אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אני בקשר במייל עם בחור שהתכתבי איתו מכאן.

עבד כנוע 31​(נשלט)
לפני 5 שנים • 14 בינו׳ 2019

אני בקשר במייל עם בחור שהתכתבי איתו מכאן.

עבד כנוע 31​(נשלט) • 14 בינו׳ 2019
והרבה זמן רציתי להיות בקשר של שליטה כניעה - לחיות כנשלט ובעבר היה לי מין מפגש כזה של פעמיים ומאז השתפנתי , בעקבות בעיות כאלה בחיים...
האם בסד"מ זה כמו משיכה מינית / גופנית?
האם אפשר גם סתם להיות כנוע ולחפוץ במה שהגבר מבקש ממך, גם אם הוא לא מושך אותי כלל.
איך אפשר להתנהג בתור מתחיל ולאילו סימנים ניתן לראות....
תודה.
אןןןן​(מתחלפת){איש סודי}
לגבי מה זה "להיות בדסמי" זה מאוד תלוי בבנאדם, יש כאלה שבאמת מגדירים את זה כסוג של נטיה מינית, ויש כאלה שאצלם זה רק תבלין לא הכרחי.
אצל הרוב זה כן קשור במיניות ולא יעניין אותם לשרת מישהו כשאין בזה שום דבר מיני באיזשהי צורה.
ועל איזה סימנים את מדבר? סימנים שאתה נשלט?
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 14 בינו׳ 2019
עצה שלי: אל תכנס לקשר בדס"מי לפני שאתה סגור על עצמך.
אם אתה נמצא בשלב הזה שעוד אין לך מושג מה זה בדס"מ ומה נכון בקשר כזה, אם אתה מרגיש שאתה "משתפן" ושיש לך בעיות רקע בחיים- קודם כל תטפל בזה.
אם העמדה שלך לא מגובשת, אם אתה ניגש לבדס"מ מתוך בלבול או קושי, אתה לא תדע איפה הגבול עובר ומתי צריך לעצור. אם אתה לא ניגש לזה ממקום בטוח ומודע אתה עלול למצוא את עצמך בידיים רעות שינצלו את זה.
    התגובה האהובה בשרשור
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
אפשר הכל.
רק אתה יודע מי ומה אתה. אם אתה צריך להמשך מינית לשולט, אז אתה צריך. אם אתה פשוט רוצה להיות כנוע ולא משנה אם יש משיכה של הגוף ממש - אז זה מי שאתה, והכל סבבה.
איך להתנהל כחדש? כמו כל דבר. תביא קצת ציפיות ותהיה מוכן לגדול וללמוד. בטוח שיש דברים שכרגע לא מדליקים אותך, ודברים שכן. יש לך איזשהו דמיון מה אתה מחפש. נסה למצוא את זה, אבל עם גמישות מסוימת. וכשתמצא את הנכון, כבר תבנו ביחד את הקטע שלכם