סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

איך הכרתם/ן את הצד השני?

Utoo
לפני 5 שנים • 28 באוק׳ 2018
Utoo • 28 באוק׳ 2018
היד כתב/ה:
ובכל מקרה תצטרך לבדל את עצמך בכל מקום...
אתה צריך סבלנות, למצוא בן.ת זוג זו השקעה ולדעתי כזו של טווח רחוק.

תשמע זה לא רק לבדל את עצמי . אלא גם לפגוש את הצד השני במציאות. אלף בלוגים לא יחליפו היכרות.
פה אני צריך להבדיל את עצמי בשביל הזכות לפגוש שולטת. שבעיני כמעט לא אפשרי להתחבר אליה מהתרשמות מהכתיבה שלה, הרי גם אני מברר ולא מתמסר לכל שולטת והדרך היחידה לעשות את זה היא בפגישה
Utoo
Utoo • 28 באוק׳ 2018
דרקן ראהל כתב/ה:
yonatanto1 כתב/ה:
מכיוון שאני נמשך בעיקר לשולטות, ובאתר פה זה פשוט נדיר מאוד. קשה לי להתחבר ולהכיר בצאט. מחפש להכיר במציאות . אם יש עוד דרכים אשמח לשמוע.
השאלה אם הדנאגן זה יתאים למה שאני מחפש. לא מחפש מסיבות וזה. חשבתי אולי לטוס לברלין, הבנתי הסצנה שם יותר מפותחת.

חוזר ומציע שתלך למאנצ', שזה מפגש חברתי בפאב או מקום דומה. יש בירושלים ותל אביב, שאני יודע. תבדוק בלוח בילויים. אגב, יש גם חוגי קשירה, אולי זה גם מקום אפשרי להכיר

אני באמת אלך ואבדוק את זה. אני צעיר, כלומר 22.. והשאלה אם הפורום יתאים לבחור בן 22 . לא אכפת לי להיות עם מבוגרים אבל לפעמים זה לא הדדי וייתכן שהמפגשים רוצים לשמור על הגמוניה מבוגרת
Utoo
Utoo • 28 באוק׳ 2018
MagisterDolor כתב/ה:
בת זוג אחת הכרתי פה, אחרת בפטלייף, ואת הנוכחית בפייסבוק.
אין חוקיות.

לנשלטים שמחפשים שולטות לא כזה פשוט.
שולטות הרבה יותר נדיר מנשלטות.
נראלי המפגשי מאנצ זה המקום האידיאלי עבורי
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
ארגנו גם מאנצ'ים לצעירים עד לגיל 30, לא יודע אם זה עדיין קורה. פשוט לעקוב אחרי לוח בילויים.
ושלא יהיה ספק, לא חסרים אנשים שבנו מערכות יחסים שהתחילו פה באתר
Utoo
Utoo • 28 באוק׳ 2018
עוד שאלה שרציתי לשאול את החברים פה:
האם התפשרתם בצד השני?
אשמח לשמוע בעיקר מנשלטים, שבפניהם נמצא המבחר הנמוך ביותר
שולמית ש
שולמית ש • 28 באוק׳ 2018
אין על הכלוב והדאנגן במציאת פרטנר
למרות שאת בעלי פגשתי בשידוך!
bear3​(נשלט)
bear3​(נשלט) • 28 באוק׳ 2018
היה לי משהו מופלא שהתחיל כאן, בכלוב, ולמען האמת מהודעה שקיבלתי. לא מציע לך להסתמך על לקבל הודעות, אבל כן לתחזק פרופיל נחמד, עם בלוג פעיל, ולפנות בצורה מכובדת לנשים מעניינות.
הייתי גם במאנץ' אבל היה מאוד לא וולקאמינג.
יש מאנצ'ים עד גיל 30, לא הייתי בכזה אבל בהחלט ממליץ לך לנסות. סביר להניח שיהיו שם לא מעט ללא הרבה ניסיון.