סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם הרגש מנהל אותך כנשלט?ועד כמה?

עומק של שליטה{שולטת}
לפני 5 שנים • 6 באוק׳ 2018

האם הרגש מנהל אותך כנשלט?ועד כמה?

עומק של שליטה{שולטת} • 6 באוק׳ 2018
צריך להבין את מהות הרגש !
לעשות את ההפרדה בין חרמנות ,פנטזיה,ורגש!
כאשה שמנוהלת ״עי הרגש בכל דקה מהיום,מסקרן אותי לדעת איך זה בצד השני של המתרס!
abir
abir • 6 באוק׳ 2018
לדעתי זה לא בהכרח קשור לנשלט או שולט, זה קשור לבני אדם שונים. אצלי זה עניין של מינונים. יש רגעים שרגש מנהל אותי, יש רגעים של פנטסיה ויש רגעים של חרמנות.
השילוב של שלושתם יחד בהחלט מנהל אותי בחלק גדול של היום icon_smile.gif
עומק של שליטה{שולטת}
תודה אביר
בכוונה התרכזתי בנשלט,כי אני מאמינה בשליטה נשית ולכן הנשלט מסקרן אותי,כלומר תחושותיו!
teller
teller • 6 באוק׳ 2018
וואו דווקא על זה יש לי המון לומר
דבר ראשון, ברמה כללית דעתי היא שזה ללא ספק תלוי אדם...
אני אדם רגיש, מאוד, תמיד הייתי.
עד לפני 3 חודשים לערך כל הבדסמ שלי היה זוגי, משמע שלא היה לי בדסמ שהיה עם פרטנר שלא ראיתי כפוטנציאל זוגי, ולכן מן הסתם התערבו שם רגשות על הספקטרום של אהבה ורגשות.
הכרתי לאחרונה את הבדסמ הטכני, אצלי זה אומר שיש לי שולטת שלא רואה אותי כפוטנציאל זוגי וכן לא מתקיים בינינו שום מגע מיני כלל.
אני עדיין אדם רגיש, והיא אדם הרבה פחות רגיש, המפגש בינינו מוליד איזה קסם מיוחד בו אני לומד לווסת את הרגשות שלי בזכות הקשר איתה, הרגשות, שעד היום שלטו בי וניווטו אותי בכל אספקט בחיים, וכמובן כנשלט ממש בימים אלה מקבלים הרבה עבודה ושינוי ודברים נראים אחרת..

כנשלט רגיש בעבר הייתי נותן לרגשות שלי לנהל אותי וזו נראה לי השאלה המקורית, הייתי מבקש כאב ושליטה לאחר כל דבר רגשי שהיה עובר עליי והייתי צריך איזון, אם לא הייתי מקבל את הכאב או השליטה הייתי מתדרדר לדפוס שלילי בו הייתי יותר דרמה על מנת לקבל יחס ולא משנה מאיזה סוג, הרגש שלי ניהל אותי מבלי שום יכולת שלי לווסת אותו וכנשלט הוא השפיע לרעה (לדעתי) על קשרי השליטה שניהלתי מכיוון שהרגש היה מטלטל את הספינה לעיתים קרובות... קרובות מדי.
כשאני נמצא עם השולטת הנוכחית משהו בחוזק שלה גורם לי תחושה של 'וואלה הדרמות שלך לא משפיעות עליי' ובד בבד היא יודעת מתי אני חווה רגש חזק ונמצאת שם בשבילי...

מצטער על החפירה, היה לי מלא מה לכתוב חח
עומק של שליטה{שולטת}
ממש לא חפירה!
נהניתי לקרא אותך!!
אני מריחה ״רגש ממרחקים כמו חיה רעבה שמריחה את הטרף שלה ״
אני אוהבת אנשים רגישים כי זה מרגש אותי כל פעם מחדש,בעיניי רגישות זו מתנה!!
ולכן שאם ראיתי גבר בוכה ,זה מרגש אותי בטירוף כי הרגש ניצח את המערכה״
יקירי תהנה מהמתנה שקיבלת לחיים!
אל תתעמת איתו !קבל אותו כחלק ענק ממך!

תודה שהגבת!
kareena​(נשלט)
kareena​(נשלט) • 6 באוק׳ 2018
שאלה מעניינת בהחלט - שאני בעצמי חזרתי בה לא מעט.
אצלי השליטה והצורך באים קודם מהראש. הצורך הוא משהו עמוק שכבר וויתרתי על להילחם בו.
אני מאוד רגיש/ה לאחר בכללי ורגיש בעצמי ומטבעי - לכן זה די ברור לי למה אצלי זה חייב לבוא קודם מהרגש והראש ולא מכני.
יש לי סיפוק עילאי כשאני מרגיש/ה שהשולט/ת מסופקת. ואני זקוק/ה לחיבור וחיבוק חם.
מתחלפת ומתחלף{זוג}
מתחלפת ומתחלף{זוג} • 6 באוק׳ 2018
זאת שאלה שאני אוהב. אני מצטרף לדעה שהחיבור הכללי בין חרמנות לרגש שונה אצל אנשים שונים. אצלי זה סממן שמתגבר עוד יותר עקב שליטה, אבל נמצא שם בכל מקרה. עם השנים, ככל שהתפתחתי הבחנתי בכך שהאגו הגברי המקובל (דמות ה״מאצ׳ו״, לא שאי פעם ממש הייתי כזה, אבל התניות חברתיות מחלחלות עמוק) הופך את האדם למוגבל בחוויה הרגשית שלו. אני שונא להרגיש מוגבל רגשית.

רק כדי לסבר את האוזן, להיות מסוגל לבכות בחיק האהובה שלי ולאו דווקא רק כי נורא קרה, היא הרגשת שחרור מדהימה. אינני רוצה עוד לחפור על ההיבט הזה, אבל זה מוסיף רובד שלם של אמון וקירבה כאשר גבר רשאי להיות פגיע רגשית מול בת הזוג שלו, בלי המסכה של ״אני הגבר, ואני צריך לשדר לך שאני חזק כל הזמן״. בעידן הפוסט-פמיניסטי, גם נשים מצופות להפגין קשיחות, וזה גם מפלט של בת זוג ללבוש את המסכה (כל צד באישיות הוא מסכה) ולבכות מולי, מבלי שאחשוד שהיא ״חלשה״.

זאת אחת הסיבות שלהיות נשלט מאפשר לי ללכת עם התיקון הזה הכי רחוק. לשבור את התפקיד המסורתי שהחברה ייעדה לי, ולחוות חיים מספקטרום רגשי רחב יותר.

כנשלט, יצא לי לדמוע, להתרגש, להיות על סף בכי יותר מאשר כל הקשר ונילי. ייתכן שאישה שהיא ונילית ״אדוקה״ יוצרת הגבלה על המנעד הרגשי שהיא מאפשרת לגבר שלה (ואולי גם לעצמה). שהיא פחות מנוסה ביכולת של בני-אדם לכלול כמה צדדים שונים, כל אחד מהם סוער בפני עצמו.

בנוסף, בדס״מ (או כל תירוץ אחר להתמסר כליל מבחינה אירוטית) מחזיק אותי במצב שאני מאוהב. זה מרגיש כמו אמ.די.אמ.איי במינון רגוע ורציף, רמת בריאה של אופוריה ואופטימיות, תחושה רגועה של שלווה. זה להסתכל על כל פרט בגופה של האהובה שלי, שפת הגוף שלה, הקול שלה ושלל מאפיינים ״נשיים״ שלה (אני כותב במרכאות, כי חלק נכבד מהספקטרום הזה הוא אנושי, ולאו דווקא נשי) ולהתפעל באופן ששום אלמנט מעשה ידי-אדם לא מצליח להביא אותי לרגש כזה.

כדי לתת מסגרת לכל התמונה, אני מתייחס לשליטה נשית שבה האישה היא נשית לכל דבר ועניין. היא אישה ״גילה״ מבחינת המתיקות והאדיבות שלה, שאינה צריכה להרים את קולה וכיו״ב. שליטה שיש בה רובד הרבה יותר אמהי (בהעדר מילה מוצלחת יותר), אין בגדי עור ומניירות. בת זוג שיכולה לשלוט בכותונת, בחיוך, ברוגע, להיות מפונקת (כמו שכל אישה ונילית יכולה להיות). מישהי שמאפשרת לגבר שלה להמליך אותה בכל יום מחדש ולהרים אותה מעל השגרה השוחקת.

לא הצלחתי לפתח רגש אפילו דומה לנשים בעבר שנפגשו רק כדי לקבל טובות הנאה מיניות (רציתי להרגיש ״סליזי״ וזה מה שקיבלתי שם), או נשים שאוהבות בדס״מ שמבוצע תוך כדי ניכור רגשי, דיסטאנס וכו׳.
    התגובה האהובה בשרשור
עומק של שליטה{שולטת}
השארת אותי חסרת מילים!!!!!
כייף גדול היה לקרא אותך! ההבנה,התובנה, האינטלגנציה הרגשית הגבוהה בך!!

זכתה מי שאתה הנשלט שלה!!!
פשוט תגובה כלבבי ,מושלמת!!!!!

תודה!
האנשה עצמית
האנשה עצמית • 6 באוק׳ 2018
הרגש תמיד שולט.
במרחב מאוד מוגן - מול סרט לדוגמה...
מותר לו להתפרץ, להזיל דמעה.
להתמסר ולהזדהות עם הדמויות.

בחיים המציאותיים, זה מסוכן.
עלולה להיווצר תלות מצניחה,
לפגוע בתפקוד במקומות חשובים אחרים.
ולכן...
למרות שהרגש הוא המניע, הפרס והעונש..
המחשבה, הראש חייב לשים אותו בגבולות.

התמסרות בדסמית, היא המפתח בעיניי לבדסמ מספק... מסוכנת מול שולטת שלא מתאימה, שלא מספיק רוצה באמת את הנשמה של הנשלט כדי להשקיע ולהיות נוכחת בתוכה.

כמו שאמר החתול סטיבנס,
זה עולם פרוע.

אז, הנשלט שבי.
רגיש, מרגיש, חושש, רוצה ובו זמנית הרציונל שומר.
שומר עליי ועל הנשמה הבדסמית שלי בפרופורציה הנכונה.

פתחתי בכך שהרגש תמיד שולט.
וזה נכון. מהסיבה הזו, קיימת ידיעה, תובנה.
אם שולטת תרצה - היא תדע לדבר בשפת הרגש כדי לשחרר את כל ההגנות.
אם היא תגיע לשם, היא גם תדע כמה אחריות וכוח יש לכל מילה שלה.