צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה על פוט פטיש — שאלת תם

↑ ↓
Fabio Metin
לפני 11 חודשים • שלישי, 30 באוקטובר 2018, בשעה 21:35

שאלה על פוט פטיש — שאלת תם

Fabio Metin • שלישי, 30 באוקטובר 2018, בשעה 21:35
היי חברים,


אני יודע שזה מוציא אותי די פעור לשאול זאת, אבל חשוב לי להבהיר לעצמי מה ה׳הגדרה׳ שלי, אז אודה על תשובותיכם - בכ״ז, זה ה-מקום לשאול:

יכול להיות שיש לי פוט פטיש, אבל בדסמ בגדול לא כ״כ עושה לי את זה? לא להיות נשלט, בכל מקרה. הנחת היסוד שלי היתה שאם יש לי פוט פטיש- אני נשלט, אבל כלום מהפרקטיקה של יחסי שולטת-נשלט — לפחות מה שהצלחתי לדלות מדי הרבה קריאה ושיחות עם שולטות — לא מדבר אלי. עבורי כפות הרגליים זה עוד איבר מגרה, ממש כמו השדיים.
יתרה מזאת, דווקא פנטזיות שליטה יש לי לעתים תכופות- יכול להיות שאני שולט בפוטנציה עם פוט פטיש?

תודה מראש על הערותיכםן והארותיכםן!
Ollie​(נשלטת)
לפני 11 חודשים • שלישי, 30 באוקטובר 2018, בשעה 22:00
Ollie​(נשלטת) • שלישי, 30 באוקטובר 2018, בשעה 22:00
בהחלט יכול להיות.
אל תכניס את עצמך לתבניות של אנשים אחרים. זה מעכב את היכולת שלך לגלות מי אתה באמת, ומה אתה באמת צריך.

פטיש הוא בסהכ חומרים שמופרשים במוח ומוציאים אותנו מהכלים בגלל איבר או חפץ מסוים. (נראה לי. לא יודעת מה זה באמת מדעית פטיש, אבל נניח.)
מה בין זה ובין הרצון והצורך לשלוט או להישלט?

אם אתה נמשך לשלוט, בדוק את הצד הזה. נסה ותראה אם הוא נעים לך.
אם כן, נסה לפתח קשר שליטה אמיתי, כזה שבו אאתהה לא פועל עפ"י מה שהחברה חושבת ששולט צריך לעשות, אלא עפ"י מה שטוב ונכון לך ולנשלטת שלך. שלוט בקשר שלכם. ואם זה אומר להכריח אותה לשכב בשקט בזמן שאתה מללקק לה את הרגליים, סו בי איט.
אם תחליט שליטה לא מתאימה לך גם מהצד השולט, אני בטוחה שתמצא וניליות שיהנו מתשומת לב לרגליים שלהן.

בהצלחה!
    התגובה האהובה בשרשור
גבעות​(נשלט)
לפני 11 חודשים • שלישי, 30 באוקטובר 2018, בשעה 22:34
גבעות​(נשלט) • שלישי, 30 באוקטובר 2018, בשעה 22:34
בשביל זה נועדו פורומים, לענות על שאלות ולפתוח דיון. אין בשאילת השאלה דבר שנזקף לרעתך. אשמח לתת לך את נקודת מבטי שכן נתת בסיס ורקע עם מחשבה.

בעיניי אין כאן דילמה. בדס"מ הוא פטיש (יותר נכון אוסף של..), אבל פוט-פטיש הוא לא בהכרח בדס"מ. כמו שלמשל מתבלשות הן לא בהכרח בדס"מ ויכולות להיות גם שולטות וגם נשלטות וגם 'וניל' בכל הנוגע ליחסי שליטה. יש עוד הרבה פטישים שהם לא בדס"מ- שאל את 'ריפלי תאמינו או לא' ותמצא גברים שמתגרים מגדרות עץ ושמתחתנים עם מכוניות ענתיקה. אז בהחלט שיכול להיות לך פוט-פטיש מבלי להיות בדס"מי.

עכשיו קח צעד אחורה. משיכה מוגברת לאיבר מגרה באשר הוא- ציצי, תחת, כתפיים, צוואר ועורף, רגליים.. יכולה להתקיים גם בלי שתיתן לה את הכותרת פטיש. שאל את החברים הוניליים שלך, ואולי תגלה שגם הם אוהבים חלקי גוף כאלה על פני אחרים. חוק 34 של האינטרנט מציין כי אם זה קיים, אז יש פורנו מזה. ואם יש פורנו מזה, זה כי מישהו מתגרה מזה. לא הרחבת על חלק מהותי בהנחת היסוד- האם בכלל יש לך פטיש? רשמת "אם יש", "יכול להיות שיש"... אז דעתי היא שגם אם אין לך עוררות מינית חריגה/מוגברת פשוט מצאת את מה שאתה אוהב. ואם כן יש לך? כנראה שלא ישנה לך באיזה צד של השוט אתה נמצא באותה רמה.

נקודה אחרונה לגבי הקשר בין פוט-פטיש ספציפית להווית הנשלט. אני לא יכול לדבר בשם השולטות כולן אך נראה לי שההנאה שהן מפיקות מהאינטרקציה עם נשלט בזמן שהוא מטפל להן ברגליים במקרה הטוב זהה אליו אך לרוב פחותה. האם סגידה לכפות רגליים היא משפילה בעינייך? מפחיתה ממך משהו? או דווקא מעצימה? באופן אבסורדי לשם שיצא לפטיש הזה, הוא דורש מבעליו להיות אקטיבי במיוחד. שים לב לכל הפעלים הקשורים בפעילות: הנשלט מלקק/מעסה/אוחז/מריח/טועם ועוד ועוד. תחליף במשפט האחרון את המילה נשלט במילה שולט לרגע. לי זה נראה עדיין טבעי לחלוטין- אז בהחלט יכול להיות שתמצא את עצמך שולט, ועוד עם פוט-פטיש.
ArchAngel​(שולטת)
לפני 11 חודשים • שלישי, 30 באוקטובר 2018, בשעה 22:51

Re: שאלה על פוט פטיש — שאלת תם

ArchAngel​(שולטת) • שלישי, 30 באוקטובר 2018, בשעה 22:51
Ollie כתב/ה:

פטיש הוא בסהכ חומרים שמופרשים במוח ומוציאים אותנו מהכלים בגלל איבר או חפץ מסוים. (נראה לי. לא יודעת מה זה באמת מדעית פטיש, אבל נניח.)
מה בין זה ובין הרצון והצורך לשלוט או להישלט?

פטיש הוא קשר אסוצאטיבי שנוצר בין הופעת גירוי נטרלי
(במקרה שלנו: אובייקט/איבר/פעולה בלי משמעות מינית בפני עצמו) לבין תגובה של עוררות מינית.
אם המונחים מצלצלים (see what i did here?) מוכר למישהו אי שם משיעורי הפסיכולוגיה בתיכון זה כי מדובר בתוצר של התניה קלאסית, שכן רוב התאוריות על פטישיזם מדגישות את למידת הפטיש באמצעות התניה קלאסית בצורה כזו או אחרת.

ואכן, מה בין זה לבין הצורך לשלוט או להישלט?
הפטישים שלך לא חייבים להיות תואמים לצידך בשוט (וגם לא להיות קשורים לעולם הבדס"מ בכלל), כך שאתה בהחלט יכול להיות שולט ופוט פטישיסט בעת ובעונה אחת.
"סתירות" בין הפטישים לתפקיד הבדס"מי קיימים ולא נדירים בכלל, אם כי פחות מדוברים בגלל ענייני אגו של האדם עם עצמו ושמרנות שיפוטית של הקהילה הבדס"מית ההו-כה מקבלת.

האקט הפטישיסטי לא חייב להיעשות בצורה משפילה או כנועה עבורך. בדיוק כמו שזוג ונילי יכול לשמור על פוט פטישיזם נטרלי ללא תחושת כניעה, כך גם זוג בדס"מי שבו לצד השולט יש את הפטיש.
אתה גם לא תהיה חייב בהכרח להפריד בין הפטיש לתפקידך כשולט ולבצע פעולות שקשורות בהם אלו בנפרד.
כשולט בהחלט תוכל ללקק לנשלטת שלך את הרגליים מבלי שזה יגרע מ"מעמדך" אם תעשה את זה באווירה "המתאימה" (למשל כשהיא כבולה ברגליים עם אזיקים. נכון זה כבר לא נשמע שהיא בעלת העוצמה בסיפור?) ובעיקר אם הנשלטת שאיתך תהיה עם ראש פתוח ותאפשר לעצמה לפרוץ את התבנויות ה"מקובלות" והשמרניות של עולם השליטה.
Master Maor​(שולט){הפוכית}
לפני 11 חודשים • רביעי, 31 באוקטובר 2018, בשעה 09:37
Master Maor​(שולט){הפוכית} • רביעי, 31 באוקטובר 2018, בשעה 09:37
לי יש פוט פטיש רציני ביותר, ומעולם לא הייתי בצד הנשלט.

אין קשר בין השניים.

אני מעז לאמר שמה שמושך את הנשלטים, זו עצם ההשפלה שלהיות מתחת לרגליה של האישה. נשלטות לא מעטות אוהבת לרדת על ארבע ולנשק את נעלי השולט. עצם ההשפלה שבדבר משחקת תפקיד.

לגבי עצמי אני מעיד, שיש לי תענוג רב לקשור את הנשלטת שלי, וכאשר היא חסרת אונים לחלוטין לשחק בכפות הרגליים.

אה. כן. ואל תתנצל כאשר אתה שואל שאלות.
טרנטינו​(נשלט)
לפני 11 חודשים • רביעי, 31 באוקטובר 2018, בשעה 16:11
טרנטינו​(נשלט) • רביעי, 31 באוקטובר 2018, בשעה 16:11
בגדול ל30 אחוז מהגברים בעולם (על פי מחקרים שונים) ישנו סוג כלשהו של פוט פטיש, ןלהרבה מהם או לרובתם אין פנטזיות של שליטה.
זה פשוט הפטיש הכי נפוץ .. וכיף לך .
וגם ליicon_wink.gif
בטי​(אחרת)
לפני 11 חודשים • רביעי, 31 באוקטובר 2018, בשעה 22:56
בטי​(אחרת) • רביעי, 31 באוקטובר 2018, בשעה 22:56
שולט עם פוט פטיש! יאמי, יאמי!