אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה זה (אחר/ת)

היד
לפני 5 שנים • 7 באוק׳ 2018
היד • 7 באוק׳ 2018
בטל באחת, שאלת שאלה לגיטימית לגמרי, טוב ששאלת אותה ותתעלם מכל מה ש "יורד" עליך. מארסית ענתה על זה בצורה פשוטה וברורה. לא להתבייש לשאול.
FlowerPower
FlowerPower • 7 באוק׳ 2018
בתור "אחרת", אני מחזקת מאוד את דבריה של ArchAngel.
אני לא רוצה להצמד להגדרות, והבחירה שלי באפשרות הזאת לא באה מבלבול, אלא בדיוק להפך. אני למודת נסיון, ולכן בחרתי ב"אחרת". החיים פשוט מורכבים מדי כדי להיות דיכוטומיים כל כך.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
אם תיכנס לfetlife תמצא שפע עצום של תפקידים. למשל נשלט יכול להיות sub, slave, boy, puppy ועוד הרבה. כנ"ל לגבי dom.
שולט ונשלט הם אפילו לא לגמרי מדוייקים כתרגום לdom וsub (מגבלות שפה, לא תלונה על כלובי)
האם כל כך מוזר שמישהו לא רואה עצמו כשולט/נשלט? נניח, סאדיסט טהור שאין לו שום עניין במשמעת, קשירות ושאר ירקות - אולי הוא יבחר אחר, ולא שולט?
עוץ הגדול​(נשלט)
עוץ הגדול​(נשלט) • 7 באוק׳ 2018
אדם יכול לומר על עצמו שהוא אינטרוברטי ולמלא מבחן בנושא ולצאת אקסטרוברטי.
אדם יכול לומר שהוא סוציאליסטי אבל להתנהג כקפיטליסט.
לא מתכוון לדבר בשם כל אדם שמגדיר את עצמו "אחר/ת", אבל החברים מביניהם שרק אוהבים את האקטים הבדסמים, ונק' המבט של הנשלט או השולט לא מדברת אליהם, הם לא בדסמים אלא ונילים שאוהבים סוג מסוים של אקט מיני. לגיטימי לגמרי, אין כאן רע או טוב, אבל זו האמת.
השליטה היא מרכיב אינהרנטי בבדסמ, ללא השליטה זה לא נחשב בדסמ. הגדרה כזו מוחקת לגמרי את ההיבט הפסיכולוגי של הבדסמ ומוחקת את ההבדלים בין ונילי ובדסמי. אני מסכים שבדסמ זה עולם מורכב, אבל לא עד כדי כך שמבטלים את מה שהופך את הבדסמ לבדסמ!!

עם זאת, אני כן חושב/מנחש שרוב האנשים שמגדירים את עצמם אחר/ת יש זיקה לשליטה עצמה, לדעתי רבים מאוד מחזיקים בעמדות פוסט-מודרניות שדוחות תבניות (כן, נתתי פרשנות על קבוצה מסוימת שאני לא שייך אליה... מה תעשו לי?), אבל כמו שאמרתי, כל מי שלא נמשך לצד הפסיכולוגי שולט-נשלט, הוא לא בדסמי בהגדרה.

ולכל אנשי "אני כל כך רגיש, שמשפט בפורום מפרק אותי נפשית ופיזית וגורם לי לרוץ בבכי ל'מרחב הבטוח' שלי", זה כבר מתחיל לעייף, תשמרו את הרגישות לדברים קצת יותר כבדי משקל.

אחלה שאלה "בטל באחת" ואני לא מבין למה היו כאלה שהתנפלו עליך (מעטים צריך לומר) אין סיבה להתנצל.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}

הפעם אשאיר את העבודה לך

שם עברי כתב/ה:
אדם יכול לומר על עצמו שהוא אינטרוברטי ולמלא מבחן בנושא ולצאת אקסטרוברטי.
אדם יכול לומר שהוא סוציאליסטי אבל להתנהג כקפיטליסט.
לא מתכוון לדבר בשם כל אדם שמגדיר את עצמו "אחר/ת", אבל החברים מביניהם שרק אוהבים את האקטים הבדסמים, ונק' המבט של הנשלט או השולט לא מדברת אליהם, הם לא בדסמים אלא ונילים שאוהבים סוג מסוים של אקט מיני. לגיטימי לגמרי, אין כאן רע או טוב, אבל זו האמת.
השליטה היא מרכיב אינהרנטי בבדסמ, ללא השליטה זה לא נחשב בדסמ. הגדרה כזו מוחקת לגמרי את ההיבט הפסיכולוגי של הבדסמ ומוחקת את ההבדלים בין ונילי ובדסמי. אני מסכים שבדסמ זה עולם מורכב, אבל לא עד כדי כך שמבטלים את מה שהופך את הבדסמ לבדסמ!!

עם זאת, אני כן חושב/מנחש שרוב האנשים שמגדירים את עצמם אחר/ת יש זיקה לשליטה עצמה, לדעתי רבים מאוד מחזיקים בעמדות פוסט-מודרניות שדוחות תבניות (כן, נתתי פרשנות על קבוצה מסוימת שאני לא שייך אליה... מה תעשו לי?), אבל כמו שאמרתי, כל מי שלא נמשך לצד הפסיכולוגי שולט-נשלט, הוא לא בדסמי בהגדרה.

ולכל אנשי "אני כל כך רגיש, שמשפט בפורום מפרק אותי נפשית ופיזית וגורם לי לרוץ בבכי ל'מרחב הבטוח' שלי", זה כבר מתחיל לעייף, תשמרו את הרגישות לדברים קצת יותר כבדי משקל.

אחלה שאלה "בטל באחת" ואני לא מבין למה היו כאלה שהתנפלו עליך (מעטים צריך לומר) אין סיבה להתנצל.

https://en.m.wikipedia.org/wiki/BDSM
הנה ההגדרה בויקיפדיה. אין לי כוחות לצטט ממנה, אז אשאיר לך לקרוא. אין שם שום תמיכה במה שאמרת, ואפילו די ברור שההיפך הוא הנכון.
אני לא מבין איך אתה טוען שאם מישהי הולכת לדאנג'ן, נותנת שישימו לה קולר חשמלי, יקשרו אותה, יטפטפו עליה שעווה רותחת ויצליפו בה, אז היא לחלוטין ונילית מכיוון שבסוף היא פשוט לוחצת לשולט האקראי לחלוטין שפגשה את היד והם הולכים איש לדרכו.
ולא, זו לא הזמנה לויכוח אינסופי בינינו על מי צודק. זכותך לדעתך (ואין לי שום עניין לשנות אותה), אבל היא אינה מייצגת את קהילת הבדסמ, אלא אותך בלבד
סייה​(אחרת){לשעבר סכיז}
חברים.. בואו תירגעו ונעשה סדר. במקום שכל אחד ייכנס ויתחיל לדבר מאחורי הגב מתחת לשפם שלו על אלו שיורדים או מתפרקים נפשית ממשפטים בפורום.. חה.
אף אחד לא נעלב אף אחד לא יתפרק ואף אחד לא ירד על אף אחד.
נשאלה שאלה בפורום התייחסתי למתהפך ההפוך. התייחסתי לשני שאמר שאחרות מבולבלת וארכאנג׳ל ענתה לו יפה יותר ממני. ואמרתי לשואל השאלה שאין צורך לנתח פלח אוכלוסיה ולומר שהוא מפחד בצורה כה ביקורתית וחסרת פשרות. אף אחד פה לא מדען טילים ולא מדען אחרים כמה שמתיימרים כולם. סה טו. תורידו הילוך בהגנות שלכם ותשמרו את האנרגיות שלכם לפרפרים מסביב.
היד
היד • 7 באוק׳ 2018
אני חושב שאפשר לסגור את הנושא אלא אם לשואל המקורי יש עוד משהו שאלות.