ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

האים הגברים הם עד כדי כך שקופים

israelislave
לפני 5 שנים • 30 בדצמ׳ 2018
israelislave • 30 בדצמ׳ 2018
דרקן ראהל כתב/ה:
סלייב, מצאנו על מה אנו מסכימים. מילים אכן יוצרות מציאות:
1. "יא הומו אוכל בתחת" יוצר מציאות
2. "אתה חולה נפש" (לטרנס או כל אדם אחר) יוצר מציאות
3. פמינאציות או מחריבות המערב - יוצר מציאות
4. יא עצלן שמזניח את עצמו (לשמנים ומעשנים) - יוצר מציאות.
וכן הלאה. אחריות על המציאות שאתה מנסה להכתיב לאחרים אתה לוקח?

לוקח ועוד איך לוקח. מחזיק בכל הדעות הללו, אמנם לא בצורה כ"כ בוטה אבל בהחלט שכן.

אני מבין שקשה לך עם המציאות... זה בסדר, אתה לא לבד, דור שלם של כלום ושום דבר גדל בעולם, לשמחתי לא אהיה כאן כדי לראות את המציאות נופלת לכם על הראש...
israelislave
israelislave • 30 בדצמ׳ 2018
June​(מתחלפת)

תגדלי, תביני.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
בדיקת מציאות מהירה:
השמש מקיפה את כדור הארץ. לאנשים היה ברור שזו המציאות. הם גם היו מוכנים להוציא להורג את מי שטען אחרת.
כדור הארץ עגול. עד היום קיים ארגון בשם flat Earth society שמנסה להוכיח שהוא שטוח.
האדם נברא על ידי אלוהים. ישנם אזורים נרחבים בעולם, כולל בארה"ב, שמסרבים להכיר באבולוציה. כולל מכתבים של הורים שמאיימים על הורים ומרצים בארה"ב שלא יעיזו ללמד אבולוציה. אגב, אותו דבר לגבי דינוזאורים.
כדור הארץ עדיין בן 5000 שנה להמון אנשים ולא מיליארדים. והמפץ הגדול לא קרה.

אכן, יש הרבה אנשים עם קשיים לקבל את המציאות. והתוצאות עצובות. עכשיו, תבדוק מי מתקשה עם המציאות - אתה או אני.

אגב, אני שמח לראות שכחלק מזה שאין בך שנאה לאף אחד, הרחבת מעט את עמדותיך:
זה לא רק פמיניסטיות, חד-מיניים, טרנסים, שמנים ומעשנים שהם הבעיה.
זה דור שלם של כלום ושום דבר שמהווה בעיה.
אגב, הבן שלך הוא חלק מדור הכלום, לא?

עריכה: לילית כותבת בפרופיל שהיא בשנות ה20, כך גם june. פותחת הדיון, emi, כותבת שהיא בת 51. אני בן 38. אני שמח לשמוע שכולנו אותו דור.
במיוחד אני שמח שאתה מזדהה עם emi, שהיא בת דורך ומכירה את המציאות בה אתה גדלת

סליחה, טעות. שיר פתחה את השרשור, את emi תקפת והעלבת בשרשור ליד. אופסי
אני מכור לזין{זין בתחת ש}
israelislave כתב/ה:
June​(מתחלפת)

תגדלי, תביני.

תיתבגר כבר

צא מהסרט שלך

ולך לך לדרכך
ועוף לי מהפוסט
israelislave
לפני 5 שנים • 31 בדצמ׳ 2018
israelislave • 31 בדצמ׳ 2018
sex slava emi​(ג׳נדר קוויר שולטת)

קודם כל בא נעשה סדר בדברים, הפוסט הזה היה שלך כל עוד היה רק בראש שלך, מהרגע שכתבת אותו בפורום בו יש חברים מלבדך הוא כבר לא שלך, הוא של כולם כאן.

אם אתה רוצה פוסטים ושרשורים שמבטאים רק את הדעות המקובלות עליך מוטב שתכתוב את זה מראש.

יש לך בעיה עם הדברים שאני אומר? בא ראש בראש עם עובדות ומחקרים ולא עם הבכיינות, ההתקרבנות וההשתקה בהם אתה נוקט.

ככל שתנסה יותר להשתיק כך תתקל ביותר התנגדות.

ושוב, לא פסלתי את עצם קיומך, לא פסלתי או זלזלתי בקשיים בהם אתה נתקל בדרכך, לא פסלתי את זכותך לאותן זכויות ואותן הגנות בפני החוק.

אבל אני לא אתיחס אליך מילולית כאשה בעוד שאני יודע בוודאות שאתה לא.

אני מצרף לך שני קישורים

הראשון, פרופסור ג'ורדן פיטרסון על שפה ומיגדר, השני בחור טראנס (להגדרתו) ודעתו על החלק האידאולוגי בעניין שפה והשלכותיה.

2017/05/17: Senate hearing on Bill C16

https://www.youtube.com/watch?v=KnIAAkSNtqo

I'm Trans, and I Love Jordan Peterson

https://www.youtube.com/watch?v=P0w7FOJaYNI
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
israelislave כתב/ה:

קודם כל בא נעשה סדר בדברים, הפוסט הזה היה שלך כל עוד היה רק בראש שלך, מהרגע שכתבת אותו בפורום בו יש חברים מלבדך הוא כבר לא שלך, הוא של כולם כאן.

אם אתה רוצה פוסטים ושרשורים שמבטאים רק את הדעות המקובלות עליך מוטב שתכתוב את זה מראש.

יש לך בעיה עם הדברים שאני אומר? בא ראש בראש עם עובדות ומחקרים ולא עם הבכיינות, ההתקרבנות וההשתקה בהם אתה נוקט.

ושוב, לא פסלתי את עצם קיומך, לא פסלתי או זלזלתי בקשיים בהם אתה נתקל בדרכך, לא פסלתי את זכותך לאותן זכויות ואותן הגנות בפני החוק.

אני מצרף לך שני קישורים

הראשון, פרופסור ג'ורדן פיטרסון על שפה ומיגדר, השני בחור טראנס (להגדרתו) ודעתו על החלק האידאולוגי בעניין שפה והשלכותיה.

הדיון שהבאת הוא על השאלה האם צריך להפוך את הפנייה במגדר שאינו זה שהאדם מעוניין בו לפשע שנאה.
בישראל אין שום חוק כזה או הצעת חוק כזו. יתר על כן, אף אחד בדיון הזה לא ביקש לשלוח אותך לכלא או לקנוס אותך במאות אלפי שקלים. אז למה זה רלוונטי?
נמשיך להבנה שפיטרסון טוען, לפחות בהקשר זה, שהוא מכיר בטרנסים ואין לו שום כוונה לפנות אליהם במגדר אחר מזה שהם רוצים, אבל זה לא צריך להיות חוק. כלומר, הוא נלחם על זכותם של אנשים להתבטא כרצונם.
הבחור הצעיר מדבר על כך שיש לאפשר לפיטרסון לדבר ולהגיב עניינית לדעותיו. הוא מוסיף שהוא נפגע ונעלב כשפונים אליו במגדר הלא נכון, אבל לא צריך להוציא זאת מחוץ לחוק. בעיניו חברה שוויונית היא אוטופיה לא מציאותית, ובטח שלא תגיע מחוק שאוסר על פניה מסוימת. הוא טוען שבהחלט מותר להעלב והוא עצמו נעלב, אבל זה עניין של היחיד להתמודד עם הבעיה, ואין מקום למדינה להתערב.

האם יש טענה שטרנס זו מחלת נפש? האם מדברים נגד ניתוחים לשינוי מין? האם מדברים על התאבדויות לפני ואחרי ניתוחים? האם עוסקים בשאלה אם טרנס הוא "באמת" חלק מהמגדר בו הוא בחר? האם טוענים כי מגדר הוא פיקציה לא-מדעית? האם נטען שהחברה צריכה לגרום לטרנסים לקבל את המין אליו נולדו?

התשובה לכל אלה היא לא. במיוחד יש לציין שהבחור שאוהב את פיטרסון לא אומר דבר מכל אלה, ומדבריו עולה שהוא בהחלט מרגיש חלק ממגדר מסוים ורוצה שיפנו אליו במגדר הזה, רק לא להפוך את זה לעניין משפטי.
אם כך, הקליפים האלה תומכים בזכותך לחשוב אחרת. אוקיי. הם לא תומכים בשום דבר אחר שאמרת.
אז כן, זכותך להעליב את emi ואת פוקסי. זכותך לא לכבד אותן.
אבל אתה הוספת עוד המון דברים אחרים שאין להם שום גיבוי, בטח שלא בקליפים ששלחת. אז הוכחת שיש לך דעות וזכותך להן. כל הכבוד. מותר לך לפגוע באחרים. מותר לך להגיד דברים חסרי בסיס. אחת אפס.

אגב, דעתו של פיטרסון לא שווה כלום, לטענתך. הוא הרי פסיכולוג ומרצה לפסיכולוגיה שהיא, לטענתך, לא מדע. אז איך זה שדעתו של פיטרסון מדעית, אבל דעתם של פסיכולוגים אחרים אינה מדע? מזל שהחוק מאפשר לך לסתור את עצמך ולהשתמש בסטנדרטים כפולים. רק דמיין עולם שבו היו דורשים עקביות מאנשים. נורא
ועדיין אדם
אחד
שמאשים אותי בטרור מיגדרי

ממשיך לחזור כמו רובוט
על אותה המנטרה

בשטיפת מוח
של מישטרים אנטי זכויות אדם
דרקן ראהל כתב/ה:
israelislave כתב/ה:

אני מצרף לך שני קישורים

הדיון שהבאת הוא על השאלה האם צריך להפוך את הפנייה במגדר שאינו זה שהאדם מעוניין בו לפשע שנאה.
בישראל אין שום חוק כזה או הצעת חוק כזו. יתר על כן, אף אחד בדיון הזה לא ביקש לשלוח אותך לכלא או לקנוס אותך במאות אלפי שקלים. אז למה זה רלוונטי?
נמשיך להבנה שפיטרסון טוען, לפחות בהקשר זה, שהוא מכיר בטרנסים ואין לו שום כוונה לפנות אליהם במגדר אחר מזה שהם רוצים, אבל זה לא צריך להיות חוק. כלומר, הוא נלחם על זכותם של אנשים להתבטא כרצונם.
הבחור הצעיר מדבר על כך שיש לאפשר לפיטרסון לדבר ולהגיב עניינית לדעותיו. הוא מוסיף שהוא נפגע ונעלב כשפונים אליו במגדר הלא נכון, אבל לא צריך להוציא זאת מחוץ לחוק. בעיניו חברה שוויונית היא אוטופיה לא מציאותית, ובטח שלא תגיע מחוק שאוסר על פניה מסוימת. הוא טוען שבהחלט מותר להעלב והוא עצמו נעלב, אבל זה עניין של היחיד להתמודד עם הבעיה, ואין מקום למדינה להתערב.

האם יש טענה שטרנס זו מחלת נפש? האם מדברים נגד ניתוחים לשינוי מין? האם מדברים על התאבדויות לפני ואחרי ניתוחים? האם עוסקים בשאלה אם טרנס הוא "באמת" חלק מהמגדר בו הוא בחר? האם טוענים כי מגדר הוא פיקציה לא-מדעית? האם נטען שהחברה צריכה לגרום לטרנסים לקבל את המין אליו נולדו?

התשובה לכל אלה היא לא. במיוחד יש לציין שהבחור שאוהב את פיטרסון לא אומר דבר מכל אלה, ומדבריו עולה שהוא בהחלט מרגיש חלק ממגדר מסוים ורוצה שיפנו אליו במגדר הזה, רק לא להפוך את זה לעניין משפטי.
אם כך, הקליפים האלה תומכים בזכותך לחשוב אחרת. אוקיי. הם לא תומכים בשום דבר אחר שאמרת.
אז כן, זכותך להעליב את emi ואת פוקסי. זכותך לא לכבד אותן.
אבל אתה הוספת עוד המון דברים אחרים שאין להם שום גיבוי, בטח שלא בקליפים ששלחת. אז הוכחת שיש לך דעות וזכותך להן. כל הכבוד. מותר לך לפגוע באחרים. מותר לך להגיד דברים חסרי בסיס. אחת אפס.

אגב, דעתו של פיטרסון לא שווה כלום, לטענתך. הוא הרי פסיכולוג ומרצה לפסיכולוגיה שהיא, לטענתך, לא מדע. אז איך זה שדעתו של פיטרסון מדעית, אבל דעתם של פסיכולוגים אחרים אינה מדע? מזל שהחוק מאפשר לך לסתור את עצמך ולהשתמש בסטנדרטים כפולים. רק דמיין עולם שבו היו דורשים עקביות מאנשים. נורא

דראקו

עזוב אותך מימנו

הוא כבר עירבב אותי
בשרשור אחר

עם האשמה של לא פחות
מטרור מיגדרי

אין לנו מה להתווכח איתו

או לענות לו

אנחנו לעולם.לא נשכנע אותו

שלי
ולדומים לי
יש את הזכות להגדרה עצמית