בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שולטות שמבינות

your footslave​(נשלט)
לפני 5 שנים • 26 באוק׳ 2018
your footslave​(נשלט) • 26 באוק׳ 2018
I hate to break it down to you....
אבל ככה זה הולך באתר הזה:

אתה גבר? יורדות לך כמה נקודות.
אתה נשלט? יורדות לך עוד כמה נקודות.
אתה מתחת לגיל 25? יורדות לך מלאאאאא נקודות. רק תעבור על פרופילים ותראה כמה רושמות טווחי גילאים כגבול.. או פשוט "ילדים".

אז מה בכל זאת ניתן לעשות...? תכתוב פרופיל מפורט בו אתה מספר על עצמך ועל הדברים שאתה אוהב לעשות - זה הכרטיס שמייצג אותך בסופו של דבר ובהקשר לנושא הדיון שלנו, הוא יכול לשמש כמעין מליץ יושר על בגרותך. כמו כן, shake what your mama gave you... אם יש לך גוף טוב להשוויץ בו, אשריך, נצל זאת! שים תמונה בפרופיל וזה בהחלט יעלה את קרנך במידה מסויימת, אך עדיין אל תצפה שיותר מדי בננות ייפלו עליך מהעצים.
ב-ה-צ-ל-ח-ה !
רון רון​(נשלט)
רון רון​(נשלט) • 26 באוק׳ 2018
בקיצור,
לפי התגובות כאן, כמו בכל דבר,
תלוי מי הבחורה
icon_smile.gif
dolevrakk
dolevrakk • 26 באוק׳ 2018
נכון,למרות שהאתר גם ככה לא מלא בשולטות..ככה שזה בעיה על בעיה
Erykah

Re: שולטות שמבינות

Erykah • 26 באוק׳ 2018
dolevrakk כתב/ה:
שאלה שמעניינת ומעסיקה אותי בעניין השולטות והראש שלהן..

כמה מרתיע שולטות,
גבר נשלט "צעיר" בגיל 23 ???

האם גיל זה פונקציה ממשית?

ואם הוא שרירי ונראה טוב,זה משנה את המשוואה?

וזה משנה לכן, אם יש לו נסיון בתחום?

אשמח לתשובות כנותicon_smile.gif

מגיבה בשם עצמי בלבד.
גיל הוא פקטור משמעותי מבחינתי, אני לא אלך עם "צעירים" (אגב, למה "צעיר" בגיל 23? גיל 23 זה באמת צעיר, ללא המרכאות, ללא קשר לשאלה האם זה צעיר *מידי* עבור אדם כזה או אחר), ובאופן אישי החתך שלי הוא גיל 30, כשבמקרים מסוימים נקודתיים וספציפים אני יכולה לשקול חריגה של עד שנתיים נגיד. גיל הוא בהחלט לא פונקציה לאיכות הנשלט, מסכימה, אבל איכות הנשלט (הגדרה אמורפית משהו) היא לא בהכרח פונקציה להתאמה. אני לא אומרת שלבחור מתחת ל-30 אין מה להציע, אני אומרת שאותי זה פחות מעניין לקבל. אני אגב בלי קשר, גם בנוגע לאנשים בגילאים רלוונטים מבחינתי, נוטה להעדיף א/נשים שלא נכנסו לעולם הזה בגיל מאוד צעיר.

שרירי ונראה טוב לא משנה את המשוואה באופן שיש לו משמעות. כלומר, זה יכול להיות נחמד ולהוסיף במידה והעניין קיים על בסיס כל הדברים האחרים שמעניינים אותי, אבל לא יטה את המאזן לטובת עניין (יכול "להוסיף נקודות" רק למי שיש לו את כל הנקודות הנכונות ממילא והיה מעניין גם אילולא היה).

לגבי ניסיון, בהחלט משמעותי מבחינתי. באופן אישי לא מעוניינת בחסרי ניסיון או מגששים את דרכם. יש לא מעט שנהנות מהבוסריות והראשוניות, אני רוצה מישהו בשל, פתור שמכיר את עצמו ונוח עם עצמו. אגב, בלי קשר להעדפותיי שלי, אני גם לא חושבת שאני כשולטת נכונה ומתאימה למישהו חסר ניסיון.
Claudine
לפני 5 שנים • 27 באוק׳ 2018
Claudine • 27 באוק׳ 2018
עונה בשם עצמי בלבד:
גיל אינו משנה לי כל עוד הנשלט הוא בגיר.
מראה לא משנה לי כל עוד יש מינימום טיפוח והיגיינה.
נסיון הוא חרב פיפיות- מצד אחד יש משהו מאוד מספק להיות הראשונה של הנשלט ולעצב אותו כדמותי, ומצד שני לפעמים בעלי הנסיון מתאימים יותר לצרכיי ומגיעים יותר ״מבושלים״.

כל עוד האדם מולי בוגר, קשוב, מכבד ומתאים לגבולותיי, הכל בסדר.
האנשה עצמית

Re: שולטות שמבינות

האנשה עצמית • 27 באוק׳ 2018
Erykah כתב/ה:
dolevrakk כתב/ה:
שאלה שמעניינת ומעסיקה אותי בעניין השולטות והראש שלהן..

כמה מרתיע שולטות,
גבר נשלט "צעיר" בגיל 23 ???

האם גיל זה פונקציה ממשית?

ואם הוא שרירי ונראה טוב,זה משנה את המשוואה?

וזה משנה לכן, אם יש לו נסיון בתחום?

אשמח לתשובות כנותicon_smile.gif

מגיבה בשם עצמי בלבד.
גיל הוא פקטור משמעותי מבחינתי, אני לא אלך עם "צעירים" (אגב, למה "צעיר" בגיל 23? גיל 23 זה באמת צעיר, ללא המרכאות, ללא קשר לשאלה האם זה צעיר *מידי* עבור אדם כזה או אחר), ובאופן אישי החתך שלי הוא גיל 30, כשבמקרים מסוימים נקודתיים וספציפים אני יכולה לשקול חריגה של עד שנתיים נגיד. גיל הוא בהחלט לא פונקציה לאיכות הנשלט, מסכימה, אבל איכות הנשלט (הגדרה אמורפית משהו) היא לא בהכרח פונקציה להתאמה. אני לא אומרת שלבחור מתחת ל-30 אין מה להציע, אני אומרת שאותי זה פחות מעניין לקבל. אני אגב בלי קשר, גם בנוגע לאנשים בגילאים רלוונטים מבחינתי, נוטה להעדיף א/נשים שלא נכנסו לעולם הזה בגיל מאוד צעיר.

שרירי ונראה טוב לא משנה את המשוואה באופן שיש לו משמעות. כלומר, זה יכול להיות נחמד ולהוסיף במידה והעניין קיים על בסיס כל הדברים האחרים שמעניינים אותי, אבל לא יטה את המאזן לטובת עניין (יכול "להוסיף נקודות" רק למי שיש לו את כל הנקודות הנכונות ממילא והיה מעניין גם אילולא היה).

לגבי ניסיון, בהחלט משמעותי מבחינתי. באופן אישי לא מעוניינת בחסרי ניסיון או מגששים את דרכם. יש לא מעט שנהנות מהבוסריות והראשוניות, אני רוצה מישהו בשל, פתור שמכיר את עצמו ונוח עם עצמו. אגב, בלי קשר להעדפותיי שלי, אני גם לא חושבת שאני כשולטת נכונה ומתאימה למישהו חסר ניסיון.

מה הופך שולטת לנכונה לנשלט מבחינת ניסיון?
דעתי הייתה שזהו עניין של כימיה בין אנשים
Erykah
Erykah • 27 באוק׳ 2018
לא יודעת מה נכון ולא דיברתי בהכללה, *אני* לא נכונה למישהו ללא ניסיון.
dolevrakk
לפני 5 שנים • 28 באוק׳ 2018
dolevrakk • 28 באוק׳ 2018
.
dolevrakk
לפני 5 שנים • 28 באוק׳ 2018
dolevrakk • 28 באוק׳ 2018
.