ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סקס בדסמי שיצא מכלל שליטה או תקיפה בסקס?

מיתוסית​(שולטת)
לפני 5 שנים • 25 בדצמ׳ 2018

סקס בדסמי שיצא מכלל שליטה או תקיפה בסקס?

מיתוסית​(שולטת) • 25 בדצמ׳ 2018
מה דעתכם?
לא הצלחתי להבין על סמך מה השופט החליט שהטענות שלו בלתי סבירות ולכן זו תקיפה.
האם זו הייתה תקיפה רק בפעם האחרונה כי הוא הגזים ולא היה קשוב אליה או בכלל? האם הוא היה צריך להפסיק גם בלי מילת ביטחון?
https://mobile.mako.co.il/hix-bizarre/Article-ed5c24ead737761006.htm
TheStrider​(סדיסט)
TheStrider​(סדיסט) • 25 בדצמ׳ 2018
כן, הוא היה צריך להפסיק גם בלי מילת ביטחון, השופט פסק כך בגלל שגם לשולטים יש צורך להפעיל שיקול דעת, אם הגעת למצב שבו אתה פורק את הכתף של הנשלטת שלך הגזמת. העובדה ששניהם היו תחת השפעה של חומרים משכרים נחשבת ברוב העולם המערבי כגורם מכריע אך ורק כנגד הצד התוקף, מאז שההגדרה להסכמה נהפכה מ"מי שלא מתנגדת" למי שמראה רצון ברור, מתמשך תחת מצב נפשי שמאפשר מתן הסכמה זו. לא כל סימן כחול הוא תקיפה, אל למשל אם הנשלטת שלי תברח מהבית בחזיה מבלי שזה סוכם אז אני בהחלט אפסיק את הסשן. גלא לומר שהוא לא היה צריך להפסיקו הרבה לפני. באופן כללי סשן של אנשים שאינם פיכחים הינו רעיון די מטורף.
Sm Art{☆Sm}
Sm Art{☆Sm} • 25 בדצמ׳ 2018
שופט התפקיד שלו לישפוט .
מילת ביטחון ,את השופט היא לא מעניינת .
מילת ביטחון זה מימצא שאינו קביל בבית משפט .
מה שקביל בבית משפט .
זה כתף מפורק ,סימנים כחולים על הגוף ,וקוקאין ואלכוהול בדם של התוקף .

בריטים וקוקאין זה בדיוק ,כמו ישראל ומריחואנה .
מה לאנגלים ולקוקאין ? ומה לישראלים ולמריחואנה ?
זה בדיוק כמו ילד בן 7 שאתה נותן לו מפתחות של המכונית שלך .ושלא לדבר על סקס ובדסמ".
מה לאנגלים ולסקס בכלל ?
ועולם השליטה ,על זה אני כבר לא מדבר .
מה לאנגלים ולעולם השליטה ?
עולם הסקס והבדסמ",זה שייך למתי מעט בודדים .
וכמה שיש כאילו שחושבים עצמם המבינים בסקס או בבדסמ ",אז הם חושבים שמבינים .הם לא מבינים מהחיים שלהם שום כלום .
העם הכי חרמן ושולט בעולם זה העם היהודי .
שים יהודי אחד שיודע לזיין ולישלוט בגרמניה ,אין גרמניה אחת ,בכול גרמניה .שהיהודי הזה לא יסמן עליה V

היה לי חבר (לשעבר),עד שהוא עשה "טעות ",
קראו לו רוברט ,הוא היה מאוזבקיסטן .והיתה לו מתפרה בא.ת. אשקלון .הוא היה תופר ל "גוטקס".

ואני הגעתי אליו לפגישה עסקית .
הוא החליט שהוא סוג של מיני אוליגרך .
אז הוא רצה להשוויץ עלי .אז הכניס אותי למתפרה שלו .
אני והוא יושבים ליד שולחן גזירה ענק .
ומומלינו 50 רוסיות /אוקראיניות תופרות יושבות על מכונות התפירה שלהן .
ואז הוא שם וויסקי משובח על השולחן ואומר לאיזה בחורה ברוסית משהו .והיא הולכת וחוזרת עם 3 תפוזים חתוכים בצלחת .ומניחה על השולחן .וחוזרת אל מכונת התפירה שלה .
רוברט מוזג לו כוסית וויסקי .ומוזג לי גם .
הוא שותה .ומוצץ רבע תפוז .וחוזר על הפעולה .אני שותה שלוק קטן ומניח .
ה50 רוסיות מציצות .
פתאום יש הרבה דיבורים וליחשושים וציחקוקים ברחבי המתפרה הענקית .
רוברט .אומר לי למה אתה לא שותה ?
אמרתי לו .אני שותה .
הוא אומר לי אתה לא שותה .
אמרתי לו אני מפחד .
הוא אומר לי תעשה מה אני עושה .אני אלמד אותך לישתות .תחליק האלכוהול לגרון במכה אחת .ואז מיד תמצוץ רבע תפוז .אל תפחד .
הישראלין לא יודעים לשתות .תשתה בדיוק איך שהראתי לך .אני אמיץ מיישם את ההנחיה .וזה נחמד .
והם ה 50 רוסיות מסתכלות איך ישראלי שותה בפעם הראשונה בחיים שלו אלכוהול .
ואז כשהם עשו הרבה רעש .הוא צעק צעקה אחת .
דייווצ'קההה !!!! ונהיה דממה באולם תוך שניה .

ואז בטוב ליבו באלכוהול .הוא התחיל לזמר .
קובי חבר שלי טוב ,אתה רוצה אני ואתה נעשה עסקים ביחד ? אני קלאס .אני יראה לך מה זה סטייל .דוגמניות רוסי יפה יפה זה בגד ים אני מוכר במוסקבה 500$.
ובסוצי', 1200$
אמרתי לו מה זה סוצ'י? הוא אומר אוווווו סוצ'י זה מקום יפה יפה אני לוקח אותך איתי שמה .אתה רואה בחורות יפה יפה .לא כמו פה .שם זה משהו משהו .
ואז הוא אומר לי ישראלים בלאט אין תחת בעולם שהם לא דחפו אצבע שלהם שמה .
אני מהורהר לעצמי ,מה הוא מכשף ? הוא יודע מה הסטיה שלי ??
ואז הוא נועץ עניים גדולות שחורות וחכמות ,אל תוך קרביי.
ואומר לי שוב ברוסית רוויה באלכוהול .
"ישראלים בלאט ,בכול תחת ,בכול מקום בעולם ,צריכים לדחוף אצבע שלהם ,בלאט ",אני מחוויר ,אין לי מה לענות וה 50 נשים רוסיות מעג',המכונות תפירה ,נועצות בי עניים גם .
20 שנים אחרי,ועדיין מהדהדת בתוכי .
האיטיות והעוצמה והמבט שלו כשהוא אומר לי .
"ישראלים בלאטטט,אין תחת בעולם שהם לא דחפו אצבע שלהם "...
ואז אני מריץ תוך כדי בסרט איטי אחורי על כמות התחתים הגלובלית שאצבעי הישראלית סקרה ..
וניבהלתי שמה הוא מתכוון אלי ...;(

ואז למזלי ,באה אישתו ,ולקחה למזלי את הבקבוק וויסקי מהשולחן . אחרת עוד היו עושים בי שמה לינצ',בשם האימפריה הרוסית.
מה למדנו היום בפינה של אביבית .
?
שהשופט הבריטי ,והסקס הבריטי ,והבדסמ' הבריטי ,כולם ביחד ,אין להם נסיון וידע כמו אצבע אחת של יהודי
Hussy
Hussy • 25 בדצמ׳ 2018
מפחיד שנשאלת בכלל שאלה כזאת.
נכון שזה לא חדש שמסתובבים כאן אנשים שאין להם מושג מה הם עושים עם הפרטנרים או הפרטנריות שלהם באקט - אבל בחייאת, תקראו קצת. תשכילו. תבינו. תסתכלו מהצד (לא על פורנו בשקל של שחקנית על עקבים של ג'ימי צ'ו שנגררות על הרצפה וזה עושה לי כווץ' בלב), תסתכלו ותקראו באמת.
נכון, יש דברים שנלמדים עם ניסיון בכלל וניסיון עם אותו הפרטנר בפרט - אבל אדם שמרוכז עד כדי כך בעצמו בלי לראות שהפרטנרית שלו כואבת כל כך עד שהיא צריכה לרוץ ברחוב עירומה? זה מזעזע, זה לא נתפש, זה לא קשור לבדס"מ.
כן, זו תקיפה. כן, זו אלימות. ואני לא חושבת שלקוקאין יש איזשהו חלק בעניין.
אין מה להשוות בין מה שקרה שם לבדס"מ. ואם כבר נשווה - הוא היה צריך להפסיק גם בלי מילת ביטחון ומבלי שהאגו-זין שלו יפריע לו.

חבל שאין יותר הסברה, שאין יותר שיתופים. גם האתר הזה - שהוא כביכול הבית לאנשים כמונו, מלא בלהג ולרוב גם בטמטום, לצערי.
פחות מדברים בדס"מ, השפלות, סטירות, קשירות, איפה עובר הגבול אצל כל אחד ועל שאר נושאים בתחום. אני חושבת שלכל אחד יש כאן מה לתרום בכל נושא וזה יכול לצמצם משמעותית מקרים כמו אלה, במיוחד עם כל הטרנד של חמישים גוונים שרץ בשנים האחרונות ומושך אותנו החוצה מהקהילה סוטה לקהילה די נורמטיבית.
    התגובה האהובה בשרשור
Brave girl
Brave girl • 25 בדצמ׳ 2018
אני פאקינג חוויתי אונס במסגרת קשר בדסמי.
אותו אחד שדחף לי תראש לתוך כוס של בחורה כשהתחננתי שיספיק
ומסביב היו אנשים שראו ..

לך תוכיח עכשיו
ותילחם
ועוד יגידו שלא אמרתי מילת ביטחון
עוד יאשימו אותי...
James Bondage​(מתחלף)

Re: סקס בדסמי שיצא מכלל שליטה או תקיפה בסקס?

James Bondage​(מתחלף) • 25 בדצמ׳ 2018
מיתוסית כתב/ה:
מה דעתכם?
לא הצלחתי להבין על סמך מה השופט החליט שהטענות שלו בלתי סבירות ולכן זו תקיפה.
האם זו הייתה תקיפה רק בפעם האחרונה כי הוא הגזים ולא היה קשוב אליה או בכלל? האם הוא היה צריך להפסיק גם בלי מילת ביטחון?
https://mobile.mako.co.il/hix-bizarre/Article-ed5c24ead737761006.htm

קשה באמת להבין מה קרה ומי נגד מי על סמך כתבה בעיתון ישראלי שמתורגמת מכתבה בעיתון אנגלי שמסכמת מה שקרה בבית משפט, שדן על אירוע, וכל תחנה בדרך מסתכלת דרך המשקפיים שלה. אבל אנסה בכל זאת:

לנזק בלתי הפיך (וכתף פרוקה, לדוגמא, היא בהרבה מדי מקרים נזק בלתי הפיך) חייבת להיות הסכמה מפורשת ומודעת, ויש המחמירים ואומרים אפילו בקשה מפורשת. בכלל זה, נגיד, branding או פירסינג או חתכים בעור. "תעשה/י בי כל מה שאת/ה רוצה" הוא לא מספיק טוב. אני לא יודע אם יש הלכה ספציפית לגבי זה בארץ או באנגליה, אבל בהרבה מקומות בעולם (למיטב זכרוני גם באנגליה) יש הלכות כאלה בנושא ספורט: מי שבמשחק כדורגל חובט בכוונה בשחקן אחר וגורם לו נזק, אשם בתקיפה; מי שעושה זאת בקרב איגרוף, לא אשם בתקיפה - ההבדל הוא בהסכמה מפורשת ומודעת -- וזאת למרות שבדרך כלל לא מדובר בנזק בלתי הפיך, ולמרות ששחקני כדורגל לעיתים קרובות חובטים זה בזה ללא כוונה במהלך המשחק.

אם לפרפרז את הדוד של ספיידרמן, with great (impact) powers, come great (legal) responsibilities. על אחת כמה וכמה, כאשר מעורבים חומרים פסיכואקטיביים שמבחינה חוקית (ופרקטית) עשויים לבטל את היכולת להסכמה מפורשת ומודעת, אפילו אם כזאת ניתנת בצורה מילולית.

רוב הסיכויים שלא הייתה לו כוונה לפרוק לה את הכתף, אבל נשמע מהתיאור שלא ממש הייתה לו את אמת המידה (או יכולת ההבחנה באותו רגע) להבין איפה עובר הקו בין משחק מוסכם, אלימות מסוכנת, וסכנת מוות.

ככלל, יש נטיה בעולם המשפט האירופי לעבור מ- opt out, כלומר, הצורך לבקש שמשהו לא יקרה, ל- opt in, הצורך לבקש שמשהו ספציפית כן יקרה, אפילו בדברים פעוטים כמו שליחת דואר (ע"ע GDPR) - אז על אחת כמה וכמה לגבי פגיעות פיזיות.