לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה לגברים הסטרייטים - כמה לדעתכם אישה מושפלת במיטה ?

מחוקה​(נשלטת)
לפני 5 שנים • 4 באוק׳ 2018
מחוקה​(נשלטת) • 4 באוק׳ 2018
אוי... כל כך הרבה מלל והתקפות אישיות, בניסיון נואש להתחמק מהשאלה שלי בראש השרשור הזה.
"האם היית מוכן למצוץ / לקבל זין מגבר אחר תמורת מיליון דולר".
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
שוב, תמחקי את החלק על "מה שווה ההשפלה שלנו בעיניכם" ואת כל החלק על "אם לא תמורת 1000$ אז..."
תשאירי רק את השאלה שכתבת עכשיו. תוסיפי גם בקשה לנימוק קצר. לדעתי, תקבלי תשובות
צל חיוור
צל חיוור • 4 באוק׳ 2018
הייתי מוכן למצוץ לגבר (שאינו חולה) תמורת סכום כסף.

מה את מסיקה מזה? אין לי מושג.
איך ההשוואה בין אשה הנמשכת לגבר ועושה זאת מרצונה לגבר שלא נמשך לגבר ועושה זאת ממניעים כספיים רלוונטית?
אגב, אנשים עושים המון עבודות שהם לא מעוניינים בהן עבור כסף, זה אומר שכל אותן משרות הן משפילות?

אני לא מצליח להבין מה את מנסה לומר.
MagisterDolor​(שולט)
MagisterDolor​(שולט) • 4 באוק׳ 2018
איבדתי סבלנות בעמוד השלישי, אך יש לי תשובה לשאלה "כמה לדעתכם אישה מושפלת במיטה?"

לא מספיק!!!

(סליחה מראש אם היה כבר)
אחד שמבין​(נשלט)
אחד שמבין​(נשלט) • 4 באוק׳ 2018
נקבת האדם כתב/ה:
אני ממליצה לקרוא את המאמר הזה: "PIV is always rape"
PIV = Penis in vagina

https://witchwind.wordpress.com/2013/12/15/piv-is-always-rape-ok

המאמר הזה שכבר הבאת אותו פעם בשרשור אחר, כאילו יש בו משהו מעבר להצצה לנבכי נפשה האומללה (ואני כותב את זה בכאב) של מישהי שחוותה את המין הגברי בפינות האפלות שלו (כספקית שירותי מין) ולא הצליחה להתגבר על הטראומה, למרות שכפי הנראה יש לה נתוני בסיס שיכולים להגיע להשגים גבוהים מאוד.
המאמר כואב, כי אני שקורא אותו, ואח"כ שומע מי היא הכותבת, מבין כמה הזנות היא דבר נורא למי שבחרו בה. וכמה הנזק עצום וקשה מאוד לריפוי, שאישה משכילה (וכנראה גם לוחמת לא קטנה) כמו הכותבת הזו, לא מצליחה להתמודד עם השבר הנורא הזה, וסוחבת אותו איתה הלאה.
אין לי רצון להתבטא בצורה מעליבה או פוגעת, ובודאי שלא לשפוט אף אחד, (אין לי שמץ של מושג איך אני הייתי מגיב עם סיפור חיים דומה) לא בכותבת ולא בך שלקחת את המאמר הזה והפכת אותו ללפיד שמאיר את הדרך לפני המחנה.

מי שמרגישה ש PIV זה אונס, שפשוט תחפש לעצמה מערכות יחסים ללא PIV.
אבל יש הרבה אנשים ונשים בעולם הזה, שעבורם PIV זה דבר מקסים ונפלא, והגיע הזמן להכיר בזה, שגם אם מישהו לא חווה את הצד הנפלא של ה PIV אפשר להאמין לכל כך הרבה אנשים שמעידים שאכן זה נפלא עבורם. וכן, מה שמתאים לרוב לא חייב להתאים לכולם. אני מקווה שלפחות בכלוב כולם מבינים שהתנהלות מינית שונה מהרוב, היא לא בעיה. כל אחד וההעדפות שלו.
אני באמת מרחם על אנשים שלא מצליחים למצוא את הדרך המתאימה להם, לחלוק אהבה עם בן או בת זוג. אנשים שקול פנימי בתוכם לא נותן להם מרגוע, והם צריכים כל הזמן לשוב ולזעוק את הזעקה הכל כך כואבת שלהם בדרכים "לא משהו".
אני ממליץ לכל אחד להתקדם הלאה ממאמרים כאלה, מלאי תסכול, שלא מובילים לשום מקום טוב, ולהתמקד במציאת הדרך האינדיווידואלית לקשרים רגשיים ומיניים מלאים ומספקים עם או בלי PIV.

לגבי השאלה בנושא השרשור. אני לא אשכב עם גבר בעד שום הון שבעולם, ולא בגלל שזה משפיל, אלא בגלל שאני לא אעשה שום דבר שלא מושך ומעניין אותי, אני גם לא אוכל אוכל שמגעיל אותי בעד שום הון בעולם. יש גם הרבה נשים שאני לא אשכב איתן בעד שום הון שבעולם. בכלל, כסף לא קונה אותי, ולא משכנע אותי לעשות משהו שאני חושב שלא יעשה לי טוב.
אני חושב שאישה (או גבר) שמקיימת יחסים עם מישהו שלא מתוך רצון, בחירה חופשית, ושזה עושה להם טוב, אלא מכל מיני סיבות אחרות הם אנשים אומללים. אני לא שופט אותם איך הם הגיעו למצב הזה, ברור לי שיש המון דרכים להגיע למקום הזה. אבל זה לא מוריד כי הוא זה מהאומללות שלהם.

לגבי הכימות של השפלה לכסף, זו נראית לי תפיסת עולם מעוותת הן של ההשפלה והן של הכסף.

לגבי שפה זולה ובוטה וקללות כפי שתיארת. במעגלים שאני חי בהם השפה הבוטה הזאת מצביעה על גסות רוח ורדידות עצומה. העולם מלא באנשים עם ערכים והתנהגות שאינם מתאימים לי. אני מזמן סיימתי לנסות לתקן את העולם. אני משתדל להקיף את עצמי באנשים טובים יותר.
Sm Art{☆Sm}
Sm Art{☆Sm} • 4 באוק׳ 2018
התשובה לשאלה ,היא .

שיש סקס יהודי
ויש סקס גוי .

סקס יהודי זה סקס מיסיונרי פנים אל מול פנים
פני הזכר אל פני הנוקבא,
כאשר הזכר היהודי ששוגל את הנקבה היהודיה
מטרתו היא לשמש את חבותו במיצוות "עונתה",
שזה לספק את צרכיה המיניים,ואת המשך קיום העולם ,שזה "פריה ורביה".

סקס גוי , זה כאשר הזכר משמש את הנקבה
כאשר היא מפנה כלפיו ,את אחוריה ,והיא חשופה ופרוצה עבורו על כול שלל "נקביה".

זה לא סוד ודבר ידוע מזה אלפי שנים .
שהגויות היו משמשות ,בנקב האחורי שלהן ,עוד בטרם הגיעו "לבגרות מינית".
חלקן עשו זאת כדי לשמר את בתוליהן .
וחלקן עשו זאת כי האבא הגוי שלהן שימש עימן ואיך אומרים,"הכניס אותן לעניינים".
והיו כאילו שהסבתות הגויות שלהן לימדו אותן
שמהנוקבא (פיזדא,פיסיצ'קה,כוס,מעון,מנוש,מנוע,חור,פוסי,פישא,ח'ללה)אפשר לעשות הרבה רובלים,זלוטי,קורונות,דינרים,דולרים,ופרנקים.

אני מדבר כבר משחר ההיסטוריה .
תרבות המין של החור מאחור .
היא מיצרית ,אשורית,מואבית,מדיינית,עמלקית,סדומית,ועמוראית,
יוונית ,רומית,וכו'...

אצל היהודים ,איפה ראינו יהודי שמשמש את אישתו "אנאלית"?

אדם הראשון הוא היה הגוי הראשון ,ואשתו לילית ,היתה ה"גויה ",הראשונה.
הסיבה לעזיבה הפתאומית (פמיניזם SM)שלה ,
היתה בעקבות סיכסוך על אופני ודרך המישגל ביניהם.

כאשר הוא שימש עימה בדרך "מיסיונרית",המקובלת.
והיא ,"רכבה",עליו.
הדרך שבה היא בחרה לקחת על עצמה עליונות במין .
הכעיסה אותו ,והוא נטל כפיס עץ ובא להכות אותה .
היא אמרה את "השם המפורש",פרשה כנפיים ,ועפה התעופפה לה מבלי שוב ,לעולם.
היא התעופפה לה אל מעבר ל הררי החושך אל אשמדאי מלך השדים שם חברה אליו .ונקמה ונוקמת עד היום באדם הראשון ובכול הילודים בעולם .

אחרי אירוע זה ,אלוהים יצר לו אישה אמיתית ,והיא היהודיה הראשונה ששמה "חווה",וגם עשו לו ברית מילה בעת שישן (מלאכים),וכך הוא הפך ליהודי הראשון.
וכאשר הוא קיבל את חווה הוא אמר "לזו יקרא אישה".

עכשיו אנחנו חוזרים לשנת 2018
פה הגברים למדו איך עושים סקס מג'והן הולמס ,ומרוקו סיגפרדי .הם למדו סקס גוי איך לעשות ,וכך גם הבחורות ,כולם פה לוקחים ויאגרות ,מסניפים קוקאין,ומזיינים כמו סוסים ,גרון עמוק ,אנאלי עמוק,פיסטינג פאקינג,פיקן אש ,וכו',וכו'.
זה תרבות גרמנית,איטלקית רומאית,יוונית עתיקה (מיקונוס)טורקית עותומנית .
כי הם צאצאי אדום ,עמלק,מואב,עמון,יבוסים,חיתים,מדיינים,מואבים,ועמלקים.

יהודי שרוצה לדעת איך לקיים יחסי מין .
ניזון מהם כי הם מתעדים את המין שלהם בסרטי פורונגרפיה על שלל נושאים .וכך יהודים כיום נוהגים בדרך ששוגלים .

בתרבות היהודית אין איסור בקיום יחסים אנאליים עם בת זוגתך וזה נקרא "הפיכת שולחן".
דינה הבת של יעקב נישגלה נאנסה אנאלית עי" שכם בן חמור .מפני שכתוב ,"ויענהה",
עינה אותה תרתי משמע .
1 שלקח את בתוליה (עינוי)
2מישגל אנאלי (עינוי נוסף).
שורה ראשונה ,אמצעית,ותחתונה .
לפי היהדות .
מין אנאלי הוא אונס .
וכול מי שיעקוד אנאלית ,דין "מידה כנגד מידה ",יושת כנגדו כאשר יעקדו אותו אנאלית או בגילגול זה או בגילגולו הבא .

יכול להיות שכול אילו שעוקדים אנאלית את מי שהן עוקדים אנאלית .
הן אותם אילו שבגילגולן הקודם נעקדו אנאלית ,עי",הנעקדות אנאלית על ידיהן בגילגול זה הנוכחי ....

היהדות ממליצה אל תיתעסק עם החור שמאחור
זה ממלכת השטן החור שמאחור .

תיתעסק עם הנוקבא שמקדימה ,שם זה מעיין מים זכים וטהורים של אישתך המתוקה והאוהבת .

מי שיתעקש להתמקצע בחור שמאחור דווקא .
שיקרא בגוגל איך גמר את הקריירה ג'והן הולמס.
ואיך נראה כיום בתמונוץ גוגל "רוקו סיגפרדי "
דה איטליין בול פיקער.

כמוכ", רבים מאיתנו חובבי מין אנאלי כי היינו שנים רבות מעורבבים עם הגויים ,עם כול העמים שציינתי .
ובעיקר פלישתים כנענים ומיצרים ולמדנו מהם את אורחותיהם ודרכיהם המיניים .

ההומוסקסאליות שדבקה פשתה בעם היהודי
מקורה הוא בעם העמלקי .

כתוב על עמלק במקורות .
"ויזנב בך ,כול הנחשלים אחריך"
רש'י מפרש ,טימא אותם ,במישכב זכר .

הוא ידע עמלק שכדי ליצר סיכסוך בין היהודים לאלוהים .
הוא דרך מין אנאלי וההתמכרות לדרך מין שכזה .
הוא יגרום לאלוהים להעניש את היהודים.

המהות העיקרית והשורש של הסכסוך הישראלי פלשתינאי .
היא לא שהם מעוניינים באדמת ארץ ישראל .
כולכם עיוורים ,חרשים ,וטועים,ונאיביים.

המהות של האג'נדה שלהם .היא "להבאיש",את שם ישראל בכול דרך וצורה .

הם לא יפספסו שום הזדמנות
לזנות ,ולישגול יהודיות (כי הם יודעים ההשלכות שיהיו לאותה יהודיה שנישגלה לאילו שכתוב עליהם "בשרם בשר חמורים,וזירמתם זירמת סוסים)

והמנטרה המרכזית שלהם זה להציג אל מול אלוהים
את ישראל כעם של זונים
ואת בנות ישראל כזונות ופרוצות .

ובשביל כך ,הם מוכנים "לחפש", את נשותיהם הזונות והמכשפות ,שמקללות ומגדפות אותנו ואת חיילי צה"ל יום יון שעה שעה ,בשינאה תהומית ומושרשת מאם לבת כנגד העם היהודי וישראלי בפרט ,ב"חיג'אב",ו "מיטפחות ראש",ולבוש צנוע .

כאילו ,להראות לאלוהים ,טעית כאשר בחרת בעם היהודי כ "עם סגולה".
הם נלחמים לשנות את המעמד הזה של היהודים
אבל.הם טועים וטיפשים .כי כתוב "אהבת עולם אהבתנו ,ה', אלוהינו".
זה חוזה ניצחי ואהבת עולם בין עם ישראל לאלוהיו שבשמיים.

ואחרונת הפרוצות של ישראל ,וראשון הרשעים של עם ישראל .
הם עדיפים על כול הערבים והערביוץ יחד עם כול התחופש הצנועה שלהן .
כי אלוהים רואה ללבב.
ולא לתחפושת .

תהיו טובים ,והכול יהיה טוב
לכול אומה יש לה את המלאך שלה (נציג),בשמיים.
כנ"ל לאומה הפלישתית ,יש להם (נציג) בשמיים .

והוא "פורש",את הטלפיים שלה וצווח לאלוהים
ראה את המוסלמיות כמה צנועות
בעוד שבנותיך כמה חשופות המה .

אבל כאמור ,אלוהים רואה ללב ,ולא ללבוש.
אם כי היהודיות ראוי היה שיהיו צנועות יותר ,ולא יראו בלשוני המסנגרת "גושפנקא",לחוסר צניעות .

מין אנאלי זה תרבות הנחש ה (ס"מ), מטרתו העיקרית לבלום את הפריון בעולם .
מתחלפת ומתחלף{זוג}
מתחלפת ומתחלף{זוג} • 4 באוק׳ 2018
זה קשור לעצם ההגדרה של השפלה והעדפה מינית.

כאשר סטרייט רואה את זה כהשפלה למצוץ זין של גבר, ויש מושג של פיצוי כספי כנגד ההשפלה הזאת, הרי הסטרייט עצמו עיצב את המושג ומכניס את עצמו למצב ״מרגיש מושפל״ ולכן גם ״אבל קיבלתי אלפי דולרים אז זה שווה לי את זה״.

לפי אותו הגיון, יכולה אישה להכניס למוחה שכל משגל באשר הוא מייצג אצלה תחושה של השפלה, ולכן ישנו פיצוי כספי על כך. פעם היה מקובל לחשוב (ועדיין בציבורים מסוימים) שאישה אין לה כל תועלת בזין החודר לכוס שלה, ויש מעין סחר חליפין בין המוכנות שלה לקבל זין באופן קבוע מגבר אחד שהוא בעלה/בועלה ותמורת זה הוא ייקח אותה תחת חסותו, ידאג לצרכיה הכלכליים והרגשיים, יקים איתה משפחה וכל הדבר הזה נתעד כבל עם ועדה בחופה ובקידושין. בתקופה הרומנטית, החוזה הזה קיבל יחסי ציבור בדבר אהבה וכיו״ב, אבל בסיס החוזה לא השתנה.

אנחנו חיים בתקופה מודרנית שכל אדם יכול להגדיר לעצמו את המושגים, הוא יכול לבחור להיות מושפל ומפוצה ככל הנובע ממוחו הקודח מבלי שיהרגו אותו או ישליכו אותו למאסר (כל עוד אינו פוגע בחסרי ישע). הוא כמובן יכול להיות מושפל ממוטיבים בקדמת דינא דהיינו להיות ״סטרייט שמקבל זין תמורת כסף״ וככל זה ״אישה שמקבלת זין תמורת כסף״.

אני אישית לא נהנה מהחיבור בין איבר המין שלי לשטרות, זה פשוט לא הקטע שלי. אני נהנה להיות אדם עצמאי, שאינו נזקק למכור את האינטימיות שלו עבור כלכלה. תנאים מסוימים, הייתי מוצץ זין של גבר שיש לי רגשות כלפיו, שיש לי כימיה וחיבור עמו אם הדבר היה עומד בכפיפה אחת עם נסיבות חיי, שהן זוגיות עם אישה שאני אוהב מאוד מאוד (אינני רואה את עצמי אי פעם חלק מכל זוגיות אחרת) -- כסף לא היה מביא אותי לסיטואציה שבה אני מוצץ זין.

אינני נמשך לאנשים שמערבבים מין עם כסף, ולכן אף פעם לא התחברתי עם נשים שמה שיש לי בין הרגליים/לחיים קשור אצלן איכשהו ליכולות הכלכלית שלי. זה טרן אוף מבחינתי, העדפה אישית כמו היותי סטרייט. תמיד נמשכתי לנשים (שהן באופן כללי במיעוט) שכסף של גבר כלל לא מעניין אותן, שלא עלה על דעתן לברר מה כושר ההשתכרות שלי כאשר באו להכיר אותי. זה לכאורה לא קשור, כי הרי מוצע לי כאן סכום כסף כדי למצוץ זין. אבל אני רואה את הקשר. מי שמקבל על עצמו התנהגות מסוימת, מסכים באופן עקרוני עם עולם המושגים שאותה התנהגות נובעת ממנו. לכן, אינני רואה במציצת זין כהשפלה, אלא ככניסה לעולם מושגים שאינני מתחבר אליו.

אוף טופיק:
צר לי על הזונות שעוסקות במקצוע שלהן מחוסר ברירה, אבל גם צר לי על כל האנשים שעובדים עבודות שבזויות מבחינתם ושהעולם שאנחנו חיים בו לא מייצר הזדמנויות נוספות -- אבל מי יוצר את העולם הזה? אנחנו! גם בעצם זה שאנחנו משתפים פעולה על אותם דברים שאנחנו מתלוננים עליהם.

בתוך כל הזונות הללו, יש נשים שבנויות נפשית לתת שירות מיני תמורת רווח כספי, שהדבר אינו שונה בחוויה שלהם מאשר להיות מוכרן, מוקדן וכל עבודה אחרת שניתן למצוא גם על מה להתלונן. לצערן של אותן זונות, המקצוע שלהן אינו חוקי ולכן אינן מוגנות בתנאים סוציאליים ואחרים, אין פיקוח על מה שקורה שם, הן חשופות לאלימות, מחלות וגם איום על חייהן וזה עוד ענף מקצועי שבו הניצול חוגג.

מטעמי נוחות, ״זונות״ הן כאן ממין נקבה, אבל הכוונה היא לשני המינים כולל טרנסג׳נדרים וכל הנגזרות. ט.ל.ח icon_smile.gif
היד
היד • 4 באוק׳ 2018
שאפו James Bondage​ ושאפו ל MagisterDolor​...תגובות מ ע ו ל ו ת ! מעבר ללייק פשוט הייתי חייב להגיד את זה icon_smile.gif
Snitch
Snitch • 4 באוק׳ 2018
בלת״ק- כן
Sm Art{☆Sm}
Sm Art{☆Sm} • 4 באוק׳ 2018
לגבר יש 248 איברים
ולאישה יש 250 איברים

2 איברים שנלקחו מהגבר כ "עזר כנגדו".

1 שמו לה ברחם
ו 1 שמו לה במוח כדי שלא יתפוצץ לה הגולגולת בעת ההיריון .
הגולגולת של הנוקבא בנויה ממס חלקים
בעוד ששל הגבר בנויה מחלק אחד .

בעת ההריון הגולגולתשל הנוקבא מתרחבת בשל החלקים המופרדים שבה .שאם לא כן הגולגולת שלה אם היתה בנויה מחלק אחד היתה מתפוצצת מיסורי הלידה .

כול יולדת צריכה לצעוק מס'צעקות מסויים בעת הלידה עד שיצא לה התינוק .
זה מתנה שקיבלו מחווה וחטא עץ הדעת .

הגויות סובלות הרבה יותר בלידה זה גם מתנה מחווה .
רק שהם בעת הלידה סובלות הרבה יותר מהיהודיות .
כי איתם מידת הדין מחמירה יותר ועם היהודיות מקלה מידת הדין .
כשהם היו במצרים היהודיות היו יולדות 6 תינוקות במכה.
והיתה להן לידה קלה כמו תרנגולות שיולדות בקלות ובממהירות

חוסרם של 2 האיברים הללו שנלקחו מהזכר
הוא מקור התאווה ומשיכה של זכר אל הנקבה .

ילד מחפש ילדה עוד לפני שיש לו יצר מיני
מפני שהנפש מחפשת את מה שחסר לה .

הדיאגנוזה הזו היא קודמת למקרה חווה ואדם ועץ הדעת .

כאשר אכלה חווה מעץ הדעת שהוא רע .
התחיל לפעפפע בגופה כארס .והיא ידעה שתמות .
והיא כבר האכילה את בעלה שימות יחד עימה .

אז זה לא שאישה מחפש השפלה .
היא מחכה לרגע שבו הגבר ירצה אותה ולהוט אחריה וכאשר זה קורה .
היא כמו מכשפולה אומרת לו כן מאמי בוא למאמי
רק תטעם .
ואז מה שבתוכה ניכנס בתוכו .
ואז כתוב "וידעו כי עירומים הם ".

עד לאותו שלב הם התהלכו בגן עירומים ,ולא היתבוששו .

הכול נימשך מהשורש .
מאיפה הכול התחיל מהשורש .
וזה מה שקורה כיון גם באינטראקציה בין זכרים לנקבות .

נקבה זה טוב אבל לא בהגזמה .
אישה בגימטריה זה דבש.
גבר בגימטריה זה מלח .

החיך יכול מעט מהדבש
כמו מעט מהמלח .

אז מהות הקשרים בין גברים הוא ההנאה והצורך
לא מוטיב ההשפלה .

זכר מתדלק את קיומו מהצורך של הנפש שלו באישה .
עיקר המאכל זה לנפש.
ההנאה היא בנפש .
מה שמחיה את האיברים שלנו זה הנפש.

זכר שפוגש אישה מפרק את הצורך הקיומי שלו בנתינה .
אצל נקבה זה שונה זה לא צורך קיומי .

כיום המין הוא לא רוחני בגלל חטא עץ הדעת .
כיום המין הוא גשמי כי הוא מלא בתאווה שירשנו מחטא "עץ הדעת".
זהו