ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה על סטרפאון

טלי35​(שולטת)
לפני 5 שנים • 11 בדצמ׳ 2018

סטרפאון הדדי

טלי35​(שולטת) • 11 בדצמ׳ 2018
אריה בכלוב כתב/ה:
תודה יקרים!
אני לא מהאיזור לכן מנסה לברר כאן עם אנשים עם ניסיון. הסתכלתי באתר שלהם, המחירים ממש גבוהים יחסית לאינטרנט. אם יש מישהו שיש לו ניסיון ומכיר סוגים ומתאים לו להתכתב או לדבר כמה דקות אשמח.
הדבר המרכזי שאני מנסה לברר הוא אם יש סטרפאון שיתאים גם לה וגם לי, שזה אומר שהגודל בוודאי צריך להיות שונה (בתול…) השאלה אם גם החומר מבחינת הגמישות וכו'

תעשה חיפוש בפורום, היה ממש לא מזמן שרשור עם קישורים פצצה.

בקצרה ממש - לי יש אחד הדדי. כלומר נכנס גם אלי וגם אליו. הוא אחלה ממש - ורוד וקסום ומוצלח ורוטט.
הוא בא עם רצועה שכבר לא מי יודע מה מחזיקה לצערי.
.
את הפילדו לא אהבתי. מחליק ומרגיש כמו תרגול רצפת אגן ולא כמו סקס כייפי (:

מחפשת כרגע עוד סוג של סטרפאון הדדי שהמליצו לי עליו בחום - כזה בלי רצועה אבל מתנפח בחלק שנכנס לאישה החודרת וככה לא מחליק והרגשה טבעית - שמתחיל להסתמן כבלתי אפשרי להשגה בארץ.

בהצלחה עמוקה (:
רון רון​(נשלט)
רון רון​(נשלט) • 11 בדצמ׳ 2018
הסטרפ און שהומלץ לך לפניי, ממש מעולה למתחילים.
אני קניתי בארה"ב, לפני כמה שנים והוא מעולה. ושתחליט שאתה צריך משהו כדול יותר, תקמה רק תותב, כל השאר כבר יש icon_smile.gif
סבלני44
סבלני44 • 11 בדצמ׳ 2018
קניתי לא מעט צעצועים בעלי אקספרס....שוווה את הסיכון-גם שמדובר בנפילה זה דולרים בודדים.יש לי מגוון נפלא של מוצרים שלו הייתי רוכש בארץ זה היה נגמר במעל 10000 ש"ח. חשבון זריר מראה שיש לי ציוד מדהים שלא עברתי את ה 1000 ש"ח.אני רכשתי כמה דילדואים וכמה סטרפאון כגון הוורוד ואלה עם הרצעות...טרם ניסית לשחק איתם עם בחורה-מחפש עדין את המתאימה.לגבי איכות..לומדים אחרי כמה רכישות כיצד לחפש מוצר אכותי יותר.שלי נהדרים אחרי כמה נפילות-ממש ממש זול מדובר על חומר דפוק.בכל מקרה תמיד לשחק עם קנדום על הצעצוע-הכי טוב כדי לשמור על הגיינה.-קניתי גם קנדומים מעלי.תהנה
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
רק דבר אחד לגבי מוצרי מין.
המוצרים האלה מוחדרים לגוף שלנו. חשוב לדעת שיש לזה משמעות בריאותית.
אתן דוגמה מכיוון שהוא לא מין - דיו קעקועים. המקעקע שלי קונה רק דרך יבואן שהוא מכיר או בחנויות עם שם. למה? כדי לדעת שהוא לא מחדיר רעלים לגוף של הלקוח. וכן, זה יקר יותר, משמעותית יקר יותר.
אז אזיקים מעלי אקספרס? נראה לי סבבה. בגד בזול מעלי אקספרס למנוייש? למה לא.
ספנקרים? גם יש שאלות איכות ובריאות, אבל מאוד ספציפיות. בגדול - אפשר (יש סייגים).

כשזה מגיע לדילדואים או פלאגים ושאר דברים שחודרים - הייתי מוציא את האקסטרה כסף וקונה משהו שאני יודע שהוא איכותי - סיליקון, מתכת, זכוכית, סוגים מאוד מסויימים של גומי. ובזה - אני, אישית, לא סומך על עלי אקספרס
    התגובה האהובה בשרשור