לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

Aftercare and sub-drop

kitty kat​(נשלטת)
לפני 5 שנים • 21 בפבר׳ 2019

Aftercare and sub-drop

kitty kat​(נשלטת) • 21 בפבר׳ 2019
אז יש לי יזיז, שלגמרי יש לו בסיס מצויין לשולט, אבל בתכלס אני מכירה אותו לכל הדברים האלה.

אחרי ששכבנו פעם אחרונה אז (בהסכמה) הוא קרא לי הזונה שלו וכל מיני כאלה, במהלך אקט די אגרסיבי, ואחרי שסיימנו פשוט הלכנו לישון, ומאוד הרגשתי שאני זקוקה לaftercare כדי לנחות חזרה, אבל בגלל שהוא לא מגיע מהעולם הזה, והוא לא יודע מה זה aftercare בכלל, זה לא קרה, ובפעם הראשונה בחיי חוויתי sub-drop. זה לא היה מאוד רציני, אבל כן היה לי קצת קשה להירדם, וגם קצת בבוקר אחרי הרגשתי מאוד מופנמת ורגישה ושקטה.

אף פעם לא הרגשתי צורך בaftercare לפני, ואני לא יודעת מה הייתי רוצה שזה יכלול. אבל אני יודעת שלפעמים הבאות אני רוצה שהוא יכיר את זה כדי שזה לא יקרה לי שוב.

איך אני מסבירה לו ואיך אני מחפשת עם עצמי למה אני זקוקה בaftercare?
    התגובה האהובה בשרשור
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
קודם כל, אני חושב שאם פשוט תגידי שאת רוצה חיבה וחום אחרי סקס, תקבלי. ומשם תכווני למה שעושה לך טוב. לא נראה לי שצריך הסברים מפוצצים. "אחרי אקט כזה, חשוב לי שתחזיק אותי חזק חזק ותזכיר לי שאתה אוהב אותי".
כל השאר - גוגל
Zord​(מתחלף)
Zord​(מתחלף) • 21 בפבר׳ 2019
את פשוט מסבירה לו מה זה או שמבקשת ממנו לעשות את זה, תצפו בסרטון ביוטיוב שמסביר על זה.
מל(ק)ה​(שולטת)
מל(ק)ה​(שולטת) • 21 בפבר׳ 2019
בדיוק מה שכתבת
ואם את לא יודעת בעצמך מה את צריכה, תגלו ביחד.
גם בבדסמ תקשורת חשובה מאד
בהצלחה
Lanya Colson
לפני 5 שנים • 22 בפבר׳ 2019
Lanya Colson • 22 בפבר׳ 2019
מותק, אתה יודע, אני ממש אוהבת שאתה מזיין אותי ככה, קורא לי זונה וכל זה. האגרסיביות שלך מעיפה אותי, ממש. אבל אחרי זה, לפני שאנחנו נרדמים, אני צריכה חיבוקים וליטופים ומילים רכות. ככה אני.
עוץ הגדול​(נשלט)
לפני 5 שנים • 22 בפבר׳ 2019
עוץ הגדול​(נשלט) • 22 בפבר׳ 2019
נקודת מבט שונה.
כאן בפורום את מכנה אותו יזיז. ייתכן שבשבילו חיבוקים וליטופים אחרי סקס זה אקט אינטימי שמתאים יותר לבני זוג. לכן ההסברים שניתנו לך לא בטוח שהם מאה אחוז רלוונטיים. לדעתי, על מנת לא לבלבל את הפרטנר, כשעולה הנושא לדיון עליך להדגיש שאין הכוונה לקשר זוגי ואין לך רגשות כלפיו. אלא אם את רואה בבחור יותר מיזיז ואז זה כבר סיפור אחר.