בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

התחלות בבדסמ

עוץ הגדול​(נשלט)
לפני 5 שנים • 4 בינו׳ 2019
עוץ הגדול​(נשלט) • 4 בינו׳ 2019
סקר בתשלום? מדובר בכמה אלפי שקלים, קל להציע שלא אתה משלם. יתר על כן, לדעתי זה לא מחזיר את ההשקעה. בכל הנוגע להודעות בפרטי, מכוערות ככל שיהיו, יש כפתור "חסום" - תלחצו עליו. בנוסף, כלובי עושה עבודה טובה בבדיקת כל תלונה לעומק ומעיף במקרה שיש צורך.

ההשוואה לקבוצות פייסבוק היא לא הוגנת, מדובר בקבוצות סגורות וכאן זה אתר אנונימי שפתוח לכלל הציבור. אין דרך לסנן אנשים לפני שהם שולחים הודעה ולכן צריך להתלונן לכלובי. כיום בשביל להירשם צריך מספר טלפון, שזה מעולה לפיקוח אבל קחו בחשבון שפריצה לאתר וכל הפרטים שלכם נחשפים. בסיכום כולל, לדעתי זה תרם, כי אנשים חושבים פעמיים ברגע שהטלפון שלהם חשוף לאחרים.

כל מי שעשה ניסוי מבין על מה ארכאנגל מדברת. בצ'טים זה מזעזע. אני פשוט חושב שזה תמים לחשוב שאפשר לחנך אנשים פה. אנחנו לא בית ספר. רק תלונות להנהלה יכולים לעזור. התלונות עזרו למחוק כמעט לחלוטין את תופעת המלכות בתשלום ועשויות להפחית גם התנהגויות לא נאותות אחרות.

בכללי, אחלה עצות עד עכשיו.
My Master and I
לפני 5 שנים • 5 בינו׳ 2019
My Master and I • 5 בינו׳ 2019
קיים פספוס רב במציאת החלק השני בגלל מידע חסר.
חשוב להיות פתוחים ושקופים.. להציג את כל המידע בפרופיל כל מה שאתם כן יודעים.
ברור שיש חדשים שעדיין לא בדיוק יודעים, אז אפשר לכתוב פנטזיות או אפילו תחושות שרוצים להגיע אליהם (חוסר אונים, איבוד שליטה, כאב. או כוחניות, כיבוש, התמסרות).
לפרופילים ריקים מאוד קשה להתחיל הכרות.

מומלץ גם לכתוב בלוג.. זה מדייק יותר ומלמד הרבה על מי מולך.
Utoo
לפני 5 שנים • 7 בינו׳ 2019
Utoo • 7 בינו׳ 2019
אפשר לשאול איפה מוצאים קבוצות כאלו?
בתור מי שבאמת מחפש להכנס לתחום, האנונימיות לא באמת עוזרת
Vinyl Crow
לפני 5 שנים • 7 בינו׳ 2019
Vinyl Crow • 7 בינו׳ 2019
אני חושב שכל חיי הייתי "נשלט" רק שלא ידעתי בדיוק מה הרגשתי, עד שגיליתי את הצד הזה שבי בערך לפני חודשיים.
הספקתי ללכת לשני מאנצ'ים - אחד של צעירים ואחד רגיל.
הרגשת החופש של להיות מסוגל לדבר על כל הדברים האלה עם מישהוא\יא בחופשיות פשוט חסרת תיאור, בדרך הביתה הייתי אקסטטי.
עוד לא צברתי שום ניסיון פרקטי אז אין לי הרבה מה להגיד על זה, אך מקווה שזה ישתנה בקרוב.