לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הייתה עכשיו כתבה על יום ההולדת של מועדון הדאנג'ן

Ollie​(נשלטת)
לפני 5 שנים • 1 בדצמ׳ 2018
Ollie​(נשלטת) • 1 בדצמ׳ 2018
יש דיבורים על פרק כזה. אני מחכה בקוצר רוח שזה יקרה.

ואגב, ברור לי שגם מפרק כזה יהיה הרבה הרבה מה להתאכזב. אבל כל עוד אני בארון בעצמי, כל שנותר לי הוא להודות למי שיוצא ממנו כדי להכניס כמה אלומות של אור פנימה.
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 1 בדצמ׳ 2018
איך את יודעת שיש דיבורים על כזה דבר?

והשאלה אם אלו שיביאו באמת ייצגו את הרוב או שיביאו מלכות בתשלום וכו)

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך ראשון דצמ' 02, 2018 1:10 am, סך-הכל נערך פעם אחת
שיר כאב​(שולטת){סוליקר}
Ollie כתב/ה:
צחקתי צחוק מריר כשהוא התייחס בכתב להטרדות המעטות שיש אצלם במועדון, ולכך שכמובן מטפלים בזה מיידית. בטחחח.

בהתחשב בזה שאני מחרימה את המקום, בין השאר בעקבות תגובתו המזלזלת של עמוס לאגרוף שחטפתי שם.
זה מקום שלחלוטין לא מכבד נשים.
ולא, בבקשה אל תגידו מה שמישהו הגיב לי "אבל בשביל זה הן באות לשם", כי NOT!!
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 1 בדצמ׳ 2018
deepThinker כתב/ה:

רצה מודעות בקבוצות בדסמיות בפייסבוק, חיפשו אנשים שמעוניינים להשתתף.
אני מקווה שזה אמיתי ובאמת קורה.

(זה, אגב, עונה לשתי השאלות שלך...)
שיר כאב​(שולטת){סוליקר}
Ollie כתב/ה:
יש דיבורים על פרק כזה. אני מחכה בקוצר רוח שזה יקרה.

ואגב, ברור לי שגם מפרק כזה יהיה הרבה הרבה מה להתאכזב. אבל כל עוד אני בארון בעצמי, כל שנותר לי הוא להודות למי שיוצא ממנו כדי להכניס כמה אלומות של אור פנימה.

ליתר ביטחון פניתי למפיקים של התוכנית icon_smile.gif
עכבר​(מתחלף){Yaara-g}
לפני 5 שנים • 2 בדצמ׳ 2018
עכבר​(מתחלף){Yaara-g} • 2 בדצמ׳ 2018
Ollie כתב/ה:
deepThinker כתב/ה:

רצה מודעות בקבוצות בדסמיות בפייסבוק, חיפשו אנשים שמעוניינים להשתתף.
אני מקווה שזה אמיתי ובאמת קורה.

(זה, אגב, עונה לשתי השאלות שלך...)

אוי זה הולך להיות ענק.
Sm Art{☆Sm}
Sm Art{☆Sm} • 2 בדצמ׳ 2018
ענייני התשלום זה בשו שו בדכ'
מעבר לכך כול ענייני התשלום זה בעיה של אתרים לא של מועדונים .בהיבט החוקי קונספטואלית לשלהי 2018 כאן
עע' אדיר על 4 שלוחותיו שנתאדו לאחר כ15 שנות שילטון יחיד על כלל פרופוזאויותו בעסקי השואו ביז האפורים..

עע',החליפות הצהובות בפאריס .העולם משתנה .
תמיד העולם חשוף לזעזועים ,עקב סיום "הימים הנוראים",וחגי תישרי של היהודים .
כול הרע בעולם חוטף על הראש ,במקום שאנחנו נחטוף
Cat Lee
Cat Lee • 2 בדצמ׳ 2018
לדעתי הכתבה הייתה קודם כל נדרשת. זה מועדון שחוגג 16 שנה ויש לו מקום להופיע בטלויזיה כמו שהיה לכל מועדון אחר שרץ כל כך הרבה שנים וזו תחילת הנורמליזציה.
לדעתי הכתבה הייתה יחסית בטוב טעם ותפקידה של המראיינת היה לייצג את מי שיושב בבית ורואה את הכתבה הזאת ותוהה תהיות כמו האם זה אלים?
כי זו תמונה מאוד שונה לראות בשישי בערב בטלויזיה הישראלית והאקט נראה מאוד אלים למי שצופה בזה לראשונה. הכתבת שאלה ונענתה מאוד יפה.
לדעתי זה שניסן דיבר בלשון זכר כשתיאר את החוויות של הנשלט היה רעיון מאוד טוב, כיוון שהוא הפנה את זה לכיוון הגבר ולא לכיוון האישה מה שהיה הופך תוך רגע להשפלת נשים, מה שהיה הופך את הכתבה להרבה פחות קלה לעיכול לצופה הממוצע שחצי מהמילים בכל מקרה עברו לו מעל הראש.
ברור לכולנו שהדאנג'ן יהיה עמוס וגדוש בבליינים וניליים למשך השבועות הקרובים בעקבות הכתבה.
כמי שמנסה לעבוד על לשפוך אור על עולם הבדסמ בצורה אמיתית אני חייבת להגיד שקשה להשיג שיתוף פעולה. מצד אחד א.נשים פה רוצים ורוצות שיהיה לוניליים יותר מידע על העולם הזה ורוצים ורוצות יותר קבלה והכרה, אבל מאתגר להשיג מי שישתפו פעולה ויבטחו וישתפו ביושר על העולם הזה ועל החוויות שלהם, כשמגיעים לדבר כל אחד רוצה תמורה גופנית לסיפור שלו ובדרך כזאת צריך לשקול האם באמת מעניין אתכם/ן שאחרים ידעו מה קורה גם בתוך הכלוב הפרטי שלכם...