סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

עובדות על תסכול גברי

dror30
לפני 5 שנים • 23 בינו׳ 2019
dror30 • 23 בינו׳ 2019
לגבי להביע תסכול גברי זה נכון, אבל לא מדויק בעיני כי דווקא מביעים תסכול אלא יותר קושי להביע פגיעות וחולשה.
גברים שכן יביעו חולשה ופשוט יגידו בכנות שהם רוצים ומנסים אבל לא הולך להם, ויבקשו עזרה במה אפשר לעשות אחרת לרוב נענים בהרבה אמפטיה.
אבל מי שלא רוצה להביע חולשה (גם בפני עצמו) ועל כן מעביר את כל האשמה לצד השני כמו שולטות בשקל, סנוביות וכו' ובא בהאשמות וחייבים לי אז נענה בהתאם.

אישית מזדהה עם הקושי בלהכיר בוירטואליה, לכן הלכתי בדרכים שונות שהרגישו לי יותר הדדיות כמו הכרות במפגשים (אם כי מבחינתי הגשמת בדסמ היא משנית להגשמת קרבה מגע אוהב ורומנטיקה).
אני לא חושב שהמערכת חייבת לאף אחד כלום, אם אנחנו רוצים אנו יכולים ליצור לעצמנו רעיונות ומפגשים שיותר יתאימו, אבל אף אחת לא תהיה כפופה לזה צריך לראות איך מתאימים את הצרכים לשני הצדדים כדי שתהיה הענות.
Zord​(מתחלף)
Zord​(מתחלף) • 23 בינו׳ 2019
lumen כתב/ה:
זורו - אתה אידיוט.

ויכוח חזק, יא גאונה.
האבי
האבי • 23 בינו׳ 2019
זורד כשמגדר שלם חרמן כנראה שהאשמה לא רק בו .

לומן , זורד לא אידיוט כי אף אחד לא אידיוט כל דעה נכונה בחלקה ולדעתי רוב מה שכתב נכון מה שמפריע לך זו התפיסה כי הזנות שהיא שימוש בגוף אישה לצרכי גבר היא לגיטימית ואני מסכים שזה צורם באוזן , לדעתי הפתרון העתידי כנראה יבא מצד הטכלונוגיה שלבטח תדע לספק את החרמנות טוב יותר מכל בן אנוש כמו בכל תחום שהטכלונוגיה נוגעת בו . ומה שישאר בין אישי הוא הרצון לקרבה עמוקה ורגשית אהבה מזינה ולא אהבה לזיין . אבל אני לא אוהב להתנבא .

עוץ , אני מסכים לחלוטין התקדמנו משם אנחנו 2019 !
אני אחזור בשבילך "מטרת הפוסט היא לתת הצדקה לתסכול" מכאן שטענותיך נשללות כי הם מתייחסות אל הפוסט כקריאה לפתרון ולכן כלל לא אענה את התשובות הפשוטות לדבריך שנגועים בחוסר הבנה . בנוסף, בודאי שעל הנשלט לקחת אחריות ולשחק את המשחק הקיים אך בד בבד גם לקחת אחריות ולקדם עתיד צודק יותר שים לב שציינתי שאני משחק ומכיר ונפגש ועם זאת מעלה את הפוסט הזה בגבורה כנטיעת זרע של מודעות למען עתיד טוב יותר, ולמען כל הנשלטים הצודקים בהווה שנתקלים באטימות רגשית והאשמה, ולמעני, כי משעמם לי וכי אני מתוסכל שניתקתי קשר עם השולטת הכי טובה שהכרתי עד כה וזו דרך משביעה לפרוק תסכול ולהתנשא בחן icon_wink.gif
Minxy
Minxy • 23 בינו׳ 2019
אישה לא רוצה מין גרוע. אנחנו רוצות להנות מסקס, לא ההפך, כמו התרבות שגדלנו עליה כולנו.
וכן, כדי להנות אנחנו צריכות חיבור, השקעה, חיזור. תאמין לי שאם הייתי יכולה לגמור ממישהו שבא יורד לי והולך או משהו בסגנון הייתי עושה את זה, אבל נשים לא עובדות ככה.
זה בכלל לא קשור לשיוויון. זה קשור לתקשורת בין אנושית. אם אתה לא רוצה להשקיע, תסתפק ביד ימין.

אישית, אני חרמנית רצח ומתוסכלת נורא מכך שאני לא מוצאת את מי שאני רוצה. ואני לא יכולה לפתור את זה בסקס גרוע, וגם אם הסקס טוב אבל מזדמן זה עוד יותר גרוע. גם אנחנו סובלות מזה.
האבי
האבי • 23 בינו׳ 2019
דרקן תודה רבה חיממת לי את הלב *
אני לא אגיב מה הפתרונות האפשריים כי זה ירחיב את הפוסט למקום שלא לו כאמור הוא פוסט להצדקת התסכול . תאמין לי שהכל פתיר כמובן כפי שאמרת בקצב הנכון זה בסך הכל צעד .

מינקסי כל מילה במקום , ובאמת לא הקדשתי יחס לתסכול הנשי ,
אולם לדעתי היחסית פתרון ושוויון הזדמנויות בין המינים יטיב בעיקר גם לנשים . כי החומריות תדע שובע והנפש תדרוש תכונות נעלות . ולפתע האיכותיות ביותר יהיו הנחשקות ביותר . כשהתאווה תהיה במנוחה יתעורר הרצון לאשה עם תשוקה ליצירתיות וליופי . לאהבה ולא לשימוש .
לילית חדשה
לפני 5 שנים • 24 בינו׳ 2019
לילית חדשה • 24 בינו׳ 2019
האבי,
התסכול לכשעצמו מוצדק ומובן, באמת הכל שאלה של איך אתה מציג את הדברים.
עם זאת, רק אם נסתמך על היחסים המספריים בין נשים לגברים כאן בכלוב- מאוד מאוד הגיוני שחלק ולמעשה *רוב* הגברים יישארו בודדים, מתוסכלים ולא מסופקים,
פשוט מאוד- אין מספיק נשים.
אבל באמת הייתי רוצה לשמוע איזה פיתרון אתה מציע, רצוי משהו יותר ספציפי לאתר מאשר שינוי חברתי נרחב.
החברה הרי לא תמיד מתנהלת בקצב או בכיוון שהיינו רוצות ורוצים עבורה.

מבלי להתייחס לאפשרות של שינוי חברתי- רוב הפתרונות שאני רואה דרקוניים או לא חיוביים במיוחד לדעתי.

זורד,
מעבר לחלחלה שהרעיון שלך העביר בי (והאסוסיאציה שעולה לי לראש היא אינסל)
אני לא חושבת שזה רעיון טוב.
אני מסכימה עם חלק ממה שאתה אומר- בין היתר עם זה שגברים צריכים ללמוד לומר 'לא' או לא לתת לחרמנות שלהם לשלוט

אבל אני חושבת שהרעיון שלך לא רק שלא יעזור אלא יחמיר את המצב-
אם המטרה שגבר יפתח כישורים חברתיים וילמד להציב לעצמו סטנדרטים- אני לא רואה איך לסבסד מין יעזור לתהליך או יזרז אותו. להפך זה רק יהווה תמריץ לגבר לא להתאמץ להשתנות כי יש לו מין זמין.
וזה לא משנה אם מדובר בגבר או באישה שצריכה מין מסובסד.
Menta​(שולטת)
Menta​(שולטת) • 24 בינו׳ 2019
יואו, האבי, אתה לא רק אידיוט מיזוגן אלא גם נאד נפוח.
תיהנו לכם בלקטר ולהציע פתרונות ערטילאיים שבינם לבין נשים בשר ודם אין דבר וחצי דבר. זה בהחלט יביא אתכם רחוק בעולם ההכרויות.
האבי
האבי • 24 בינו׳ 2019
מנטה אני מתנצל באמת הגבתי לך למעלה בסגנון של נאד נפוח .
אני לא אידיוט כי אני חכם ואני לא מיזוגן כי אני לא מאמין בשנאת נשים או שנאה בכלל למרות שאני בהחלט נגוע בה כשם שאני נגוע לדוגמא בשנאת גברים , אבל אני מודע לזה שהיא שקר .
מקווה שהבנת ;

לילית חדשה , תודה על התגובה הארוכה , כפי שציינתי אין זה פוסט הקורא לפתרון אלא פוסט הצדקה לתסכול ומודעות לנתונים המתסכלים . פתרונות יש .
Zord​(מתחלף)
Zord​(מתחלף) • 24 בינו׳ 2019
לילית חדשה כתב/ה:
זורד,
מעבר לחלחלה שהרעיון שלך העביר בי (והאסוסיאציה שעולה לי לראש היא אינסל)
אני לא חושבת שזה רעיון טוב.
אני מסכימה עם חלק ממה שאתה אומר- בין היתר עם זה שגברים צריכים ללמוד לומר 'לא' או לא לתת לחרמנות שלהם לשלוט

אבל אני חושבת שהרעיון שלך לא רק שלא יעזור אלא יחמיר את המצב-
אם המטרה שגבר יפתח כישורים חברתיים וילמד להציב לעצמו סטנדרטים- אני לא רואה איך לסבסד מין יעזור לתהליך או יזרז אותו. להפך זה רק יהווה תמריץ לגבר לא להתאמץ להשתנות כי יש לו מין זמין.
וזה לא משנה אם מדובר בגבר או באישה שצריכה מין מסובסד.

אז לפי ההיגיון שלך צריך לפרק לגמרי את מדיניות הרווחה והרשת הסוציאלית. עניים מורעבים לא יקבלו אוכל, כי אם יהיה להם אוכל זמין זה ימנע מהם להתאמץ ולהשיג מזון בעצמם.
נבטל את הדיור הציבורי, כי זה מונע מאנשים לעבוד קשה ולשלם שכר דירה, וכ׳ו וכ׳ו.
החזק שורד.

ולא, אותם גברים יוכלו במקביל לעבוד על המראה החיצוני שלהם, הכישורים החברתיים שלהם, הקסם האישי שלהם, הכסף והסטטוס החברתי שלהם, האישיות וכל שאר הדברים שחסרים להם על מנת להשיג מערכת יחסים שכוללת יחסי מין.

אותן עובדות מדינה לא יהיו נטו ׳חור/גוף זמין׳ אלא ממש חברות שידמו מערכת יחסים (girlfriend experience), עם תוכנית שיקום ויעדים מוגדרים - כמו חונכות. הן ילמדו את אותם גברים וגם יעניקו להם את הניסיון הראשוני שהם מייחלים לו של מערכת יחסים עם אישה כשהמטרה היא להפוך אותם לאנשים מבוקשים בשוק הדייטינג החופשי.

אלו שיוגדרו כלא ניתנים לשיקום עדיין יהיו זכאים לקיום יחסי מין, אך לא יהיה ניתן להעניק להם מעבר לכך אם הם לא מראים נכונות להשתקם.

ממש כמו סל שיקום של ביטוח לאומי.

בעתיד הלא רחוק, אנדרואידיות יחליפו את את החונכות ואלו שמוגדרים שלא ניתנים לשיקום יוכלו לממש את הצורך המיני שלהם איתן.

העזרה תהיה לכל המינים והמגדרים בהתאם להעדפה מינית.