סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

טרור מיגדרי?

לילית חדשה
לפני 5 שנים • 27 בדצמ׳ 2018
לילית חדשה • 27 בדצמ׳ 2018
לפעמים הטיעונים שלך נשמעים הזויים ועל סף הפראנויה

אבל תסביר לי, אם לשיטתך הפמיניסטיות השתלטו על מערכת המשפט אז למה ואיך-

לא כל תיקי עבירות המין ואלמ"ב מגיעים למשפט?
יש עיסקאות טיעון מקלות ולא הרשעה משפטית אוטומטית?
העונשים לא מגיעים לרף המקסימום הקבוע בחוק או חורגים ממנו?
העונשים שכן ניתנים בקושי מגרדים את רף המינימום?
יש כיום כ-75,000 גברים שלא משלמים מזונות- איך זה שהם לא בכלא?
איך בג"ץ לא פסק לטובת האישה שלכאורה בגדה ואיבדה את חלקה בבית?
מדוע שופטות/ים מאפשרות להגנה לתקוף מתלוננות על דוכן העדים?
מדוע שופט שניסה לטעון שנשים שקרניות עדיין מכהן בתפקידו?
מדוע שופט שאמר על ילדה בת 9 שיש לה אופי מתירני עדיין מכהן בתפקידו?
איך זה שבכלל יש שופטים ולא רק שופטות?
איך זה שהטרדה מינית אחת לא שולחת גברים לכלא?

אם לשיטתך הפימיניסטיות השתלטו על התקשורת
למה יואב אבן עדיין מקבל זמן מסך?
האם נשים הן אלה שעומדות בראש כל ערוצי החדשות והעיתונות?
יש רק שדרניות, כתבות, מגישות?
איך משודרות פרסומות פוגעניות כלפי נשים?
מדוע לאחר המיזוג של ערוץ 10 ורשת יש רק גברים מגישי תוכניות?
המנחה שביקש מכדורגלנית מצטיינת לרקוד טוורק- האם הקריירה שלו נהרסה? האם הוא לא יצליח למצוא עבודה בתקשורת יותר?

ודי כבר עם השקר הזה של 'כ150 גברים שמתאבדים כל שנה על רקע גרושים ומשמורת ילדים'.
לא משנה כמה תחזור על הטענה הזו היא עדיין תישאר טענה שקרית. היא לא תהפך במטה קסם לאמת.
וכל פעם שתחזור על השקר הזה אני אהיה כאן כדי לשים את הנתונים האמיתיים-

בין השנים 2010-2014 התאבדו 301 גברים גרושים.
מתוכם- 149 היו אבות לילדים עד גיל 21.

בשנת 2010 התאבדו 393 זכרים מתוכם 71 גברים גרושים מעל גיל 25, ל-34 מהם היו ילדים.
בשנת 2011 התאבדו 320 זכרים מתוכם 64 גברים גרושים מעל גיל 25, ל-35 מהם היו ילדים.
בשנת 2012 התאבדו 346 זכרים מתוכם 53 גברים גרושים מעל גיל 25, ל-26 מהם היו ילדים.
בשנת 2013 התאבדו 291 זכרים מתוכם 53 גברים גרושים מעל גיל 25. ל-23 מהם היו ילדים.
בשנת 2014 התאבדו 294 זכרים מתוכם 60 גברים גרושים מעל גיל 25, ל-31 מהם היו ילדים.

מתוך דוח של מרכז המחקר והמידע של הכנסת- נתונים על התאבדויות בקרב בוגרים לפי מצב משפחתי.
(זכרים= ילדים, נערים, גברים בכל גיל)
פעם אחרונה שבדקתי 301 בתקופה של 5 שנים יוצא כ-60 ולא כ-150
ופעם אחרונה שבדקתי 149 בכלל לא עובר את ה-150.

ומספיק כבר עם השקר הזה של
Sm Art{☆Sm}
Sm Art{☆Sm} • 27 בדצמ׳ 2018
אלימות במשפחה ,כעסים,עצבים,קריזות,קללות ,אלימות פיזית,אלימות מנטלית,רציחות,גרירת מכוניות שחנו לא עפ',החק,קנסות מהרשויות,זימון לחקירה ,תקיפה של כלב את כלב אחר ,מחלות גוף ,מחלות נפש,פחדים,חלומות מפחידים,אישפוזים בבתי חולים,מוות בעריסה ,טביעה בים,תאונוץ דרכים,וגם מזגן שמיתקלקל .

יבואו מולי מיליון אנשים שיגידו שאני אהבל .
אגיד להם .תודה על המחמאה .
והרי ,אני הייתי בצד שלהם ונאבקתי בכול כוחותי ,בכדי לא להיות האחד שיעמוד מול המיליון .
מעל 30 שנה .הייתי בצד הזה שכול המרעין בישין שלמעלה ,היו מנת חלקי ,בחיי .

אף פעם לא הצלחתי לפענח את התעלומה ,מדוע נוחתות עלי הבומבות .
והרי ,אני אזרח טוב.
מסתבר בדיעבד שאני לא אזרח טוב,אני צבוע מפוספס ,מהדגם שמתועד באנציקלופדיה מכלל לנוער ..
קודם כול אני גנב ,ואחכ",אני מציצן ,ואחרי זה אני גבר בוגד,ורוצח ילדים סדרתי (מאונן ומשפריץ זרי בכול חור ומקום ) ואני גאוותן אבו ענטר שרירי חטוב עם 8 אחוזי שומן ,ואנטיפת דוחה ומגעיל ,וגיבור על כל מי שחלש הימני ,אוהב בעלי חיים למזלי ,ושונא בני אדם .
מאידך גיסא ,טוחן שווארמות ,אנטריקוטים אצל אלברט,
ושיפודים אצל עזרא ?
אז איך בדיוק אתה מגדל 7 כלבים ,ותורם לאגודת ומציל בעלי חיים עזובים .
אם באמתחתך אלפי בעלי חיים שאכלת ?
ואלפי ילדים וילדות שרצחת במו ידיך ?וגם לא כיבדתי את הורי ,ולא את אחיותי ,וגם לא מבוגרים .
אבל ,אני החשבתי עצמי כאזרח מצויין .
ספורטאי ,איש עסקים מצליחן ,יש בי גם המון טוב .אבל יש בי גם המון רע ,הייתי כעסן וגם אלים .מקלל בכביש ,נוהג 140 קמש",ולפני המצלמות מהירות מאט .
בקיצור אזרח הגון אבל פושע גדול ומתוחכם .

מיסתבר ש"המוטו ", הוא עד שלא תפסו אותך על חם .
כולם מניאקים ובמיוחד ביבי ואישתו .
אבל רגע מותק ,אתה יותר גרוע מכולם ומביבי ואישתו .
אז איך אתה בכלל פותח את הפה שלך ,על זולתך .?
לקבר של האבא שלך 6 שנים ,לא הלכת .
העברת מרורים את המשפחה שלך ,גיהינום ראו מימך .
בן בכור יפה ומיוחד שכמותך .
גנבת מהמכולת ,גנבת מהחנות ספרים ,
התיק של המעשים המכוערים שלך גדוש לאין סוף
והמעשים הטובים שעשית ,עשית כי יש בך גם טוב .
אבל ,מה שווה הטוב שעשית ,אם יש לך גיליון עמוס לעייפה בפשעים וחטאים שאף אחד לא כביכול לא ראה .
זה לא נעלם .יש לכול זה מחיר .
האמת ,לא ידעתי ,ולא האמנתי .
ואז ,קול פנימי התחיל להדריך אותי ,איך מנקים את הליכלוך הרב שהשארתי בכול מקום .
ואני שאלתי אותו ,מהיכן להתחיל ,הרי זה בלתי אפשרי ,זה מכנגד להיגיון לבוא להאשים אותי בכול כך הרבה האשמות .
אמר לי מתחילים ,וההנחיות יגיעו בהמשך .
ואכן ,היתה התחלה ,וכן ההנחיות הגיעו בהמשך .
והלאט נהיה מהיר כמו "טיל בליסטי "...
והרבה הרבה מהגיליון האשמות ,סביר להניח שמתנקה .

ואז היה איזה דבר אחד שהוא היה קצה הפירמידה .
יום שבת .

ביום שבת הייתי המלך של תל אביב !!
אין אף אדם שחגג כמו שאני חגגתי בימי שישי בלילה ובמהלך השבת .ובמקום ,ועם מי שחגגתי .
ואז הקול הפנימי ,הפנה אלי אדם מסתורי ,
שאמר לי בטלפון .
תמשיך לחגוג את החגיגות שלך ,בשנה הקרובה .
אל תעשה שינויים דרסטיים בעסקים שלך .
בעוד שנה ,צור עימי קשר .

יצרתי עימו קשר כשנה אחרי .
במהלך השנה הוזרמה אלי טונות של מידע חשוב .עי',שליחיו המסתוריין של אותו קול פנימי .
המידע נקלט בתוכי באופן שימים ולילות הקשבתי והאזנתי ושמעתי ,נהנתי ,וצחקתי ,ובכיתי המון מבושה ,מאושר ,ולעיתים משמחה .
הפכתי מגאון לא מוסרי ,לגאון מוסרי .
הבנתי מה זה שחור ,ומה זה לבן .
מה מותר ,ומה אסור .
מה נכון ,ומה לא נכון .
מה זה 150 אחוז ומה זה 100 אחוז .
השליחים של הקול הפנימי הכווינו אותי לכיוון ה 150 אחוז .
אמרו לי 100 אחוז זה גם לא מספיק .

ואז אחרי שנה ,צילצלתי אל האיש המיסתורי .
והוא תשאל אותי ,מס' שאלות בנחישות ובעוצמה .שאלות ממוקדות ואישיות .
עניתי לו במהירות ,נחישות ,ובעוצמה .
הוא אמר לי .
אתה תלך ביום שישי ,לבית השני שלך ותעשה שם "קידוש".
ותצלצל אלי בעוד חצי שנה .
אמרתי לו רק "קידוש",הוא אמר לי כן,רק "קידוש".
אמרתי לו ,טוב .
וזה מה שעשיתי .

פתאום הכול השתנה לטובה .
חצי שנה אחרי ,נתן לי עוד הנחיות מסויימות .
וביצעתי במילואן .
ומאז ועד עצם היום הזה ,זה ממשיך וממשיך על קצב "טורבו".אני עף מאושר .

ומה התוצאה :
כול תל אביב אוהבת אותי ,ואני אוהב את כול תל אביב.
3 שנים שאני ללא עצבים .לא מקלל .אני איש רגוע .
נשים אוהבות אותי ,גברים אוהבים אותי ,ברחוב כשאני הולך ,הכול נעים ורגוע ומכבד מאוד .

אני כבר לא מסתכל לכול אישה על התחת .
אני כבר לא מסתכל לכול אישה בעיניים.
אני לא רואה כול גבר כרע ,כמאיים,כמתחרה פוטנציאלי שלי ,
אני כבר לא רוצה להתעסק עם נשים שיש להם בני זוג
ולא עם רווקות ,ולא עם אף אחת ,שאינה שלי .
אני להוט להשיב גזילות ,אני להוט לעשות צדקות ,אני כולי להוט להיות לא עשיר .ולא שרירי .
כולי להוט בלהיוץ 150 אלוז איש טוב ,למען הכלל .
ולא למעני האישי בילבד.

האני האישי שלי נמחק .
אין אני ,אני חי בעולם שבו כולם טובים .
וגם מי שנראה לי כלא טוב ,אני לא מאמין לזה .
זה "מצגת שווא ",של אותו גורם ניסתר שזה תפקידו בעולם .
ליגרום לאנשים לשנוא האחד את השני .ולהצביע זה על זולתו ,אני אזרח טוב ,ואתה אזרח לא טוב.

אז ,"הגורם הניסתר "הזה ,ניהל אותי הרבה שנים .
הוא לא עזב אותי לגמרי ,אבל ,האחיזה שלו עלי ,קיבלה "מכת מוות ניצחת", בכוחה של פעולה אחת שאני אזכור אותה לנצח .
כאותו יום בוא "הקול הפנימי", החל ליעץ לי ולתעל אותי .
ולהכווין מידע מדוייק ,ממוקד,ואישי,אלי .

המידע הממוקד ורב העוצמה שהאזנתי לו ימים כלילית היה בטווח של לחיצת כפתור מהשלט אל היו טיוב .
ושם תחת השם -יצחק כהן .
הוא גילה לי עולם ומלואו .

הפכתי בין חודש מהאיש הכי מטומטם בעולם .
לאיש הכי חכם בסביבתי .

והכול מאיש שלא הייתי מביט לעברו ברחוב .אם היה חולף על פני .
פתאום האיש הזה היצחק כהן הזה .
אני מקבל 6 הצעות מבחורות בוואטס אפ לערב .
ואני מעדיף להיות לבד בבית ולהקשיב לו .

ואני מאזין לו עד 4 בבוקר .
ונירדם והוא ממשיך לדבר .
אני קם ב8 בבוקר והוא ממשיך לדבר.
אני ישן והוא מדבר .
ואני מאזין ומאזין . ואני עף מאושר .
אני לא לבד .היצחק כהן הזה עימי .אני חווה אותן מדבר אלי .באופן אישי .
הוא מסדר לי את הראש .

נקודת המיפנה ,היתה ,"הקידוש",של יום שישי .

ואז נותרתי עם שאלה אחת .
על מה ולמה ,נילחמת בעצמך ובכול העולם .
למה רצת מרתונים ,ושחית כמו דולפין ,והרמת מישקולות ,ופתחת 4 חנויות ומפעל ,וגילגלת מליונים ,וזיינת ואוננת ,ואכלת ושתית כמו חית טרף .
וכעסת ועשית עניים מפחידות לאנשים .ופתחת 3 אתרי אינטרנט גדושים בלשון הרע .

מה חשבת לך ?שאתה ?
אם את כול הטירוף הזה ,היית יכול למנוע .
בכוח זה שתעשה קידוש ביום שישי בלילה .
ותבין היטב היטב היטב את מה שאומרים בעת הקידוש.
תקרא ותבין ותפנים את הנוסח .
משמעות הנוסח .
יש אלוהים .כול העולם וכול הגלקסיות הכול זה הוא .
ואתה בסהכ",מודה בדבר עובדה זו .
ונותן לו להגן עליך ,ולהרעיף עליך אהבה ושמירה ופרנסה ,כפי שראוי ויאה לאבא של העולם ,לאהוב את הבן שלו .
שבסהכ ",אומר ,יש לי אבא זקן ,אבא גדול ,אבא ענק,
ששמח שהבן שלו ,חזר הביתה .
israelislave
israelislave • 27 בדצמ׳ 2018
דרקן ראהל​(נשלט){משוייך}

עכשיו שקראתי אני ממש מבוהל.
אשמח להסבר מפורט איך פמיניזם הורס את התא המשפחתי, את הדמוקרטיה ואת זכויות היסוד. נניח, איך פמיניזם פועל כדי לעודד אנשים לא להתחתן, איזה זכויות יסוד נשללו מגברים ומי, בגלל הפמיניזם, לא יכול להצביע.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
פמיניזם פוסט ליבראלי מעודד נשים להיות "חד-הוריות", מה שבהחלט הורס את התא המשפחתי, מה שבהחלט פוגע בעתידם של ילדים ובסיכויי ההצלחה שלהם.
פמיניזם מעורר מלחמת מינים על בסיס שקרים והסתה. ולראיה גיל הרווקים והרווקות עולה, הילודה במערב יורדת, המערב מתכווץ.
יש היום בחוק הישראלי אפליה בחקיקה נגד גברים.
נשים פורשות מוקדם יותר.
נשים משרתות פחות זמן בצבא
נשים מקבלות נקודת זכות נוספת במס הכנסה.
עקרות בית פטורות מתשלום ביטוח לאומי.
אשה לא צריכה לבקש תעודת יושר כדי להתקבל לעבודה במוסד חינוכי.
נשים פטורות מתשלום מזונות
נשים זוכות לשליטה בילדים בזכות "חזקת הגיל הרך.

בנוסף
נשים הממוצע יקבלו רבע מהעונש שיקבל גבר על אותה עבירה
ע"פ החוק הישראלי אשה לא יכולה להיות מואשמת באונס.
בכל גוף גדול יש "יועצת לענייני נשים" כאילו לגברים אין בעיות.
רפואה "נשית" מתוקצבת בממוצע פי 4 מרפואה "גברית"

בנוסף

מערכת שלימה פועלת כדי להסתיר מהציבור עובדות מדעיות בדוקות, נשים אלימות לא מגברים בתא המשפחתי, רוב המריבות , 70%, ביוזמת נשים, נשים מסוכנות לחסרי ישע פי 2 מגברים, 90% ממקרי הניכור ההורי הם נשים מנכרות, האלימות ה"אינטימית" הכי גבוהה נמצאת בקרב זוגות לסביים.

לנשים כאלף גופים שונים לעזרה, תמיכה, הגנה ועוד, לגברים 0
98% הנספים בתאונות עבודה - גברים.

שאמשיך?

מערכת המשפט לא צריכה להיות כולה נשים כדי לשפוט פמיניסטי... מספיק הטרור הפמיניסטי.. הפניית שופטים לקורסים במכון רקמן, התנפלות על שופטים שלא מיישרים קו, תשאל אבות שנותרו בלי כלום, כולל ילדיהם, בגלל שופטים שמפחדים

צופיט גראנט עמלה על סדרה ששנים מפרקיה נעלמו מאתר 13 כי היא פמיניסטית?

אנא פרט מיהו המקור האמיתי למחלה.
השתלטות על מערכת המשפט מוכחת כל ידי התאבדויות? לתמימותי חשבתי שתוכיח אותה על ידי כמות השופטות פמיניסטיות, אבל ניחא.
לגבי התקשורת אני מסכים - מדור בynet ותוכנית טלוויזיה אחת זה אכן אחוז עצום מכלי התקשורת. אגב, אתה בטוח שלא פשוט הוכחת שצופית גראנט פמיניסטית?
בקיצור, אכן הגיע הזמן לארוז את המזוודות, לפני שפמיניסטיות ישתלטו גם על האינטרנט, כלומר יפתחו אתר אחד
לילית חדשה
לילית חדשה • 27 בדצמ׳ 2018
"פמיניזם פוסט ליבראלי מעודד נשים להיות "חד-הוריות", מה שבהחלט הורס את התא המשפחתי,"
גם גלולה אדומה וגם מגטאו מעודדים גברים לא להתחתן ולא להיכנס לתא משפחתי המסורתי עם נשים
מעניין שבהם אתה תומך.

" יש היום בחוק הישראלי אפליה בחקיקה נגד גברים. "
יש גם אפלייה בחקיקה נגד נשים.

" נשים משרתות פחות זמן בצבא "
לנשים יש פחות תפקידים בצבא.

" עקרות בית פטורות מתשלום ביטוח לאומי. "
* סטאטוס עקרת בית בביטוח לאומי הוא לא בחירה אלא נעשה בצורה אוטומטית גם אם האישה לא רוצה בכך
* ביטוח לאומי עדיין מקבל את הכסף שלו- פשוט מקבל אותו דרך בן הזוג
*. סטאטוס עקרת בית פוגע בזכאות ובזכויות עתידיות
*. סטאטוס עקרת הבית קיים הודות לתא המשפחתי בו אתה כל כך תומך ולמשמעויות החברתיות שלו.

" נשים פטורות מתשלום מזונות "
חוק דתי ולא חוק אזרחי.

" נשים הממוצע יקבלו רבע מהעונש שיקבל גבר על אותה עבירה "
תוכיח.

" ע"פ החוק הישראלי אשה לא יכולה להיות מואשמת באונס. "
לא מדוייק.
על פי החוק הישראלי אישה יכולה לאנוס- אישה.
אם כבר הטענה שלך צריכה להיות גבר לא יכול להיאנס.

" רפואה "נשית" מתוקצבת בממוצע פי 4 מרפואה "גברית" "
*רפואת גברים מוגדרת פשוט כרפואה. מבלי להבדיל אותה. (לראייה רפואה הקשורה למערכת הרבייה של הגבר נמצאת תחת תחום האורולוגיה ולא נפרדת)
*תסמינים שגברים חוויים מוגדרים כתסמינים של מחלה/ מצב או כתסמינים קלאסיים תסמינים של נשים מוגדרים כחריגים (למשל תסמיני התקפי לב)
*על אותם תסמינים בדיוק תלונה של גברים תילקח ברצינות גבוהה יותר (לראייה היחס והטיפול לגברים שחוו התקפי לב לעומת נשים)
*מינונים סטנדרטיים של תרופות מחושבים לפי מה שמתאים לגבר הממוצע.
*מחלות שייחודיות לנשים לא זוכות כמעט ליחס או לתקצוב (לראייה אנדומטריוזיס)

" לנשים כאלף גופים שונים לעזרה, תמיכה, הגנה ועוד, לגברים 0 "
אתה רציני?
נשים מקימות ארגונים וגופים למען נשים בכל מיני תחומים וגברים לא
וזו אשמת הפמיניזם?
איך בדיוק? אנחנו מונעות מכם?

" 98% הנספים בתאונות עבודה - גברים. "
* תוכיח את הטענה
* האם ידעת שאת רוב המחאות למען בטיחות בעבודה, למען תנאי עבודה הולמים יזמו ונעשו על ידי נשים ועל ידי פמיניסטיות?
האם ידעת שגם עכשיו רוב המאבק למען בטיחות בעבודה מנוהל על ידי נשים
(למשל אישה היא זו שהקימה את הקואליציה למאבק בתאונות בענף הבנייה)
dror30
dror30 • 27 בדצמ׳ 2018
Zord20 כתב/ה:
על פמיניזם של ימינו:
https://www.youtube.com/watch?v=N0vZhz3sN_E

וואו 5 דקות הוא מספר בדיחה שמסתכמת ב- "למה מכים נשים אולי כי הן מעצבנות חח", "והנה אחת מפריעה לי מהקהל גם לך צריך להרביץ חח"
בקושי מסווה את הכל בתוך בדיחה.
Zord​(מתחלף)

אני לא בכיין ואני אלפא, זה פשוט מחקר מעניין

Zord​(מתחלף) • 27 בדצמ׳ 2018
https://www.1202.org.il/centers-union/publications/articles/544-%D7%91%D7%A7%D7%95%D7%9C-%D7%93%D7%95%D7%9E%D7%94

"על כן, לא מפתיע שתופעת הפגיעה המינית בבנים ובגברים מוסטת אל אזורי הלא מודע החברתי שלנו, אף על פי שתפוצתה ונזקיה מתגלים כרחבים ומשמעותיים עד מאוד. כך, סקר שנערך לא מכבר בישראל מצא ששיעור הנפגעים בקרב בנים עד גיל 17 דומה לשיעור הנפגעות בקרב בנות באותן שכבות גיל.(9) נתון זה מתווסף לממצאים שחזרו ועלו במחקרים קודמים, על פיהם שיעור הפגיעות בבנים ובבנות עד גיל 12 זהה. אלא שנתונים אלו נמצאים בפער אדיר מאחוז הגברים הפונים לטיפול במרכזי הסיוע - על-פי הנתונים המובאים בחלקו הראשון של דו"ח זה, רק 9.5% מבין הפונים למרכזים בשנת 2016 היו בנים/גברים."

""אנו נוטים שלא להכיר בדיכאון אצל גברים" כותב ריל, "מפני שההפרעה עצמה נראית לא-גברית, ומפני שגברים נוטים לבטא דיכאון באופן שונה מאשר נשים. הדיכאון יש בו לגבי גברים רבים, משום כתם כפול- סטיגמה של מחלת נפש וסטיגמה של רגשנות נשית".

"בעוד נשים "בצל החוק" מטופלות לא פעם מתוך פרספקטיבה רגישת טראומה, ראייה כזו נעדרת לרב מטיפול בגברים עבריינים. לפי רונית מצליח, ראשת מחלקת חינוך, שיקום וטיפול בשירות בתי הסוהר, גברים מהווים 98.2% מן האסירים הפליליים בישראל.(16) לפי מחקרים, היא מציינת, מערכת אכיפת החוק מתייחסת באופן סלחני יותר לנשים

"שירות בתי-הסוהר מתייחס לאסירות ולעצורות מהיבט השיקום ולא מהיבט הענישה, מסכמת מצליח, וכמו מדגישה בכך דווקא את יחס הענישה המופנה כלפי הגברים האסירים."

" אוכלוסיית הגברים "בצל החוק" מטופלת לרוב בכלים של "טיפול סמכותני" אשר עשוי להיות בעייתי מאוד בעבודה עם נפגעי טראומה מינית. לאותו טיפול סמכותני פוטנציאל לייצר "רה-טראומטיזציה" בקרב גברים נפגעים (סביב אזורי שליטה, שימוש בכח והיעדר תחושת Agency), וזו בתורה מסבסדת את תופעת ה"דלת המסתובבת" שמאפיינת מכורים/אסירים רצידיביסטיים."

" "אונס של גבר מֵפר עבור גברים את עובדת גבריותם ככזו, אשר באופן תרבותי מוגדרת על סמך היכולת שלהם להגן על עצמם, כלומר על תפיסתם כבלתי חדירים או לא פסיביים, על היותם נשאי התשוקה ולא מושאיה, על היותם לא נשים, או בלתי נשיים. אונס מפר עבור גברים את 'גבריותם' ומסמן אותה כנשיות".(1)

יתרה מכך, התנגדות גברית מזוהה לא פעם עם "תוקפנות". כך למשל מציין בראנון, אשר מנה 5 אספקטים של הגבריות המסורתית: "על גברים לחפש הרפתקאות, אם צריך תוך קבלת אפשרות לאלימות".(24) גרטנר מציין זעם כ"רגש היחיד המותר לגברים" - בין היתר מפני שזעם מחזק תכונות גבריות רצויות כמו תחושת כח ושליטה.(25) אנו נוטים לראות את הצד האלים של הגבר, אך להתעלם מהיותו קורבן של אותה אלימות גברית, מוסיף בוקובזה.(26)"
Zord​(מתחלף)

מחקר לגבי אונס שבוצע ע"י נשים

https://williamsinstitute.law.ucla.edu/press/research-finds-sexual-victimization-perpetrated-by-women-more-common-than-previously-known-2/

Key findings include:

Using data collected by the Centers for Disease Control and Prevention, the report finds that women and men reported a nearly equal prevalence of nonconsensual sex in a 12-month period. Females were vastly more likely to have been abused by men. However, the majority of male victims report female perpetrators. The form of nonconsensual sex that men are much more likely to experience than women (namely, being “made to penetrate” someone else) is frequently perpetrated by women: 79.2 percent of victimized men reported female perpetrators.

Heterosexual male victims were much more likely to report non-rape sexual victimization by a female perpetrator in their lifetime (71.4 percent) than were bisexual men (34.2 percent) or gay men (21.4 percent). In contrast, heterosexual women victims were less likely to report such abuse by a female perpetrator in their lifetime (5.3 percent) than were lesbian (14.8 percent) or bisexual (12.5 percent) women victims.

Using pooled data collected by the Bureau of Justice Statistics, researchers found that incidents of rape/assault involving at least one female perpetrator were reported in 34.7 percent of incidents involving male victims. Among people reporting rape/sexual assault by a female perpetrator, 57.6 percent of male victims and 41.4 percent of female victims reported that the incident involved an attack whereby the offender hit, knocked down, or otherwise attacked the victim.

Among adult prisoners reporting staff sexual victimization, 80.0 percent reported only female perpetrators. Gay and bisexual men and lesbian and bisexual women in prison were 2-3 times more likely to report prison staff sexual victimization than their heterosexual counterparts. Among juveniles reporting staff sexual victimization, 89.3 percent reported only female perpetrators.

The findings compel a rethinking of long-held stereotypes about sexual victimization and gender. Moving forward, new, inclusive approaches should be used to comprehensively address sexual victimization in all forms. This includes taking into account issues specific to LGBT people, youth, people of color, and incarcerated persons.
Zord​(מתחלף)

עליה באלימות כלפי גברים, לעומת מחסור חמור במקלטים בבריטניה

https://www.bbc.com/news/uk-england-45490173

"Police in England and Wales recorded 149,248 incidents in 2017 - more than double the number reported in 2012.
One charity, the ManKind Initiative, said while a third of domestic abuse victims were men, only 0.8% of refuge beds were reserved for them.
The Home Office urged "all victims to come forward and report this horrific crime" and said support was available.
The charity, which helps men escaping abuse, told the BBC while there more than 3,600 beds in safe houses for women, there were currently only 20 earmarked solely for men in England, including none in London."

"While one in six men will experience domestic abuse at some point in their lives, only one in 20 will ever seek any help, the ManKind Initiative said"
"The charity said some men were having to travel more than 150 miles to get help and has called for dedicated support across the UK.
According to data obtained by BBC Inside Out North West, over the past five years, domestic abuse reports have surged 352% across Greater Manchester to 8,988 in 2017, tripled in Merseyside (to 3,184) and Cheshire (to 2,533), and increased 70% in Lancashire (to 2,231)."

"You hear a lot about women's groups and of course women and children are always going to get priority but men also need help."
Senior psychology lecturer Elizabeth Bates, of Cumbria University, said: "That is likely to be the tip of the iceberg - I think there are a lot of men who have experienced domestic violence and don't ever report it and often don't tell anybody.
"I think there's lots of reasons men don't ask for help.
"In terms of the services that are available, they often don't look like they provide support for men and even though often they do and I think a lot of the time it's because the campaigns and things that we have around domestic violence often are really geared towards women and women victims."
פלייפול
לפני 5 שנים • 28 בדצמ׳ 2018
פלייפול • 28 בדצמ׳ 2018
אניסיה פוטפוב כתב/ה:
טירון בעולם קסום כתב/ה:

באתר הזה קורה בדיוק , אבל בדיוק להפך . נשים תופסות גברים כנחותים מהם . וגם זה חייב להשתנות

שאני אבין, אתה קורא להכחדת הפמדום?

טוב, או שזה טיעון איש קש מניפולטיבי ופופוליסטי, או שאת מחזיקה בהשקפה מעוותת הרואה ביחסי שליטה מניפסטציה של גזענות מגדרית. את מוזמנת לשאול את כל השולטות הפעילות כאן אם הן חושבות שגברים נחותים מנשים, ובמקביל לשאול שולטים שאלה זהה בקשר לנשים. שאלי גם נשלטות אם הן חושבות שהן נחותות מגברים. נראה לי שתופתעי מהתשובות שתקבלי.