אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה זה (אחר/ת)

גבר סנדוויץ​(אחר)
לפני 5 שנים • 7 באוק׳ 2018
גבר סנדוויץ​(אחר) • 7 באוק׳ 2018
אני לגמרי קיבלתי מושג לגבי הענין. תודה לכל המשתתפים. המסקנה שלי, בלי ציניות, שכנראה אני גם אחר
עוץ הגדול​(נשלט)

Re: הפעם אשאיר את העבודה לך

עוץ הגדול​(נשלט) • 7 באוק׳ 2018
דרקן ראהל כתב/ה:
שם עברי כתב/ה:
אדם יכול לומר על עצמו שהוא אינטרוברטי ולמלא מבחן בנושא ולצאת אקסטרוברטי.
אדם יכול לומר שהוא סוציאליסטי אבל להתנהג כקפיטליסט.
לא מתכוון לדבר בשם כל אדם שמגדיר את עצמו "אחר/ת", אבל החברים מביניהם שרק אוהבים את האקטים הבדסמים, ונק' המבט של הנשלט או השולט לא מדברת אליהם, הם לא בדסמים אלא ונילים שאוהבים סוג מסוים של אקט מיני. לגיטימי לגמרי, אין כאן רע או טוב, אבל זו האמת.
השליטה היא מרכיב אינהרנטי בבדסמ, ללא השליטה זה לא נחשב בדסמ. הגדרה כזו מוחקת לגמרי את ההיבט הפסיכולוגי של הבדסמ ומוחקת את ההבדלים בין ונילי ובדסמי. אני מסכים שבדסמ זה עולם מורכב, אבל לא עד כדי כך שמבטלים את מה שהופך את הבדסמ לבדסמ!!

עם זאת, אני כן חושב/מנחש שרוב האנשים שמגדירים את עצמם אחר/ת יש זיקה לשליטה עצמה, לדעתי רבים מאוד מחזיקים בעמדות פוסט-מודרניות שדוחות תבניות (כן, נתתי פרשנות על קבוצה מסוימת שאני לא שייך אליה... מה תעשו לי?), אבל כמו שאמרתי, כל מי שלא נמשך לצד הפסיכולוגי שולט-נשלט, הוא לא בדסמי בהגדרה.

ולכל אנשי "אני כל כך רגיש, שמשפט בפורום מפרק אותי נפשית ופיזית וגורם לי לרוץ בבכי ל'מרחב הבטוח' שלי", זה כבר מתחיל לעייף, תשמרו את הרגישות לדברים קצת יותר כבדי משקל.

אחלה שאלה "בטל באחת" ואני לא מבין למה היו כאלה שהתנפלו עליך (מעטים צריך לומר) אין סיבה להתנצל.

https://en.m.wikipedia.org/wiki/BDSM
הנה ההגדרה בויקיפדיה. אין לי כוחות לצטט ממנה, אז אשאיר לך לקרוא. אין שם שום תמיכה במה שאמרת, ואפילו די ברור שההיפך הוא הנכון.
אני לא מבין איך אתה טוען שאם מישהי הולכת לדאנג'ן, נותנת שישימו לה קולר חשמלי, יקשרו אותה, יטפטפו עליה שעווה רותחת ויצליפו בה, אז היא לחלוטין ונילית מכיוון שבסוף היא פשוט לוחצת לשולט האקראי לחלוטין שפגשה את היד והם הולכים איש לדרכו.
ולא, זו לא הזמנה לויכוח אינסופי בינינו על מי צודק. זכותך לדעתך (ואין לי שום עניין לשנות אותה), אבל היא אינה מייצגת את קהילת הבדסמ, אלא אותך בלבד

לכבוד מר דרקן "הגבתי לך לפוסט ושלחתי אותך לקרוא ערך שלם באנגלית בויקיפדיה , אבל לא, אל תענה לי, "אני רוצה להיות זה שאומר את המילה האחרונה" " ראהל,

ראשית, ברצוני לערער על כמה מהנחות המוצא שלך לגבי אופי הדיון:

(1). בדסמ זה לא מספר דפיקות הלב הממוצע של היפופוטמם ננסי. האופן שבו אנו מגדירים בדסמ נתון לויכוח ולפרשנות.
(2). לכל תיאוריה יש רבדים. המחשבה שאני אמור להתייחס להכל (ולזכור הכל) בפוסט אחד הוא מגוחך.
(3). התיאוריה שלי לא טוענת שמדובר בשחור או לבן בכל המקרים. אדם יכול להיות קצת ונילי/בדסמי, כל עוד השליטה משחקת אצלו תפקיד ולא רק ההנאה או הכאב.

שנית, לטעמי, כאב לבדו, ללא האספקט הפסיכולוגי של השליטה, הוא לא באמת בדסמ. אם אדם רק נהנה מן הכאב של השעווה הרותחת ולא מן ההשפלה, הוא סדיסט ולא בדסמי - בשבילי זה שני דברים שונים לגמרי.

שלישית, בצורה דומה, הנאה מינית בלבד, ללא האספקט הפסיכולוגי של השליטה, הוא לא באמת בדסמ. לדוגמה: סטראפון, אם אדם נהנה מהחדירה אבל לא נמשך לפן של חילופי התפקידים והפסיביות (לא חייב להיות השפלה) אז הוא לא בדסמי אלא מגורה מינית מאקט בדסמי. זה קצת כמו לומר, שכל מי שאוהב מין אנאלי הוא בדסמי.

רביעית, אין לי כוח להתווכח, אז אני שולח אותך לחפש את ההגדרה של "היפופוטמם ננסי" בויקיפדיה בפולנית:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Hipopotam_kar%C5%82owaty

חפש את הקטע עם דפיקות הלב ותעשה השוואה בין שני הערכים.

בכבוד רב,
מר שם "עניתי לתגובה שלך, למרות שביקשת בפירוש שלא, הסברתי לך כיצד דיון צריך להתנהל, ושלחתי אותך לחפש היפופוטמים בויקיפדיה הפולנית" עברי.
Daddy'sLittleGirl
Daddy'sLittleGirl • 7 באוק׳ 2018
אני כעיקרון הייתי רשומה מלא זמן בתור נשלטת, עד שהבנתי שאני לא הכי נשלטת במהות שלי ויותר ליטלית.. זו הסיבה למה בחרתי באחרת והחלפתי.. אני מאוד סגורה על עצמי icon_smile.gif
Chucha
Chucha • 7 באוק׳ 2018
"הייתי רוצה לדעת מה אתה מחפש.
-זה גם מה שאני הייתי רוצה לדעת.
- האם אי-הידיעה הזאת אינה פזיזה?
-חוששני שיש בה מן היהירות. אנחנו תמיד נוטים להאמין שמה שאנחנו מחפשים מיועד לנו ביחס יותר אינטימי, יותר חשוב
מהידיעה. הידיעה מוחקת את מי שיודע. ...
-אבל אנחנו גם נאבד את הוודאות, את הביטחון הגא....
-...אין די באי-וודאות כדי להפוך את ניסיונותיהם של בני האדם לצנועים יותר. אני מודה שאי-הידיעה שבה מדובר כאן היא
מסוג מיוחד. יש מי שמחפש על מנת למצוא, גם אם הוא יודע שקרוב לוודאי הוא ימצא משהו שונה ממה שהוא מחפש. יש
מי שמחפש בלי לדעת מה.
- אני נזכר שהפועל למצוא [trouver [אינו מורה, במובנו הראשוני, על מציאה. כלומר, על תוצאה מעשית או מדעית. למצוא
פירושו לסובב [tourner ,[להקיף, ללכת סחור-סחור...אין כאן שום רמז לתכלית ועוד פחות מזה, לעצירה. "למצוא" כמעט
זהה ל"לחפש", כלומר "ללכת מסביב ל...".
- למצוא, לחפש, ללכת מסביב: אכן, אלה מילים הרומזות על תנועות, אבל הן תמיד תנועות סיבוביות. כאילו כל החקירה
לא באה אלא כדי להטות את עצמה תוך כדי סיבובה. "למצוא" פירושו לרשום על "הרקיע" השמימי הגדול שנתן לנו את
הדוגמאות הראשונות למניע הבלתי מונע. "למצוא" פירושו לחפש בעזרת היחס למרכז, שהוא מה שאי אפשר למצוא."

מתוך: לדבר, אין פירושו לראות/ מוריס בלאנשו, השיחה האינסופית

הרבה מילים יפות בשביל להגיד- שלפעמים החוסר הגדרה היא הגדרה בפני עצמה. גם האחרות. היא דבר והיפוכו. קיים ואינו.
לא את הכל אפשר לברר ולהגדיר עד הסוף. למעשה- את הרוב לא ניתן. אפשר לנסות, תמיד. תוך ידיעה שזה תמיד לא יהיה מספיק.
איזה כיף icon_smile.gif
Chucha
Chucha • 7 באוק׳ 2018
די, אני מסמיקה... ?
מרן שליטה
מרן שליטה • 7 באוק׳ 2018
אחר, זה מישהו שהוא לא ונילי. שליטה זאת לא דרך חיים. העולם של שליטה הוא על דרך. אדם שמגיע אם ראש אחר בסקס או במשחק המקדים. Bdsm ממש לא מושך אותו. להצליף, להשתין, לחרבן לא הקטע שלו. חלק מהצלפות, זיוני גרון, או לקחת שליטה במיטה הם חלק מהנאה מינית.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לפני 5 שנים • 8 באוק׳ 2018

Re: הפעם אשאיר את העבודה לך

שם עברי כתב/ה:
דרקן ראהל כתב/ה:
שם עברי כתב/ה:
אדם יכול לומר על עצמו שהוא אינטרוברטי ולמלא מבחן בנושא ולצאת אקסטרוברטי.
אדם יכול לומר שהוא סוציאליסטי אבל להתנהג כקפיטליסט.
לא מתכוון לדבר בשם כל אדם שמגדיר את עצמו "אחר/ת", אבל החברים מביניהם שרק אוהבים את האקטים הבדסמים, ונק' המבט של הנשלט או השולט לא מדברת אליהם, הם לא בדסמים אלא ונילים שאוהבים סוג מסוים של אקט מיני. לגיטימי לגמרי, אין כאן רע או טוב, אבל זו האמת.
השליטה היא מרכיב אינהרנטי בבדסמ, ללא השליטה זה לא נחשב בדסמ. הגדרה כזו מוחקת לגמרי את ההיבט הפסיכולוגי של הבדסמ ומוחקת את ההבדלים בין ונילי ובדסמי. אני מסכים שבדסמ זה עולם מורכב, אבל לא עד כדי כך שמבטלים את מה שהופך את הבדסמ לבדסמ!!

עם זאת, אני כן חושב/מנחש שרוב האנשים שמגדירים את עצמם אחר/ת יש זיקה לשליטה עצמה, לדעתי רבים מאוד מחזיקים בעמדות פוסט-מודרניות שדוחות תבניות (כן, נתתי פרשנות על קבוצה מסוימת שאני לא שייך אליה... מה תעשו לי?), אבל כמו שאמרתי, כל מי שלא נמשך לצד הפסיכולוגי שולט-נשלט, הוא לא בדסמי בהגדרה.

ולכל אנשי "אני כל כך רגיש, שמשפט בפורום מפרק אותי נפשית ופיזית וגורם לי לרוץ בבכי ל'מרחב הבטוח' שלי", זה כבר מתחיל לעייף, תשמרו את הרגישות לדברים קצת יותר כבדי משקל.

אחלה שאלה "בטל באחת" ואני לא מבין למה היו כאלה שהתנפלו עליך (מעטים צריך לומר) אין סיבה להתנצל.

https://en.m.wikipedia.org/wiki/BDSM
הנה ההגדרה בויקיפדיה. אין לי כוחות לצטט ממנה, אז אשאיר לך לקרוא. אין שם שום תמיכה במה שאמרת, ואפילו די ברור שההיפך הוא הנכון.
אני לא מבין איך אתה טוען שאם מישהי הולכת לדאנג'ן, נותנת שישימו לה קולר חשמלי, יקשרו אותה, יטפטפו עליה שעווה רותחת ויצליפו בה, אז היא לחלוטין ונילית מכיוון שבסוף היא פשוט לוחצת לשולט האקראי לחלוטין שפגשה את היד והם הולכים איש לדרכו.
ולא, זו לא הזמנה לויכוח אינסופי בינינו על מי צודק. זכותך לדעתך (ואין לי שום עניין לשנות אותה), אבל היא אינה מייצגת את קהילת הבדסמ, אלא אותך בלבד

לכבוד מר דרקן "הגבתי לך לפוסט ושלחתי אותך לקרוא ערך שלם באנגלית בויקיפדיה , אבל לא, אל תענה לי, "אני רוצה להיות זה שאומר את המילה האחרונה" " ראהל,

ראשית, ברצוני לערער על כמה מהנחות המוצא שלך לגבי אופי הדיון:

(1). בדסמ זה לא מספר דפיקות הלב הממוצע של היפופוטמם ננסי. האופן שבו אנו מגדירים בדסמ נתון לויכוח ולפרשנות.
(2). לכל תיאוריה יש רבדים. המחשבה שאני אמור להתייחס להכל (ולזכור הכל) בפוסט אחד הוא מגוחך.
(3). התיאוריה שלי לא טוענת שמדובר בשחור או לבן בכל המקרים. אדם יכול להיות קצת ונילי/בדסמי, כל עוד השליטה משחקת אצלו תפקיד ולא רק ההנאה או הכאב.

שנית, לטעמי, כאב לבדו, ללא האספקט הפסיכולוגי של השליטה, הוא לא באמת בדסמ. אם אדם רק נהנה מן הכאב של השעווה הרותחת ולא מן ההשפלה, הוא סדיסט ולא בדסמי - בשבילי זה שני דברים שונים לגמרי.

שלישית, בצורה דומה, הנאה מינית בלבד, ללא האספקט הפסיכולוגי של השליטה, הוא לא באמת בדסמ. לדוגמה: סטראפון, אם אדם נהנה מהחדירה אבל לא נמשך לפן של חילופי התפקידים והפסיביות (לא חייב להיות השפלה) אז הוא לא בדסמי אלא מגורה מינית מאקט בדסמי. זה קצת כמו לומר, שכל מי שאוהב מין אנאלי הוא בדסמי.

רביעית, אין לי כוח להתווכח, אז אני שולח אותך לחפש את ההגדרה של "היפופוטמם ננסי" בויקיפדיה בפולנית:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Hipopotam_kar%C5%82owaty

חפש את הקטע עם דפיקות הלב ותעשה השוואה בין שני הערכים.

בכבוד רב,
מר שם "עניתי לתגובה שלך, למרות שביקשת בפירוש שלא, הסברתי לך כיצד דיון צריך להתנהל, ושלחתי אותך לחפש היפופוטמים בויקיפדיה הפולנית" עברי.

שם, למה כל דבר צריך להיות מריבה?
אמרתי לך שאני לא מעוניין לשנות את דעתך, זכותך להגדרה האישית שלך לבדסמ. כל מה שאמרתי זה שהיא אישית. הוספתי גם שאני לא מבין אותה. אז אני, אישית, חושב אחרת. ולדעתי, אף אחד לא "צודק". בדיוק בגלל שזה לא חד משמעי, אין שום טעם לויכוח.
מה שכן, אני ישבתי וקראתי בויקיפדיה את ההגדרה, נקרא לה לצורך העניין, ה"פופולרית". שם אין שום זכר לאמירה על שליטה. זה הכל. זה לא שם. הזמנתי אותך לקרוא בעצמך. לא רוצה? אל תקרא.
אני באמת לא מבין על מה אתה מתרעם.
Sm Art{☆Sm}
לפני 5 שנים • 8 באוק׳ 2018
Sm Art{☆Sm} • 8 באוק׳ 2018
"אחר "זה אחד שרוקד על 2 חתונות .
הוא רוצה גם מלכות והוא רוצה גם שפחות .
הוא "רעב",הוא רוצה הרבה נשים .
"אחר",זה גם אחד משמות התואר של "השטן",במונחים קבליים.
"אחר",זה גם הרשע של ההגדה של פסח .
זה אחד שמוציא עצמו מן הכלל ,ובזה שהוציא עצמו מן הכלל,כפר בעיקר .

הוא אומר מה לכם ההגדרות והחוקים והמשפטים ?
כיוון ,שהוציא עצמו מן הכלל,כפר בעיקר.

"אחר", זה גם אחד שרוצה לקחת ,אבל פחות לתת .
הוא בא כאילו הוא נייטרלי ,הוא אורח שלא הוזמן לסעודה ,
וממלא כרסו בשביל כמה וכמה .
"אחר",זה אותו אחד ,שבא לומד משכיל מהכלל,ואז בא ומשייך המידע שרכש ,כאילו הוא שלו .
הוא לא אומר דבר בשם אומרו .

"אחר", זה אותו אחד שאם פנית אליו .
יטעטע בך ויאמר לך .למה פנית אלי ?
בעוד שהוא מאוד רוצה שיפנו אליו .
אבל לכשפנית אליו ,הוא יתנשא עליך .

כאשר "אחר", פונה ל"אחר",או ,"אחר",פונה ל"אחרת",
כול נושא השיח ביניהם יסתכם ב ,היי אתה אחר ,כן גם אני אחרת חחח.....
שם יגמר השיח ביניהם .
כאמור :הוציא עצמי מן הכלל ,כפר בעיקר אף אתה הקהה את שיניו על כי כפר בעיקר .

"אחר ", הוא בתחתית המידרג הבדס"מי
הוא זה שבא להיתגלח על הזקן של מישהו אחר .

"אחר", זה איש שהוא בתקופת מעבר,וישיבה על הגדר.
כי הוא רגיש לכבודו יתר על המידה .
"אחר", זהו אותו אחד שקם בבוקר ושוחה בבריכת גורדון לרוחב ,ומפריע לשחייני מיקצה האורך.

"אחר",זהו האחד שממלא מים מהברז ,בבקבוקי מים מינרלים .
הוא גם פותח בבוקר את הטלויזיה למבזק של השעה 0.8.00 ב שעה 0.8.04.
מועבון