שעות.
בפיליפינים יש דירה מפורסמת של כמה דומיות שמגיעים לשם לכמה ימים. אבל אני אישית לא הייתי שם.
אמנם היכרתי דומיות מקסימות במזרח, אבל זה היה מחוץ לסצנה המקומית שם. אני בכלל לא מת על הקונספט הממוסחר של המזרח.

בסין יש רק מלכות בתשלום בעיקר באזורים של אנשי עסקים, זה לא חוקי בכלל בסין, ואני לא הייתי ממליץ לאף אחד לקחת סיכון.
בהונג קונג יש לעתים רחוקות מפגשים, ובעיקר מלכות בתשלום מכל העולם שמגיעות לבקר שם בגלל היכולת לגבות סכומים מטורפים עבור סשנים.
בסינגפור יש קהילה מחתרתית, היכרתי משם זוג במסיבה בטוקיו, פגשתי אותם בסינגפור, אבל לא היה לי אומץ להגיע למפגש שלהם בסינגפור. צריך להיות פסיכי או מזוכיסט אמיתי כדי להגיע לפעילויות מחתרתיות בסינגפור.
בטייוואן היתה מישהי שמזמן ניסתה להרים שם קהילה ובינתיים התייאשה ועברה לקליפורניה אין לי מושג מה קורה שם היום.

אם תגיע ליפן פעם בכמה חודשים יש שם מסיבה נורמלית כמו פה בעולם המערבי, אבל מאוד מומלץ ללכת למפגש המקדים של הזרים, כי אחרת מאוד קשה לתקשר עם אנשים במסיבה. היפנים הם לא אנשים שמתקשרים עם הסביבה שלהם בודאי לא במסיבות כאלה. וזה כשהם מסוגלים לדבר אנגלית.
http://www.tksociety.com/e/news.html
https://www.tokyodecadance.com/black-decadance-shinjuku-9-19-english-version/
בשגרה יש ביפן ברים בדסמיים שפתוחים כמעט כל ערב, בעיקר בטוקיו, באוסקה, ובקיוטו, עם שיטת תמחור כמו בכל המזרח, רק שהפעם המחירים הם בהתאם לרמת החיים ביפן, כלומר יקר מאוד מאוד והתשלום עבור הכניסה לבר הוא לזמן מוגבל.