שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

גבולות (קווים אדומים)

Sm Art{☆Sm}
לפני 5 שנים • 29 בינו׳ 2019
Sm Art{☆Sm} • 29 בינו׳ 2019
יש משפט שאומר "הבגד ,עושה את האדם".
קח אישה תעלה אותה על מדי Sm,ואם עומד מולה "מנטור",או נשלט שיודע לתת מעצמו ,אמת מארץ תצמח ,והנה "התגלית",הבאה ,צומחת לפניך ,כמו העציץ הקטנטו ,ב"חנות קטנה ומטריפה".
כל גבול או קו אדום ,יש לו "שורש-וסיבה",עומד מאחוריו סיפור או אירוע ,עם הקדמה ,התחלה,אמצע,וסוף.
ה"ה,לגבי כל דבר שהאדם משתוקק לו מעבר להיגיון הסביר ,והוא מוכן לעקור הרים ,ולשבר סלעים ,בכדי להגשים אותו
ועכשיו אחרי ההקדמה הספרותית ,אני נכנס לעמדת "תקיפה",והנה אני מייצב עצמי ו"תוקף".
הבדס"מ ,שלנו ,אנחנו הפצענו נולדנו עימו ,עוד בטרם שוגרנו למעיי אימנו ,עטופים באריזת מתנה המשמרת אותנו ,בשליית אימנו .
הבדס"מ שלנו ,יש לו שורש .יש לו הסטוריה,יש לו עבר ,גם אם השנה היא 2019 ...השורש הבדסמ'י ,הוא היסטורי ,הוא בעצם אנו שבים על עקבותינו במסכת חיינו הנוכחית ,והבדס"מ ,המולד שבאנו עימו.הוא שזור בנפש שלנו ,קרי,האדם בעת שנולד .
אז נולד גבר ששמו יחיאל ,והוא נולד בשנת 1968 ,ברמלה.ויש לו 5 אחיות ושני אחים .
אבל יחיאל הספציפי הזה עמוק עמוק בענייני הבדס"מ ,בעוד שעל פניו ,במשפחתו הקרובה ,הס מלהזכיר ..הם לא יודעים מה זה אפילו .
יחיאל נחשף לתכנים ,לסרטים ,לאנשים,לאתרים,ואף חווה ומתעמק עוד ועוד בבדסמ",
יחיאל לתומו חושב שזהו ,זה החיים שלו ,והכל החל מסרט או ממוזרוץ מסויימת האופפת אותו .וזה כל מה שהוא יודע בעצם .

ועכשיו ,אני נכנס לפוזישן של התקפה מזווית גבוה יותר .
ומנסה להסביר ,ולשתף ,ולהעשיר את האמת ,למען כולנו .

אתם חייבים להבין ולדעת .שבדסמ",השורש שלו הוא רוחני בה במידה שהוא גשמי .
הבדס"מ ,הוא משוייך לגלקסיית כוכבים ששמה הוא "נוגה ",במיתולוגיה היוונית ,"ונוס",ובמונחים קבליים,"קליפת נוגה".
קליפת נוגה ,הוא טוב המעורבב עם רע .
דרך הפעולה של הגלקסיה המעורבב בה טוב ורע .
היא זו ששולחת האדם לעשות פעולה רעה ,תוך תירוץ שהוא בעצם גם עושה פעולה טובה ,על הדרך ..

כל אדם או אישה שדרכינו הצטלבו בבדס"מ ,לצורך המושא שכולנו כאן .
כולנו כולנו כולנו פה עם סיבה והסטוריה ועבר .
במושגים שלנו כבני אדם .אנו רואים עצמנו כאנשים הפועלים כיחידה אחת .
במושגים שמימיים ,כולנו פועלים כמיקשה אחת ויחידה .
הסרט שראית ,התוכן שריגש אותך ,ועורר אותך ,הרגליים שצעדו אל מי מאנשי הבדס"מ ,וכל מה שאירע ביניכם .
זה מהלך שניכתב מראש ,בעלילת האדם ,בטרם נולד .

דבר אחד נותר ברשות האדם ,היכולת להחליט ,איך ינהג במצב ,בתרחיש,ואל זולתו .
זה בעצם התפקיד המרכזי בעלילת חיי האדם .
היכולת לחשוב ולבחור ולהחליט ,כמה טוב יעשה ,או כמה רע יעשה .
האדם שעומד ממולו ,יש לו היסטוריה ממולך .הוא ירד גם ונקלע לזירה הזו גם .והמפגש בין השניים הוא חייב להתבצע וליקרות .
מערכת החיים של האדם ,היא כה מדוייקת ,והיא כה מתוחכמת ,והיא כה אקטיבית ,ואין בה שניה אחת של בזבוז זמן .באיך שהיא מנהלת את העולם ,ואת ההליך הקרוי ,חיי האדם ...

אני יכול לכתוב ולספר סיפורים שמחברים קצוות ומוכיחים את מה שכתבתי ,על בסיס סיפורים אישיים ואמיתיים מהחיים .
אבל זה לא יגמר לעולם ,מרוב הגדולה והעוצמה שבדבר.

בואו ונעשה ניסיון קטנטן .לא יודע מה יצא מזה ...
אני זורם עם כתיבה ,משלב זה ,בלי להפעיל שכל .
סתם משתף אתכם ספונטנית כדי לחדד לכם נושא שבו תנסו לבחון מזווית הראיה שלי .מהלך בחיי אדם שמוצא עצמו בבדס"מ .

אז ככה .לפני כ 20 שנה .הכנסתי קלטת וידאו , ביום שבת בבוקר בביתי דאז ,ברח",אבן גבירול 186 תא".
ראיתי סרט .של 30 דק',הוא החל עם מוזיקה מצמררת ,הסצינה הראשונה ,שמיים כחולים ,ודגל של OWK.בצבעי כחול ואדום עם סמל עליו ,שמציג את הממלכה הזו כממלכת השליטה הנשית .
עלילת הסרט ,שני מלכות שמאלפות שני עבדים ,להיות סוסים אנושיים,בסיום מתקיימת תחרות בין שני העבדים כסוסים אנושיים ,הנושאים את המלכות על "ריקשות",
עבד אחד הפסיד בדו קרב התחרותי ,ואז הוא נענש באכזריות עי ",המלכה שלו ,המלכה היתה קריסטינה מהOwk.
הלבוש היה מדי רכיבה לבנים ומגפיים שחורות .על הזרוע היה סממן לבן ,בדומה למה שה. SS,היו שמים על הזרוע .
אבל בסרט זה היה סממן של ממלכת השליטה הנשית .
הסרט הזה טילטל אותי טלטלה עזה מאוד מאוד .
מאותו היום ,חיי השתנו ,לבלי הכר ,
זה נתן לי הדרייב ,בעסקים להצליח פי 10 מאדם ממוצע .
זה נתן לי הדרייב ,בתחומי הספורט להצליח פי 10 מעשרה אנשים גם יחד .
זה מיקם אותי מאוד מאוד מאוד גבוה ,בכול תחום ונושא שנגעתי בו בחיים ,וההצלחה האירה לי פנים .
נהייתי "על אנושי ",תרתי משמע .
בתוכי היה אצור גלום סוד כמוס .
הסוד הכמוס שהיה בתוכי היה החלום והתשוקה הבלתי מוסברת ,להתעמת או לסגוד ,או להענש ,או להיות הסוס האנושי של אותה קריסטינה ,ולייצר רף וסטנדרט גבוה מאותו העבד שנענש בסרט .
זה נכנס לראש שלי ,ולא הרפה ..
התחלתי להתאמן כמו מטורף ,לרוץ 12 קמ ',אחכ"15 ,אחכ"17 .להרים ברזלים כמו כל אנושי .
ובעסקים לעבוד 17 שעות ביממה .ומחנות אחת נהיו מהר מאוד 4 חנויות .וגם מפעל פרטי נתווסף ..ואני בסהכ",בן 34 שנים .
ואז נכנס עידן האינטרנט .לקחתי מורה פרטי שילמד אותי לעבוד עם מחשב .ואז למדתי מה זה אימייל ואיך לשלוח ואז בעצם קיבלתי חלון תקשורת אל מה שנתקע לי במוח .
בקלטת היתה כתובת של בעלי הסרט העיירה ZLIN,אשר בצ'כיה .
השפה הצ'כית מוזרה וזרה לי .
הקריסטינה שבסרט דוברת צ'כית בלבד .
איך תתקשר איתה ? במידה ויום אחד יקרה נס .והלא יאמן יתבצע .אולי האשה הזו אמיתית ...והרי אתה כל כולך סובב סביב זה שהיא מטרה מס'1 עבורך .בעצם .
הייתי נוסע לירושלים מתא",לעולה חדש צ'כי ,שילמד אותי ,צ'כית ,וכך היה תקופה .למדתי את השפה .ורשמתי במחברת .
שנתיים ומחצה למין היום ,בו ראיתי את הסרט .
אני מחד גיסא ,גבר מצליחן ,ספורטאי ,מוכר וידוע מוקף בהמון גברים ונשים .גם במערכת זוגית .
אבל אני בתוך תוכי נוצר שומר סוד .אני פה אבל הלב שלי והמחשבות שלי ,כלפי אל מול אישה מסויימת ,אישה צ'כית שכל מה שאני יודע הוא ששמה הוא מאדם קריסטינה .
ב OWK,קרו דברים ,היא כבר לא שם יותר .
יום אחד אני מגלה ,היא פתחה אתר אינטרנט .
שלחתי לה מייל .אם זו היא ,והאם היא אמיתית .
הגיעה התשובה מימנה .
תשובה מפורטת ורהוטה .
אני כבר לא ב owk,אני רלוונטית לסשנים בפראג .
אני מתגוררת הרחק מפראג .אני מאוטרוקוביצה .
הדרך להגיע אלי .היא שאתה מגיע לפראג ,קובע עימי את מס הימים שתרצה לשהות עימי .והתמחור בהתאם .
אני שוכרת מקום עם ציוד לשם כך .
תצטרך להציג את כרטיס הטיסה שלך ולהעביר מקדמה של 300 יורו .
התחלתי להעלות רף רצחני באימונים .
התחלתי לעשות דיאטת פחמימות .
התחלתי ללמוד ולקרוא על צ'כיה ,על זלין ,על אוטרוקביצה ,כל פיס מידע היה בעבורי אוצר ..העלתי רף בלמידה השפה הצ'כית ,והכול אני עם עצמי כסוד כמוס וגלום ונסתר .

הרגשתי בהדרגה שמשהו בי מתערער נפשית .
הלכתי לפסיכולוג או פסיכיאטר .
שוחחנו ,ומהר מאוד אמרתי לו שאני שואף להיות בעצם סוס אנושי בממלכה מסויימת בצ'כיה .
הוא אמר לי .שאני בפועל ,אדם ההולך ברחוב ,ויש לו קליפה דקה דקה המכסה את כרום המוח ,והוא רגיש ומבוהל ומפוחד מאוד מהסביבה שמה תרע לו או תזיק לן .וגם שאל .האם מישהו היכה בך ,עשה לך דבר מה רע ואלים ?עניתי לו ,שלא .ואז הוא אמר ,הא לך .למה אתה מעולל לעצמך כל זאת ?
נתן לי מרשם לכדורי הרגעה .
כל הזמן ,היתה לי תחושה שהפסיכיאטר ,הוא שייך לפלנטה אחרת ,ושהדבר הרם ונישגס בעיני שחשפתי בפניו ,זה לא דבר שהוא יוכל אי פעם הבינו .

האמת ,ריחמתי עליו ..
הבנתי שאני לבד עם הסוד שלי .ואני לבד לגורלי .

במקביל להתכתבות עם קריסטינה .
התכתבתי עם ה OWK.
היתה הצעה לשחק בסרטים שלהם כעבד .
עפ",התנאים שלהם .
באותה המידה שקריסטינה היתה בראשי
כך היה הOWK על כל מה שייצג אצלי במוח .

וסוכם .אני מגיע לצ'כיה ,לממלכת ה OWKל 4 ימים .
ומשם היה לי סוד כמוס .
אני נוסע לפראג ל 4 ימים עם הדבר הנישגב עבורי .
מאדאם קריסטינה .
הגעתי לצ'כיה ,לשדה התעופה .חיכה לי בשדה צ'כי על שלט OWK.נסעתי עימו כ 3 שעות .עד למקום ששמו הוא
העיירה צ'רנה ,ליד אגם ששמו "מארין",ושם באיזור כפרי התנוססה לה טירה .והבחור הצ'כי אומר לי הנה ה OWK.

אני עומד שם מחוץ לטירה ,באיזור הכפרי הזה ,
מול שער מעץ ענק וסגור .מביט אל השמיים ,חווה את הטבע .במדינה זרה ומוזרה .
ואני חש בליבי ובמוחי מחשבות חדשות ומוזרות לי .

אלוהים !!! יהודי !!!
בפועל ,אני יהודי ,אני ישראלי ,זו האמת .
שמסתתרת מאחורי ,וזה הסוד שלי .
האנשים פה הם גויים ,הם הדבר שהכי קרוב לנאצים ונאציות ,ואנטישמיות .
אבל זה בדס"מ ,אז זה דומה אבל שונה .

אני מביט לשמיים ,בודד בעולם ,במקום זר .הולך עוד כמה רגעים להיכנס אל הטירה המפחידה הזו .
גברתי על הפחד בהליך של 3 שנים של גיבוש עצמי .
ואני מהרהר אל עצמי ,מה עושה עומד פה גבג באמצע החיים שלו?? , כאשר הוא בשיאו ..
עומד פה כאיש קטנטן ובודד .
ואלוהים משדר לי ,הנה זה מה שרצית ,אני הבאתי אותך לכאן ,זה מה שרצית .כך כך ,הנה החלום התגשם .
אתה פה .ואני למעלה איתך .

רגע ,מה זה השטויות הללו ,יהודי ,אלוהים,זה חדש וזר לי .
אני הרבה הרבה שנים .שעסוק טרוד בקריירה ,כסף,עסקים,טיפוח גוף וספורט .מה לי בכלל ליהדות ולאלוהים ,ולאנטישמיות,ולבלונדיניות אכזריות ..??!

לא יודע לענות .
אבל המסרים חילחלו אל הלב .
אלוהים הביא אותי לשם ,ואני יהודי ,

נקשתי בדלת הטירה .
בחור קטן ,מדלת הטירה ,הציץ בי פרצוף של איש מזוקן .
אמר לי בשקט ,רוקו ?אמרתי לו ,כן .
פתח השער נכנסתי,אל הטירה .
זיהיתי אותו מהסרטים והתמונות הרבות של ה Owk.
הוא אמר לי ששמו בוהוש והוא גרמני .
אמרתי לו שאני רוקו ואני מצרפת .
עלינו למשרד הקבלה .
ישב שם בחור חסון וגבוה .וקלט אותי .
שמו היה דייויד .נתתי לו הדרכון שלי .ועירבון 200 איורו .
החתים אותי על מסמכים .
ואמר לי בוא עימי .
לפתע נכנס בחור נוסף חסון וגבוה האוחז שוט שמו היה מייקל .הוא הבעלים של הטירה .הוא הביט בי .ואני בו .
הוא הרגיש משהו .ואני גם .
אני חששתי הימנו מעט ,ומסתבר שגם הוא חשש מימני לא מעט .הכול בענייני תחושות פנימיות .
אני ומייקל צועדים ברחבי הטירה .יושבת לה אישה בספסל .אישה בודדה בעולם .יושבת לה בטירה הענקיתת לבדה .עוברים לידה .דייויד מדבר עימה .
ואני מאחוריו .והוא אומר לה יזראלסקי ומחייך מבסוט .
היא מחייכת ויוצאת מהעצבות ,קיפאון ,ובדידות שלה .
ומשהו בלב שלב מתחמם מהקיפאון השרוי על המקום ואנשיו .
היא אומרת לו משהו בצ'כית ,והוא מושך בכתפיו ,כלא יודע מה לענות ,ואז שואל אותי באנגלית ,אומר לו .
מאדאם פטריסיה שואלת למה אתה לא אומר לה ,שלום.
אמרתי לו חשבתי שאסור לי .
כי לפי הסרטים והחוקים שלהם .זה מפחיד מה שהם מציגים .

אמרתי לה שלום .כרעתי ברך ,נישקתי לה את היד .
והוצאתי מהתיק שלי מתנה מיוחדת שהכנתי עבורה .
נרתיק פלסטיק שקוף .שהיו בתוכו כ 5 בגדי ים סרוגים בעבודת יד של מעצבת ישראלית ,וגם מס ',תכשיטים
זאת הגשתי לה .
היא שאלה ,בשבילי ?? אמרתי לה כן בשבילך .
היא שמחה .דייויד שמח והופתע .ובוהוש הגרמני מאחורינו גם שמח והופתע ...

פטריסיה בעלת המקום הזה .שהיתה בבדידות ועצבות .הקור האירופאי בן עשרות שנים ,דומה שהפשיר לו לרגע מכונן זה .שיזראלסקי חלאפ הגיע אל הטירה .
ונתן הגיש לה מתנה ,וחשב דווקא עליה .

היא נותרה המומה ומהורהרת .
ואני ודייויד ובוהוש צועדים אל מבנה מרכזי בטירה .
נכנסו למבנה ענקקק .הראו לי למטה את פאב וונדה אמרו לי זה המיטבח והחדר אוכל פה אוכלים.
עלינו בגרם המדרגות .ראיתי אולם ענקקקק עצום במימדיו .שומם לחלוטין .מלא כסאות ושולחנות ובמה .
ומשם אל מסדרון .קיבלתי חדר ...
נותרתי בחדר לבדי ...
חשתי בדידות ...הבנתי שאני נמצא במקום מוזר ,עם הסטוריה רצינית ,מקום שהוא מעבר לשיא ולפריחה ולגדולה שלו .
ואני בפועל יהודי .שנמצא על אדמה שבה אנשים שונים הימני .
לקחתי בתיק שלי גם חטיפי חלבון ,וגם את התפילין שלי .

באופן בלתי מוסבר .תפילין זה דבר ששמרתי ונצרתי בכול ליבי .הכול התחיל מהלכה שלמדתי בבחרותי .וזיעזעה אותי עד עמקי נשמתי .
ההלכה אומרת :"יהודי שלא הניח תפילין אפילו יום אחד נקרא ,פושע ישראל".
אי לכך ,לא רציתי ששם תואר זה ידבק בי .
אז הייתי כל בוקר מניח תפילין .אומר שמע ישראל ,אין כאלוקינו אין כאדוניני אין כמלכינו אין כמושיעינו מי כאלוהינו מי כאדונינו מי כמושיענו נודה לאלוקינו נודה לאדונינו וכו' וכו',אומר 2 מזמורי תהילים.שיר למעלות אשא עיני אל ההרים מאין יבוא עזרי .וכו',
ושיר למעלות ממעמקים קראתיך השם וכו',
ומייד מוריד התפילין לאחר כ 4 דק '.
זה הדבק היחידי שמשום מה שמרתי תמיד והקפדתי לעשות .
שבת לא .כשרות לא .יום כיפורים לא .
שום דבר .שום כלום .רק היה לי תפילין שהייתי מניח וזהו .זה הקשר היחידי ששמרתי ולא מאמונה .אלא משום שלא רציתי את שם התואר "פושע ישראל".

הרגשתי והבנתי בתחושות שאני נמצא במקום אסטרטגי המנוגד לשורשים שלי .
אבל היה איתי התפילין .ותחושה שמיימית שמלווה אותי .אני אשמור עליך ....

לאחר חצי שעה דפיקה בדלת .
לא עניתי ...הרגשתי שאני לא רוצה לצאת מהחדר הזה .
משהו בי גרם לי להרגיש לא מחובר ולא משוייך לאנשים הללו .רציתי לא להתחבר עימם או להתערבב עימם .
חשתי תחושת עליונות ברורה ומוצקה .מעליהם .

פתחתי הדלת ,לא היה איש ,הלכתי לכיוון גרם המדרגות .
והבחנתי בפדחתו של בוהוש .האיש שדפק לי בדלת .
ושמעתי אותו ממלמל אל עצמו ....יודאעע אההה איודאעע...

כאילו אומר אל עצמו ,הוא אמר שהוא צרפתי ,אני אמרתי לדייויד פרצונזקי ,רוקו פרנצוזקי .
דייויד לקח הימנו הדרכון הישראלי שלו .
אז הוא שיקר אותנו כשאמר צרפתי .

כשהוא מילמל אל עצמי יודאעע .
הוא לא ראה והוא לא ידע שאני שמעתי ממלמל בלעג ובתדהמה אל עצמו את המילים "יודאע"...

חטפתי בום רציני .חזרתי לחדר .פגוע עד עמקי נשמתי .מבוהל ,והמום .
איך אני ממשיך מכאן .מה אעשה ....מה לי וליודאע..?
אני צרפתי אני ישראלי אני הכול הפעתי עולמות כדי לא להיות יודאע .שמי הוא רוקו .אני איש העולם הגדול .
ובא העבד הנמוך הזה והמזוקן הזה .
ותימצת הכול במילה אחת .
מבזה ומשפילה ,"יודאע"....

גמרתי בליבי אומר ,אני לא ארד לאכול עימם .
זה אנטישמים ,זה שונאי יהודים .אכלתי אותה הם יודעים שאני "יודאע", לא יעזרו לי השרירים ,לא הסרת השיער,לא השיזוף,לא העושר שלי ,לא היופי שלי ,לא המתנוץ שלי ,לא הלבוש האופנתי ויקר שלי ,אני יודאע שהם שורפים וטובחים בו .

הקירות של החדר סגרו עלי .הבטתי מהחלון .וראיתי טבע .
והרגשתי לא טוב מושפל ומבוזה .ובודד וגלמוד ....

המשך.יבוא
......
Solariss{blackouger}
לפני 5 שנים • 29 בינו׳ 2019
Solariss{blackouger} • 29 בינו׳ 2019
צריך ללמוד את הנשלט, להרגיש אותו. להבין איזה גבול הוא לא יעבור בחיים, גם עם ניסיון ולמה. להכין אותו לגבול חדש.